Vakar beidzot atklaju peldsezonu. Vispār pagaidām diezgan stulba vasara. Vasara, proties!
kas vasarai vainas? ļoti jauks laiciņš.
tas droši viens ir domāts "mana vasara pagaidām ir diezgan stulba" ;)
Tas tāpēc, ka Tu visu laiku strādā un nenāc laukā spēlēties, kad aicina draudziņi 🤣
kas vasarai vainas? ļoti jauks laiciņš.