M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

October 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ir vispārzināms, ka vārdu savienojums Harijs Poters un...padara jebkuru citu vārdu savienojumu par veiksmīgu. Tā mu mēs ar Līželi kaitējāmies ap Avon katalodziņu, kas piedāvā gan Harijs Poters un Mākslīgo Skropstu Efekts, gan Harijs Poters un Lielais Masāžas Sūklis, gan Harijs Poters un Maska Pret Novecošanos.
Jūtu, ka arī Select žurnālītis mums sola daudz!

Add to Memories Tell A Friend
Kabeļteleoperators apveltījis mūsu pieslēgumu ar kanālu Sportacentrs. Tur rāda dažāda interesantuma sporta norises. Dažādu mazāk zināmu līgu futbols. Nu apmēram Ogres Dakteri pret Rēzeknes Gaļu. Vietējo regbiju.
Pašlaik iet sieviešu bodībildings. Vispār iesaku. Apmēram kā Mis Universums, tikai kačājušās. Es reāli pavilkos. Vienīgi kauns par personīgo vājo fizisko formu.
Lai gan kas ir sieviešu bodībildings pret AkmensŠķēresPapīrīts čempionātu un sacensaibas šaha boksā, kuru pēc Līzes vārdiem vasarā rādījis Eirosports.

Add to Memories Tell A Friend
Beidzot jūtos gatavs "Leģendai par Tarzānu"

Add to Memories Tell A Friend
noskatījos beidzot visu serjālu haven, urā
fināla kulminācijā uzrodas viljams šatners ar stikla dildo rokās (pie tam, jāatzīmē, šatners ir dižs - ne pret grīdu sasita, ne rokas sagrieza)
tagad iešu skatīties goliādu

morfoloģija

Add to Memories Tell A Friend
es arī māku analizēt vārdus. piemēram - krišj-ānis. =)

dekaf ibio

Add to Memories Tell A Friend
ir kafija un būs vēl viena.

tēja nav bijusi.

alus nav.

p.s. jau otro dienu galva dulla, it kā mani kāds būtu zem ledus pabāzis un nelaistu ārā, tik knapi redzu gaismu un āliņģi...

par aktuālo, kā jau vienmēr

Add to Memories Tell A Friend
Poll #20866 nazi
Open to: All, results viewable to: All

Vai Hitlera idejas Mein Kampf ir pareizas un pielietojamas?

View Answers

jā, kruta bļa nenormāli!
2 (22.2%)

nē, wtf, kā kaut ko tādu var iedomāties
0 (0.0%)

huļi sapratīsi, kā no kuras puses paskatās
0 (0.0%)

neesmu lasījis, bet paldies par atgādinājumu
5 (55.6%)

neesmu kompetents
2 (22.2%)

baidos paust viedokli domu policijas dēļ
0 (0.0%)

Ikmēneša akcija

Add to Memories Tell A Friend
Tātad, kārtējais Sportimas apmeklējums (maksas — 5€) un bezmaksas skvoša treniņš pie manis!

Poll #20865 Squash
Open to: All, results viewable to: All

Treniņš vaig?

View Answers

Jā! Piesakos!
3 (100.0%)

Add to Memories Tell A Friend
Par Austrālijas bērnu atņemšanas kultūru. "In February 2008, the then prime minister Kevin Rudd addressed the national parliament and the Australian people to apologise to every person and Indigenous family devastated by the forced removal of children. We know them as the Stolen Generations. Delivered more than 10 years after the tabling of the Bringing Them Home report, it was, symbolically at least, the culmination of a milestone event in Australia’s national story.
[...]
"The distressing truth is that, today, Indigenous children are being removed from their families at a rate that is far higher than at the time of the apology."

"[...] compared with non-Indigenous children, Aboriginal children are: 6.6 times more likely to be subject to a notification of abuse or neglect; 9.8 times more likely to be the subject of a finalised child protection investigation; 9.9 times more likely to be the subject of a substantial finding of abuse or neglect; and 9.2 times more likely to enter out-of-home care."

"[...] statistics showed that Indigenous children were six times more likely to be removed for welfare reasons and that, in 1993, while Indigenous children comprised only 2.7% of Australian children, they were 20% of children in care."

"It was noted that Indigenous children were more likely to be removed on the ground of “neglect” rather than “abuse” with substantiated cases of neglect constituting 40% of all cases for Indigenous children, compared with 23% for all children."

"As of 30 June 2015, there were 43,000 Australian children living in out-of-home care as a result of the intervention of state welfare agencies. This represented 8.1 children per 1,000.

"In the same period, Aboriginal and Torres Strait Islander children comprised 15,000 of the 43,000 children removed from their families. This is 35% of all children placed in out-of-home care, yet Indigenous children are only 5.5% of all children aged 0-17. The removal rate for Indigenous children is 52.5 per 1,000.

"Most disturbingly this disparity is rapidly rising. At the time of the apology, the rate of out-of-home care for Indigenous children was 24 per 1,000. It has risen each year since then to 52.5 per 1,000 in 2015."

***

Ir visādas nianses, bet ideja diezgan vienkārša: tā kā Aborigēni ir parasti ļoti nabadzīgi, tad bērnus atņem par "ekonomisko vardarbību" - ka bērnam netiek (nevar tikt) nodrošināts pietiekami labs dzīves līmenis. Tā vietā lai mēģinātu ģimenes kaut kā atbalstīt, vai saliedēt, vai dot naudu, vai ārstēt - bērnu izņem un stāstam gals. Bet stāstam gals tas nekāds nav! Stāsts turpinās pēc 18 gadiem, kad bērns ir pieaudzis, no no audžu-ģimeņu vai bērnu namu(?) sistēmas tiek izspļauts ārā, sabiedrībā, lai "peld" vai slīkst pats.

Es par to visu rakstu un domāju tāpēc, ka uzskatu ka tāda "adopcijas noslēpuma" un tamlīdzīga slepenības sistēma ir ārkārtīgi kļūdaina, ļauna. Cilvēkam ir ļoti svarīgi apzināties savu vietu pasaulē, no kurienes viņš ir nācis, kas viņš ir, kas ir viņa bioloģiskie vecāki, un kā viņš ir dzimis, un tamlīdzīgi. Tas iet dziļāk par kautkādu prastu bioloģiju. Es uzskatu ka arī adoptētam bērnam ir jāzina no kurienes viņš ir nācis, un kas ir vecāki, lai viņš varētu spēt apzināties kas viņš ir. Melot, mēģināt bērnam iestāstīt ka viņš ir kāds cits, kāds, kas viņš nav, ir kļūda.

Te, piemēram, var pievilkt to ideju ka dažreiz izdomā BabyBox aizliegt, jo lūk, tad bērnam nebūšot iespēja uzzināt, kas ir bijuši bioloģiskie vecāki. Lai gan ir skaidrs ka tas tāds blefs. Reāli nepieciešams ir vienkārši nodrošināt veidu kā bērnu atstājušie vecāki var nodot informāciju par sevi, nebaidoties no represijām. Jo ir jāpieņem kā fakts, ka daudziem jaundzimušais ir par grūtu. (Es varētu izteikties arī rupjāk, bet princips ir tāds pats - ne visi bērni ir gribēti vai paceļami. Valstij izlikties, ka ir kaut kā citādi, būtu muļķīgi.)

[Reāls problēmas risinājums (pasaules pār-apdzīvotības apstākļos) pieskaras eigenikas tematam sāpīgi tuvu, un tāpēc par to kaut kā taktiski runāt ir grūti.]

Add to Memories Tell A Friend
"Bērziņa kamera krievu režisores Glagoļevas darbā glāstījusi pasaulslaveno britu aktieri Reifu Fainsu."

/cenzēts/ vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Viena no lietām, kas mani arvien izbrīna, ir tā baisā vaimanāšana par uzvārdu latviskošanu Latvijas pilsoņu dokumentos. To, kā likums, dara visādas Špēndūžas, kuras apprecējušās ar kādu Macaulay, Цыбендаржиев, שָׁאַל vai 回. Varētu domāt, tad, ja viņas paturētu savu meitas uzvārdu, bet pārietu vīra pilsonībā, tur gan kāds personu apliecinošos dokumentos viņas uzvārdu atainotu oriģinālajā rakstībā. Bet tur jau vaimanāt neienāk ne prātā, jo tikai Latvijā var būt tik stulbi likumi.

Add to Memories Tell A Friend
autovakars

Add to Memories Tell A Friend
APOLLO. «Iedzīvotāji nav kretīni,» vērtēja eksperts, atzīmējot: ja ekonomiskā politika izveidota tāda, lai nodokļus nemaksātu, tad iedzīvotāji arī nemaksā.

Vecāku ļaužu izklaides.

Add to Memories Tell A Friend
Trīs kungi sapulcējas uzspēlēt kāršu spēli, uz kuras rakstīts 8+, un, kuru esot jāsāk tam, kurš visvairāk protot izskatīties pēc astoņkāja, bet pirms spēles sākuma visi kārtīgi nomēra asinsspiedienu. Spēles gaitā arī vairākkārt. Nevar jau vairs neapdomīgi ālēties tomēr, jo kungiem jau sen ir 8+++.

Add to Memories Tell A Friend
Apmeklēju Māju starp Ezeru un Kapiem. Nē, nu ļoti glīti iekšā. Nekāda vaina. Iekšā viss dzīvei nepieciešamais - aptieka, beķereja, pasts. Arī tējkannas var nopirkt.
Visi izturējās laipni.

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Daudzu Senās Grieķijas pilsētu dārzos ierasta parādība bija Priapa statujas. Šī dievība tradicionāli tika atveidota ar lielu, eriģētu dzimumlocekli, jo senie grieķi svēti ticēja, ka Priapa statuja spēj atturēt zagļus un ļaundarus no vēlmes ielauzties privātīpašumā.

October 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kā jau otro dienu pārpiparoju ēdienu. Vakar bija Ļoti Asā Vista-rīsi-dārzeņi. Šodien Ļoti Asie Dārzeņi. Vispār jau es tikai nedaudz pagrābos no Jaunkundzes atvestās īstās gruzīnu garšvielas.
Tagad ēdot svilst mute un ausīs skan gruzīnu vīru kori.

Add to Memories Tell A Friend

te ir mana dzimteneee
smiiilšainais kraasts

Add to Memories Tell A Friend
Man pat teorētiski nav saprotams pasākuma sākuma laiks ceturtdienā 19:00, bet llai vēl vairāk nostiprinātu sevī slinkumu doties uz Elizabetes Balčus albuma prezentāciju Trīs Zirgos, nopirku biļeti uz Zemliku, kāds čiekurveida dziedzeris, man jāmācās un jau braucu uz Zemliku, ir vietas auto, pīkstiniet, [info]kants lasīs lekciju, bet es redzēšu vismaz 1/2 zemāko audioburvju irlā

Sweet Love for Planet Earth

Add to Memories Tell A Friend
to džeina u.c.
Powered by Sviesta Ciba