alpu dakteris

pacienti

5.4.20 14:54 - [info]rasbainieks

sērijā "mežonīgā sociālā dzīve zūmā"
vakar pēc trešā negroni aizmigu pie ekrāna ar virtuves dvieli uz sejas, kamēr jaunie draugi saigonā un teherānā apsprieda kvantu fiziku

5.4.20 13:56 - [info]prtg

Anartist

5.4.20 12:36 - [info]dienasgramata“Pārnākot mājās, atradu sievu saposušos tā, it kā viņa būtu pabijusi ārzemēs, taču es domāju, ka nebija gan, uz ko viņa man atbildēja kaut kā tā, kā man nepatika, un es viņu nedaudz pavilku aiz deguna, saprotams, lai viņu apvainotu un vēlāk mierinātu, kaut arī centos to noliegt, taču izdarīju to steigā, nabadzīte uztvēra to slimīgi, domāju, ka deguna saspiešana tiešām bija sāpīga, jo viņa vēl diezgan ilgi raudāja, taču pamazītēm mēs atkal kļuvām par draugiem gan pēc vakariņām pie manis kabinetā, gan arī vēlāk gultā.”

Semjuels Pīpss 1664. gada 5. aprīlī

5.4.20 10:57 - [info]piene_ne

Uznācis raudāmais breikdauns, nē, drīzāk braketrough. Kaut kāda lielā pateicība par visu šito. Par to, kā mūsu industrija izmainījās, visas tās mazās un lielās zives, kas viena otru mūžīgi grauza, tagad kā vienots organisms viena otru stutē, un tās lielākās zives ir tik mātišķas, ka izrauj kumosus no svešām mutēm, lai tik mūs visus pabarotu. Par to, kā tālie un tuvie pēkšņi ir tik ļoti blakus, un nemaz nav sajūta, ka esi kaut kur ieslēgts vai izolēts. Par šo visu laiku, kad var darīt tiešām tik daudz ko tādu, ko gribas, nevis atkal jau apjukt prioritātēs un atlikt uz vēlāku. Par radošumu, kas atdzimst un kačā musi, meklējot risinājumus jaunajos apstākļos. Damn. Un virtuāli aizvien var visus apskaut.

5.4.20 11:46 - [info]honeybee

Piedzerties un publiski izpildīt mājasdarbu laikam nebija sliktākais, ko varēja darīt vakar.

Bet tas, cik ļoti atšķirīgi cilvēki mēs būsim pēc tam, kad šis beigsies... Uzēstos kilogramus gan jau noskriesim un sačakarētos paradumus salabosim*, bet kaut kas būs tik ļoti mainījies

*Nesen, piemēram, gandrīz vai uzrakstīju cilvēkam "vai es drīkstu tev pieskarties un pēc tam nekad vairs to roku nemazgāt" un tad sapratu, ka šī frāze ir pilnībā zaudējusi sākotnējo "es tevi paceļu elkdievības statusā" nozīmi
Lai gan nebūtu vajadzējis rakstīt arī šajā nozīmē, tā ka labi vien ir

4.4.20 22:18 - [info]honeybee

Labrīt putra kur tu biji
Nāc pie manas mutes klāt
Kad es tevi izēdīšu
Tad varēšu padziedāt

4.4.23 20:53 - [info]snorke

ka izdzivot karantinas apstaklos ?

sovakar bija zoom ar draugiem, loti jauki redzet sejas, esam kadi 5, nesanak man runat, bet loti loti ok vienalga
rit bus videocalls ar vietejiem tautiesiem (-teem)
pariit (pirmdien) - raksta apspriesana 15.00 un radinieki 18.00, busu pat piekususi no komunikacijas
otrdien atkal zoom ar draugiem
nu un tad bus japlano taalak, bet apmeram katru dienu kaut ko var ieplanot, ipasi, ja pats drusku parosas - un tas loti loti palidz


- skatos netflixu (hassidic jews ir mans jaunatklajums)
+ psihiskam lidzsvaram loti svarigi iet uz veikalu kaajaam ! sodien atkal uzberzu tulznas

4.4.20 15:47 - [info]deloveja_kundze

sapnī braucu pa Vīni tramvajā un nokavēju lidmašīnu atpakaļ uz Latviju. bija saulains, lidostas bija slēgtas, un ūbers prasīja ļoti lielas naudas, lai aizbrauktu no viena pilsētas gala uz otru.

4.4.20 14:35 - [info]dienasgramata"Šodien brīnišķīga diena. No visām pusēm uzradās kalni: zili, safīrkrāsā, dzelteni un sarkanbrūni. Pelēkas debesis un perlamutra tāles. Pa platas straumes gultni nonākam līdz Karakizilam, tas ir, “melnsarkanajam”. Šis nosaukums ir piešķirts taisnīgi, jo klintis ir veidotas no melna un sarkana lielgraudaina granīta. Tuksneša klusums. Cik gan labāki ir šie vientuļie langari par pilsētām un netīrajiem tirguslaukumiem. Žēl iedomāties, ka mēs varētu būt gājuši četras dienas starp vientulīgām klintīm un tāliem sniegājiem. Šodien ieraudzījām pirmos zemos skujukokus. Pa visu dienu, septiņdesmit četru verstu garumā tikai viens nožēlojams langars ar sliktu aku “simt aršinu” dziļumā. Pa visu dienu tikai divas mazas karavānas ar izkāmējušiem mūļiem. Skaidrs, ka mēs neejam pa ķīniešu lielceļu, bet pa jaunu, vēl neatklātu zemi. No kalniem spraucas melnu slānekļa un ogļu veidojumu līnijas. Un viss tuksnesis pamiris nākotnes soļu gaidās."

Nikolajs Rērihs 1926. gada 4. aprīlī

4.4.20 14:18 - [info]mtldd rakstīja iekš [info]pajautaa - privāts pasākums

kā jums šķiet, kas ir saprotams ar 4.5.5 punktā minētajiem "privātajiem pasākumiem"? kur ir tā robeža, kad kādu darbību var uzskatīt par privātu pasākumu? pagaidām nekādu precizējumu neatrodu.

vai, piemēram, grupa, kas reizi nedēļā privātās telpās sanāk uz mēģinājumu jau klasificējas kā "privāts pasākums"? vai vakariņas nelielā draugu lokā savās mājās?

https://likumi.lv/ta/id/313191#p4.5

4.4.20 00:14 - [info]tiga

Vēl nedaudz par ēdienu. Pirms pāris dienām, krāsojot grīdlīstes M-parkā, pasūtīju sev picu, jo maizītes biju aizmirsusi mājās, un šķita, ka pica ir tāds ēdiens, kam vismazāk pieskaras: ieliek krāsnī un tad ar lizi ieliek kastē. BET uz tās picas bija spināti, kas likti jau pēc cepšanas. Tomēr apēdu. It kā dzīva. Trīs dienas jau pagājušas. Ja nu kas, vainīgs būs Hercogs.
Ja nopietni, nezinu, cik vēl no jums tā dara, bet ceru, ka neesmu viena. Pērku/pasūtu fasētu, ja iespējams, negrieztu maizi, iepakojumu nomazgāju, maizi izkratu traukā ar vāku, iepakojumu izmetu. Kad šo izsaku burtiem, jūtos kā reāla paranoiķe - jo tas vēl nav viss. Šodien ar ziepēm nomazgāju VISUS pirkumus (arī banānus) un vēl arī pirkumu maisu, kurš tagad ārā priecīgi žūst (ja vairs nesnieg).
Man šķiet, ka tīrāki nekad mūžā neesam bijuši. Un idejas par koncertiem, kur visi stāv plecu pie pleca vai piebāztiem vilcieniem un autobusiem darbdienu vakaros - kaut kas pavisam neiedomājams.
Ko es vēl gribēju teikt - noskatieties Unorthodox, ļoti forša mazsēriju filma.
Un vēl, šodien tumsā redzēju lidmašīnu. Jau sāku brīnīties, tad atcerējos, ka netālu maziņš, bet aktīvs lidlauks.
Tags:

3.4.20 22:57 - [info]honeybee

Nope, nope, nope, šodien vairs nestrādās, nebūs, ejietkajūsvisieskrieties

3.4.20 19:58 - [info]honeybee

Tā nu viss vakar sakliedzu uz visiem šodien drusku mieriņš
Bet nu jēz

3.4.23 18:35 - [info]snorke

1) sodien nopirku veikalaa KUCINJU - tas norada kauko, jo simts gadu nebiju pirkusi kuuku, vispar smiekligi, nicinu kuukas !
bet sii bija abolkuka, iepakota atseviski, tada apetitliga un caukstiiga, domaju, ok, bus man sestdienas riits ar kafiju un kuuku, tik talu esmu nonakusi !

2) parasti ikvakaru bija aperitivo ar draugiem, loti paliddzeja, sovakar izlaidam, riit bus atkal, bet pietrukst (note to myself - ikvakara videocalls ar kaadu kopu - loti palidz)

3) esmu sakusi vienu rakstu kas ir tads "cietais rieksts", var sanakt/ var nesanakt, bus vajadziga palidziba un nemsanaas, un liels riska%, ka nekas nesanaaks, pilnigs vaaks - nu, bet ja sanaks, tad taa bus "ista zinatne"

normalos apstakos es nekad neuznemtos to rakstu, jo man nav laika un speeka taa urbties tada nedrosaa temataa - bet sobriid (paraleli iet viens viegls un dross raksts, ta ka varu ari eksperimentus)

4) covid-19 cipari mums taa - nu, vispar stav uz vietas, bet visi skiet laimigi par to pasu
pa radio verveleja, ka briviba varot but maijaa, bet ansa.it zinjo maija vidu ! MAIJA VIDU KARL !

nu neko, tas ir tiesi laikaa, lai pabeigtu to vieglo rakstu un arii noskaidrotu, kas ar to gruuto, 1,5 menesi zinatnei jee jee

es tiesam 6os no rita mostos un domaju par tiem rakstiem - kaa tur darit, ko tur darit, bet ko citu man domat - nekadi randini nespid, atliek zinatne

3.4.20 13:40 - [info]dienasgramata“Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī

3.4.20 13:35 - [info]liene rakstīja iekš [info]pajautaa

jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

3.4.20 11:52 - [info]prtg - productivity hacks

Lūrot pār plecu bērniem mājmācībā var vienlaicīgi izvicināties ar hantelēm.
Izvicināties var arī telekonferencēs, kurās kādam no dalībniekiem ir tik slikts tīkla savienojums, ka pārējiem ir jāizslēdz video un mikrofoni. Šajā laikā ir ērti arī izlasīt vismz dažus e-pastus un uz tiem neatbildēt.
Skatoties darba vai mācību video vai lasot garus dokumentus, hanteles var uzlikt uz kājām un tās cilāt augšā-lejā līdz totālam pagurumam.
Zobus var iztīrīt arī taisot rīta kafiju vai dušā.

3.4.20 00:38 - [info]honeybee

Jāpiezīmē, ka, iespējams, no man zināmajiem vecākiem (kas, atšķirībā no manis, stingri propogandēja "manam bērnam ierobežotu ekrāna laiku!!!"), es esmu viens no retajiem, kas katru dienu 1) piedraud saviem bērniem ar ekrāna laiku, ja nebūs izdarīti mājasdarbi 2) raksta skolotājām ziņas "lūdzu attaisnojiet manu bērnu neesamību pie ekrāniem, viņiem tas riebjas"

joke's on me now I guess?

2.4.20 20:29 - [info]prtg

Very sound and obvious impact of anachronism on seemingly bonded derivative function correlation results.

2.4.20 20:06 - [info]prtg

Louise (Take 2) (1998)
Tags:
Powered by Sviesta Ciba