M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

February 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
And the man came out and said, "We have to go now"
And the woman did not want to go
Because she was a hothead
Because she was a woman in love

Anyway, we got into their boat and left the island
But they never stayed anywhere very long
Because the woman was restless, she was a hothead
She was a woman in love

And this is not a story people tell
It is something I know myself
And when I do my job, I am thinking about these things
Because when I do my job, that is what I think about

https://youtu.be/Ae9fZz8Poks

February 13th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
A par cigarešu paciņu buržuju cūkas jau 100,- prasa. Simts kronas!, nav dieva viņu sirdīs. Nē nē, viss, brendus Davidoff un Rothmans mūsu dzīvē nomaina Golden Virginia un Drum, tinamā tabaka FTW.

zius

Add to Memories Tell A Friend
pulkstens divi, apēd zivi.

šitas neder veģetāriešiem un vegāniem. jādomā jauni varianti.

pulkstens divi, izglāb zivi?

Add to Memories Tell A Friend
Runājot par gulēšanu, vismaz stundas septiņas, tas nāk par labu, nudien. Ceturtdien es uzķēru vienu momentu, kad sajutos gluži kā cilvēks! Man liekas, ka piektdien arī tā bija, no rīta.

Add to Memories Tell A Friend
xxx

un pa fudbolu

Add to Memories Tell A Friend
neliels jautājums lučāno spaleti sakarā ar aizsargu antonio rūdīgeru
viņš šo cilvēku (no 3:18) taisās tiešām laist laukumā pret madrides reālu?

Add to Memories Tell A Friend
hm

Add to Memories Tell A Friend
Mazpilsētas novada dome ir atcerējusies mūsu plašo ģimenīti un atsūtījusi NĪN rēķinu par vecāku vasarnīcu, kas ir akurāti 2 reizes dižāks kā pagājušo gadu, proti 1.5%, jā.
Pavadvēstulītē domes ļaudis vairākkārt atgādina, ka līdzko kāda persona tiks deklarēta minētajā adresē, nodoklītis tiks patīkami pārrēķināts.
Dome droši vien grib manus nodokļus.
Bet pieņemu, ka deklarēšanās ēkas, kas nav apdzīvotas ziemas sezonā (un dome to ļoti labi zina) pavelk līdzi kādas blaknes, ne? Nez, vai te iespējamas kādas shēmas?

Pliki dirst nav malku cirst.

Add to Memories Tell A Friend
Biedrs [info]internormal nobažījies par nabaga bēgļiem, kuriem mēnesī izsniedzot tikai divus ruļļus tualetes papīra, jo viņam pašam ar diviem esot ļoti grūti iztikt. Apskatījos, vienā rullī ietilpst 150 nosacītās loksnes, divos, tātad, 300. Proti, vidēji desmit loksnes dienā. Tālākus secinājumus katrs var izdarīt pats.

Add to Memories Tell A Friend
Arghhh!

Zvans pie durvīm desmitos no rīta. Pie manām durvīm nemēdz zvanīt, lai teiktu - tārkais Sirdna, kāds cilvēcīgs prieks tevi redzēt. Pie manām durvīm zvana, lai pateiktu, ka sveši cilvēki ir savārījuši sūdus un man tie tagad ir jāizstrebj. OK, šis bija unikāls gadījums - kungs ilgojās apmeklēt blakus māju, bet bija sajaucis numurus.

No vienas puses, liela veiksme, no otras - paiet minūtes desmit, pirms sirds pārstāj dauzīties un rokas pārstāj trīcēt.

Add to Memories Tell A Friend
Rīta agrumā dzima vārds.

Veģerasts.

Vai nav skaisti?

otrais šī gada ieraksts

Add to Memories Tell A Friend
Oh wow, 7 gadus pēc iepriekšējās versijas iznākšanas ir iznākusi jauna Semagic versija!

Ķeriet bulciņas, kamēr svaigas!*

* Viena no manām kliedētajām atmiņām no padomju laikiem ir tāda, ka maiznīcā pie manas skolas visvienkāršākās bulciņas maksāja 6 kapeikas. Es tolaik gāju 1. klasē un mums skolā bija pionieru vadītājs, kurš šobrīd ir kāda nopietna LV plašsaziņas līdzekļa galvenais redaktors un amatu apvienošanas kārtībā arī cibiņš, haha.

čiers!

Add to Memories Tell A Friend
Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!

... tālāk ... )

Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...

February 12th, 2016

dzersme

Add to Memories Tell A Friend
pārsvarā man šķiet, ka nāve ir kaut kas totāli bezjēdzīgs. anomālija. taču reizēm manas smadzenes tiecas secināt, ka nāve ir pat ļoti jēdzīgs pasākums. zīmīgi, ka visas šīs reizes ir uz pohām. tāda tad varbūt arī ir nāves jēga. atbrīvot humanoīdu no pohu ciešanām. šis gan implicē, ka visiem humanoīdiem pienāktos lietot grādīgos...

kosmiskie likumi

Add to Memories Tell A Friend
ja dievs būtu gribējis radīt karmu, viņam būtu bijis smagi jāpiedzeras. jo tādu huiņu skaidrā prātā nevar izdomāt.

kaut gan pilnīgi iespējams, ka dievs tiešām pieļurbājās.

un to izdarīja.

bļaģ...

Add to Memories Tell A Friend
piekrāmēju savu jauno orlas mugursomu ar cremant un beidzot vedu ielās
beidzot! beidzot man ir mugursoma, kuru var piekrāmēt ar dzirkstošo, un beidzot viņa nenīkst mājās uz pakaramā!

Add to Memories Tell A Friend
Israeli politicians have made no secret of their admiration for Putin, a tough, ruthless leader whose resolve – and preference for military solutions – stands in sharp contrast to the caution and indecision of Barack Obama. Putin is also, in Israeli eyes, refreshingly indifferent to human rights

Add to Memories Tell A Friend
iepriekšējā postā aptaujas jautājums tika uzdots tāpēc, ka daugavpilī aizturētajiem imigrantiem mēnesim iedod 2 tualetes papīra ruļļus. aizdomājos par to, ka man būtu grūti iztikt ar diviem.

kopsavilkuma tulkojums no LAT uz ENG šajā weekendā

[info]hmmm posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
Nepieciešams iztulkot dažas 10-15 lpp sadaļas no latviešu uz angļu valodu zinātniskā darba kopsavilkumam (tēma saistībā ar menedžmentu/mārketingu) pa šo weekendu uz pirmdienas dienas vidu. Līdz ar to būtu vēlama pieredze ar zinātniska rakstura tekstiem, menedžmenta/mārketinga terminoloģiju un teikumu formām. Saturs nav superadvancēts, bet nav arī ikdienas sarunvaloda.
Vai kādam/kādai būtu laiks / interese? Lūdzu norādīt kontaktinfo komentāros.

par bailēm palaist garām

Add to Memories Tell A Friend
pēdējā laikā ir pārāk daudz darba un fotogrāfija ir pilnībā pamesta novārtā un tas mani ļoti satrauc... sāku analizēt, kāpēc vienmēr, kad kādu laiku nebildēju jūtu šo pilnīgi panisko satraukumu, secinājums, pie kura nonācu mani pašu nedaudz pārsteidza - es vienkārši baidos palaist garām.. man neder perspektīva bildēt pēc pusgada vai gada, ja es to nedaru šobrīd, tam vairāk nav nozīmes, es visu palaižu garām... un sajūta patiešām ir visai paniska...
Powered by Sviesta Ciba