August 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2019.08.15 at 14:24
Kaut kā interesanti ar to Cibu. Lasu ik dienas, šobrīd praktiski nerakstu. Pie pārmaiņām jūtu, ka atkal gribas rakstīt.

Par šeit un tagad, uziets seju grāmatā

Posted on 2014.11.19 at 23:29
Dikti amerikāniski un ne visam piekrītu, bet simpātiski bez gala un īstajā laikā :)
http://www.pravmir.ru/kogda-vyi-smertelno-ustali-ot-svoego-rebenka/#ixzz3CiMLKqpC

ņamma

Posted on 2014.10.24 at 15:09
Beķerfejas makarooni ir dikti evil.

Posted on 2014.10.09 at 15:57
Tags:
Ļoti spēcīgs motivators dušā pavadīt maksimāli maz laika ir kombinācija no ieslēgta cepeškrāsns taimera un bērna, kurš guļ pusdienslaiku :)

maxima.lv un nuko.lv

Posted on 2014.09.26 at 11:14
Slimošanas epopejas sakarā un MV ilgstošā komandējuma dēļ, pasūtīju pārtiku un ikdienas lietas no maxima.lv un nuko.lv. Summas abiem līdzīgas, kas abās vietās atbrīvo no piegādes maksas. Ar pusstundas starpību pasūtīju un tiku, ka abi ved, laika posmā no 9-11. Tad nu teikšu tā, ka "abi labi". Nuko.lv ierastās pārtikas piedāvājums ir mazāks kā maksimā, savukārt saimniecības preču piedāvājums labāks, našķu vairāk. Nuko.lv zvanīja 20 min pirms atveda visu, maksima tikai tad kad nesaprata kā tikt iekšā ( Bonusā, lai gan teicu, ka nevar iebraukt aiz šlagbauma, tomēr ar kādu kopā iebrauca un vēlāk ne pārāk raiti tika laukā, kas mani uzdeva pa nervu). Maxima atveda par vienu ūdeni un lielo olu paleti vairāk!, pavadzīmē gan nav iekļauta un maksājusi neesmu.. godīgi, gribas noklusēt, nevis zvanīt tam nervozajam puisim. Un vienas končas nav riktīgās, bet laimīgi tās man garšo :) Nuko.lv neatveda pasūtīto brokastmaizi, pavadzīmē summa gan akurāt precīzi mazāka kā rēķinā. Redzēs kā ies ar naudas atgriešanu, maksimā tas notika nedēļas laikā. Ne centu pēc, bet principa pēc. Rezumē, nuko.lv ir labs saimniecības precēm, mājlietām(tur pat bija vannas istabas halogēnspuldzes, varēšu vairs MV ik pēc pus gada neatgādināt, lai nopērk un nomaina :) un našķiem, mazliet augstākām cenām gan, bet, vismaz šoreiz, izdevīgākām atlaidēm. Maksima ir samazinājusi piedāvājumu, mazāk ikdienā ierasto produktu, cenas labākas, bet pirmoreiz serviss pamatīgi nokliboja.
Mēgināju pasūtīt arī pirkumins.lv, bet tā kā darīju to ceturtdienas vakarā, tad preci saņemtu tik pirmdien un tas man neder, bet kopumā, man ļoti patīk pirkumiņa piedāvājums, bērnu lietu un našķu , skaistumkopšanas un higiēnas preču, tīrīšanas līdzekļu dēļ.

as simply as it is

Posted on 2014.08.26 at 16:18
Zāle nav zaļāka otrā pusē,tā ir zaļāka tur,kur Tu to laisti. (c) patapināts no žurnālā "OK" izlasītās intervijas ar Lindu Leen.

lasāmviela iedvesmai

Posted on 2014.08.25 at 17:00
www.happywhispers.lv/
ww.lepetitpot.lv
www.lindasvirtuve.lv

Acu doka un rati.

Posted on 2014.06.06 at 14:03
Beidzot meita tika pie acu ārsta. Pēc gadījuma pavasarī, kad mana satraukuma pēc aizstiepu meitu uz BKUS caur neatliekamo pie acu ārsta, jo labā acs(iekšpusē) bija manāmi sarkana, kas gan beigās izrādījās slimošanas sekas vai saberzēts. BKUS ārste mani pilnībā nepārliecināja, jo acs ik pa laikam apsārta, gana āri novērsa sārtumu iepriekš izrakstītie acu pilieni, bet tā kā tā tomēr antibiotika, gribēju saprast vai tiešām nav nekas cits pie vainas. Šodien sagaidījām savu kārtu pie dakteres Treijas, v/m Olīva. Varu teikt visu visu to labāko, ļoti forša ārste. Pacietīgi pierunāja meitu, nebija jūtams, ka viņu stresotu par to, ka nesanāk mierīgi/raiti aplūkot, pacietīgi meklēja un atrada veidu kā acis aplūkot, visu dziļi un sīki iztaujāja, apstāstīja/izskaidroja, pacietīgi atbildēja uz maniem jautājumiem. Protams, tas varbūt skaidrojums, ka šis bija maksas apmeklējums. Lai vai kā, cik zinu šī daktere pieņem BKUS, bet man bija uznācis nemiers un negribējās vairs gaidīt ilgo pierakstu, un v/m atrodas nākamā ielā aiz BKUS teritorija beigām, kas nokļūšanas ziņā bija win win. Vizuāli arī ļoti mīlīgs iestādījums.
Rati. Zooper Bolero it is( http://www.youtube.com/watch?v=Ff75tfjqnpg ). Vakar apskatīju noskatītos lietotos un sapratu, ka būs meita jāpērk jauni. Sēdēs, nesēdēs viņos to redzēs, bet man būs drošība par to, ka tur ir maksimālais no vēlamā, lai būtu ērta un komfortabla braukšana. Ja nu pavisam atteiksies no ratiem, tad šos varēs diezgan easy pārdot neko daudz nezaudējot. Šodien iegādājām. Ļoti priecājos. Apstājos pie tā, ka rati ir ar lielu kapuci, lodziņu, papildus ventilāciju guļot, gana labu amortizāciju priekš pastaigu ratu klases, vidēja lieluma mantu grozu (bonuss lielā kabata uz kapuces), trīs pozīcijas mugurai, regulējams kāju balsts, kopējais rokturis, kompakti un svars ir tikai nedaudz virs vēlamā. Jā, es atmetu maināmu rokturi, iespēju mainīt skata virzienu mehāniski un maksimālu vieglumu. Jādodas garākā pastaigā un tad jau manīs :)

Muzīk

Posted on 2014.05.05 at 18:39
Tags:
13.06.14. Menuets, Dzintaros. Yes, yes, yes :)) Ļoti priecīga, lai gan iespējams būs jādodas vienai. Tik un tā, happy, happy, happy! Vai es jau teicu, ka priecīga ? :)
Bērnības ritms, skaņa, sajūtas, vēstījums, kods.

rati rati.

Posted on 2014.04.22 at 14:39
Tags:
Meita pirmajā dienas pusē, šķiet pārbaudīja visas iespējamās robežas. aizmiga gan bez kreņķa. Šodien arī dikti kašķojās ritenītī, tad nu mana teorija, ka varbūt vēl var ar ratiem neiespringt izgaisa. Skatos vēl variantus.
Zooper Waltz vs ABC Design Primo. Neesmu redzējusi nevienu darbībā, bet pēc video neskatoties uz to, ka Zooper Waltz ir ne tik kompakts, bet ar kopējo rokturi, lielo kapuci un līdzi nākošo kāju pārsegu "ieliek" mazliet ABC, savukārt ABC "ieliek" ar pie barjeras stiprināmo drošības jostu, ka nevar izšļūkt cauri un šķiet, arī amortizāciju.
Man liekas, ka beigās pēc visiem šiem meklējumiem, es būšu tā izbesījusies, ka nopirkšu tādus, kas tīk pēc krāsas :D

Peg Perego Si

Posted on 2014.04.22 at 09:22
Tags:
Uz brīvdienu laiku tikām pie Peg Perego Si lietošanas.
Viegli, aizņem kudi maz vietas auto bagāžniekā (3 BMW ar garo aizmuguri).Viegli salokāmi un atlokāmi. Diezgan easy vadāmi ar vienu roku, ja priekšējie riteņi bloķēti, liela kapuce un ietilpīgs mantu grozs apakšā. Kapuces augšā maza(aptuveni A5 formāta), gana cieša kabatiņa, kur vajadzības gadījumā var ielikt arī take away kafiju (man glabājās meitas ūdens krūze(klasiskā tommy tippee un našķu trauciņš(klasiskais philips aventat piena uzgl. kont.,ko nu izmantoju našķiem :) atlika vēl vieta kam sīkam. Ar bloķētiem priekšējiem riteņiem pa smiltīm gāja kā tanks.
Rokturi grab diezgan kaitinoši, lai cik dīvaini nebūtu, bet mazāk grab, ja priekšējie riteņi bloķēti. Nav kāju balsta (bet tā ir lielākoties šādiem ratiem), sēdus pozīcijā nav tik traki, bet guļus pozīcijā ne visai (kājeles nokarājas). Ir tikai drošības siksnas, kas ziemā ar kombi nebūs īsti savienojamas. Bamperis- vasarā meita nepiesprādzēta mierīgi izslīdēt cauri, ziemā tas aizstātu siksnu nelietojamību, bet vai ir gana ar to manai ūdenszālei, nezinu. Kapuce vairs kārtīgi nepasargā no saules guļus pozīcijā, bet nu tas gana loģiski. Jumtiņam ir lodziņš kuru aizdedz kabatiņa, ja kas kabatā ielikts, tad par lodziņu var aizmirst, ja nav ielikts, tad arī neatradu kā var nofiksēt, lai lodziņš vaļā. Muguriņa nolaižama ar abām rokām, laižas strauji un ar skaņu( meita gan ne reizi nepamodās). Radās sajūta, ka guļus pozīcijā meitai rati ir par īsu, jo nevarēju iebīdīt pietiekami dziļi, lai kājeles nenokarātos, prasās, ja ne kāju balstu, tad vismaz regulējumu sēdekļa apakšu. Amortizācija praktiski nekāda, izjūt segumu maiņas, pat šķietami nenozīmīgas.
Kopumā, ja būtu citādāka muguras nolaišana, kāju balsts vai augstumu regulācija, un lielāka amortizācija būtu gana ok rati. Unnn tie grabošie rokturi, brrr.

Posted on 2014.04.17 at 21:27
Biju palaidusi garām vai tobrīd skatījos citām acīm filmu Rember Me. Šovakar noskatījāmies. Ļoti ļoti.

Sēžamrati

Posted on 2014.03.31 at 00:28
Novēršot domas. Saprotu, ka meitai vajag sēdratus. Emma ir kudi par smagu, lai staipītu augšā lejā, atstāt pie durvīm nav opcija, jo tad tajos guļ kaķis, kas dzīvojas pa iekšu un āru, un ķepas ne vienmēr nomazgā :) Es jau biju samierinājusies ar staipīšanas faktoru, jo visādi citādi rati ir ok, bet kad MV šodien aizveda brālim atpakaļ kulbu, mazo auto beņķi utt., atbrauca ar tekstu, ka eventuāli ratus ir domāts pārdot. Sapratu, ka lietošana būs vēl bailīgāka(ka tik kaut kas nenotiek!), un tas nav tā vērts.
Tad nu jautājums kādus vajag. Firma, modelis? To izrādās ir tiiik daudz :) Zinu, ka gribu ar iespēju nolaist muguriņu līdz guļus pozīcijai, jumtiņu ar lodziņu un gana lielu jumtiņu, lai varētu pārvilkt un pasargāt no saules (guļot), drošības jostām, regulējamu kāju balstu, kopējo rokturi, vieglākus kā esošie, būtu jauki, ja aizņem mazāk vietas auto un ir easy saliekami. Pagaidām daži Peg Perego modeļi mani uzrunā. Jāpadomā. Jāpameklē.

sievišķīgi nesievišķīgais

Posted on 2014.03.06 at 16:34
Tags:
Mazliet izvēdinu galvu no smagās artilērijas, tad nu par mierīgo.
Pavisam negaidīti tiku pie gaišiem EMU zābaciņiem, pati nebūtu pirkusi, jo gribas, lai ir ērti, bet arī sievišķīgi. Tas nekas, ka lielākoties apavi izmantojas pastaigām ar bērnu . No sievišķības šiem zābakiem nav ne miņas, bet tādu kāju siltumu un ērtumu (jāpiešaujas vēl ar fikso novilkšanu) nevieni zābaki man nav nodrošinājuši. Ir silti, bet kāja nesvīst, nav ne par ciešu, ne platu. Šobrīd gan nav lielie mīnusi, bet aktīvi nostaigājot, savas trīs stundas, kad temperatūra mainās, kājām ne mirkli nebija ne par auksta vai par karstu, pieļauju tas ir rādītājs, ka viņi labi termoregulē 'siltuma padevi'. Ar gaišām džīnām pat jauki izskatās. Te nu man gribas teikt, kur es biju agrāk.
Nākamā mana sāpe bija atrast garo dūnu mēteli, lai ir viegls, silts un ar kapuci bez pūkām. Likās riktīgs mission impossible. Vai nu der, bet maksā dārgi vai neder. Parasti ja roku garums ir ok, tad mēteļa izmēru prasās par vienu mazāku, bet tad atkal neder roku garums utt. Inetā raustījos pirkt, jo nav īsti labas pieredze. Un vēl saka, ka garajiem/tievajiem(177/34-36) viegli nopirkt apģērbu, meh.. Otrdien devos uz Stockmann uzmērīt džinsas, t.i. vai man der tās firmas izmēri, kas it kā ir mans, bet nu double check, jo mēdz jau atšķirties. Der. Nolēmu apskatīt kas vēl jauns piedāvājumā, ja jau esmu tur. Burtiski uzskrēju virsū stendam, kur vēl pēdējās paliekas no dūnu mēteļiem ar atlaidēm. Neticīgi paņēmu vienu XS mētelīti, kas no skata atbilda manām prasībām Velku un jā, rokas der, mētelis klasisks, līdz celim, kapuce ir, jostiņa, nekādu lieku bling bling un cena ļoti adekvāta. Ja nu kādai aktuāli, vēl palika viens XS brūns, Joutsen, 150 EUR, ļoti viegls, bet lai vieglums nepiemāna, jo pildījums pilda savu funkciju godam. Mans priecīgs.

Pavlova

Posted on 2014.02.09 at 20:46
Tags:
Vakar, lai mazliet sevi un un mīļos iepriecinātu cepu kūku 'Pavlova'. Šī bija viena no labākajām. Recepte no http://zitinja.blogspot.com/2013/09/kuka-pavlova.html Tik cukuru var likt, pilnīgi noteikti, par trešdaļu mazāk, dekorēšanai izmantoju vien saldo krējums un atsaldētas upenes. Gardi.

Posted on 2014.01.15 at 21:36
Tags:
Šīs pēdējās divas dienas rādās un mierīgas. Protams, bez šāda tāda kreņķa neiztikt, bet tas pieder pie lietas. Ir labi.

Not my day.

Posted on 2014.01.13 at 17:35
Tags:
"Pilnai laimei" nosvilināju blenderi. Absolūti idiotiski, nebiju ievērojusi, ka gaļā ir maziņš kaula gabaliņš. Rezumē, meita ēda burciņpārtiku, un es sabesījos ne pa jokam, jo mūsmājās blenderis ir viena no izmantotākajām el. ierīcēm. Šodien bija paredzēts gatavot daaaudz, arī blenderēt, jo MV brīvāks un es varu nedēļai ēdamo sagatavot, plus saldētavai, nosacītos pusfabrikātus. Jauns un labs būs opcija nākammēness.

Posted on 2014.01.09 at 18:53
Tags:
Vakarnakt, cīnoties ar bezmiegu lasīju janvāra Unu. Radās divas vēlmes. Iepriecināšu sevi uz svētkiem. Gribu redzēt Dailes teātra izrādi "Nakts vēl nav galā", izskatās, ka agrāk par 22.03. biļešu nav, jāpaciešas. Gribu Elvitas Rukas grāmatu "Izdzīvo.Piedzīvo.Lido."

Gaļa un co.

Posted on 2013.12.12 at 15:38
Tags: ,
Ir kļuvis aktuāli, kur var nopirkt labu gaļu, uzgāju šo info http://cetrassezonas.lv/lv/apskati/derigi_zinat/article.php?id=68109
Jāpiebilst, ka Sidrabjēra veikaliņš ir arī iekš Riga Plaza. Labu gaļu un zivis var pasūtīt arī iekš dabasdobes, tik tur mainīgs sortiments (kas bij šonedēļ, var nebūt nākamo).
Aktuāli, jo nemitinos vairs Rīgas centrā, un katrs brauciens uz pilsētu, lai iepirktos vai kārtotu lietas tiek rūpīgi saplānots, pakārtojot MV un meitas režīmam, bet tik ļoti gribas arī atrast laiku mierīgai kafijas pauzei. Viss kopā izslēdz vairāku bodīšu apskriešanu, meklējot labāko.

Posted on 2013.11.02 at 22:36
Tags:
"Preilenīte" Dailes teātrī bija tas kas vajadzīgs šīs nedēļas noslēgumam.

Previous 20