Indra
rindra
.:.::

February 2020
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Indra [userpic]
Demand civility, but give none

Šodien tviterī uzskrēju labam īsam raksturojumam
"They are bad faith actors who demand civility, but give none."
(Par nacīšiem)

Comments

Labs citāts. Lieliski noder arī pretējās puses raksturošanai.

Tavs komentārs būtu sakarīgs, ja nacīši būtu pelnījuši cieņu.

Es personīgi neesmu nekad aicinājusi uz vardarbību pret pretējo pusi, piemēram. Neesmu redzējusi, ka citi, kas aicina nopietni pievērsties šim jautājumam, to darītu.
Naidīgus epitetus esmu izmantojusi tikai kā efektu, pārsvarā, lai own-otu to, ko par mani un musulmaņiem saka naida izplatītāji.

Es jau neko nesaku par tevi. Saku tikai, ka spektra vienā pusē ir tādi paši, kā tajā otrā pusē. Lai kā arī man nepatiktu šādi vispārinājumi, tā tas šajā gadījumā vienkārši ir. Lai ko arī tu būtu domājusi ar lietošanā tik ļoti ērto epitetu "nacīši".

"spektra vienā pusē ir tādi paši, kā tajā otrā pusē"

No šī teikuma ir skaidrs, ka tu pat kārtīgi neizlasīji manu iepriekšējo komentu.

Never believe that anti-Semites are completely unaware of the absurdity of their replies. They know that their remarks are frivolous, open to challenge. But they are amusing themselves, for it is their adversary who is obliged to use words responsibly, since he believes in words. The anti-Semites have the right to play.

They even like to play with discourse for, by giving ridiculous reasons, they discredit the seriousness of their interlocutors. They delight in acting in bad faith, since they seek not to persuade by sound argument but to intimidate and disconcert. If you press them too closely, they will abruptly fall silent, loftily indicating by some phrase that the time for argument is past.

No Sartra esejas par nacīšiem.