M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

May 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Man ir tāds draudzińš, něnu, ciknu draudzińš, ja es būtu holmss, tad vińš būtu Moriartijs. Vecmāmuļas kaķīts. Mums ir zināma raksturu nesaderība, es vińu faktiski redzu kā prosķitutku bez principiem, otrā galā, ta to es nezinu. Vārdu sakot, kad vajag ěst, tad vińa maigi glaužas gar kājām, veļas věkšpědus un tělo kaķěnu memi, bet taka neko nevajag, ta vińa visur skrien soli priekšā, nikni atskatās un šńāc, vārdu sakot, lomu spěles, kurās es vińu jakobe vajāju.Tad, kad nekustos, ta vińa paskrien zem kādas tumbočkas, sagaida manu pirmo soli un metas tai virzienā, atkal atskatoties un šńācot. Bļağ bezprencipnaja, tātad. Bet vińa, ziniet, tāda dāma gados, man pat šķiet, ka kaķu alcheimers, jo vińa nemitīgi sěd pie bļodas un neatceras, ka pirms minūtes jau ědusi. Un visa šitā sakarībā, nupat, jūtu, mums atkal veidojusies jauna tradīcija. Katru rītu, tikko kafija gatava un ieslěgts kāds rīta bū i džū om un am, tā aiz manām durvīm atskan bvek bvek, izteiksmīgas tādas kaķa vemšķïbas. Un tas bū i džu om un am ar zvaniñu, piunk, un ārpusě bvek bvek. Tad vińa kādas desmit minūtes apkasa kaku pa savu plastmasas dobi, tā sulīgi, skrimš skrimš, un bū i džū om un am, piunk.Un tad iestājas vispārějs miers un kafija arī cauri

Add to Memories Tell A Friend
Bet vispār mani reāli pārsteidz tas, ka cilvēki, kas it kā nav pilnīgi idioti, domā, ka "piespiedu ārstēšana psihiski slimiem cilvēkiem" ir lieta, par ko vispār var runāt kā par vēlamu un potenciāli realizējamu rīcību. Tas būtu extermely disturbing pat tad, ja "psihiski slims" nebūtu tik vaļīgi definēts.

May 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
šis ir interesants teikums: "Krājumā Poētika tuvplānā. Viena dzejoļa analīzes antoloģija publicēti raksti par 19 dzejnieku dzejoļiem, kurus analizējuši un interpretējuši 18 autori. Analizējamo dzejoļu autoru vidū ir Jānis Poruks, Rainis, Edvarts Virza, Arveds Švābe, Aleksandrs Čaks, Veronika Strēlerte, Zinaīda Lazda, Linards Tauns, Dzintars Sodums, Ojārs Vācietis, Monta Kroma, Egils Plaudis, Knuts Skujenieks, Uldis Bērziņš, Amanda Aizpuriete, Arvis Viguls, Inga Gaile u. c."

izskaitot autorus, sanāk septiņpadsmit. interesanti, kas ir tie divi "u.c", kuriem nepietika vietas?

21. gs. sākums, Latvija

Add to Memories Tell A Friend
Līžele arhīvos atrada ar telefonu bildētas bildes, kuras formāli iekrīt sadaļā Ģimene, bet kuras pilnīgi nevienam pašam nav rādāmas un pašos modeļos izraisa histēriskus smieklus līdz grīdai. Snapčata efekta pašģīmji ar ausīm, ar zaķa deguniem, šoferu ūsām, bildes, kur fonā mētājas mūžīgie krūšturi, bildes ar Jaunkundzi 5 gadu vecumā, kura uzvilkusies saulesbrilles tēlo slavenību un izliekas, ka pīpē zīmuli, bildes ar mani remontstrādnieka kostīmā ar putekļu aizargbrillēm un respiratoru, bildes ar mani sazinkāpēc pīles cepurītē un pīles maskā, neglaimojošā apģērbā un fonā Jaunkundze, kas tērpusies tikai dvielī pēc dušas, tikko ienākusi pa durvīm un sejā viņai patiess WTF.

Add to Memories Tell A Friend
Vasara ir drusku pierimusi un klimats ielās ir tuvs cilvēcīgam. Tas jauki. Vismaz var noiet 100 metrus bez ģīboņa.

Dvēseles mieram uzliku ausīs šito un mēģinu sev iedvest, ka man ir lāābi :)

https://www.youtube.com/watch?v=dMs_BjenuWE

Gribu zināt.

Add to Memories Tell A Friend
Soctīklos ik pa laikam esmu manījis reklamējoties dažādus fotogrāfus. Bezmaksas fotosesijas un tā. Gan jau tālab, lai tiktu arī pie maksas fotosesijām. Kaut kādā brīdī aizdomājos un pat drusku ieinteresējos, pastāstiet man, lūdzu:

1.Cik tādas maksas fotosesijas maksā, apmēram?
2.Kāds ir to fotoattēlu pielietojums?
3.Pazīstat arī kādu vīrieti, kurš ir maksājis par sevis māksliniecisku fotografēšanu?

Add to Memories Tell A Friend
es protu redzēt, kas notiks nākotnē
ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?

ausīmprieks

Add to Memories Tell A Friend
vismaz jūtūbe man visu pate sviež rokās, gūd

Add to Memories Tell A Friend
bijām vakar uz "Ciniķiem", nebiju domājusi, ka kādreiz to teikšu par Nastavševu, bet - ļoti garlaicīgi un neveikli, atstāja pavisam negatavas izrādes iespaidu. Dažas foršas ainas gan lika domāt, ka pēc pāris mēnešiem varētu būt labi.

Add to Memories Tell A Friend
šajā dzīvoklī esošais ledusskapis ir nojūdzies. it kā veras ciet normāli, bet reizi/2h sāk pīkstēt, tipa durvis vaļā.
tagad vēl caur veikalal kārbu sasaldēja olas, kas atradās tuvāk dibensienai. cepu divas olas formas lodītes bez čaumalas.
bet iznāca tānekosev. ar plūstošu dzeltenumu un kraukšķīgu maliņu.

varbūt kādam kaut kur zem grīdlīstes mētājas nelietots ledusskapis, ko es varētu vismaz aizņemties uz kādiem mēnešiem, m?

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Pagrieziena punkts dzīvē bijusi arī piedalīšanās konkursā "Miss Bikini 2015", kur Anete uzvarēja un ieguva iespēju braukt piedalīties konkursā Ķīnā. Viņa atceras, ka bijis glaimojoši, ka ķīnieši pievērsuši milzīgu uzmanību, jo apbrīnojuši eiropiešu balto ādu.

May 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Also, šodien uzzināju, ka sievietes kopojas ar lieliem meža kaķiem, pēc tam fiksi nodara to ar savu vīru, iznēsā gan kaķēnus, gan cilvēkbērnus, piedzemdē kaķēnus atsevišķi un atstāj termītu pūznī, un tad tikai dzemdē cilvēkbērnus. Kaķēni izaug un kļūst par lieliem meža kaķiem, kuru skatiens nozīmē nāvi. Tās nav visas sievietes, tikai kaķdzemdētāju meitas, un viņas var atpazīt pēc tā, ka viņas nodarbojas ar homoseksuālām praksēm. Izmantojot no saknēm savītus peņus.

/Evanss-Pričards

par dotu

Add to Memories Tell A Friend
feel it

Add to Memories Tell A Friend
ko es šodien uzzināju:
ka mana visu laiku mīļākā dziesmas rindiņa kādam ir bijusi tik mīļa, ka viņš ir tā ir nosaucis spēli
pie kam ap to laiku, kad tā kļuva par manu visu laiku mīļāko dziesmas rindiņu
dāmas un kungi, squid yes, not so octopus
dziesmu arī? lūdzu!
puscilvēks puscepums jūsu uzmanībai

par prinčiem un princesēm

Add to Memories Tell A Friend
pie tevis ierodas princese baltā zirgā
karoče, viņai ir daudz naudas (princese taču), vēl zirgs, un vēl viņa vēlas tevi apprecēt
mēs pieļausim, ka princese ir blonda, vējā plīvojošiem matiem valkīra, nevis tur, kaut kas nestereotipisks
un vienalga nav tas

Rīgas domes vēlēšanu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Partiju pirmie numuri:... tālāk ... )

īstie teroristi

Add to Memories Tell A Friend
mani jau sen māca aizdomas, ka nato paslepus nodarbojas ar terorismu. =)

"NATO terorisma briesmas var mazināt, nevis likvidēt pilnībā, intervijā Latvijas Radio pirms gaidāmā NATO samita, kurā sagaidāms, ka tiks pārrunāts arī nesenais terora akts Lielbritānijā, Mančestrā, sacīja Latvijas vēstnieks NATO Indulis Bērziņš."

par mančestru

Add to Memories Tell A Friend
vai arī rakstnieks džonatans ko, kuram grāmatā "the rotter's club" viens no varoņiem pabā bildina meiteni, iziet ārā uzpīpēt, un pēc sekundes tur sprāgst IRA bumba
teroristu galvenais uzdevums ir radīt cilvēkos bailes
es vot domāju, viņam pēc tam dzīvē bija no kaut kā bail, ja viss sliktākais, kas varēja notikt, bija jau noticis

Add to Memories Tell A Friend
Visu laiku pieķeru sevi pie domas "kādreiz es mācīšu studentiem šo kursu un tad es ieviesīšu šādu vērtēšanas/mācīšanas/darba procesa metodi..."
Ko es sākotnēji, protams, uztvēru kā augstprātības un stulbuma sajaukumu, ajmīn seriously, pati nevar normāli darbus uzrakstīt un tagad citiem mācīs?
Tagad man sāk šķist, ka tā actually ir laba ideja, tbš, nevis kursu pasniegt, bet sastādīt Savu Metodi Kā Pareizi Pasniegt Kursus Bļe, un izmēģināt to uz sevis, jo acīmredzami man ir problēmas ar citām autoritātēm, kamēr sevi es actually mēdzu klausīt un ņemt vērā
Un tas būtu incredibly fun also, gluži kā bērnībā spēlēties ar lellēm UN kā izdomāt sistēmu UN kā mācīt UN kā mācīties

Plus man būtu kam ieviest tādus vērtēšanas kritērijus kā "izlasījis 10 nesaprotamus tekstus, pielāgojis savu stilu visnesaprotamākajam: -1 balle"

Add to Memories Tell A Friend
Neilgi pirms pamošanās piedalījos jauna sociālā tīkla dibināšanā. Par tā iedvesmas avotu kļuva ar mobilo telefonu nofilmēts vido, kurā bija redzamas peles, kas staipa izmēros par sevi krietni vien lielākas un laikam ar kaut kādiem parazītiem pilnas vaboles. Sociālā tīkla nosaukums bija myshipishut.ua (kāpēc Ukrainas domēns, nav ne jausmas). Runāja, ka finansējumu projektam esot devis arī pats Raimonds Pauls. Pēc tam es pamodos.
Powered by Sviesta Ciba