updates -

About  

Previous Entry Jan. 5th, 2019 @ 11:52 pm Next Entry
Vakar sieva mani izveda pastaigāties. Mazliet izvēdinājām galvu. Labietī paņēmām litru ceļakāju un ar to kājojām kaut kur. Iekājojām Ziemeļu Enkurā. Pirmo reizi tur pabijām. Noprovējām Dzenskrūvi, jo IPA. Nekādas vainas. It īpaši, ja esat bijuši Krakovas Multi Qlti Tap Bar, no kura man vēl uz galda alus paliktnītis šobrīd balsta kafijas krūzi. Respektīvi - abās iestādēs dažādi kraft ali, abās iestādēs jākāpj augšā pa kāpnēm, kas ir forši. Krakovā ieeja no galvenās tūristu ielas, un tur, mandomāt, kāpnes atsijā pārāk iereibušos un tūristus, kam tomēr neinteresē. Nu.. Rīgas versijā arī labi atsijā kaut kādu nebūt nevēlamu kontingentu, ņemot vērā atrašanās vietu. Bet mums patika. Dzenskrūve bija garda.
Vecajā Gaujā, man liekas, tā arī īsti neesmu bijis dzert. Vienreiz varbūt āra terasē, un vienreiz āra terasē vvz cikos naktī, kad viss jau ciet, arī tā pati Gauja. Bet mums bija savs dzeramais, ar ko piesēst pie ārā galdiņiem. Jaunajā vietā biju bijis, bet vakar tikai tā pa īstam - pasēdēt un iedzert. Pirms tam vienu čomu vākt mājās, vai sievu vākt mājās (ne tā, kā čomu, bet nu pats neko). Tagad - tikām stūrītī dīvāniņā mierīgi pasēdēt.
A pēc tam? Pēc tam uz mājām. Pat Takā neiegājām.

Šodien toties saimnieciskā diena. Gājām uz Depo. Bet pa ceļam iegriezāmies Turzā. Mīlsetība no pirmā apmeklējuma. Tas, ka var iesvērt sev cik vajag. Tas, ka ir garšvielas un tēja, ko arī var iesvērt sev cik vajag. Nu un vēl visādas štellītes. Pat ne tāpēc, ka zerowaste utml filosōfijās ieturēts. Vienkārši patīk. Gan jau Burka arī tikpat labs. Bet nekad speciāli nav iets uz tādiem. Bet tagad zināšu, kur (cerams) vienmēr ir nopērkams baziliks garšviela.
Depiņā, toties, izlejamais Brengulis. Un arī plauktus nopirkām. Metāla. Skrūvējamos. Konkrēti nopisos, kamēr saskrūvēju. Varbūt es kaut ko nemāku, bet vienu gan ieteikšu - ja pirksi tos plauktus, tad esi gatavs piepirkt klāt arī skrūves, ar kurām saskrūvēt. Komplektā nāk, bet skrūvju galvas vienam no diviem komplektiem tik zemas, plakanas, ka ātri vien iet uz riņķi. Un vispār - labi, ka man mājās atradās pāris atslēdziņas desmitnieces. Ar plaķenēm točna prātā sajuktu. Bet nu - sievai tagad ir plaukti studijā, kur salikt iedzīvi. Manējie gaida algas dienu. Un būs saliekami stalažu. Nekādas skrūves!

Bet tagad - Jūdas Graši Nemierā droši vien jau cauri, un kaut kāda elektronika Tallinas ielas kvartālā, uz ko vairs totāli nestāv. Tāpēc īstais tagad ir Tekila. No galvaskausa formas pudeles. Garda.
(Leave a comment)
[User Picture Icon]
From:[info]unknown_entity
Date: January 7th, 2019 - 09:23 am
(Link)
Ar pareiziem skrūvgriežiem arī sūdainās skrūves ir lietojamas. Papēti atšķirības starp PZ un PH un pievērs uzmanību cipariņiem :P
[User Picture Icon]
From:[info]santech
Date: January 7th, 2019 - 10:13 am
(Link)
Dirsā tās skrūves!
(Leave a comment)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba