M13 0GW

Labi ļaudis

Svens

Navigation

September 23rd, 2014

Laika vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Vai par šādu klimatu uz barikādēm stāvēju? Ne taču, protams, ka ne.

dizaina ziņas

Add to Memories Tell A Friend
Kas tās tādas par jaunajām pieturvietu nojumītēm? što za projekt? Kto afftar? Jo izskatās, protams, 'futūristiski', bet ir tik briesmīgi nepraktiski! Soliņš uztaisīts, šķiet, lai bomži nevarētu gulēt virsū, attiecīgi, nav arī pārāk ērti sēdēt, tā teikt - puspietupienā, balstoties uz kājām, lai pakaļa neslīdētu nost; kā arī izmērs - pilsētas centrā uzlikt solu pustorai mammīgai tantei vai divarpus skalīgiem onkām. un jumtiņš, kas pacelts leņķī - drošvien, lai sniegs pats šļūc ziemā nost - kamēr sānu malu augšējās šķautnes nav nekādā leņķī, bet ir šķirbā; jau gara acīm redzu, ka vējainos lietainos rudeņos un vējainās sniegotās ziemās nesīs visu to žļurgu iekšā; baigā jēga no tādas "nojumes".

kā arī Rīgas uzraksta pūristi - vai esat redzējuši pie Zinātņu akadēmijas uzlikto "vides objektu"? hehehē. Rīgas uzraksts mēroga modelītī, uz 'i' zilibalta sirsniņa.

Add to Memories Tell A Friend
tās balčus asinis vairs īsti neraksturo to, kā es jūtos, tiesa, nezinu, ko tieši raksturo jaunā fona bilde

Add to Memories Tell A Friend
izdomāju jauu vārdu - lesbuks

September 22nd, 2014

Mani ķīmiskie mirkļi

Add to Memories Tell A Friend
Dārgo dakter, Jums būtu jāzina, nu es domāju, tīri terapijas labā, ka mana vienīgā medikamentozā pieredze ir, nē nu bija tīri legāla. Pirms gandrīz 17 gadiem ne bez sarežģījumiem piedzima Līžele. Dakteris-daiļšuvējs sacīja, ka lielākus bojājumus varētu izraisīt tikai napalms, te nu bez adatas un diega nekādi neiztikt, un ne čiku negrabu - salaida man vēnā veselu pudeli anestēzijas. Jā, dakter, nu un tajā brīdī operzāles prožektori izgaisa, un es biju plīša spilvens, jaukās un patīkamās kliedzošās, šizodēliskās krāsās, nu tādās, kā elektrodzeltens un rozā. Es lieglaimē peldēju pa plīša tuneli, tik pat jaukos toņos un man pretī slīdēja citi spilveni, elektrozaļi, elektrozili un elektrooranži. Mēs priecīgi sveicinājāmies. Viss būtu labi, ja vien kādam ārējam, svešam spēkam neienāktu prātā man uzlikt šuves ar mēbeļu skavām. Acīmredzot sānā man bija pušu kāda vīlīte un laukā nāca pildījums. Es gribēju teikt, ka man sāp un mani nevajag skavot, bet neko daudz nevarēju pateikt. Virs manis parādījās vienīgi komiksu mākonītis ar uzrakstu PAIN!.
Par spīti starpgadījumam ar skavām, pēc tam, kad elektrokrāsas mainds izgaisa, es gribēju nevis zināt, ku mans bērniņš, bet gan, TUR ATPAKAĻ.
Man palātas biedrene bija briesmīgi ticīga krievu sieviete, kura caurām dienām gremdējās lūgšanās. Viņa manu ķīmisko pieredzi komentējaa pavisam vienkārši : Может быть Боженьке показал тeбе Рай.

Add to Memories Tell A Friend
visu dienu klausījos jauno apekstvinu (ļ. labs), līdz vakarā sāka prasīties nirvana, atštepselēta ņujorkā

Add to Memories Tell A Friend
И вот, любое тело, которое существует в нашей Вселенной сохраняет этот импульс, и продолжает по инерции двигаться вперед по оси времени, перемещаясь из прошлого в будущее. Ну, я думаю каждый читающий лично знает, каково это — перемещаться из прошлого в будущее, если кто не в курсе, потом как–нибудь продемонстрирую.

interesanti, kā šādi uzskati par laiku sasaucas ar kinemātikas aksiomām
"tas es eju, nevis mājas slīd man garām"
ar laiku ir pavisam otrādi - es nekur neeju, iet pulkstenis

peļevins kkāds

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Brīdina par spēcīgu vēju tuvākajā naktī.

Bērnību atceroties, II

Add to Memories Tell A Friend
-- Ej nu, ķīniešu bērnu taču nesauks par Pēteri.

-- Tieši to pašu teica arī viņa sieva. "Ķīniešu bērnu taču nevar saukt par Pēteri," viņa teica. Bet Hai Šangs bija briesmīgi stūrs un atteica, ka zēnu saukšot vai nu par Pēteri, vai arī nekā. Un viņš apsēdās kaktā, pārlika pāri galvai ausis un tikai kauca. Un tad viņa nabaga sievai vajadzēja piekāpties un zēns tika nosaukts par Pēteri.

tīri logi

Add to Memories Tell A Friend
tas ir feils, ka es saku - jo tīri logi nozīmē arī aizkari tīri, tamdēļ aizkari tiek aizgādāti tīrīties un logi mazgāties

un ko tas deva? viens pastulbs putns tajā ieskrēja un visu noķēzīja - viņi neredz tīrus logus, īpaši neaizaizkarotus

Add to Memories Tell A Friend
eu, kādam te nav kāda vecmāmuļa adītāja vai pašam brīvs laiks un luste uz rokdarbiem? man ir maiss ar dziju un atklāsme, ka labāk par dziju antresolā ir glabāt adītas zeķes, piemēram. par kaut kādu samaksu varētu salīgt mani apadīt.

piedzīvojumi 2

Add to Memories Tell A Friend
ķipa urbānā pilsēta kaut kāda. māksliniecisks piedzīvojums.
(piektdien aizgāju uz magnētisko rezonansi, jo tās muguras sāpes fakinās. dzeru ripas, savukārt medicīnas iestāžu apmeklējumi izretinās pa 1x nedēļā. ne es viens tāds kondrātija parauts, acīmredzot, visur daudz ārstēties gribētāju, pacietīgi jāuzgaida)
pārģērbjos viduslaiku dziednīcas pacienta tērpā, tieku ievietots trumulī, skan skaņas kā laikmetīgās mākslas izstādē. sociālais reālisms.

piedzīvojumi 1

Add to Memories Tell A Friend
šis rīts, līst lietus, policists noliek pie malas 3 man priekšā braucošās automašīnas, manu arī. pūšam ierīcē. jums tur ir alkohols, man saka. nevar būt, vakar nedzēru, atbildu. pūšu nu jau trubiņā - viss kārtībā. būs vai nu zobu pasta alkoholiska, vai logu šķidrums. jā'jā, zobu pasta un logu sķidrums, entuziasma pilns atbalstu šādu skaidrojumu.

Add to Memories Tell A Friend
āāā, tas ir noticis. Laima beidzot ir izlaidusi kaut ko jaunu, kas ir arī lielisks pie reizes. Banānu zefīrs šokolādē. Iepakots matētajā paciņā. Vienīgais trūkums - safasēts pa vienam gabalam. Nu, varbūt bērnu sakarā ļoti labi - viens tāds 'kārumiņš', ar ko piekukuļot vai apbalvot, pie reizes neradot 'i'm cornholio' efektu vai diabēta risku, bet nu pieaugušajiem, pieaugušajiem tas viens zefīriņš ir nožēlojami par maz, ja grib pārēsties, ieziesties un vārtīties tajā!!!!111

Add to Memories Tell A Friend
Bolderājā dzīvo kaut kāda īpaša cilvēku kategorija. Kāda suņa pēc viņi dzenas uz centru, ja viņiem nav naudas biļetei atceļam?

Vienkāršo lietu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Patiesībā, viss ir pavisam vienkārši - "IET izmanto violeto eņģeļu enerģijas staru, kas mums tiek nogādats caur enerģijas lauka deviņiem Dziedināšanas Enģeļiem, lai tieši strādātu ar jūsu garīgo 12 ķēžu DNS".

mudīgi uzvelkot galvā folija cepurīti

Add to Memories Tell A Friend
Помните, перед запуском БАКа в мире (больше, конечно, в прессе) была истерика, что от столкновений на коллайдере образуется страшная черная дыра, которая всех нас съест? Энергии столкновений у БАКа, если вы не знаете, так в википедию можно заглянуть — 14 Тэв (14x1012 электронвольт). А на Землю периодически прямо на голову сверху сыпятся так называемые "космические лучи", в которых некоторые частицы достигают энергий в миллионы раз превышающий такие энергии. Откуда прилетают эти частицы неизвестно. Даже хуже, их вообще в принципе существовать не должно. Есть так называемый предел ГЗК (предел Грайзена — Зацепина — Кузьмина по фамилиям ученых его открывших). Он говорит, что на Землю не может прилететь частица с энергией выше 50 ЭэВ (эксаэлектонвольт, 5х1019). Все частицы с более высокими энергиями должны в буквальном смысле слова "тормозиться о реликтовое излучение" и до Земли не долетать. Но поди ж ты, долетают, и энергиями гораздо более высокими. Это до сих пор нерешенная загадка науки, где они зарождаются и как до нас долетают, от того и одноименный парадокс.
es to zināju, es to jutu

šis ir labs

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
pēdējā laika spēcīgākais kinoiespaids - režisora donalda kamela 1995.gada kinofilma "wild side", pēc kuras uzņemšanas autors ielaida sev lodi galvā
tas ir spēcīgi un specifiski
pie teikuma "mans pirmais vīrs bija matadors" jau sāc priekšlaicīgi zviegt, jo zini, kas sekos tālāk, un tas arī seko
pirmo darba pusi var raksturot kā erotisku trilleri (un grozot sirmos deniņus murkšķēt - tagad vairs tā neprot), tikai jāņem vērā, ka vislielākais dinamīts ir starp starļetku annu hehu un džoanu "mūžīgi džoziju pakardi" čenu, tas tā, lai apmēram saprastu vektoru

pāri visam valda kristofers vokens (kas te ir ļoti kasē, vot, apmēram tāpat kā dveins džonsons southland teilos), kurš izskatās pēc jauneklīga profesora moriartija ar melnu nokrāsotu pačku ("es apprecēju ķīnieti!")
otrā puse - tas ir tāds saelektrizēts "american hustle", kur ir ļoti smieklīgi arī tad, kad ir ļoti nopietni vai ļoti bailīgi
meme "tie ir mani kelvini!" ir reāli forever un ever

vārdsakot, dižs kino

Add to Memories Tell A Friend
Par laimi, Lauvu šodien uz bērnudārzu veda K. Es vedu dekoru (kas, par spīti gludināšanai, bija sarullējis visos virzienos un krita nost, kamēr lietus tam mērcēja vienu stūri). Kad beidzot nonācām bērnudārzā, biju gatava apsēsties blakus Lauvamm un raudāt kopā ar viņu. Bet es neraudāju; dusmīgi šņākdama, es izņēmu foto stūrīšus no somas, pārlīmēju šaubīgākās lapas, visu nodevu un uzklaisīju komplimentus.
Esmu tiešām laimīga, ka varu aizšķirt šo lapu savā dzīvē.
Powered by Sviesta Ciba