Viss ir labi un būs arvien labāk! - [entries|archive|friends|userinfo]
veed_logs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| google komiks Nr.1 komiks Nr.2 ]

[16. Maijs 2022|14:20]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]

Vakar noskrēju maratonu. Uzmetu aci iepriekšējiem ierakstiem un secināju, ka ir pagājuši tieši 10 gadi, kopš noskrēju savu pirmo maratonu. Ātri gan tas viss te notiek. Nu, neko, noskrēju, nekas īpašs. Laika apstākļi skriešanai bija gandrīz ideāli. Rezultāts - nu, tāds parasts, bet arī nebiju gatavojies kādiem īpašiem rezultātiem. Noorganizēts viss bija ļoti pieņemami. Vienīgi šogad jociņš bija ar to, ka... nē, nu, bija divi jociņi. Pirmais, ka trase bija ar daudziem pagriezieniem un līkumiem, tāpēc nebija īpaši parocīgi skriet, jutos, ka noskrienu daudz lieku metru. Otrs jociņš bija tāds, ka distances pusē pa to pašu maršrutu palaida pusmaratonistus un nācās apdzīt pusmaratonistu lēnāko galu. Likās, ka apdzenu apmēram kādu miljonu cilvēku, visu laiku vajadzēja skriet lielākā vai mazākā barā un tas tiešām bija traucējoši. Visādi zigzagi, apdzīšanas manevri, maisīšanās un pīšanās pa kājām. Ok, saprotu, ja skrietu ātrāk, gan jau būtu mazāks bars, bet bija tā, kā bija. Kopumā emocijas ir pozitīvas. Vēl ir jāpadomā par to maratonu skriešanu. Laikam jau jāturpina tādā pašā garā, bet, nu, ir sajūta, ka ar katru gadu arvien grūtāk paliek noskriet. Vai varbūt tas tāpēc, ka pēdējā laikā ir maz maratonu, kurus no sākuma līdz beigām jūtos ļoti labi. Šajā pēdējie 4km bija mocīšanās. Līdz tam viss bija pa smuko. Bet ir jau arī bijis tā, ka nomauc kā zvērs visu no pirmā līdz pēdējam metram un beigās vēl izspied no sevis pēdējo izrāvienu. Bet tas jau laikam tīri objektīvi skatoties ir atkarīgs no tavas fiziskās formas tajā brīdī, jeb no tā, cik darba esi pirms tam ieguldījis. Gribētos atjaunot ticību saviem spēkiem un noskriet vienu ātrāku skrējienu. Tādas, lūk, pārdomas šogad. Vēl pozitīva lieta - ar katru noskrieto maratonu pēcsajūtas nākošajā dienā ir arvien labākas. Varu uzkāpt pa trepēm un arī nokāpt lejā. Nav ļoti patīkami, bet var.

Vēlāk:
Nja - "pirmajos 38km viss bija pa smuko, bet pēdējie 4km bija mocīšanās" :)
Tikai tagad padomāju par to, kā tas izklausās no malas. Ir jau labi. Ir jau labi arī 4+
Linknopel mani

Comments:
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:16. Maijs 2022 - 14:52
(Link)
forši!

kāds rezultāts priekš tevis ir nekas īpašs?

[User Picture]
From:[info]veed_logs
Date:16. Maijs 2022 - 15:04
(Link)
ap 3:45
ar ātrumu neizceļos
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:16. Maijs 2022 - 15:10
(Link)
lēni jau ar tas nav. lēni ir 4h+
From:(Anonymous)
Date:16. Maijs 2022 - 15:20
(Link)
1) 4+ nav lēni, principā jebkurš ātrums maratonam ir apsveicami
2) Neesi domājis iegādāties skriešanas somu, pielikt ar pāris batoniņiem un nedaudz ūdens un skriet maratonu jebkurā sev vēlamajā vietā / veidā? Man šāds variants sāk likties aizvien pievilcīgāks, salīdzinājumā ar sacīkstēm.
[User Picture]
From:[info]veed_logs
Date:16. Maijs 2022 - 20:06
(Link)
1) Man šobrīd 4+ būtu mazliet par lēnu. Bet kopumā katrs, kurš var noskriet maratonu neatkarīgi no tā, cik ātri to izdara, ir pelnījis atzinību. To jau tāpat kaut reizi savā mūžā izdara mazāk, nekā viens procents no populācijas (skaitījis neesmu, bet tāds ir mans pieņēmums).
2) Es visu gadu skrienu ar vai bez somas. Un reizi gadā (vai vairākas) piedalos šādos skriešanas svētkos. Gan vienam, gan otram ir savs laiks un sava vieta.