M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

September 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Man piedāvā piedalīties Dyson studentu iedvesmošanā un vērtēšanā. Interesanti.

Add to Memories Tell A Friend
Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".

5. pantiņš

Add to Memories Tell A Friend
nu principā, ja te sāksies karš, iespējas kaut kur aizbēgt mums būs mazas. krievi droši vien kaut kādā veidā paņems gotlandi, tādējādi bloķējot baltijas jūru + droši vien nedaudz pamočīs arī svensonijā. nato, visdrīzāk tikai daļa, nāks iekšā no polijas puses. kur tad mēs liksimies? uz baltkrieviju diezin vai.

vārdu sakot, dirsā būs. un nekāda bruņošanās utml mums te nepalīdzēs. vienīgais ceļš ir ar visiem iespējamiem līdzekļiem izvairīties no karadarbības sākšanās šeit.

Add to Memories Tell A Friend
Šī ieraksta tapšanas akts ir meli. Par savu klātbūtni tā nepārliecinās.

Add to Memories Tell A Friend
Tā kaut kā neveikli sanāca pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma piedalīties kādā konkursā. Parasti es šitam visam ar līkumu garām eju, bet te bija baigi izdevīgi piedalīties un ātri, nesāpīgi zaudēt, nu lai nu būtu.

Nē nu ko – vinnēju, huļi!

Ko nu tagad?

Lielais brālis ar jauno mārketingu

Add to Memories Tell A Friend
Ienāca prātā ieklīst jūtūbē, tur pamanīju sadaļu "tendences". Iegāju. Tātad. Jūtūbe uzskata, ka man būtu vērts noskatīties:

Диана Пашко. Rumour Has It - Adele. Х-фактор 7. Пятый кастинг
Валерий Меладзе не попал в фонограмму на Новой волне 2016
Dons - Tepat
Kristaps Porzingis Versatile Skill Set - ESPN Sport Science | HD
The saddest 10 second video ever. Dog is taken to the grave of his former owner
Skolotāju salidojuma video!
VL.ru - Мужчина выпил бутылку водки в магазине
Lady Gaga - Perfect Illusion
ХОДЯЧИЕ МЕРТВЕЦЫ - WEST #1
Between Two Ferns With Zach Galifianakis: Hillary Clinton

Gan jau tas ir tas jaunais personalizētais mārketings. Jāiesaka personāldaļu speciālistiem, lai turpmāk šito sarakstu no tendencēm pieprasa potenciālajiem darbiniekiem pie CV pievienot, izskatās krietni jautrāk par visiem tiem aizdomīgajiem testiem.

Add to Memories Tell A Friend
tikai tagad ievēroju, cik ļoti ir pārmainījies toms jorks, kas pēkšņi izskatās vecāks par baukšķenieku

Īsumā

Add to Memories Tell A Friend
Dienās pārinstalēju trubu, pēc kā uzliku tai jaunu klavu un atstāju ieslēgtu priekšā teikšanu.
Nupat sāku rakstīt – uzrakstu "nav", truba zolīdi saka priekšā nākamo vārdu "jēgas".

Add to Memories Tell A Friend
starp citu, ja ir kaut kas, ko es kategoriski nespēju pieņemt, tad viena no šādām lietām ir loterijas (un es absolūti mierīgi spēlēju totalizatorā, un tā)
es gluži vienkārši nesaprotu savas izredzes loterijā uzvarēt
es zinu, ka tās pastāv, taču uz kādiem principiem tās balstās, cik vispār cilvēki pērk biļetes, kāds tur iznāk šis balvu fonds, ko nozīmē visi šie mistiskie džekpoti - man nav ne jausmas

pat vienrokainajos bandītos ir nu vismaz kaut kas, ja cilvēks tur redz, ka automāts ir piekačāts ar naudu, viņš uzskata, ka viņa izredzes paaugstinās un iet ar to draudzēties

pat uz kazino ruletes galda var izstrādāt kaut kādas, nav nozīmes kādas stratēģijas, bet tu saskati savas izredzes no 38 cipariem (amerikāņu ruletē; eiropiešu ir 37). vari iet pakarot ar kantori, noteikumi ir zināmi

bet loterijas man šķiet kaut kas līdzīgs, kā pamest gaisā pāris eiro, tālāk novērot, kā debesīs sāk griezties nevienam nesaprotama mašinērija, un no mākoņa tev pēc tam uz galvas uzkrīt čiriks. kāpēc čiriks? kāpēc biļete maksā eiro? vot viss tādā garā

kaut kā parāva

Add to Memories Tell A Friend

Kas ir m?

Add to Memories Tell A Friend
Priecīgs ieraudzīju, ka pie Narvesena stāv tikai viens cilvēks, devos droši klāt, jo biju arī diezgan steidzīgs un sarēķinājis, ka, ja cilvēku rindā būs kādi trīs, tad štrunts ar visiem e-taloniem, uzdzīvošu par visiem 2EUR, pērkot transportos biļeti pie vadītāja. Tas cilvēks arī izskatījās tāds solīds kungs visnotaļ drošā pirmspensijas vecumā, nevis kārtējais knapā pirmszārka vecuma pārstāvis, kurš pusi dienas pavada, kliegdams "ko?" līdzbiedriem. Piegāju klāt, tajā brīdī pārdevēja kungam uzdeva sakrālo jautājumumu - "jums ar gāzi vai bez?" Kungs pamatīgi uzkārās. Nu, tā, uz minūti, tās laikā apspriežoties gan ar sevi pašu, gan ar pārdevēju un vairākas reizes mainot savu izvēli. Tās minūtes laikā sapratu, ka cilvēki, kuri nespēj pieņemt lēmumus, man sāk nepatikt pēc kādas dīvainas formulas, kas varētu būt līdzīga slavenajam E = mc2, kur E ir nepatika, c ir laiks, bet m ir kāds svarīgs, bet man līdz galam nesaprotams faktors. "Paldies!" manas pārdomas pārtrauca solīdais kungs, beidzot saņēmis kaut kāda tur minerālūdens pudeli. "Un tagad man lūdzu piecas loterijas biļetes!"

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Masveidā piedrazo Ķemeru tīreli

Zem asfalta ir pludmale

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu pagalma iedzīvotāji jau mēnesi var pārliecināties, ka pludmale joprojām ir tepat, Rīgas Siltumam attālināti pietuvinātas personas pārrakušas visu līdz cilmiezim. Jā, apakšā no tiesas ir balta smilts!
Pie konkurējošās mājas (cits kooperatīvs, ja, tur nnav savstarpēju jūtu!) kanalizācijas akas vāks tagad paceļas apm. 25 cm virs asfalta, vīri oranžās vestēs viendien raudzīja, mērīja un sprieda, kā viņiem tas gadījies, kā ne.

Add to Memories Tell A Friend
"Krauklis ir pazīstams kā spīdīgu priekšmetu zaglis. [..] Sasnieguši dzimumbriedumu, kraukļi zaudē interesi par šādiem priekšmetiem."

Add to Memories Tell A Friend
rudens, tas ir skumju laiks. lūk, no lielā sporta aiziet mans pagājušās dekādes nba mīļākais spēlētājs kevins gārnets
ko par to varu pateikt?
es kaut kā nekad nebiju pievērsis uzmanību tam, cik ilgi viņš īsti spēlēja minesotā, man likās tur septiņus-astoņus gadus, aizgāja uz bostonu pirms tridcatņika. ņifiga. tagad paskatījos wikipēdijā - viņš pirms tam minesotā nospēlēja 12 gadus.

ps: lai arī to kaut kā nepamana. teiksim, cik gadu ir aiversonam. cik gadu ir tādam arinasam. vienā brīdī viņiem ir 40, un uz redzēšanos.

September 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kā jums liekas, par ko gan ir dziesma?
https://www.youtube.com/watch?v=thSsyODDowA
Par tautu draudzību? Par karu un mieru visā pasaulē?
Patiesībā dziesma ir par to, ka čalis ir pārgulējis ar drauga meiteni, un kā tagad jūtas par un ap to.
Būtībā sociāli ass teksts. :)

Add to Memories Tell A Friend
ahujeķ, protams
taču šādos reitingos runa iet par, tipa, riskiem, nevis konkrētu naudu, ne?

Add to Memories Tell A Friend
nu beidzot par futeni sāk izteikties futbolistu sievas - aktrises un supermodeles

Populārzinātnisko rakstu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Ceļā uz Latvijas "Nokiju" latvieši ir izdomājuši vikipēdijas šķirkli Pupa, kurā ir saite uz rakstu par to, kas ir pupiņas.

Speed of light.

Add to Memories Tell A Friend
Bet tikmēr ziņās: "Long-range Russian bombers flew directly below an Icelandic passenger jet en route from Keflavík to Stockholm on Thursday, mbl.is reports. The bombers are believed to be of the type Tupolev Tu-22M. They are capable of carrying nuclear weapons and can travel beyond the speed of light. "
Powered by Sviesta Ciba