stubborn_child ([info]stubborn_child) rakstīja,
@ 2008-08-25 22:58:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis: apathetic
Mūzika:Akon-saddest day

Gulēsi, kad nomirsi-esmu mirusi[!]
Šodien jūtos kā zombijs. No rīta pamodos, pasēdēju pie datora. dienas vidū jaua tkal gulēju. Modināja. Visu laiku modināja kāds, stulbu muļķību dēļ. Atcerēs par mani tikai tāpēc, ka nav neviena cita ar ko uz veikalu aiziet. dusmas, neiešu vispār ar viņām uz veikalu vairs. Baidās vienas no mājas iziet, man smiekli nāk. Diemžēl, grūti tagad kontaktēties, jo viņām histērija man pohujisms.
Rīt vai parīt vecāki brauc prom-beidzot.Uzdzīvošu pa Vizlu cerams. vai kārtīgi izbaudīšu pēdējo laiku internetā ar Jorg`! :) Sāksies tā saodītā skola.
Naktī murgoju. Pēdējā laikā bieži slīkstu vai krītu, kāds dur. Šonakt slīku. jau atkal. diezgan stulba sajūta, kad atver acis un tikai tad sāc pēc gauisa grābt. Taču, zinu, ka ''nesmoku'' ilgi, jo cik tad ilgi es elpu varu aizturēt. :D
Jorg` atrakstīja. :) Drīz būs, tad varēšu beigt šīs muļķības rakstīt kuras tāpat neviens nelasīs, jo es no šīs lapas gandrīz neko nesaprotu. :D Jā, mana Angļu valoda.
Liene raksta, grib rīt ūdenspīpi manā mājā pīpēt. Jau reiz teicu, ka tas nekad nenotiks. Vienkārši, nē, un viss. es negribu sabojāt laminātu un pēc tam kalusīties pārmetumus un izjust to visu uz savas ādas. nē, ne ādas-nerviem.
Brīnos, bet arī Liene pēdējās dienas krīt uz nerviem. žēl, jo bija laba vasara ar viņu kopā. Ievu vispār nav jēgas pieminēt. Histēriķe. kaitinoša. Domā, ja viņai tagad bail, ka visi kājas laizīs. Ne ilgi. :)
Pusmūža krīze[!] :D Ieva priecājoties, ka vecāku nebūs ājās-tusēsim. Jā, es arī tā domāju. Atkal, tur kur mani neviens negaida, forši. ja u vienīgi Oskars, jo nevar samierināties, ka nav gultā dabūjis.*giggle* lsootis.
Labi, es beidzu bezjēgā muldēt. attā. :)(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?