Krustvārdu mīkla

ask.fm? Vienmēr laipni atbildam.

Anna Marija Levi

ask.fm? Vienmēr laipni atbildam.

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Ja nu man kāds tur pajautātu, kas ir viens no pēdējo laiku spilgtākajiem piemēriem, kur tuvredzība, iekšējais sarūgums un atriebties kāre ir pārmākusi veselo saprātu, es teiktu: re, re, kur tas ir!
PS. Jā, jautājumu un atbilžu vakars par šo un citām tēmām joprojām darbojas.
  • Neesmu watt fans (maigi izsakoties), bet viņa loģika ir pilnīgi saprotama - uz tā saucamo latviešu partiju fona PCTVL par cilvēktiesībām tiešām ir vairāk piedomājusi. Pietiek nedaudz palasīt Saeimas stenogrammas, lai saprastu, ka PCTVL nav tādi elles izdzimumi, kādus viņus cenšas mālēs t.s. latviskās partijas.

    Tiesa - es par viņiem nebalsošu dēļ viņu populisma (Latvijas apstākļos nerealizējamu ideju popularizēšanas) nacionālajos jautājumos, ar kuru viņi (līdzīgi SC) IMHO apzināti māna savu elektorātu.
    • see above. nav runa par konkrēto iznākumu. runa ir par motivāciju, kas diktē šo iznākumu (izvēles izdarīšanu par labu vienam vai otram). Jāvar sevī atrast motivāciju būt PAR kaut ko, nevis PRET kaut ko. Tā jau ir tā vergu un verdzības pamata lieta - aklums un būšana PRET. Nav adžendas būt PAR kaut ko.
      Tā ir milzīga atšķirība.
      • Kā to formulējam

        Šajā gadījumā loģika ir balsot PAR to partiju, kura reāli iestājas par cilvēktiesībām.
        • Re: Kā to formulējam

          es atļaušos citēt cienījamā autora pēdējo rindkopu:
          "
          Bet nekādā gadījumā nebalsot par tiem, kas ir bijuši pozīcijā, pie varas. Viņi ir sazagušies, un nu viņiem ir jānonāk opozīcijā, lai tie kas nāk pie varas, sāk viņus drātēt un atņemt un pārdalīt sazagto.
          "

          Manuprāt, uzsvari skaidri. Drātēt, atņemt un pārdalīt.

          Tauta ieņem Bastīliju, nocērt galvas debīlajiem wanna-be augstmaņiem, izdrāž viņu konkubīnes un pārdala sazagto uz galviņām šturmētājiem no avangarda. Vēl analoģijas?! Nošaujam cara ģimeni! Kā 13. janvārī - izsitam stiklus LB veikalam un nesam ārā šmigu jezgas fonā.
          Romantiķi, bļa.
          • Re: Kā to formulējam

            Atvaino, bet tā ir izraušana no konteksta. Tikpat labi es ar varu nocitēt citu frāzi:

            "... PCTVL vairāk uztraucas par Satversmes ievērošanu, nekā TB/LNNK."
            • Re: Kā to formulējam

              Vai arī "PCTVL: kā Ijabs piezīmējis, praktiski vienīgā partija, kas kautko runā par cilvēktiesībām Latvijā."
              • Re: Kā to formulējam

                "kaut ko runā" un "ījaba piezīmes" arī ir CIETI! argumenti, vai ne.
            • Re: Kā to formulējam

              Jā, es atvainojos. Šķiet, šis izteikums bija pamatots uz vienu keisu, kur Mitrofanovs vienīgais bija balsojis pret konkrētajiem grozījumiem? Motivēts izteikums, neko teikt.
              • Re: Kā to formulējam

                Tiem, kas regulāri lasa Saeimas stenogrammas ir zināms, ka šis nav vienīgais tāds keiss, kurā PCVTL ir par cilvēktiesībām, patīkami izceļoties uz citu partiju fona.
                • Re: Kā to formulējam

                  Lai nepiesietu man atsaukšanās uz autoritātēm - es runāju par sevi.
                  • Re: Kā to formulējam

                    Stand corrected.

                    Kā jau teicu, mani mazāk interesē katra konkrēta indivīda izvēles iznākums, bet gan motivācija, balstoties uz kuras pie šīs izvēles nonāk.
                    Un konkrētais piemērs man sniedz pietiekamu informācijas apjomu, lai izdarītu [subjektīvus] secinājumus - naidā un pretbūšanā sakņota izvēle ir nožēlojama. Nu ko, man taču ir tiesības šādi domāt. Tāpat kā visiem citiem - domāt sev tīkamā un ierastā manierē un virzienā.
                    • Re: Kā to formulējam

                      Es gan teiktu, ka motivācijā sev tuvākā politiskā spēka izvēle un nepatika pret citiem politiskajiem spēkiem ir 50/50. Un tas manuprāt ir pilnīgi normāli.
          • Re: Kā to formulējam

            Un kas te tāds dīvains? Cilvēks vēlas balsot PAR pārmaiņām, jo uzskata, ka tā kā līdz šim, tā vairs dzīvot nedrīkst. Tāpēc balso PRET tiem, kas pasākumu ieveadījuši bedrē. Savukārt tiem indivīdiem, kam esošā situācija šķiet pieņemama un līdzšinējā valsts vadības politika arīdzan, tie balso PRET izmaiņām, PAR līdz ši pozīcijā esošajiem. Varbūt kļūdos, bet tā taču vēlēšanu kā tādu jēga, ka indivīds balso par to politisko grupējumu, kurš ir pret to, pret ko ir arī viņš, tb deleģē šos īstenot viņam vēlamās izmaiņas.

            Un piedēvēt vitrīnu sišanu oponentam, kurš ne par to domājis, ne rakstījis, ir... visai primitīva demagoģija. Vari tak smalkāk. :)
Powered by Sviesta Ciba