M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

March 29th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
man ir students, kurš vārdu "haoss" raksta kā "hauss"

my life is now complete, i can die happy

March 28th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
dārgā ciba, ja te kāds ir šai vakara stundā
padomiņš vaig, un ar laiku ir spiedīgi
nekādi nevaru izdomāt, kā labi latviski pateikt pussy lips
norvēģiski tur ir fittläp, kas ir burtiski pežas lūpas
ierobežojumi ir tādi, ka latviešu tekstā peža ir no-go, auditorija ir skolu jaunatne un mums ir reāli aizliegts runāt ar šitādiem vārdiem
ideālā gadījumā vajadzētu paturēt tās lūpas vai vismaz konkrēti norādīt, ka runa ir par ārējiem, nevis iekšējiem dzimumorgāniem, jo tas kontekstā ir ļoti būtiski
un apzīmējumam būtu jābūt tādam, ko var vienlīdz labi pateikt gan septiņpadsmitgadīgs bullijs, kurš draud meitenei tās lūpas saskavot (un viņš neteiks "kaunuma lūpas", ja), gan pieaudzis vīrietis, kas viņu par to strostē
kā man būt, ko man iesākt?

March 27th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Oxxxymiron, protams, zašibis. Divas stundas džeks nodragāja viens pats, bez iesildītājiem un viesiem, ja neskaitos tos melnos tūkstošus, kas zālē, pa vidu, kamēr noplīsa bīts, paguva aptaujāt, no kurienes dārgā auditorija ieradusies, atsevišķi pateikties visiem ukraiņiem, kas atnākuši uz vietu, kur tik daudz krievu, un pajokot par to, ka neaicinās nevienu sēsties, jo tikko no Krievijas un tur šim vārdam nelāga konotācija, tāpēc "tagad tuvosimies visi Zemei".
Parasti nefilmēju koncertus, un uzskatu to par mēreni nejēdzīgu nodarbi, pat ņemot vērā dzīves kopējo nejēdzību, bet šoreiz drusku no savas dārgās, zemei attālinātās vietas pafilmēju gan, un katru reizi, kad noskatos, sajūtos drusku laimīga.

Ommmmmmmm...

Add to Memories Tell A Friend
Kā ieliec dažus cibas leitestus filtrā, tā Krievijas apmaksātās propagandas satura pārstāsti samazinās par 90%.

March 26th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
uz brīdi uznāca kārdinājums atkancelēt JRT, jo Toms Stopards un Arkādija, bet Hermanis feisbukos atkal aizrakstījies līdz tam, ka 25. martā deportācijas veica progresīvie jaunieši, kas tikai gribējuši labu, tāpēc nēēē, vienkārši ieslēgšu Rozenkrancu un Gildenšternu vakarā sev un kaķīšiem. Vispār daudz tā Stoparda, Malkovičs mums arī iestudēšot, bet gan jau atkal par Austrumu kaimiņa naudiņām, tāpēc nēēē.

March 24th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Cita starpā atcerējos, kā vakar lekcijā, kad studenti mani visu laiku uzrunāja uz "jūs", neizturēju un pateicu, ka mans vietniekvārds ir "tu"

Add to Memories Tell A Friend
Citās ziņās, man laikam nepatīk pārmērīga asprātība akadēmiskā diskusijā. Kāds sauss jociņš jā, nenoreaģēt pēc būtības cuz funny (ja ir bijis laiks sagatavoties) nē.

Reviewer 2 ir tavs labākais draudziņš un all that jazz.

March 21st, 2023

Add to Memories Tell A Friend
es nesaprotu, ko es sajūtu, skatoties uz viņu

March 20th, 2023

Beidzot!

Add to Memories Tell A Friend
title or description

Add to Memories Tell A Friend
Ir tā sajūta, kas ir vēl labāka par iemīlēšanos, kad tu no rīta ej pa ielu un redzi visas lietas, visas random lietas, kurām visu ziemu esi pagājis garām
Kad tu ej un runājies par bērnu, un bērns saka "gājējputni" un kad tu smejies, bērns saka "tas nemaz nav tik nepareizi", un tu saki "tas nepavisam nav nepareizi, tas ir brīnišķīgi"

Kad tu attopies, ka nezini, par kādu joku vakar smējies līdz asarām un elpas trūkumam, "you're wheezing, you're actually wheezing, I have never seen you do that"

Un ir pavasaris

Some girls you you wanna thrust
Some girls you wanna see shiver


 

March 19th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Btw, pieņemot, ka AI tūļi attēla un teksta ģenerēšanai sper lietas no internetiem, un internetus savukārt pārpludina AI ģenerēti attēli un teksti, kādas ir prognozes, ja šis process turpinās bez korekcijām?

Un kā (ja gribētu) varētu šīs korekcijas ieviest, saglabājot AI spēju atjaunot datu bāzes no internetiem? T.i, vai ir Tūringa tests, kas atšķir AI un cilvēka radīto?

March 18th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Anna Ķirse teica, ka Auznieka pirmo simfoniju jau noklausījusies Sibēliusā un apraudājusies.Tāpēc uz pirmatskaņojumu Cēsu koncertzālē apgādājusies ar zevas paciņu.
Labs bildaps.
Cēsīs satiku rindu ar paziņām, kas bija sirdssilti - mūs allaž celsmina, ja mūs pieņem. Un, ja patiešām 'sociāls dzīvnieks', nu un. Man šķiet, šo salikumu ir ieviesuši tie, kuriem pašiem nav, ar ko socializēties. Kā Bizamžurkas no labi zināmā izdevuma.

Atjaunināts. Raudāt nebija par ko, bet fināls bija dievīgs.

March 17th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā vispār kustīgie attēli iesit vietās, tā black mirror sērija par greizsirdīgo vardarbīgo vīru totāli noveda pie "bļe kretīns" un "tieši tāpēc jau viņa tevi nemīl, idiot" un "akdies nu taču šķiries no viņa, vienkārši aizej, tagad" un "par ko tu viņam atvainojies, akdies, tu taču zini, ko viņš ir izdarījis" un "kā tev nav kauna vainot sievieti pie savas vardarbības" izvirduma

(Blakus komentārs: "OK, tu tiešām nesaproti closed attiecības")

ChatGPT 4

Add to Memories Tell A Friend
jā, GPT-4 ir vēl nadzīgāks.

w: I'll try that "explain a joke" experiment now. Is it ok?... tālāk ... )

March 16th, 2023

Ja ujedu zhitj v London

Add to Memories Tell A Friend
Ko lai kopumā saka: ceļojums norisinājās neticami veiksmīgi. Mēs neko nepazaudējām - ne mūsu abu vienīgo bankas karti, kas vienlaikus bija arī metro, autobusu un taksi biļete, ne koferus, telefonus vai Lauvas skolēnu apliecību, un pa lielam, pat ne taisnākos un ātrākos ceļus
Vēl vairāk, mēs atradām un apskatījām gandrīz visu no ieplānotā, un pat par 1 muzeju vairāk nekā plānots.
Lauva ir izaudzis par labāko ceļabiedru, kāds vien man dzīvē ir bijis: viņš neslikti orientējas pavisam svešās vai vienu reizi redzētās vietās, viņam ir jaukas intereses, bezbēdīgs humors un līdzsvarota, nomierinoša attieksme. Un konfliktus viņš risina emocionāli nobriedušā veidā.
Ir iztērēta kaudze nauda. Toties riktīgi Uzpildītas enerģijas un pašapziņas baterijas - jo, re, par spīti visai manai neticībai un šaubām, izdevās. Mums divatā. Tikai mums. Milzīgā, svešā pilsētā. Un viss. Urā!

Add to Memories Tell A Friend
Inišerinas Banšī riktīgi trāpīja vietās

Nu, tā kā romantiska drāma "es tevi vairs nemīlu" būtu "yeah whatever good riddance", bet "es ar tevi vairs nedraudzējos, jo tev kaiš tas un tas, un beidz man piesieties" sāp ne pa jokam
Powered by Sviesta Ciba