kūciņas prototips

Tikai veikalu īpašnieki svin ziemassvētkus

kūciņas prototips

Tikai veikalu īpašnieki svin ziemassvētkus

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Tie kas dāvina dāvanas, no otra kaut ko sagaida. Ja nepiekrīti šim apgalvojumam, tad tu melo.
Saņemta Ziemassvētku dāvana ir līgums, kurš derīgs bez tava paraksta.
Saņemta dāvana ir beznosacījumu pienākums, uztvert dāvinātāju par sociāli augstāk stāvošu cilvēku.
Tieši šī iemesla dēļ notiek cīņa par cieņu. Kurš būs tas ,kurš stāvēs augstāka pakāpiena? Kurš būs tas, kurš iztērēs vairāk?
Dāvanu apmērs parāda cilvēka sociālo statusu. Ja dāvini dārgas dāvanas, tad citiem jāliek tev vairāk sociālās hirearhijas punktu, nekā tiem cilvēkiem, kuri nevar, vai negrib tērēt tik daudz. Mūsdienu cilvēks ir pazaudējis vēlmi būt labākam, mūsdienu cilvēks grib būt pārāks.
Iešana uz baznīcu tevi nepadara par labāku cilvēku. Cilvēki drīkst būt jauki visu gadu, ne tikai ziemassvētkos.

Nevienam neko nedāvināšu, neko arī negribu saņemt. Karstvīns un piparkūkas garšīgas.
  • neko nedošu, neko negaidu.
    ir izņēmumi. sīkā aukle dabūja. nevis par to, kas būs, bet kas jau bijis (ok, tas , protams, ir daļēji arī nākotnes bruģēšana :D) . kur vēl mēs dabūsim par tādu cenu vietu, kur var braukt, kad vien un cik ilgi iegrib un var sarunāt atstāšanu līdz pusnaktij... sociāli augstāk nejūtos, viņai biznesiņš ir tīri labi iekārtots, pat neplēšot nenormālas naudas.
  • mana ģimene tieši tāpēc otro gadu ir norunājusi neko lielu nedāvināt - netērēt vairāk kā piecīti (aptuveni). dāvināšanas stress ir tik un tā, bet vismaz atkrīt tā raizēšanās par svētku atstāto robu kontā un "ja nu mana dāvana nebūs adekvātā izmērā" ņemšanās. vēl man šķiet forša tā white elephant spēle, bet nevis ar speciāli pirktām muļķīgām lietām, bet ar to, kas tev pašam nav vajadzīgs, bet citam var noderēt.
Powered by Sviesta Ciba