zaļā buržuāzija - [entries|archive|friends|userinfo]
judging the mice

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| freidfreidlenta pukstlenta marčlenta komentlenta pollkreators ]

[Aug. 13th, 2009|06:14 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkpiemetināt?

Comments:
[User Picture]
From:[info]prtg
Date:August 13th, 2009 - 06:55 pm
(Link)
Lielais "Tu", ja vēršos pie kāda privāti un tieši, piemēram, ja rakstu vēstuli vai ielūgumu. Mazais "tu", ja griežos pastarpināta vispārinājuma formā, ja tu, cilvēks saproti, ko es ar to gribu teikt. "Jūs" lietoju tikai lietišķajā sarakstē, un arī tikai tad, ja vēršos pie pavisam nepazīstama cilvēka, un ja nekādi nav iespējams izvairīties no "tu/jūs" lietošanas. Bet parasti jau to var viegli izdarīt :)
[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:August 13th, 2009 - 09:57 pm
(Link)
Man kaut kā līdzīgi. Komentārus Cibā uzskatu par vēstuļu paveidu, attiecīgi, lietoju lielo T burtu, tāpat kā jebkurā vēstulē vai īsziņā. Neapvainojos, ja mani uzrunā ar mazo t :)
Mani pēdējā laikā vairāk mulsina tu/jūs lietošana verbālajā saziņā - izskatās, ka esmu jau tai vecumā, kad arī savstarpēji nepazīstami vienaudži sāk lietot "jūs" - agrāk, it sevišķi pa darba līniju, piederība nosacīti pie jauniešiem kaut kā automātiski nozīmēja neformālu saziņu.
[User Picture]
From:[info]aai
Date:August 14th, 2009 - 10:00 am
(Link)
100% ari mana pieeja Tu/tu pielietojumaa. Pat IM/Skype sarakstee miesiigo braali vienmer uzrunaaju ar Tu (par draugiem nemaz nerunaajot). ari sms sarakstee. Ari ar rasbainieku vienmer Tu-ojos.

daljeeji saistiita teema: paaris reizes lidziigu jautaajumu esmu 'cilaajis' ar UK/arzemju kolegjiem par personvardu rakstiibu (izteikti) neformaala sarakstee, proti, cik svariigi vinjiem ir lielo saakuma burtu lietot. Man vienmar duras aciis un sirds rajonaa, ja mans vards tiek rakstiits ar mazo sakuma burtu.

Es to saistu audzinashanu, labaam maniereem un faktu, ka maaminja man Liepajas pedagogjisko (latlitgram) ir beigusi :-)

hackers counter system