M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

May 27th, 2015

Laika vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt pirmais putns sāka vīterot 4:21.

May 26th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
pirku svārkus ar puķītēm, nopirku dubultsvārkus ar iguānām
pirku lūpukrāsu, nopirku tādu, kas saucas divas tonnas tomātu
visu atzīstu, neko nenožēloju

Īsa notikumu hronolõģija

Add to Memories Tell A Friend
25. februāris
Tiek izsludināta pieteikšanās skvoša turnīram White Nights 2015, Pēterburgā.
Cibās paziņoju par nodomu piedalīties un, vairāk dauzoties nekā nopietni, uzsāku kikstārteri.

2. marts
Nolemju beigt māžoties. Kikstārteri slēdzu, sirsnīgi pateicos un visiem atbalstītājiem atgriežu viņu finansiālo atbalstu.
Kopumā 80€ apmērā.

6. marts
Esmu iegādājies aviobiļetes un nofraktējis viesnīcu. Nosūtu oficiālu pieteikumu turnīram. Man par lielu pārsteigumu, cibas atbalstītāji nesnauž un, bez "oficiāla" kikstārtera, atkārtoti apliecina savu atbalstu.

17. marts
Saņemu oficiālu ielūgumu uz White Nights 2015.

24. marts
Apdrukai tiek nodots krekls ar kuru startēšu turnīrā.26. maijs
Tiek iesniegti dokumenti, lai noformētu Krievijas vīzu sev un savam menedžerim.
Jā, tagad man ir menedžeris, khhhh!
___________________________________________________
Kas mani pamudināja te visu šo uzskaitīt?
Tas, ka nupat kontā iebira vēl viens atbalsts no cibas, un tagad kopējais apmērs ir jau 90€!

Patiešām pamatīgs ahujs pārņem pie katras īsziņas no bankas, kas vēsta par cibas freidu atsaucību.
Paldies jums!

P.S.
Ja nu kas, tad LV34HABA0551008753073 ARNIS PĒRKONS
Braucam uz St. Pēterburgu

Add to Memories Tell A Friend
lūk, tādas brīvdienas es saprotu (c) zirka
glāzgova tātad pret mums bija ļ. jauka
speciāli aizgājām uz ride, nejauši aizgājām uz swans
ride, nu, ride vispirms parādīja savu britpopa seju (tad lūk kāpēc es klausos tikai nowhere albumu), tad pagrieza mums otru vaigu, un viss beidzās labi
viņi jau nekad nav bijuši skaņas eksperimentu pirmrindnieki (lai gan uzspēlē mīlīgu piecminūšu veltījumu mbv, ko atsevišķi lietotāji jūsmīgi sauc par noise holocaust, par ko man ļoti jāsmejas), nu un marks tagad vispār izskatās pēc rikija mārtina un uzvedas tāpat, kamēr endijs visu koncertu pavada ar parku mugurā, vai tā viņu galaheri mācījuši?
bet tajā visā netrūkst tā ride, kuru mēs mīlam, par ko arī mīlam
swans mākslasskolas zālē (kura izgriež pogas izslavētajiem barrowlandiem tā ka tirkšķ vien) bija labākais swans koncerts, kādu esmu redzējusi
gira ir saulstariņš (nedomāju, ka mēs kādreiz piedzīvosim you fucking people make me sick kreklu reprintu) un visus mīl, līdz ar to arī vairs nav vajadzības nīgri pašapmierināties uz skatuves, un tā nu mēs visi esam laimīgi, gan pārbāztā zāle, gan pats boybands
bez tā visa apmeklējām saulainas kapsētas un ēnainas austeru ēdnīcas un ženerāli vombatējām, it īpaši rajona krogā (paldies hostiem par ierādīšanu), kurā ir viss, kas man patīk – garšīgs nefiltrētais sidrs, nekrodzīga ēdienkarte, laba mūzika, pieklājīgi apmeklētāji ar pieklājīgiem suņiem, ļoti mīlīgs personāls (un apkalpošana pie galdiņiem! kur jūs esat redzējuši apkalpošanu pie galdiņiem pabā!), kurš piedevām apmeklē apmēram tos pašus festivālus, ko mēs, un praktizē patīkami neuzbāzīgu, bet ļoti draudzīgu un labvēlīgu smōltōku (it kā sīkums, bet sajūta tik laba, un vispār man liekas, ka latvijā pietrūkst tieši labvēlības visur un visos, vot), vārdsakot, ja gadāties glāzgovā, ejiet uz redmond's, tas ir aiz brūvērijas uz denistounas pusi
un pat scottish weather mums tika aiztaupīts, es pat kājas nosauļoju (trū stōrī)
un tagad, kad jūsu uzmanība ir veikli iemidzināta, varu pastāstīt, ka esmu vinnējusi skaistumkonkursā un noslēgusi īres līgumu dziļajā āgenskalnā (es! kurš ar visu savu grezno āgenskalna dzīvesvietu kolekciju nekad nav ierotējis dziļāk āgenskalnā par 200 metriem aiz baložu ielas!), ap māju ir dārzs (!), un jūs jau varat lēnā garā gatavoties sālsmaizei, ja no iepriekšējās esat atkopušies

neticu savām acīm!

Add to Memories Tell A Friend
(pieceļoties kājās, svinīgi nokrekšķinoties)

Dāmas un kungi.

Mēs šo brīdi gaidījām 13 gadus. Trīspadsmit, scuko, gadus kopš labākā albuma pasaules vēsturē.

Dāmas un kungi, "The 22nd Sunday In Ordinary Time EP" by Rob Dougan released May 2015, pilnizmēra albums TBA.

Frescobaldi's Toccata

Add to Memories Tell A Friend
Šodien sapratu, ka nekādas finansiāliem atvieglojumiem nodrošinātas vecumdienas man te neviens netaisās nodrošināt.

Lūk, nupat biju kārtot vīzu, lai ikurāt pēc mēneša Pēterburgā lietu sviedrus viņu kortos.
Pēc visiem priekšrakstiem sportistiem pienākoties haļavnā vīza, un tas pat esot ierakstīts kaut kādā punktā, kaut kādā dokūmentā, kuru parakstījusi Eurõpas Savienība un Krievijas federācija.
Viss būtu jauki, ja vien, iesniedzot papīrus vīzai, meitene aiz stikla mūra nepaziņotu, ka tāda vīzu atlaižu politika gan tiekot piekopta attiecībā uz sportistiem, bet ne jau tādiem, kuri pārklupuši pār 30 gadu slieksni.

Īsāk sakot, savāciet aiz sevis tās izbirušās smiltis un piesēdiet tur uz tā beņķīša pie kases — jūs tuliņ varēsiet par visu samaksāt.

Braucam uz St. Pēterburgu

Add to Memories Tell A Friend
"Sveiks, Rūdolf!", raksta pacients uz e-pasta adresi, kas sastāv no mana vārda un uzvārda.

Add to Memories Tell A Friend
kinestētiķa sapnis: vēla rudens rīts, viss pelēks un drēgns, un zem kājām kraukšķ sarma; gaiss ir dzeļoši vēss, autobusā, kas nevedīs mani uz mājām, ir smacīgi un silti, bet cigarete, ko es izsmēķēju pāris soļus aiz pieturas, ir rūgta. un cilvēkus arī es atceros pēc pieskāriena vairāk nekā pēc sejas.

lieliska virtuve

Add to Memories Tell A Friend
ja kādam sanāk vēlme pēc labas İşkembe çorbası, tad labāko, ko esmu baudījis un jums arī iesaku ir uz Potsdamer Straße - viens mīlīgs turku restorāniņš, tieši tāds, kādus esmu redzējis stambulā - viss uz vietas ;)

p.s. tur viņi taisa uz piena bāzes - ņamm!
p.p.s. vācu virtuvi berlīnē neatradu ... nekādu!
p.p.p.s. alus visur vienāds, arī vācijā - populārākais EFES ;)

Add to Memories Tell A Friend
hornets lamtjugovs lj raksta

Где-то неделю назад один популярный ЖЖ-пользователь оставил запись: кот начал вести себя сильно неадекватно (и описал, как именно). Что это может быть?

В силу своей популярности комментов он собрал много, несколько сотен. И эти комменты были поистине ужасны.

Где-то девять человек из десяти принялись рассуждать о том, что кошки общаются с тонким миром и умеют видеть потусторонние сущности. Каковые их и пугают.

И только каждый десятый сказал, что кота нужно хватать в охапку и бежмя бежать к ветеринару -- потому что именно таким образом, как было описано, кошаки себя ведут при острой боли.

Один из комментаторов, видимо, чувствовавший примерно то же, что и я, написал: ебануться. Желающих элементарно следить за здоровьем кота -- никого, зато припизднутых спецов по эзотерике -- хоть жопой ешь. Спецы страшно возмутились. Особенную их ярость вызвала, как они считали, самоуверенность автора коммента -- типа, он думает, что знает об этом мире все.

---------------------------
nuff said
tas ir vēl viens slānis, kas moderno pasauli gāž viduslaiku ellē
kaut arī, kāpēc vēl viens
nav taču starpības, kas tur dedzina sāls pentagrammas, kas pilina degunā alķīmiskus eliksīrus no žurku čurām, kas meklē trauslajās pasaulēs ktulhu vai pielūdz profesionāli konfesionālus dievus, kas lādē ūdeni pie kašpirovska portreta televizorā, kas attīsta klīrus ar egregoriem - galu galā, kāda gan nahuj starpība.

par novēlojumiem

Add to Memories Tell A Friend
divas dienas jūrā, bet jūras slimība sākas tikai pēc tam, kad jau sen mājās un izdušojies un izgulējies un atnācis uz darbu, un acu priekšā peld monitori un kuņģa saturs ceļas uz augšu... brr...

Par dzīvēm, kas pārtrauktas lidojumā.

Add to Memories Tell A Friend
Tie odi ir riktīgi provokatori. Sagaida brīdi, kad esmu iegrimis fizioloģiskajam vecumam atbilstošās pārdomās par to, kas tad īsti bija starp "dezo" un "ribonukleīnskābe", lai izaicinoši un skaļi džinkstēdami veiktu izveicīgu lidojumu slaidā lokā gar manu degunu ar nosēšanos jau tā trauslajai laptopa klaviatūrai uz "L" burta. Sak, bliez, ko vari, parādi, vecīt, uz ko esi spējīgs.

May 24th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Skairds, ka kaķiem nav daļas nedz par zvaigžņoto debesjumu virs, nedz par morālo likumu iekš. Mani ūsainie draugi pietaisījuši sīpolu un garšaugu dobīti, un es rušinoties leknajā augsnē uzdūros leknām kaķa kaku kaudzītēm. Es vēl neko neteiktu, ja tā būtu kāda dāliju dobe, bet te tak ēdamlietas, kaķu kungi!
Dārzkopībā man, lūdzu, ielieciet kādu papildu punktu par centību un artistiskumu, lai arī kopējais sniegums izskatās kā piecgadnieka mēģinājumi ainavu arhitektūrā.

May 25th, 2015

Gribu strādāt barčikā

[info]zefiirs posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
Vēlos nomainīt biroja krēslu pret kaut ko omulīgāku - būšu priecīga par barčiku vai kādu citu patīkamu iestādījumu.
Man ir pieredze gan barčikā, gan pasākumu organizēšanā, gan projektu koordinēšanā un nedaudz arī vadībā, būtībā protu ļoti daudz ko, bet šobrīd vislabprātāk atrastos aiz neliela kroga vai kafenīcas letes, kur varu saliet dzērienus, un aprunāties ar apmeklētājiem. Der arī neliels veikals. Runāju latviski un angliski, krieviski saprotu un nedaudz, ja ļoti vajag, arī runāju.

Sākt varu no jūnija, rudenī plānoju atsākt akadēmiskās gaitas, tāpēc darbu meklēju vasaras sezonai, ja darba vietai būtu ne sezonāls raksturs un iespēja apvienot ar studijām, tad varētu turpināt arī pēc vasaras.

seshiseshiseshi@inbox.lv vai komentāros

Add to Memories Tell A Friend
Iegāju piemājas tabakbodītē pēc papirosiem.

"Es jums iedošu šķiltavas!", teica pārdevēja.

Un iedeva man šķiltavas.

Add to Memories Tell A Friend
Iečekoju sava recenzējamā bakalaura darba autores feisbuka profilu, Nastavševs taimlainā - tātad daudz ko var piedot.

sūdi

Add to Memories Tell A Friend
kādi laiki pienākuši! pētu tualetes - pisuārus un tā. kā arī atkritumu tvertnes dažādos izmēros.

ahujeķ ko tā dzīve ar mani dara...

Add to Memories Tell A Friend
eirovīzijā tomēr pietrūkst azarta un draiva, lūk, ja, teiksim, uzvarētājs saņemtu dāvanā bekingemas pili, a piecu valstu pārstāvjus, kas ieņem zemākās pozīcijas pārdotu uz orgāniem, cita lieta būtu

Add to Memories Tell A Friend
sacepos.

bet tas labi, jo tas nozīmē, ka man nav pohui man ir pulss.

Add to Memories Tell A Friend
Alcheimers, vai kas tas ir?

Vispirms es pazaudēju spēju rakstīt ar roku. Tie drausmonīgie ķeburi, kunkskristus! Pirmajā klasītē skolā es tik smuki rakstīju, lai arī glītrakstīšanā man lika tikai 4, ko uzskatu par nekrietnību. Tagad pazūd spēja rakstīt ar klavieri. Sevišķi kretinē poga, kura mums sniedz latviešu burtus. Tieši tai blakus ir Enter poga, kurai regulāri uzsitu ar savām implantētajām asinsdesām, kas man ir pirstu vietā. Šī teksta klabēšanas laikā divas reizes. Fe. Te vēl nekas, bet Feisbuks šito uzskata par zīmi, ka ziņa gatava. Aclheimers, citas izejas nav.
Powered by Sviesta Ciba