updates -

About  

Previous Entry Apr. 20th, 2017 @ 10:14 am Next Entry
ja es šodien nesaaukstēšos ,tas būs kaut kāds dievu brīnums. kā tādam idiotam jāskraida apkārt un jāmeklē kur iegrūst naudu. kur svedbanka ziņo par tādiem sūdiem, kā tolkam nedarbojošies bankomāti? tviterī?
Current Music: Sisters Of Mercy - No Time To Cry
(Leave a comment)
[User Picture Icon]
From:[info]qgmr101
Date: April 20th, 2017 - 12:27 pm
(Link)
Kur tieši ir problēma? Man Swedā nekādu miljonu nav, bet viss vienmēr notiek normāli.
[User Picture Icon]
From:[info]santech
Date: April 20th, 2017 - 12:34 pm
(Link)
problēma ir tajā, ka pirms darba jāpaspēj iebāzt kontā nauda, bet 2 no 3 apmeklētajiem iemaksas aparātiem nedarbojas un filiālē, kurā prasīju ieskaitīt naudu kontā, pateica, ka ar skaidru naudu nenodarbojas un sūta uz tuvākajiem bankomātiem. es saku, ka jau divi tuvākie neņem skaidru naudu pretī un uz jautājumu noskaidrot vai tas, uz kuru mani sūta, darbojas, saka, ka jāzvana uz info tālruni un jājautā, un skatās uz mani un blisina acis. nevis labā, bet normālā iestādē būtu pateikuši -mirkli uzgaidiet, tūlīt noskaidrosim. nevis sūtīt mani nezināmā virzienā. ņemot vērā, ka man vēl uz darbu jānenokavē, jo šāda skraidīšana pilnīgi nebija ieplānota.
svedbankai ir pietiekami daudz klientu, ka var neraizēties viens vairāk vai mazāk. vienmēr esmu priecājies tajā iestādē izvairīties no komunikācijas klātienē ar dzīvu cilvēku.
[User Picture Icon]
From:[info]qgmr101
Date: April 20th, 2017 - 02:39 pm
(Link)
Tough shit, man.

Man vienk grūti saprast un relēt, jo vienmēr ir bijis kaut kā samērā vienalga, vai naudu iemaksāt šorīt vai nākošnedēļ. Nu situācijas laikam var būt dažādas.
[User Picture Icon]
From:[info]santech
Date: April 20th, 2017 - 02:45 pm
(Link)
situācija bija tāda, ka Rotaļu Biedra tukšajā kontā vajadzēja ieskaitīt piecīti pusdienām, lai cilvēks var paēst šodien.
(Leave a comment)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba