26 May 2018 @ 11:44 am
 
izskatās, ka varbūt tā arī netikšu atpakaļ pie sava Skype konta. ja jums ir kādi konti, kas izveidoti agrā jaunībā ar kaut kādu dīvainu lapu, kuras nu jau vairs neeksistē, e-pasta adresēm, nomainiet gan uz normālu e-pastu. jo atstatīt paroli ir vienkārši, bet iziet to "verify that you are the owner of this account" procesu, kad saproti, ka jaunā parole nosūtīta uz e-pasta adresi, kuras vairs nav, acīmredzot ir teju neiespējami. bet nu labi, aizpildīšu VĒL vienu formu, ja nu tomēr izdodas. eh.

labi, ka es to Skype tāpat vairs īstenībā gandrīz nelietoju.
 
 
( Post a new comment )
(Anonymous) on May 26th, 2018 - 11:51 am
Es neprātīgi atzīmēju kaut kādu nepareizu dzimšanas gadu - un man lika pierādīt, ka esmu adults, nevis bērns. Tā arī bija vājprāta ņemšanās - bet palīdzēja viņu dzīvais čats. Iesaku. Ar vienu sarakstījos ilgi, bet ne pie kāda gala nenonācu. Nākamajā dienā atkal mēģināju sākt čatu - un tur otrā galā izrādījās normāla čiksa, kas pat pieslēdzās manam datoram - un beigu beigās savu skaipa kontu dabūju atpakaļ.
(Reply) (Thread) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on May 26th, 2018 - 11:54 am
o, forši - es tieši arī domāju, ka tad, ja šitā formālā darbība nenostrādās, varbūt pameklēt, vai ir iespēja sazināties ar kādu dzīvu cilvēku. bet nu, labi, es neraudāšu arī tad, ja nebūs man tā Skype konta vairs - tad vnk nelietošu Skype.
(Reply) (Parent) (Link)
Nikolass A. Dērsingtons[info]kisswithafist on May 26th, 2018 - 02:05 pm
es jau gadus 6 skaipu vairs nelietoju, bet tad izrādījās, ka ir uzņēmumi, kas šito lieto, nācās instalēt. tāda briesmīga miskaste :D
(Reply) (Thread) (Link)
extranjero[info]extranjero on May 26th, 2018 - 02:13 pm
Skaips bija vislabākais – ir konferences zvani, strādā visur (uz datora, mobilā) bez čakara. Bet piekrītu, ka kopš Microsoft to pārņēma, tas tagad velkas un ir iznīcināts labs produkts.
(Reply) (Parent) (Link)