M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

July 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vījīgais sievietes ķermenis
ir man
dziedāja baušķenieks
*
Čomskis ANO -
īsti vīri
ļauj viņai teikt runu
nav jau žēl

July 21st, 2017

Cafe2

Add to Memories Tell A Friend
Vai kāds zin, kas ir Cafe elektroniskās mūzikas autori? Baušķenieks ir izdevējs, bet kas ir mūziķi?

este bueno

Add to Memories Tell A Friend
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem

muļķiks

Add to Memories Tell A Friend
kādreiz bija šitāda multene - varbūt kāds zina, kur to var atrast? )

yes we can

Add to Memories Tell A Friend
būs alus

Add to Memories Tell A Friend
Labi, būs man arī jauns tags jāievieš.

K-x: ārā stāv čuvaks un ar automehānisku zemes placinātāju placina zemi. skaņa wtf.
VZ: Bļaģ, pagaidi, hasn’t the flat earth society gone too far already?

Also, ar nevaldāmu jaudu nemīlu šo dienu, es viņai pa labam iesaku vienkārši doties projām un vairs nebūt.

ib

Add to Memories Tell A Friend
kāpēc nav alus?

p.s. čomi purnenē sūta bildes ar aluskausiem - pusdieno, maitas!

integrācija

Add to Memories Tell A Friend
Lai iegūtu plašāku priekšstatu par Latvijas un Rīgas vēsturi, 163 projektā iesaistītie apmeklēja Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju, Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Rīgas Motormuzeju, Mencendorfa namu un Laimas Šokolādes muzeju.
Iespēju iepazīties ar dažādu profesiju apguves iespējām biedrības speciālisti nodrošināja 269 mācību kursu dalībniekiem, organizējot izglītojošas mācību vizītes uz mācību centru "BUTS", kā arī uzņēmumiem "Senā klēts" un "Jaunais A salons".

slava gerojam!

Add to Memories Tell A Friend
gerojam slava! )

neziņas

Add to Memories Tell A Friend
ļoti vērtīgs raksts - ar fake news piemēru. man gan personīgi nepatīk jēdziens "viltus ziņas". tās taču nemaz nav ziņas. lietas jāsauc īstajos vārdos - meli, safabricējums, maldināšana, slima suņa murgi, utt utjp. ziņas - tas ir kas pavisam cits.

.........................................................................

Viltus ziņa. Miljoniem liela islāmistu kaujinieku armija jau izvietota slepenos pazemes bunkuros Eiropā.

Krievijas laikraksta "Zavtra" interneta versijā jūnijā publicēts Aleksandra Ņikišina raksts: "Eiropas apokalipse: eiropiešu genocīds un islāmistu pazemes pilsētas". Tajā apgalvots ka "Hamburgas varas iestādes Vācijā konfiscē dzīvokļus, lai tajos izmitinātu migrantus", "eiropiešus plānveidīgi un mērķtiecīgi iznīcina", un tad visšaušalīgākā ziņa – "Eiropu iznīcinās miljonu liela islāmistu kaujinieku armija, kas jau tiek izvietota slepenos pazemes bunkuros" ("ziņa" ņemta no vietnes http://www.christmichael.com/leakedofficialagendaforthedestructionofgermany/). Turklāt tas viss notiekot ar pašas Angelas Merkeles ziņu un esot daļa no Eiropas tautu iznīcināšanas un pakļaušanas plāna, ko iecerējusi "pasaules valdība". "Sliktajā kompānijā" pieminēta pat Vaira VīķeFreiberga, kas kopā ar Merkeli un bijušo Eiropas Padomes priekšsēdētāju Hermani van Rompeju esot saņēmusi prestižo R. KudenhovesKalergi vārdā nosaukto balvu. Tā tiekot piešķirta tikai par ļoti īpašiem nopelniem – "nacionālo valstu suverenitātes iznīcināšanu un varas nodošanu ES struktūru rokās".

*

Izcelsme un izplatība

Kā tas bieži gadās viltus ziņu pētniecībā, interesants ir ne tikai pats ziņas atmaskojums, bet gan izcelsmes noskaidrošana. Kas to radījis, kāpēc un ar kādu mērķi? Parokot dziļāk, izrādījās, ka Ņikišina publikācija vienlaikus parādījās "zavtra.ru" un ziņu portālā "kolokolrussia.ru", pēc tam sākot iefiltrēties līdzīgās vietnēs Krievijā. Vispirms par pašu avīzi "Zavtra". Tās redaktors ir viens no pazīstamākajiem Krievijas neostaļinistiem Aleksandrs Prohanovs. Šī cilvēka politiskos uzskatus varētu raksturot kā boļševisma un lielkrievu šovinisma kokteili. Nevar arī noliegt, ka Prohanovs ir spilgta, harismātiska un tāpēc ieoloģiski ietekmīga personība. Savukārt "kolokolrussia.ru" īpaši aizraujas ar sazvērestības teorijām. Lūk, daži jaunākie virsraksti: "Bērnu asinis nemirstībai! Rietumu oligarhu pētnieciskie fondi meklē mūžīgu jaunību ar bērnu asins palīdzību", "Kiberieroči iegrūdīs haosā Eiropu un Ameriku! Šo "murgu" jau izmēģina Ukrainā, lai vēlāk izmantotu citur" – un tā tālāk un tādā garā.

Taču Ņikišina rakstā dotas atsauces arī uz kādu ASV pilsētā Losandželosā bāzēto ziņu lapu "yournewswire.com". Šis 2014. gada vasarā dibinātais medijs (starp citu, cik daudz šādu lapu uzradās 2014. gada vidū, uzreiz pēc notikumiem Krimā!), kas pats sevi reklamē kā "news truth unfiltered" jeb "patiesas, nefiltrētas ziņas", ir īsta baumu un melu krātuve. Viens no pastāvīgajiem autoriem tajā ir kāds Dmitrijs Baksters, kurš savulaik kļuva pazīstams ar to, ka, mēģinot noslēpt identitāti, savas fotogrāfijas vietā reiz bija ievietojis internetā kāda Latvijas programmētāja foto.

Eiropas Savienības Stratēģisko komunikāciju operatīvā darba grupa ("East StratCom Task Force"), kuras mērķis ir cīnīties ar Krievijas dezinformācijas kampaņu bijušajā PSRS telpā, raksturojis "YourNewsWire" kā "interneta lapu, kas izmanto viltus ziņas Krievijas politikas atbalstīšanai". Kāpēc Kremlim svarīga šādas vietnes pastāvēšana otrā pusē okeānam? Un "noderīgie muļķi" no pseidokristīgās "www.christmichael.com"? Atbilde slēpjas to šķietamajā ticamībā. Viena lieta ir citēt "Russia Today" vai "Sputnik", pavisam cita – kādu amerikāņu avotu ar skanīgu nosaukumu! Un sākas tāds informatīvais karuselis, ka šoreiz vietā būtu teiciens – meliem garas kājas. No Maskavas uz Losandželosu, tad atpakaļ uz Krieviju un Eiropu, kuras lētticīgajai auditorijas daļai arī domāta ziņa par slepenajiem islāmistu bunkuriem zem bezrūpīgo vācu birģeru mājām.

*

Atmaskojums

Ka Eiropa tiešām saskaras ar nekontrolētas migrācijas problēmām, ir medijos daudz aprakstīts fakts. Taču šīs ziņas vairs nespēj izraisīt emocionālu reakciju kā sākumā. Tāpēc arvien biežāk fakti tiek jaukti ar pilnīgiem murgiem. Hamburgā nenotiek dzīvokļu konfiskācijas, lai atdotu tos bēgļiem. Vēl lielāka fantastika ir slepeni pazemes bunkuri, kuros mīt islāmistu kaujinieki. Tas viss ir vistīrākais izdomājums no lubu fantastikas sērijas. Jautājums – kāpēc šādas ziņas? Un no kurienes?

zemessardze

Add to Memories Tell A Friend
Poll #21044 war ist kool
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi gatavs karam eiropā?

View Answers

yes, bring it on!
0 (0.0%)

nē, bļā, lūdzu nešaujiet...
4 (50.0%)

jau esmu frontē
0 (0.0%)

pizģec mums visiem ir anyway
3 (37.5%)

kāds karš? te ir un būs mūžīgais miers.
1 (12.5%)

100

Add to Memories Tell A Friend
vienotība lien arvien dziļāk dupsī.

jaunie brīvie liberāļu ērgļi slapstās kaut kur pa krūmiem - situācijā, kad ir dahuja iespēju maukt savus mesidžus.

ja šitā turpināsies, tad nākamgad būs ļoti bēdīgas vēlēšanas. kāreiz uz simtgadi, nicely nice.

Add to Memories Tell A Friend
"Draugi, fiziskais treniņš Latvijā!
Ja Tev patīk ekstrēms dzīves veids un piedzīvojumi, tad aicinu pieteikties dalībai gulbju gredzenošanas ekspedīcijā. Brauciens ilgs 5 dienas pa Vidzemi un Kurzemi. Ekspedīcija sāksies 24. jūlijā. Gulēšana teltīs. Dienas laikā apmeklējam 3-6 dažādas vietas. Slapjums, dubļi, odi, dunduri un gulbji ir garantēti. Transports tiks nodrošināts, bet pārējais paliek Jūsu zinā." Pieteikties personiski pie gredzenu pavēlnieka.

Ieskatam Ingmāra Līdakas video par ekspedīciju vienā no Kurzemes dīķiem

kačinskis padumjais

Add to Memories Tell A Friend
pēc šitādas loģikas visus baltijas bēgļus pēc 2pk bija jāuzņem psrs. svensonija kādu te ekspluatēja? kanāda? austrālija?

Nesen partijas "Likums un taisnīgums" kongresā Jaroslavs Kačiņskis deklarēja: "Mēs neesam ekspluatējuši valstis, no kurām\,i|> mūsdienās nāk šie bēgļi, mēs neesam izmantojuši to darbaspēku, un visbeidzot mēs neesam aicinājuši viņus uz Eiropu. Mums ir pilnas morālas tiesības teikt "nē"."

skolas

Add to Memories Tell A Friend
valstī skolēnu pietiek 130 skolām. bet reāli ir 313.

valstī viss ir kārtībā, vai ne.

svinēsim simtgadi, mani dārgie ļeņina mazbērni!

Add to Memories Tell A Friend
Tas, ka visādas dumjas pīarščicas pēdējā laikā par savu atalgoto hobiju padarījušas vizuālo mākslu, nav nemaz tik nevainīgi smieklīgi, kā man mēģina iestāstīt, kad kārtējo reizi kaut ko "snobiski" burkšķu. Jo, piemēram, kaut kādiem bezgaumīgiem tetovējumiem tiek tērēti lielāki intereses resursi nekā mākslas izstāžu pamatfunkcijām - nodrošināt darbu eksponēšanu, pieejamību skatītājam. Pat šis palicis par sarežģītu, vai. Nesen, piemēram, tika publicēta mana ne pārāk glaimojoša recenzija par izstādi, kura (kā krietni pēc teksta publicēšanas izrādījās) tehniski nedarbojās. Visu pusstundu, ko pavadīju izstādes zālē, neatradās arī neviens, kas mani par to pabrīdinātu. No vienas puses, protams, sīkums, jo kurš gan vispār vēl lasa un kuru interesē - recenzijas ir tikai publicitātes ķeksītis kkf atskaitēs. No otras puses, to 2-3 cilvēku dēļ, kuru priekšā man ļoti negribētos izskatīties pēc pilnīgas duras, esmu izgāzusies un performējusi ar tehniski nederīgu viedokli, par kura kļūdainības iemesliem neviens neuzzinās. Stulbie tetovējumi, īsāk sakot.

July 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Katru dienu aizmirstu nopirkt baterijas ierīcei Sonic Kurmiams.
Ierīce Sonic Kurmiams ir ražota Ķīnas Tautas Republikā, taču to rotā uzraksti brāļu lietuviešu valodā: Elektroninis prietaisas kurmiu ir pelenu atbaidymu. Es to saucu par kurmju bubinātoru, jo kopumā ņemot, mantiņa nepatīkami vibrē. Un wannabe atbaida kurmjus 800 m2 platībā.
Katru dienu sevi par to nosodu. Par baterijas nenopirumu. Jo ūdežurķu rakumi nāk tuvāk. Ar katru dienu tuvāk.

Add to Memories Tell A Friend
Īsi par pretsmēķēšanas likumu.

Sēžu piemājas barčikā, bārmene noliek priekšā glāzi, sākumā padomāju, ka tur Dzidrais iekšā, paostu, nē, ūdens.

Wtf?, jautāju.

Nu kā, benčikus kur dzēst!, viņa man atbild.

ze prognoz

Add to Memories Tell A Friend
man domāt, šobrīd bilde ir sekojoša.


vai arī nokļūs dziļā pakaļā tieši uz simtgadi.

p.s. ļoti ceru, ka kļūdos.

demogrāfija

Add to Memories Tell A Friend
svinēsim simtgadi - bet ministre nevar bez ļembasta aiziet bērna kopšanas atvaļinājumā.

normatīvajos aktos šādi scenāriji nav atrunāti.

nu zajebis! mums te nekas nav sakārtots - bet jūs tur, sieviešhumanoīdi, turieties un dzemdējiet!
Powered by Sviesta Ciba