M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

November 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Iegādājos Iegāzos reklāmas aģentūrā un konstatēju, ka acīmredzot pastāv tāda lieta kā "resting copy face", kas iemieso sevī visu pasaules nogurumu

sverige bad

Add to Memories Tell A Friend
balansam pasūdzēsimies nedaudz par zviedriju. ar šito ir arī daži mani kolēģi saskārušies, īpaši tie, kuriem īslaicīgi kontrakti.

tēta stāsta sekas

Add to Memories Tell A Friend
kā jau bija gaidāms, auditorijas dikti mīlētais justīnes stāsts par tēti, kurš pārbraucis mājās no īrijas, komentāros pie publikācijām tiek apspriests šķērsgriezumā "vot napaciņš latvietītis cieš, bet ļaunie politikāņi nepalīdz viņam, tā vietā latvijā plāno ievest lēto nēģeru darbaspēku".

arvien vairāk sāku nesaprast, kāda jēga veidot šādu stāstu un tieši šādā mērcē to pasniegt. kārtējais latviski latviskais gaudulīgums.

es aicinātu šadurski iet dirst - un noslaucīt pakaļu ar to preambulu

Add to Memories Tell A Friend
Šadurskis aicināja visus lasīt mūsu valsts Satversmi, īpaši preambulu. "Visi mēģinājumi izveidot šeit kādu analogu Doņeckas Tautas Republikai, domāju, ir pilnīgi lieki," uzsvēra politiķis.
"Piedāvājums [par krievu skolu autonomiju] ir absolūti antikonstitucionāls - tur nav, ko izskatīt. Tas ir kaut kas līdzīgs, manuprāt, kā mums kādreiz bija aģitācija par referendumu par otru valsts valodu," vērtēja Šadurskis.
Šadurskis attiecās komentēt, vai par šādu protestētāju piedāvājumu viņš varētu vērsties drošības iestādēs. "Droši vien, ka manas sarunas ar drošības iestādēm lai paliek sarunu biedru starpā. Negribētu to padziļināti komentēt. Bet jebkurā gadījumā, protams, ka mēs ar visiem, kas ir procesā tā vai citādi iesaistīti, diskutējam un analizējam situāciju," teica ministrs.

vēl par lāpām

Add to Memories Tell A Friend
ja kāds jūtas dikten drosmīgs savā nacionālismā un patriotismā, tad es ieteiktu pamēģināt sarīkot lāpu gājienu 18. novembrī stokholmā, iesaistot vietējo letiņu kopienu.

tas tik būtu numurs!

maksimāli antiintelektuāla bulšita paraugs

Add to Memories Tell A Friend
Tikai Latvijas valstī mēs saprotamies no pusvārda un mums nav jāskaidro, kādēļ mums garšo tik melna maize un patīk tik balta saule. Kur mūsu vārdus un uzvārdus saprot uzreiz un tie nav jāsauc pa burtiem. Kur mēs nekad nejutīsimies sveši, neiederīgi un atšķirīgi.
(Sanita Upleja)

bļem bļem 100

Add to Memories Tell A Friend
var kāds izskaidrot man, kā tieši šis murgainais un neko neizsakošais savārstījums (skat. tekstu zemāk) ir saistīts ar latvijas republikas proklamēšanas dienu un neatkarības simtgadi? kā var pieaudzis humanoīds radīt šādu huiņu? un kā var pieauguši humanoīdi vienkārši noskatīties un neko neteikt par šādu ākstīšanos?

biju domājis, ka kūku sūtīšana kaimiņiem ir debilākā iespējamā izdarība simtgades pasākumu ietvaros. tomēr nē, izskatās, ka jo tuvāk simtgades datumam, jo lielāka debilizācijas pakāpe.

Katra Latvijas cilvēka dzimšanas diena ir arī Latvijas dzimšanas diena! Ivars savu dzimšanas dienu nesvin. Tam nav īpašu iemeslu, bēdu vai sakritību. Vienkārši nav svinētājs. Retu reizi gan kādu apaļu ciparu atzīmē, bet pārsvarā tā ir parasta diena. Tikai kolēģi arhitektu birojā saorganizē kādu gardumu. Visbiežāk dzimšanas dienu Ivars pavada dabā, jo viņš aizrāvies ar putnu vērošanu. Arī šajā fotogrāfijā Ivars ieklausās putnu skaņās. Tie straumēm dodas prom uz dienvidiem. Viņš putnus vēro, gredzeno, fotogrāfē, dalās ar attēliem un informāciju ar citiem. Putnu vērošana ir viņa mīļākā nodarbe dzimšanas dienā, jo tā iekrīt rudenī. Tam gan vajadzīgs laiks, to Ivars ļoti novērtē: “Lielākā brīvība brīvā valstī ir laiks. Man ir laiks savām domām un citām lietām. Nav jānodarbojas ar pašsaprotamu lietu slēpšanu, centieniem palikt pelēcībā. To gan var darīt, bet aiz brīvas gribas. Jā, laiku var reducēt uz gribu.”

Add to Memories Tell A Friend
ir arī tādi viedokļi mūsu varenajā tautā. neņemos spriest, cik lielā mērā tāds skatījums ir izplatīts. tomēr pat vienas valdības partijas ģenseks ir diezgan atklāts diktatoriskās tautvaldības mīlētājs.

es domāju, ka šis ir īstais laiks atdzīvināt latvijas universitātes paspārnē mītošo cilvēktiesību institūtu. 

Iain M. Banks citaati

Add to Memories Tell A Friend
"[...] it is willed into actuality."

"[...] three thousand years of ruthless oppression, cultural imperialism, economic exploitation, systematic torture, sexual tyranny and the cult of greed ingrained almost to the point of genetic inheritability."

"We incinerated the plundered bodies in solar furnaces, our offering to the insatiable sky gods of Race and Purity."

Add to Memories Tell A Friend
Kas ir pašos pamatos aplami: ka uz bērniem, kas mani kaitina, es varu sakliegt vai reaģēt ironiski, bet bankas darbiniecei virsū nekliedzu. (Lai gan, tbh, bankas darbiniece dabūja to manu mierīgo un laipno toni, no kura bērni panikā lien zem gultas un iedarbina citus pašaizsardzības paņēmienus.)
Atvainojos tikai par kliegšanu un toņi, par ironiju nē, lai gan vajadzētu.

Likumdošanas vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Ar interesi izlasīju dokumentu likumprojekta „Prostitūcijas ierobežošanas likums” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojumu (anotāciju)

Lūk, esence:
"Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks ieviests jauns pakalpojums “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām”.
Pakalpojuma “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām” ieviešanas gadā pakalpojuma 2. posmā “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” plānotas 5 personas, 3.posmā “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 1 persona. Otrajā un turpmākajos gados, ik gadu, plānots, ka pakalpojuma 2.posmu “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” saņems 10 personas, 3.posmu “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 8 personas.
Plānots, ka 3 gadus pēc pakalpojuma ieviešanas, pakalpojumu būs saņēmušas 25 personas (aptuveni 15% no 2016. gadā administratīvi sodītām personām, kas pārkāpušas prostitūcijas ierobežošanas noteikumus).
2018. gads
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojuma ieviešanai gadā 206 808.00 euro:
2019. gads un 2020.gads-
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojumam gadā 258 364.00 euro"

Tātad, kopā hipotētisko 25 prostitūcijā iesaistīto personu pavisam hipotētiskai sociālai rehabilitācijai 723536EUR, jeb 28941,44EUR uz katru personu. Nav slikti.
Par pašu rehabilitāciju: )

Latviešu valodas vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Ir tāds jauks un pat diezgan bieži lietots darbības vārds "sokas". Vari šo izlocīt kā nākas? Kā vārdu "darās", piemēram. Tagadne - darās; pagātne - darījās; nākotne - darīsies; nenoteiksme - darīties.

Poll #21104 Nedarbvārdi
Open to: All, results viewable to: All

Kā tad sokas ar locīšanu?

View Answers

Pfe, mierīgi, latviešu valoda man ir dzimtā tomēr
7 (25.9%)

Gan jau locīšu, locīšu un dalocīšu, kad būs brīvāks brīdis
2 (7.4%)

Neesmu cieši pārliecināts par rezultātu
9 (33.3%)

soo...see...suu...sūdu!
2 (7.4%)

cits variants, piemēram, došos uz “Maxima Latvija” organizēto degustāciju pasākumu pie “Maxima XXX” veikala Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a
7 (25.9%)

November 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Lūk vēl kāda svarīga lieta. Par vārdiem, ja? Nu, cilvēku vārdiem. Tas taču ir pilnīgi kaut kāds absurds koncepts, ja tā padomā. Nu kā, vārds, tam būtu jābūt tādam tipa UID tomēr, pajautā, mol, kā tevi sauc?, noskaidro, tagad zini, ka tu pazīsti šo cilvēku vārdā un vari pēc tā identificēt. A te kas sanāk? Visi liek jaunajiem jūzeriem tādus pašus jūzerneimus kā simtiem un tūkstošiem citu! Kā tevi sauc? Ilze? Paga, es jau zinu vienu, da kādu vienu, sešas, nu kā es kādam pateikšu, ka Ilzi satiku, ko tas viņiem izteiks?

Nē nu ok, daži mēģina izšļūkt uz vārda un uzvārda combo, bet nu būsim reālisti, labdien, mani sauc Jānis Bērziņš. Un nē, retāku vārdu un uzvārdu kombinācija nepalīdz itin nemaz, man skolā savulaik divi Nili, bļaķ, Henriksoni mācījās.

Šito jāsāk risināt, es uzskatu. Nu piedzima kinders, stiepj tagad viņu uz to kinderu reģistratūru, kā jau tur tas mūsdienās notiek, nezinu, kaut kā noteikti viņus uzskaita taču. Nu vot, kā sauksim tagad šito?, jautā, nu un lepnie vecāki tādi domā, ka paši gudrākie un saka – Ildze. A tur pie lodziņa ver vaļā jauna jūzerneima reģistrācijas formu, ieraksta šito te, un hobana!, tur uzreiz sarkans iekrāsojas, atvainojiet, bet šāds lietotāja vārds ir aizņemts. Piedāvājam izvēlēties Ildziite772. Nu vai IlzeIlzeIlze tikko atbrīvojās. Nomira, gads pagājis, nu lai droši, ka neaugšāmcelsies, tad nu ņemiet, arī var lietot.

Citādi nekārtība, nekārtība visapkārt.

гоу конь педальный

Add to Memories Tell A Friend
Mans mīļākais grāmatu tulkotājs tagad ir ņekijs Armīns Voitkāns, kurš Dž.Patersona lubenē "Pusnakts klubs", acīmredzot, frāzi "thanks for the ride" ir ar latvju zemnieka sūro tiešumu pārtulkojis kā "paldies par jājienu". Nopietni.
Tiešām, paldies, tagad es zinu, kā runāt ar taksistiem. Iesēdies taksī, tur jau skan bītlu dziesma "viņai ir biļete uz jājienu, viņai ir biļete uz jāāājienuu", labi, ka Armīnam nebija jātulko grāmata par Sarkangalvīti - red riding hood jaunajā interpretācijā izklausās draudīgi. Labāk lai mūsu ieraksta varonis turpina mēģināt jūrā jāt viļņus, tas vēl piedzīvojums.

Add to Memories Tell A Friend
"[..] what these statements are really conveying [..] is a very male narcissism that demands constant attention, praise, and forgiveness."

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.

***

Add to Memories Tell A Friend
Latvijas simtgadei par godu )

Add to Memories Tell A Friend
Ir viena biļete uz Laibach šovakar. Varbūt kāds grib?

Citu variantu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
"Gandrīz puse jeb 49% Latvijas iedzīvotāju 18.novembri atzīmēs ar svētku maltīti ģimenes lokā, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

Vēl 27% respondentu dosies uz svētku salūtu, 15% plāno apmeklēt kādu svētku koncertu, bet vēl 9% minēja citu variantu, piemēram, dosies uz “Maxima Latvija” organizēto degustāciju pasākumu pie “Maxima XXX” veikala Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a"

Dienu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ir starptautiskā iecietības diena, vismaz šodien esat iecietīgi, pats arī centīšos, nez vai sanāks, diena ir gara.

Tāpat šodien ir svētās Ģertrūdes diena, tās svētās Ģertrūdes, kura Jēzum sieva, nevis tās Ģertrūdes, kura ceļotāju aizgādne un kurai par godu Rīgā až divas baznīcas uzblieztas, lūdzu nejaukt, kā krievu vikipēdijā, piemēram.
Powered by Sviesta Ciba