M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

December 18th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Policija informē, ka ap plkst.17 Rīgas ielā, veikalā "Maxima", kāds stipri iereibis 1977.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,43 eiro vērtus gaļas salātus ar šķiņķi. Vīrieša izelpā konstatēts rekordliels promiļu skaits – 5,24.

Add to Memories Tell A Friend
Šur tur jau bijām manījuši un dzirdējuši neizpratnes pilnas vai nemierīgas atsauksmes par Instrumentu koncertiem Domā - nu, tur gaismas bijušas ne tādas, dziesmu vispār arī nav bijis, redzēt neko nevarēts, un tāpēc publika kāliem vien pametusi dievnama telpas.
Tā kā pirms tam jau biju itin čakli saklausījies jauno disku, prātoju, ka gan jau pie vainas varētu būt sagaidītā nesakritība ar izdzirdēto, jo, kā jau šur un tur norādīts, jaunajā CD ir pat pagrūti nošķirt atsevišķas "dziesmas" - ar to saprotot puslīdz noteikta garuma skaņdarbus ar mūziku, vārdiem, atsevišķu instrumentu solopartijām un visu citu, kas nu pienākas.
Jau pēc pirmās noklausīšanās reizes, nospriedu, ka šis, iespējams, ir vistrāpīgākais man zināmais skaņu celiņš depresīvajam latvietim ziemā (šos trīs vārdus var sakārtot arī citā secībā), un nozīmīgākais tur nav melodija vai teksts, bet skaņa. Skaņa, kas brīžiem ir tāda, it kā tu būtu iebāzis galvu izjauktās klavierēs, bet brīžiem - it ka atmiņām par pirmoreiz pusaudža gados dzirdēto Dark Side of The Moon pāri klātos viss cits, ko kaut kur gadījies dzirdēt vai just.
Esam jau žēlojušies, ka pēdējā laikā dažādi priekšnesumi uz skatuves nav īsti likušies nonākam līdz pilnībai - sākot ar pašsacerētām operām un beidzot ar izrādēm teātros.
Instrumentu koncertiņš (nebija nemaz garš) gandrīz zudušo ticību formas, satura un prasmju pilnībai atjaunoja.

P.S. Kas tur vainas bija gaismām - arī nevarēja saprast.
P.P.S. Vienīgi aizrunāties Šipsim tajās pāris reizēs nevajadzēja. Vienubrīd jau aizklīda pie Dieviņa, un gandrīz nepabeidza teikumu.

Add to Memories Tell A Friend
Delfi: Mūzikas namā Daile skanēs Zigfrīds Muktupāvels.

December 17th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
stērlindzēna jaunā frizūra approved
ar to var iesist golus
un cālēnam ir jau 20 gadi, kā tas laiks skrien

Add to Memories Tell A Friend
turpinot par el-izklaidi sims 3
ko neizdarīja mūmija, to izdarīja meteorīts
mans varonis strādāja dārzā, kad pēkšņi debesis satumsa, viņš paskatījās ar pavērtu muti uz augšu, un tur jau tas bija - 500 tonnas smags akmens bluķis no kosmosa iesita dārzniekam pa galvu
lielākie pārdzīvojumi, protams, par diviem ekskluzīviem pomelo kokiem un vienu nupat saremontēto siltumnīcu
palika trīs raudoši bērni un smaidoša māte (tā pati, no ēģiptes)
kleopatra secinājumus izdarīja ātri: viņa pārāk nebēdājās, bet pārdeva meteorītu par astoņām štukām dolāru un sēru štrausa vietā iegādājās pontiac solstice, ar kuru var kļova nēsāties pa rajonu
nu un, otrkārt, tagad dārzu var apvienot ar ģimenes kapiem, jādomā, labāka fertilizācija un tā

vienatnē audzināt trīs sīkos šmurguļus ir samērā nereāli, taču ja pieņem darbā beibīsiteri un staigā viņam pakaļ ar pātadziņu rokās, var sasniegt ievērojamus rezultātus - tiesa, vienu no puikām mēs nedatrenējām, ne viņš uz podiņa māk, ne laboratorijā strādāt, tāpēc aizsūtījām armijas karjerā, lai rok betonu no žoga līdz tankam
palika tikai jautājums par siltumnīcu, starp citu siltumnīcas man izskatās šādi
(tas nav optimālais variants, bet man pojebeņ)kā, lūdzu? jā, es audzēju siltumnīcās kokus. ābeles n šit. izrādījās, ka ziemā viņas nedod augļus, ir koki, kas vispār kalst, nācās kaut ko domāt.
siltumnīcas spēlē nav paredzētas, tas ir pilnīgs diy - tiek taisītas no verdanas logiem un, atvainojos, debesskrāpju dekorācijām. lai kautko iestādītu, vispirms jāizņem ārā sienas fragments, pēc tam jāieliek atpakaļ, tiesa, autosprinkleri ziemā var nestrādāt, bet tas ir pārciešams
traka, traka, traka ir šī pasaule

Add to Memories Tell A Friend
Man visu laiku likās, ka Ziemassvētki ir briesmīgi tālu, bet nu jau tas viss sāk izskatīties diezgan reāli (un draudīgi). Bet rīt Lauvam ir divas eglītes - bērnudārzā un manā darbā. Graužot nagus, esmu atradusi šādas tādas drēbes un rūķa cepuri pirmajai, par otro es jau nospļaujos - lai mana mamma, kas vedīs mazdēlu no viena pārtija uz otru, pārģērbj viņu pēc savas gaumes.
Esmu sastādījusi Lauvas grafiku Ziemssvētku un Jaungada brīvdienām (kāds pārsteigums, visas svētku dienas - manas). Nu, nekas, es esmu darbā paņēmusi brīvu 19., 28. un 29., tad Lauva ies uz dārziņu un es arī atpūtīšos.
Tad sastādīju vēl vienu grafiku - par dāvanu pirkšanas steidzamību.
Vēl paliek svētku vakariņas ģimenei, bet tas jau iet pāri maniem svētkiem.

Add to Memories Tell A Friend
"Love is a slow, boring, fourty-year-long slasher movie starring Matthew Perry post-Friends."
/nejauši iebliezos jūtūbē

Starptautiskās ekonomikas īsziņas.

Add to Memories Tell A Friend
Kaimiņzemēs tikmēr ir radīts jauns, manuprāt, lielisks meditācijas portāls - http://zengrecha.ru/

Add to Memories Tell A Friend
vēsturniekiem dzīve interesanta. Vienu dienu empatizējies ar pasaules kara laika ļaužu sūrajiem likteņiem, otru dienu ne tikai nespēj iedarbināt empātiju, bet pat knapi, knapi apspiest naidu, kad saviesīgi jāpačalo ar personu, kuru "ģimenes" īpašumtiesības uz nacionāla mēroga vērtībām ir nākušas vienkārši 1990. gados atbraucot "ar miesassargiem", uzliekot uz galda stroķi un paziņojot, ka "tā, tagad lietas notiks sekojoši".

Ārprāts. Trūkst vārdu. Esmu šokā.

Add to Memories Tell A Friend
Finanšu policijas pārstāvji pauda pārsteigumu par to, "cik brutālā veidā tika apkrāpts katrs pircējs", jo klients, saņemot čeku, bija pārliecināts, ka norādītā pievienotā vērtības summa aizies valstij, taču "tā nonāca noziedznieku kabatās".

delfi.lv

Add to Memories Tell A Friend
как сложить рубля лебедем

Add to Memories Tell A Friend
Note to self: vienmēr beigt diskutēt mirklī, kad sarunu biedrs atsaucas uz "to, ko ir mācījies psiholoģijā" vai, vēl ļaunāk, savām "akadēmiskajām zināšanām psiholoģijā", it īpaši tad, kad ar to pamato savu personisko pieredzi par to, kā un kāpēc jūtas citi cilvēki. Principā būtu labāk beigt diskutēt vienu komentāru pirms tam.

Es nezinu, vai tas ir tāpēc, ka man besī psih* kā suga, vai arī tāpēc, ka viņus sūdīgi māca.

Things are not always

Add to Memories Tell A Friend


what they seem )

Add to Memories Tell A Friend
Likt gulēt mazuli, kam ir acīmredzamas muzikālās dotības, ir diezgan murgaini, jo viņa dzied līdzi visas dziesmiņas, pie tam kanonā.
Vakar Stella krīpīgāko šūpuļdziesmu (vismaz dziedot man mūždien liekas, ka tas ir stāsts par Morfeju, kas atlido pie bērna no Hadesa ar asfodeles ziedu rokā) padarīja vēl krīpīgāku, dziedot līdzi "ņem puķīti... neņem manu bērniņu..."

Bet visp. šorīt secināju, ka 3 bērni priekš manis ir diezgan lielisks cipars, jā.

mārtiņš rītiņš iesaka

Add to Memories Tell A Friend
paņemam visas pusizdzertās alkohola pudeles, ko atrodam dzīvokļa stūros, salejam vienā katliņā ar karstvīnu un voila

December 16th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
kā mani pārliecināt nekad vairs neapmeklēt kādu veikalu un turpmāk vienmēr nicīgi skatīties uz tajā tirgoto superzīmolu
aizslēgt veikalu uz pusdienlaiku, nu tā ka 14:25 atnākušais pircējs ierauga durvīs cedeli ar uzšņāptu atvēršanas laiku 15:10
tas tev nav "izskrēju uz 10 minūtēm" vai "aizjozu uz točiņu, brb"

Add to Memories Tell A Friend
Tas droši vien iederētos rubrikā "saprotu pēdējais", jo tikai tagad man pielēca, ka daudz lielāku ieguldījumu latviešu literatūrā un valodas kultūrā ir izdarījuši tulkotāji nevis autori. Ieklausieties visās tajās idiomās, kas īstenībā nāk nevis no vietējiem dižgariem, bet ir tulkotāju asprātīgi lokalizētas. Piemēram, peramzēns.

smejies ar zvaigzni

Add to Memories Tell A Friend
[info]dienasgramata vēl nav paspējis, padalīšos viņa vietā ar burvīgu ziņu:

DELFI. Internetā izsmej Kaimiņa mežonīgo rēcienu.

Darbs zūū

[info]psiihe posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
čau čau!

Tiek meklēts spēcīgs, gudrs un uzmanīgs cilvēks ( vīriešu dzimtes, jo darbs ir samērā fiziski smags) darbam ar zirgiem un arī citiem eksotiskiem un ne tik eksotiskiem dzīvniekiem. Darbs tāds, kas sniedz supergandarījumu un prieku, jo darbojamies tiešā kontaktā ar dzīvniekiem, bet ir jābūt zināmam rūdījumam un spējām pieņemt pareizos lēmumus.

Vēlamās prasības:
x biologa / veterinārā / zootehniķa izglītība (var studēt);
x pieredze zirgkopībā vai vismaz vēlme komunicēt ar šiem dzīvniekiem un spēja nebaidīties no tiem;
x vēlama pastāvīga dzīves vieta Rīgā

Sīkāka informācija - rakstot man uz tmlpva@gmail.com

Pārējie draudziņi, kam tas nav aktuāli, bet varbūt zinat kādu foršu dzīvniekmīli, padalieties ar info.

Paldies!

norma

Add to Memories Tell A Friend
es gribu, lai viņi to dara savās mājās, aiz slēgtām durvīm, gultā zem segas. Jeb heteroseksuālā indoktrinācija notiek uz katra soļa. Pārmaiņas pēc tikām nokļuvuši pie TV kastes un tur vienā gabalā, 19:00 vakarā stulbie stulbeņi, visi veltīti slēptajai kamerai, kurā noķerti ļaudis mēģinot pisties vai pišoties publiskās vietās un komentētāji, kas notiekošo kometē ar viņprāt smieklīgiem komentāriem (no sērijas "ōō, mauka"), pēc tam ziņas vai kaut kāds ziņu raidījums, kurā izvērsti ar bildēm un dramatiskiem komentāriem par pedofilu modeļu biznesu, kurā internetā piedāvāti tiek arī mazi bērni. tālāk vakara multeņu sesija, kurā visi bučojas un mīlējas mīļojas, bet, nu, tur vismaz to dara laulāti heteroseksuāli, viena vecuma cilvēki. Reklāmas es nemaz neminu.

Pozitīvais aspekts, ka parunājām ar bērnu par ķiķiķi "darīt seksu". tajā skaitā arī neheteroseksuālu. tajā skaitā nereproduktīvu u.t.t. Bet, nu, piedodiet, "normālie", tas bija nedaudz negaidīti.
Powered by Sviesta Ciba