pikaczu ([info]pikaczu) rakstīja,
@ 2012-05-23 13:30:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
melnās apenes - dzied bērni
lūk iedvesmojos http://klab.lv/users/kihelkonna/297277.html

manam dēlam bērnudārzā māca kā visur dziesmiņas par zaķīšiem, saulītēm, cālīšiem, mamīti, bet ap 8. martu atnāca audzēknis Juleks un nodziedāja grupiņā šlāgera piedziedājumu: "Ah tās bābas, oh tās bābas". Audzinātājas laikam bija diezgan lielā šokā, bērni to pamanīja un tagad tā ir vienīgā dziesma, kuru bērni dzied paši no sevis spontāni. Arī mans puika, kas nav nasks uz runāšanu, savelk ļoti viltīgu seju un dzied: "Ā bābas, õ bābas"


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]antuanete
2012-05-23 15:27 (saite)
:DDD
Tie bērni tomēr ir forši :)
Jāatzīst, ka bērnībā es arī noteikti dziedāju visādus pidirallā un tamlīdzīgas ziņģes, jo par saulītēm un zaķīšiem mūsmājās nedziedāja, mūsmājās dziedāja "Balādi par Old Vāverlija bēdīgo galu", kuru citur neesmu dzirdējusi, lielisks gabals, kur pēdējā pantiņā ir par to, ka "ezer' vidū redz divi melnas kājas, bet ezermalā - akmens sieva".

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]pikaczu
2012-05-23 15:47 (saite)
mamma mums priekšā dziedāja parastas tautas dziesmas, bet tusiņu laikā no lentēm tika spēlēts Aldis Drēģeris un Edgars Liepiņš. Ne visus vārdus sapratu, bet intuitīvi jutu, ka tas ir labais :) Atceros, ka otrajā klasē iemācīju kora biedrenei pantiņu "zaldāts redz kad ģenerāli sit papēžus kopā" un pēc tam bija tracis, man viņas vecmāmiņa lika pateikt ko nozīmē peža, nu un nācās atzīt, ka es tā īsti nemaz nezināju :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?