M13 0GW

Recent Entries

Svens

View

Navigation

April 11th, 2015

Valoda valodiņa

Add to Memories Tell A Friend
Okej, es jau sen esmu vēlējies pacelt šo tēmu.

Divcis
Bamslis
Bamburīns
Balons
Raķete
Plēve
Podjezdnieks
Zemo plauktu karalis (ZPK)
Milčs (Lai gan tas nav gluži precīzi, jo par milču sauc tikai pēdējos pārpalikumus, kas nostāvējušies kādā no augstāk minētajiem tilpumiem

Kādus apzīmējumus jūs esat sastapuši dabā?

March 30th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Nu, kuram šie laikapstākļi uzdzen migrēnu?

March 19th, 2015

Valodas robi

Add to Memories Tell A Friend
Latviešu valodā trūkst analoga brīnišķīgajam jēdzienam "Чистоплюйство". Vienīgais, kas nāk prātā - "tīrspļaudība", bet tas ir garlaicīgi, burtiski un neskaidri. Vai jums ir kādas labākas idejas?

July 4th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
Ak Dievs, kā man riebjas amerikāņu mode runāt ar pilnām mutēm, vienkārši nevaru ciest! Pilnīgi krata, kad dzirdu. Un turklāt tā dara izglītoti cilvēki, akadēmiķi un tā. Vienkārši košļā un runā vienlaicīgi.

Tāda sajūta, ka Impērijas laikā briti cilvēkus ar sliktām galda manierēm par sodu izsūtīja uz kolonijām, goda vārds!

March 11th, 2013

Kā es uzzināju viskautko jaunu par iepriekšējo dzīvi

Add to Memories Tell A Friend
Pie manis bieži nāk klienti un saka - ir viena mājaslapa, kura man patīk. Varbūt var pasmelties idejas no tās.
Pirms klients vēl ir paguvis nosaukt vai uzdrukāt šīs savas mīļākās lapas linku, es pēc nekļūdīgas statistikas ar 80% iespējamību zinu, ka šī lapa būs apple.com

Pirms dažām minūtēm saņēmu tieši šādu meilu, un arī tajā bija links uz lapu, kas jāapskatās. Pavirši uzmetu tam aci un pārliecinājos, ka tas kārtējo reizi ir tas pats links, kas vienmēr, bet uzmanīgāk pavērojot atklāju, ka tomēr nē.

Atrakstījos ar jautājumu, vai tā bija drukas kļūda. Tagad ar nepacietību gaidu atbildi, ka nebija.

Spams Purmdienas Rītā

Add to Memories Tell A Friend
Paskatieties, cik foršu spamu es šorīt saņēmu:
Labdien dārgie, Mans vārds ir Bridžita un es iešu pār vispārējo jautājumu - es esmu meklē vīrieti, kurš var mani neapmierina pilnībā, jūs zināt, ko es domāju, labi;) Man apnicis sissies un vīriešiem, kuri nevar pat? rūpēties par sevi nemaz nerunājot to meiteni, ja viņiem ir kāda. Par sevi trīs vārdos - jauni, jauki un bez maksas. kādā veidā, ja jums nav bail no meitenēm, piemēram, man, tad es izvēlējos pareizo personu. Lūdzu, es gribu, lai jūs rakstīt mani atpakaļ, un es jums vairāk par sevi. Arī mēs varam dalīties dažas fotogrāfijas, kā arī) es esmu diezgan pārliecināts, ka tas būs izrādīties interesanta pieredze runā viens ar otru.. Nesniedz dāma jāgaida pārāk ilgi) man būs sajūsmā par jūsu atbildi!
Ir jauka diena,
Bridget.

Paldies, Bridget.
Atcerējos, ka ir viens tāds skotu rakstnieks (humorists, žurnālists, radio vīrs etc.) ar nosaukumu Nīls Forsaits. Viņš bija izdevis tādu grāmatu, kas sastāvēja no ārkārtīgi absurdas e-pastu sarakstes starp viņu pašu (zem izdomāta vārda) un šādām, lūk, bridžetām. Tur arī bija aprakstīti manuprāt visi svarīgākie spameru arhetipi - labsirdīgais āfrikāņu troņmantinieks, kuram nav iespējas pašam izņemt trīs miljardus skaidrā naudā, izskatīgā, taču nabadzīgā austrumeiropiešu čiksa, kura meklē Eiropiešu vīru, izgudrotājs, kura patentam trūkst vien kārtīga investora, utt.

Grāmata izskatās šādi.

Ir jauka diena.


November 16th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 15th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 14th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 13th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 12th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 9th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 8th, 2012

Add to Memories Tell A Friend

November 7th, 2012

Add to Memories Tell A Friend
Un vēl, turpinot vakardien iesākto tēmu:


November 6th, 2012

Add to Memories Tell A Friend
Izšķirstīju pagājušā gada piezīmes un memuārus, kuru starpā ir arī daudz visādu patīkamu muļķību. Lūk, piemēram:


August 29th, 2012

Latvjvaloda

Add to Memories Tell A Friend
Viedtālrunis. VIEDTĀLRUNIS!!! Kā man riebjas šis vārds. Nekad neesmu dzirdējis, lai kāds to izmantotu sarunvalodā. Visi, ar ko esmu runājis par attiecīgajām tēmām, saka "Smartfons". Kas, pie velna, traucē beigt liekuļot un arī rakstiskā veidā saukt smartfonus par smartfoniem? Kāpēc krievu valodā raksta смартфон, nevis мудрофон? Kāpēc vāciski ir ein Smartphone, nevis, piemēram, ein Raffinierttelefon?

Un šis nav vienīgais vārdiņš, tādu ir daudz, jūs jau zinat. Ja ir vēlme, varat palīdzēt sastādīt sarakstu.

August 7th, 2012

Medicīnas speciālists trolejbusā

Add to Memories Tell A Friend
Notika tā, ka mana māsīca Viktorija vakardien nolēma pārmaiņas pēc pavizināties ar trolejbusu. Iekāpjot, protams, uzreiz devās pie aparāta un nopīkstināja e-talonu. Aparāts izdeva trīs pīkstienus un pamirkšķināja sarkanu lampiņu, un burtiski pēc sekundes kāds nepazīstams tips pārliecās māsīcai pār plecu un nošņāca: "Jūs neuztraucieties, es neesmu kontrolieris!" Māsīca atbildēja ar kaut kādu pieklājīgu joku, un glumjais, nepazīstamais tips kļuva nepatīkami draudzīgs. Tad viņš stādījās priekšā un izvilka no kabatas plānu, šķībi izgrieztu un ar pustukšu printeri apdrukātu lapiņu, kas bija viņa profesionālā vizītkarte. Lūk, kāda tā izskatījās:Stādījās priekšā kā ārst un teica: "Jūs esat tik skaista! Ejam kopā uz kafejnīcu. Es jūs ārstēšu pilnīgi par velti." Māsīca ārstu diplomātiski atšuva un devās savās darīšanās tik ātri, cik vien špiļkas atļāva. Ārsts, to pamanīdams, sacīja: "Nu labi, man arī vēl kāds jāsatiek. Es taču neiešu viens pats uz kafejnīcu!" Pēc brīža, vērojot mūkošo Viktoriju, viņš piebilda: "Es iešu uz prezentāciju." "Aizejiet uz prezentāciju," viņa atbildēja.
Tas arī viss.

July 16th, 2012

Aizbraukt uz Pozitivusu

Add to Memories Tell A Friend
Labā ziņa ir tāda, ka etīžu teātris NERTEN uzstāsies festivālā Positivus.
Tas notiks 21.07. uz Dabas skatuves (programmā rakstīts, ka plkst. 15.30)

Sliktā ziņa ir tāda, ka vienam no teātra dalībniekiem pagaidām nav transporta, ar kuru tikt līdz festivāla vietai.

Ja kāds no jums ir apveltīts ar automobiļa greznību un grasās izbraukt no Rīgas sestdien, 21.jūlijā, ne agrāk par 13.00, jums ir iespēja palīdzēt, paņemot līdzi vienu pasažieri.

Agrāk nevaru.


Sīkākai lietu sabīdīšanai rakstiet uz svens.kuzmins@gmail.com

Paldies.

April 23rd, 2012

Pavasara dziesmiņas

Add to Memories Tell A Friend
Nu ko, sāksim nedēļu ar jauku stāstiņu, atrastu LJ dzīlēs:

"Помню, лет шесть мне было, бабушка делает заготовки на кухне, и в кулинарном азарте роняет на ногу нож, незадолго до этого наточенный перфекционистом-папой. Нож втыкается то ли в вену, то ли в артерию, кровища фонтаном по всем стенам нашей немаленькой кухни. Появляется характерный металлический запах, мы понимем, что фонтан не остановить, и вызываем скорую.
Неожиданно, в квартиру заваливается наряд милиции, как потом выяснилось, когда в скорую поступает любое сообщение о ножевом ранении, сначала отправляют этих ребят на разведку. И действительно, кто сказал, что это не бытовуха, и доктора не порешают под горячую руку.
В общем, влетают на кухню 3 огромных вооруженных мента (один самый юный и симпатичный остается нашего кота в прихожей тискать), на кухне моя бабаушка, нож на полу, всё залито кровью, валяются клочья ваты, бинтов, пенится бестолковая перекись; бабушка кокетливо поправляет прическу и говорит: "Ой, проходите, мальчики, я тут помидоры с чесноком режу"."

Pirmavots šeit: http://bonny-par-ker.livejournal.com/122779.html

February 17th, 2012

Karnevāla spoileri

Add to Memories Tell A Friend
Tātad šogad LMA Karnevāla tēma ir Leļļu fabrika, ja?Iesiet?
Kāds tērps padomā?

Powered by Sviesta Ciba