May 21st

« previous entry | next entry »
May. 22nd, 2011 | 01:02
mood: battery low
music: glasgowerstr

Jauki pasēdējām ar [info]ieva. Aplūkojām bijušo Tempelhof lidostu, kas pārtapusi parkā, līdām bērnu džungļos, bet ietrāpijām privātīpašumā, no kura tikām padzīti. Devāmies uz citu rajonu, pie labākiem cilvēkiem, proti uz Hermannplatz iekš Neukolln, kur parkā izdzērām dienvidāfrikas pinotage sarkanvīnu. Turpinājām ar diviem franču sidriem un tad jau pēc filoloģiski-filosofiskām diskusijām caur vjetnamiešu ēstuvi posāmies katrs uz savu māju pusi. Urban explorācijas neveicām, arī tūristiski apskatīt vietējos futbola fanu pūļus pēc zaudēšanas finālmačā nokavējām. Ja nu vienīgi ieskaņās un izskaņās bija klātesoši, mundri un paguruši, respektīvi.

Rīt varbūt izdosies noķert [info]watt un aizbraukt alkoeksplorācijās. Ja vien svētdien varēs dabūt kādu nepārcenotu alko. Tad jau redzēs par tām substancēm.
Tāpat arī vēl jau pirmdiena un otrdiena pragmatiski dīkdienīgām nodarbēm vienā no Eiropas galvaspilsētām pilnā vārda nozīmē.

Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {0}