kūciņas prototips

Jaunākais

kūciņas prototips

View

Navigation

30. Jūnijs 2020

Add to Memories Tell A Friend
Čau ciba. Kādēļ uz šosejām ir peļķes? Kādēļ nejēdz uztaisīt normālu šoseju, kur neveidojas iebraukātas rievas, kurās sakrāties ūdenim. No visām lietām kas man besī, akvaplanēšana ir ļoti augstā vietā.

13. Maijs 2020

Add to Memories Tell A Friend
atsāku lietot alprozolamu un esmu pilnīgi cits cilvēks. Varu izkāpt no gultas un darīt lietas.
Vakars. Dzeru lakricas tēju

7. Aprīlis 2020

Add to Memories Tell A Friend
Palūdzu, lai man atsūta iesnieguma kopiju. Ja nevar elektroniski, jo sensitīvi dati, tad varu aizbraukt pakaļ. Man atsūtīja iesnieguma sagatavi kas daļēji aizpildīta elektroniski un otrā failā randomā nobildēts paraksts. Pierakstīts klāt, gan jau tiksi galā. Šī ir vairāk vai mazāk valsts iestāde. Es pat vairs nezinu ko darīt, jo man ar to dokumentu jāiet uz citu valsts iestādi.

27. Marts 2020

Kovārnis-19

Add to Memories Tell A Friend
Es tagad esmu kurjers un braukāju zem viena no top uzņēmumiem. Dīvainā kārtā sanāk būt daudz cilvēkos, kaut tam tā arī nevajadzētu būt. Tirdzniecības centros cilvēku ir ļoti daudz, un visi staigā apkārt un kaut ko dara. Redzēju kofīšopu kur sēdēja 6 cilvēku brigāde, kā arī redzēju soliņu, uz kura pavasara saulē auga cieši sasēdušas pensionāru masas.

"Uz mani jau tas neattiecas".

Man personīgi ir respirators, kā arī brilles. Un es esmu slavenība, cilvēki mani ievēro. Māte ar bērnu iet pa ielu un bērns uz mani rāda ar pirkstu, paskat, viņam ir maska.
Man personīgi ir sajūta, ka cilvēkiem ir bail no tiem, kuriem ir sejas aizsarglīdzekļi. Tie ir tie tur, citādie, laikam slimie. No tiem vajag pa gabalu... Jā, par to pēdējo es piekrītu.

Pirms viss vēl bija atnācis uz Latviju, Depo un citos veikalos tika izpirktas maskas. KUR VIŅAS IR?!
Vai tev ir maska un vai tu viņu velc? Kādēļ nevelc? Es gribu saprast.

27. Februāris 2020

Corona

Add to Memories Tell A Friend
Baigi jau neko, bet man reāli vajag iepukstēt.

Medijos tiek rakstīts,

"Tomēr eksperti norāda, ka veseliem iedzīvotājiem nav nepieciešams izmantot sejas maskas, tās nepasargā no iespējamā inficēšanās riska. Masku lietošana var palīdzēt mazināt vīrusa izplatīšanu tiem cilvēkiem, kuri jau ir slimi un kuriem jāpārvietojas sabiedriskās vietās.(1)"

BET, viņi aizmirst pierakstīt to, ka slimībai ir inkubācijas periods, kurš ir līdz pat 27!!! dienām(1), kuru laikā tu vari aplipināt citus cilvēkus, kamēr pats esi bez simptomiem. Šis ir iemesls, kādēļ jāvelk maskas, kā arī aizsargbrilles, jo vīruss organismā var iekļūt arī caur acu gļotādu.

Un kas darās vidējā latvieša galvā? Ko tad nu es, nebūšu pirmais kas vilks masku, cilvēki par mani smiesies. ?

(1) https://www.apollo.lv/6910203/specialists-parastas-kirurgiskas-sejas-maskas-nepasarga-no-inficesanas-ar-jauno-koronavirusu
(2) https://www.reuters.com/article/us-china-health-incubation/coronavirus-incubation-could-be-as-long-as-27-days-chinese-provincial-government-says-idUSKCN20G06W

Un ko tu domā?

26. Augusts 2019

bad teacher

Add to Memories Tell A Friend
Sveika Ciba, ir pagājis laiks, kopš pēdejo reizi tev rakstīju. Mani šodien pieņēma darbā par skolotāju. Es biju domājis ka tas notiks, ātrākais, ap ziemassvētkiem, jo man nav atbilstošā kvalifikācija (jāuztaisa kvalifikācijas darbs), kā arī man nav pedagoga izglītība. Man šodien pateica ka pēc nedēļas, otrajā saptembrī man ir jāstāv svinīgajā līnijā, jāklausās valsts himna un ja nu kāds vēl iedomāsies man puķes atnest. Man ir bail. Es teiktu ka diezgan pamatotas bailes, jo bez kvalifikācijas un pedagoga pamatiem, man nav arī izglītības programmas, mācību materiālu, sajēgas par to, kas notiek ar skolotāju tad, kad nav stundas. Vispār kā mani varēja pieņemt darbā un likt darīt pedagoga darbu?! bez dokumentiem, bez izglītības, tā tak valsts iestāde. Man ir ļoti ļoti bail. Un mana trauksme nekur nav pazudusi, muskuļi stīvi un elpoju sekli, vienmēr auksts. No rīta vēl iedomājos ka vajadzētu kaut kad pierakstīties pie psihiatra, lai pastumda manas smadzenes, jo gribu dzīvot. Ā, jā, pareizi, pirms mēneša domāju par to kā padarīt sev galu, nezinu vai tas bija nopietni vai nenopietni, bet ja kaut kas tāds dzīvoja galvā, tad laikam tas nav normāli. Arī Xanax krājumi sāk beigties, rīt došos pie ģimenes ārstes pēc ārsta izziņas par to ka esmu vesels un varu strādāt, ā un man vēl xanaxu, jo esmu vesels, bet nē.
Nav normāli, ka nespēju eksistēt. Eksistēt ir vienīgais ko es spēju.

21. Decembris 2018

Tikai veikalu īpašnieki svin ziemassvētkus

Add to Memories Tell A Friend
Tie kas dāvina dāvanas, no otra kaut ko sagaida. Ja nepiekrīti šim apgalvojumam, tad tu melo.
Saņemta Ziemassvētku dāvana ir līgums, kurš derīgs bez tava paraksta.
Saņemta dāvana ir beznosacījumu pienākums, uztvert dāvinātāju par sociāli augstāk stāvošu cilvēku.
Tieši šī iemesla dēļ notiek cīņa par cieņu. Kurš būs tas ,kurš stāvēs augstāka pakāpiena? Kurš būs tas, kurš iztērēs vairāk?
Dāvanu apmērs parāda cilvēka sociālo statusu. Ja dāvini dārgas dāvanas, tad citiem jāliek tev vairāk sociālās hirearhijas punktu, nekā tiem cilvēkiem, kuri nevar, vai negrib tērēt tik daudz. Mūsdienu cilvēks ir pazaudējis vēlmi būt labākam, mūsdienu cilvēks grib būt pārāks.
Iešana uz baznīcu tevi nepadara par labāku cilvēku. Cilvēki drīkst būt jauki visu gadu, ne tikai ziemassvētkos.

Nevienam neko nedāvināšu, neko arī negribu saņemt. Karstvīns un piparkūkas garšīgas.

6. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
samaksāju 50$ par extra ātru DHL shipping. Trīs dienās no Ķīnas mana paciņa jau atradās Latvijā. DHL man paziņoja ka nepieciešams sūtījumu atmuitot. Ez Pz. Ieeju eds, iemetu invoice, payment copy, un package list failu. Gaidu ziņu ar aprēķināto nodokli. Klusums. Paiet trīs dienas, neizturu, prasu dhl, ko notiek, kādēļ man no muitas nekas nav atnācis. -Kontaktējiet muitu. -Nē, nekontaktējiet muitu, sūtījums nodots fiziskai pārbaudei. okkkk.. Paiet vēl kādas trīs dienas, nekādas ziņas no muitas. Zvana DHL, sveiki, muitā aizmirsa par jūsu sūtījumu, bet ēēē, mēs saņēmām epastu, jūs arī, jo jūsu epasts bija pievienots pie adresātiem. Tas nekas ka es neko nesaņēmu, gaidu rītdienu. https://prnt.sc/krfn1q

19. Augusts 2018

Add to Memories Tell A Friend
pēdējās nedēļas esmu nekāds. Darbs beidz nost manu muguru, bet alga laba, kura palīdzēs man izdzīvot līdz... līdz kaut kam. Pašlaik esmu ļoti viens, ar savām domām. Man vajag savu darbnīcu. Manu ēveļsolu, manu 3d printeri, lāzergriezēju, to līdz galam neaizvērto sveķu terpentīna burku.
Kur dzīvot LV? Ko var un ko nevar atļauties. Īrēt ir stulbi, jo hipotēka ir lētāka+ galā dzīvoklis paliek tev pašam.

Nieka divas nedēļas un esmu atpakaļ LV
31.augusta vakarā iebraucu LV
1,2. septembrī printēju modeļus, braucu uz pastiem un kurjeriem, līmēju kopā galējo prototipu, iesienu pieteikumu pirmsinkubatoram.
3.sepmtembrī 7:55 stāvu pie LIAA durvīm un atdodu pieteikumu. Braucu uz savu tehnikumu, parakstu papīrus.

es vairs nezinu. ripas mani sūta gulēt.

15. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
iet ok. dzīve te ir jauka.

Rudens atpakaļ būs grūts. ziema būs grūta, pavasaris būs grūts.

Un kas notiek ar cilvēku, ja viņam nesanāk? cik zemu var nokrist un turpināt skaitīties kā cilvēks.
Man ir bail, man ir stress. Par to ka var kaut kas nesanākt.
Gribu būt laimīgs, beidzot. Es drīkstu? Lūdzu..

30. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Jau gandrīz nedēļu Somijā. Daba šeit ir skaista. Parīt sāku strādāt. Šodien netīšām biju praidā. Tur bija elektrizēts gaiss, visi bija priecīgi. Ēdu kebabu, kurš bija kādus 700-800 gramus smags un nāca kastē kura ir 40cm gara. Rip vēders un ateja. Nopirku vīnu. Fotogrāfēju. Katru dienu sanāk kādas 2-3 tiešām episkas bildes. Skatījos ļoti sliktu filmu - The cloverfield paradox. Ja tu zini kaut nedaudz no fizikas, tad nebūs interesanti.

20. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Man rāda ka CPU Vcore ir 0.95V , bet Core voltage ir 1.4V
tās abas lietas tak ir viens un tas pats?!
Es netieku pāri 3.8Ghz un nezinu kādēļ. Jo Vcore ir par mazu? HALP

19. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Vakar kā ģimene spēlējām galda spēli, kuru bīdu uz inkubatoru. Tēvs teica ka negrib, jo ir dzēris. sanāca pierunāt, ja tā padomā, tad tā bija iespējams pēdējā reize dzīvē, kad kopā spēlējam galda spēli. Naktī sapņoju par braukšanu ar velo, bet tam velo bija trīs riteņi un nebija stūres, bet bija rokturi, kā tādam trenažieriem. Un es nonācu purvā kur bija kāds cibas lietotājs, bet viss bija tik neskaidrs. it kā telefonā, it kā dzīvē, tur notika slīkšana un šausmas un tas viss bija tik abstrakti. Bet tas slīcējs bija no cibas. Dīvaini.

16. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Mans kuņģis ir pilns. Pilns ar trauksmes tārpiem. Es nespēju paēst, jo kuņģis ir pilns. Man nav spēka. Atsākšu dzert ripas, jo es nespēju sevi izturēt. Man ir grūti. Kā darbojas tās e-receptes? es varu aizrakstīt epastu? vai vajag zvanīt? Vai esmu tas kurš pats neprot atrast informāciju? Jā. Vai es krītu panikā? Tikpat kā.

13. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
biju aizgājis un semināru "mērķi un to sasniegšana", vai kaut kas uz to pusi. Ierodos telpā, esmu viens ar 15 sievietēm. nu ok, apsēžos, gaidu ko stāstīs, notiek iepazīšanās spēles, kurās jāsauc savs vārds un īpašība uz vārda pirmā burta. easy. Tad tā vadītāja kaut ko sāk stāstīt par sevi, cik viņa kruta un tā tālāk. otrais uzdevums, sadalīties grupās un uzrakstīt lietas ,par ko es esmu pateicīgs. Priekš manis tas ir neiespējams uzdevums, jo ir tās lietas, kuras es nespēju izteikt, emocijas ,kuras es neprotu izrādīt. Visi stāsta ka ir pateicīgi par ģimeni, par draugiem, par šo un par to. Nonāk pie manis. NŪŪ? -Man dzīvē viss ir +- ok. nav nekas perfekts, bet ir ok. -Nē, tas neskaitās, vēlreiz. Saku ka man īsti nav ko teikt, man atbild ka esmu nepateicīgs un ka esmu nepateicīgs par to kreklu kas man mugurā, par to ka šorīt paēdu brokastis. Ā, un mani vēl šeimoja par to ka izmantoju telefonu, bet tā "psiholoģe" laikam nesaprot ka telefonu var izmantot ne tikai kā telefonu, bet arī kā līdzekli lai aizbēgtu no realitātes, mobilais telefons ir aizsardzības mehānisms, tas tak bisiem ir saprotams. Neviens mans psihoterapeits nav spējis mani atlauzt, un tagad viena random sieviete pasaka lai es daru neiespējamas lietas. Par ko man vajadzētu pateikties? Par to ka man lielā mērā ir sačakarēta bērnība? Ka neprotu būs sociāls? Ka man tagad nav darba? Ka man vajag ārstēties, ka diendienā mani nomoka panika un trauksme? Tas ka es pasaku ka viss ir OK, tas ir ļoti daudz. Es izvērtēju pozitīvo, atņemu negatīvo, kas paliek pāri, tas paliek. Un pāri paliek ok. Piecēlos un aizgāju. Tā kā nenoklausījos visu semināru, aizgāju rakstīt paskaidrojumu kurā šo visu maigā veidā atstāstīju. Plānoju rakstīt iesniegumu, lai izvērtē viņas spējas darbam ar cilvēkiem.

7. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt braucu iesniegt dokumentus, lai rudenī sāktu ceļu pēc profesijas. Tiku līdz mašīnai, bāka ir tukša, deg degvielas lampiņa. Es nejūtu vajadzību liet degvielu, manas finanses ir tieši tādas kādas tās ir. Braucu cauri rīgai, satiksme ir drausmīga, brīvības iela atkal ir uzrakta, esmu juglā, braucu pa nekad nebrauktām ielām, pētu gps, jo nezinu kur braukt. BOOM, fotoradars pie skolas, 7. jūnijā. atļautais braukšanas ātrums 30km/h , man spidometrā rādīja sekundi pāri 50. Izskatās ka 40 vai 80€ pasākums, es dievinu šo valsti. Iesniedzu dokumentus un man teica ka izskatās cerīgi.
Visi valsts pārvaldes portāli ir vienkārši briesmīgi. Tur neko nevar atrast un ja var, tad sākas 100 problēmas. Vajag iegūt ziņas par saviem ienākumiem, par 2018. gadu, līdz šai dienai (tādu papīru man prasa no Somijas). Tāda pusgada deklarācija. Ne EDS, ne latvija.lv nespēj man šādu ziņu dot, tādēļ esmu šeit, galvenajā VID ēkā, gaidu rindā jau gandrīz stundu, vēl priekšā ir 25 cilvēki. Es gribu pazust. Es ļoti ceru ka man palīdzēs, jo ja nē, es tiešām sākšu bļaut un lamāties.

1. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Sveika ciba. Sen tev neesmu rakstījis. Piedod. Man ir/bija ļoti daudz ko tev stāstīt. Bet sanāca tā. Bet tu jau nesodi, tu tikai uzklausi. Tad nu paklausies...

Ir pagājušā gada septembris. cīnos ar panikas lēkmēm un trauksmi. Eju prom no darba, jo saprotu ka nespēju to vairs darīt. Tā jau varētu, bet būsim reāli, ķermenis un prāts saka ka nē. Darba nav, bet labāk nepaliek. Izkāpt no gultas nespēju, domas un pasaule mani apēd. Tik daudz domu, es nespēju. Vairākus mēnešus ārstējos āgenskalna psihiatriskajā mājā, dzeru visas tabletes pēc kārtas. ir oktobris, ir novembris. Es kaut kad tad oficiāli iestājos kā bezdarbnieks, nezinu kādēļ tikai tad. Bet varbūt pat labi.
Uzsniga sniegs. Balts. viegls. Centos sakārtot savu dzīvi, ko darīt, kā turpināt, kas ir mans mērķis. Kaut kad devos uz NVA un pieteicos norvēģu valodas kursiem. Tos es nokārtoju. Dienas iet bet iekšā ir tukšums. Manas motivācijas tukšums. Neziņa par nākotni. Kas būs tālāk. Domāju par vasaru, domāju par darbu, nauda tomēr ir svarīga, lai spētu izdzīvot mūsdienu pasaulē. Tad man atnāk piedāvajums. Braukt strādāt uz Somiju, tikai uz diviem mēnešiem, es saku jā, jo nav citu variantu. Esmu šodienā. ir atlikušas 25 dienas līdz es pārvācos. Un kas pēc tam? Iespējams ka došos mācīties par fotogrāfu. Diploms laikam ir kaut kas, kas tomēr noder. Kur es dzīvošu? Prom. Prom no šīs mājas, kurā esmu dzīvojis dekādi. Mājas kura nekad nav bijusi mana māja, Telpas. Telpas kurā es dzīvoju. Gribu justies brīvs.
Vēl es gribu sadraudzēties ar cilvēkiem. Un vēl es gribu lai man sanāk. Lai sanāk viss ko es daru. kaut kā tā.

26. Decembris 2017

3D PLA ABS

Add to Memories Tell A Friend
Vai te ir kāds kurš vēlas kaut ko pasūtīt no https://marwiol.pl ? 3d printeru materiāli. Ja pasūtītu kopā, tad katrs aiztaupītu sev vienu vīna pudeli (sūtīšana 15€ neatkarīgi no daudzuma).

22. Augusts 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sveiki. Man vakar darbā bija panikas lēkme, gandrīz aizveda ar ātrajiem, bet nē, izturēju maiņu līdz galam un pēc tam palika labāk. Šorīt pirms darba biju pie psihiatra, izstāstīju savu sāpi, man piešķīra flux. nu ok. Aizeju uz darbu un saku ka šodien ir labāk, gan būs ok. Sāku strādāt un... Rokas sāk trīcēt, grūti elpot, redze miglojas, galva nestrādā, gandrīž atkal spiedu sos pogu. pārtraukumā teicu lai laiž mani mājās. Gāju pie ārsta, ārsta nav, jānāk rīt. Pirmā slimības lapa manā mūžā. Ā, un man pirms divam nedēļām iekoda ērce. Ceru ka tā nav pie vainas. Tā lūk. Ja panikas lēkmes ir tikai dēļ darba, tad tas ir labi, jo darbu ir vieglāk mainīt par ķermeni. tad redzēs..

6. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kāds cibiņš negrib vasaras beigās ar divriteni braukt uz nordkapu? Meklēju kompāniju
Powered by Sviesta Ciba