M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

April 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
teikšu tā, garās brīvdienas bij viskādos veidos lieliskas, izņemot tos siltuma jautājumus, šķiet, ka pa tam lāgām biju pārgājusi aukstasiņu radības statusā jau, vakar atgūlos pilsētas gultā ap kadiem septiņiem un divām kārtām lupatu un sāku pa vienai maukt nost tikai ap pusnakti, cik patīkami, ka ziemelis nepūš, ne segapakšā, ne priekšā, ne pakaļā. vilciens bij arī tāds jocīgs, pustukšs, bet konduktorene sēdināja visus ciešās grupiņās, laikam, lai vieglāk uz pirmo otro izskaitīt. un tad viļānos viņa piesēdināja mums priekšā divus, vēlvairāk par mums smirdošus siņkas, orkus, faktiski, tādu uzburbušu piecdesmitgadnieci, kam izskatījās zeķenes vēl no astoņdesmito disko balles kājās ieaugušas un tādu stipri ap kādiem divdesmit līksmu jaunieti, kas viskādi izrādīja savu līksmību ap to beidzot sakoļīto, ja tā var teikt, gultas partneri, tanu viņi mums tur viskādi priekšā cilājās un demonstrēja tos sagumzītos pritona pakaušus,ik pa laikam skandalēja, tad atkal salīga, vienubrīdi, vai dažubrīdi es pat ar šausmām domāju, nez vai viņa tiešām guļ viņam klēpī, vai veic kādas citādas intimas darbības, kas dotā gadījumā neizraisītu manī nekāda veida pacilājumu. Un tad tās smirdīgās dvuškas, kā sakustās, ta kā ar bomi tāda šausmiga trīsddiennieka smaka, no kā uzreiz noraso piere un sagumst sirds, kautkad pie pļaviņām, neizturēju un aicināju līdzbiedru šito vairāk nebaudīt, jo jūtos kā degpunktā, kas izraisīja tādu kā sašutumu, laigan runaju ļoti klusām, un tad līdz rīgai dabūju klausīties viskādus, krāšņumus, piemēram, la- haim, sučka un tad spalgus smieklus. Sač fan, jā. un tad tas bija tākā ievads tai rīgā iebraukšanai un taisni tāda viņa arī ir, BET, god bless taxifaju un mūsu gadsimteni, ka vari mēms un sašauts pa taisnam iebirt siltā mašīnā un nonākt pa taisno segapakšā, kur, kājau minēts, nepūš un var taisni vai ņurrāt aiz tīksmes, ka tūlīņ nebūs kautkur jāiet, sniegu no apakšas saņemtot, pēc pagalēm end staff un oi, ku man patīk dažas pilsētas ekstras. Tagad esmu atkal siltasiņu, viscaur, un smaržīga un lielsiki atpūtusies un daudzko izvējojusi laukā, takšto, ceļojums ar pluszīmi, daudzām

Add to Memories Tell A Friend
Money velocity tik samazinās un samazinās...

Add to Memories Tell A Friend
Mēs ar bērniem gandrīz vai nobeidzāmies no smiekliem, skatoties šo te:
https://youtu.be/SqDDmDOezWs?t=3m55s

Mūzika vēl jorojām brīnišķīga, bet KO TU DARI AR TO KAFIJAS AUTOMĀTA KANNU, GRĀVER?

Vēlāk:
- Mammu, par ko ir tā dziesma?
- Ēē, nu, par Dievu.
- Tad varbūt tas ir svētītais ūdens?

April 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kolosāla

Add to Memories Tell A Friend
vai arī jautājums - jūs esat kādreiz peldoties jūrā nedaudz salietojušies sālsūdeni?
tas teorētiski taču ir pizģec, ja mēs sāksim dzert sālsūdeni, mēs visi nomirsim
taču, dažreiz, ja es aizpeldu jūrā nedaudz par tālu, vajadzētu peldēt jau atpakaļ, man šķiet, ka cenšoties ieelpot gaisu, es nedaudz iedzeru sālsūdeni
un ko? neko? aim alaiv?

April 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Man šķiet, ka pirmo reizi mūžā taisīju prezentāciju, balstoties uz drusku zinātniskas metodikas (tiešām drusku), un konstatēju, ka tā tiešām var iegūt interesantus datus (kas to būtu domājis). Rīt 15.15 RCB lasīšu lekciju/diskutēšu par to, kas mums ir jaunākajā latviešu SF/F un ko es/mēs gribētu redzēt vēl un vairāk.

Add to Memories Tell A Friend
jūs jautājat, vai dzīvē notiek kā filmās?
lūk, medicīnas studenti stradiņos šādiem jautājumiem pieiet nopietni
viņiem ir pasākumi, kur skatās hausu un "ar pieaicinātiem speciālistiem apspriežam redzēto – kļūdas, ticamību un realitāti latvijas praksē"
trū stōrī

Add to Memories Tell A Friend
Darbs mani šodien ir pilnībā apmierinājis, vienīgais, ko es vēl šodien varētu iespēt -nopirkt kasti ar virtuļiem un norīties beigta.

Add to Memories Tell A Friend
Guntara Rača dziesmu albums bērniem.

Par semantisko slogu dizainā.

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi nejauši uzgāju, esmu sajūsmā.

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu gan, kur tas viss radies, par maizītes bučošanu, ja nokrīt, zirnekli, kam nedrīkst laist ar čību un visas šitās lietas, věl uz akas vāka nedrīkstot kāpt, tad jākāpjot uz cita maza sūdińa un jāsakot, nost, nelaime, šitam gan es atceros izcelsmi, manšķiet, ka kaimińliene man šito krūmos samācīja, kopš tā laika nevaru atpisties. Tad věl es ceļu augšā tos sańķikus, ko pa zemi var atrast, tas arī esot uz laimi. Muļķïbas kautkādas, tā prātīgu aci raugoties. Un te nu es šodien stāvěju, babińa cienījamā vecumā, pie izlietnes, kam pa vidu uz šķīvja malas sēž trekns zirneklis un veicu iekšěju cīńu, raugoties vińa derdzīgajās astońās, kā mācīts, laimi nesošajās acīs un domāju ko darīt ar visu šito laimi. Man, pieměram, stipri riebjās un kratās no vińiem, bet no otras puses, kas es tāda par karěńinu, ka pati savām rokām, vai raudupieti, veco mauku, ka savām rokām, tāteikt, to varbūtějo laimi aizskalošu renstelě. Unlūk, dilemma, to laimi izsmelt laukā arī tak nevar, jo kustïga un pretīga un vělāk skries pa kāju augšā, vļej vļeh, veee. Nulūk, tad es izdomāju tā, labi, lai tad tā laime eksistě šitai izlietně, jo man ir otra. Unta pusrītu vazājos turpu šurpu, tik, lai nesaskartos ar to derdzīgo krebaini no dūmlandes. Un, jo vairāk es izvairìjos, jo vairāk man pa ceļam atgadījās visādi piedzībojumi ( uzvārīju lādětājam galu katlińā, pieměram), jo ātrāk es aizmirsu to laimi, un hujak, vienā tādā aizmirstības brīdī to kafijasūdeni tai světā izlietně uz galvas šim virsū un tur vińš aiziet, un es visa tāda šokā pieliecos tai trubai tuvāk, pavisam līdz elkoñiem iekšā un saku tai laimei dobji nopakaļus, lai skan caur trubām cauri: " es ļoti, ļoti ārkārtīgi atvainojos, piedodiet"

Add to Memories Tell A Friend
The term pygmy is sometimes considered pejorative. However, there is no single term to replace it.

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt radio: "Mēs stāvējām šūpulī..."

Add to Memories Tell A Friend
Pabeidzu savus kākāefus, piedzeros viena ar ļeņingrad jūtūbes diseni un šausmīgi ilgojos pēc savām Rēzeknes draudzenēm, ar kurām pārdzerties šņabi, saģērbties vienai otras slampīgākajās drēbēs un louboutin kurpēs lēkāt pie nekvalitatīvākās krievu popsas, pēc tam uz maiņām vemjot gar lokālo naktslokālu podu malām <3

P.S. no vemšanas notecējusi skropstu tuša gar vaigiem <3

April 20th, 2017

dzimtā valoda

Add to Memories Tell A Friend
ziņu portālu pareizgreizrakstība sasniegusi jaunas virsotnes. BLATIJA!

ak, atceros vēl tos laikus, kad strādāju avīzē - katrs teksts gāja cauri redaktora un pēc tam vēl korektūras rokām. a tagad katrs pērtiķis drukā, ko un kā iedomājas. 

Add to Memories Tell A Friend
nesen uzzināju vienu fišku par zīmēm uz ielām. karoče, ja uz ielas vertikālā zīme ir aizklāta (tās dažādu iemeslu dēļ mēdz reizēm aizklāt ar melnu polietilēnu), tad nedarbojas arī horizontālais apzīmējums. respektīvi, ja pirms zebras aizklāj zīmi gājēju pāreja, un ka vajadzētu te automašīnām nedaudz piebremzēt, zebra juridiski pārstāj eksistēt. kā tas ir iespējams, es jautāju, gājēji taču vispār nepievērš uzmanību vertikālām zīmēm, viņi redz zebru un iet pāri? a vot tā, mums atbild.

Add to Memories Tell A Friend
mīlu šādas sarunas ar dievu

Add to Memories Tell A Friend
piekrītu uzskatam, ka juventus ir labākā aizsardzība pasaulē

April 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
aija: zane, kā tev šķiet, mums ilgi nāksies runāt par pārējiem garlaicīgām lietām?
zane: aija, droši vien. mēs taču esam viņa galvā izdomātas divas automātiskas meitenes, kuras viņš pats ir nosaucis, sākot ar alfabēta pirmo un pēdējo burtu
aija: un viņš mums stāsta pr garlaicīgām lietām
zane: jā, par to, ka annai hatvejai losandželosā var mākslīgi palielināt lūpas, bet ne acis.
aija: tā nevar būt!
zane: acis nevar palielināt! lai arī, iespējams, var palielināt galvaskausu...
aija: un tad acīm ir jāķļūst lielākām
zane: ja palielina galvaskausu...
aija: varbūt viņai acis bija ļoti lielas jau sākumā
zane: jā, aija, varbūt jau sākumā tā bija.
aija: zane, cilvēkiem nevar būt tik lielas acis
zane: aija, nē.

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Kāpēc vecāki soda bērnus un kā to pareizi darīt.
Powered by Sviesta Ciba