< back | 210 - 220 | forward >

Mājdzīvnieciņi ;)

11. Marts 2014 (21:56)

Tāpat kā Džeraldam Darelam bērnībā bija suņi vārdos Vidls un Pjūks, arī manus un bijušās kaķus varētu dēvēt par Pļūtekli un Vemstekli.

Par spēlītēm.

2. Marts 2014 (12:52)

Patiesībā jau tas tāds šahs vien ir. Pēc tam kad sarkanais laidnis, lai netiktu vispār noņemts no laukuma, ir bijis spiests bēgt uz Maskavu, otrs spēlētājs ar zilidzelteno zirdziņu mēģina aizstumt uz laukuma centru no lauciņa H8 (Krima) tur stāvošo pretinieka torni (Melnās jūrās floti), lai, iespējams pēc pāris gājieniem, tur novietotu savu dāmu, tikmēr otrs sāk pulcināt apkārt pulku citu savu figūru. Un gan ukraiņi, gan tatāri, gan īstenībā arī paši krievi, visiem šo spēli spēlējošajiem nenozīmē vairāk par putekļiem, kur paspējuši nosēsties uz galdiņa stūra, kamēr aktīvā darbība norisinājās cituviet.

25. Februāris 2014 (07:32)

Murla, mērkaķis ne kaķis, kārtējo reizi no rīta, no sirds pavēma. Un protams, kā vienmēr, ne jau koridorā uz linoleja, kur satīrīt būtu visvieglāk, un arī pat ne uz lamināta, kurš arī ir samērā viegli tīrāms, bet noteikti atrada kādu horizontālu auduma virsmu. Šoreiz tas bija ar pledu izklātais paša guļamgrozs kurā ielīda, pievēma vienu galu, tad laikam izdomāja, ka tupēt ar purnu pret paša vēmekļiem nav patīkami un apgriezās pa 180 ap savu asi pie viena visus labumus izbradādams ar visām četrām un pēc tam aizgāja pa pastaigāties pa dzīvokli - laikam meklēt vietu kura nesmird pēc vēmekļiem. Laikam jau lieki teikt, ka tādas šajā dzīvoklī vairs nav. Iekšā man sagriezās tāda sajūtu gamma, ka škiet vislabprātāk es viņu redzētu anihilējam. Vismaz neiespert nenoturējos.

10. Februāris 2014 (16:38)
Tags:

.
.

Pelēkā dienā
Pelēka migla
Pelēkas pilsētas ielas
Klāj

Pelēkās ielās
Pelēki ļaudis
Pelēkām, gurdām sejam
Slāj

Pelēki koki
Pelēkiem zariem
Pelēkai ziemai ardievas
Māj

Pelēka mašina
Pelēkā luksaforā
Sarkanai gaismai mirdzot
Stāj

Foršais džekiņš [userpic]

10. Februāris 2014 (08:50)

Pēc vairāku gadu pauzes atkal ir atgriezusies interese par šādas tādas datortehnikas atdzīvināšanas pasākumiem. Savdabīgi atcerēties tādas gandrīz aizmirstas darbības kā HDD low level formating, Windows scripting. Boot disku veidošana pa šo laiku ir attīstījusies līdz LiveCD kompilēšanai un pēc tam vēl pārnešanai un Flašdraiviem... Tik daudz visa kā jauna, kā īsti nesaprotu no kura gala atkal ķerties klāt.

Nūģu tests

20. Janvāris 2014 (10:44)

Jūsu nūģisma pakāpe procentos: 45%

http://www.lu.lv/terra2/ieskaties/arsmaidu/nugu-tests/nc/

23. Decembris 2013 (09:59)

Vakar vakarā Rimčikā brokastīm nopirku siļķi kažokā, bet izrādās ka tā tikai siļķes smaka kažokā, pašu siļķi neatrodu :(

21. Decembris 2013 (16:24)

Katram, kurš kāro iegūt brīvību, vajadzētu atcerēties, ka maksa par to ir vientulība.

Garš raksts - es pats neizlasīju visu.
http://infoagentura.wordpress.com/2013/08/07/audzinasana-un-valsts-parvaldisana/

8. Decembris 2013 (09:50)
Tags:

Iemainīju pelmeņu paku pret 1/3 kg pastētes. Nu jau 3. dienu man aknu pastētes diēta - nevaru un nevaru to kluci piebeigt.

Ziemeļu koridors

3. Decembris 2013 (17:07)
Tags:

Man patīk šie plāni :)

http://www.openstreetmap.org/search?query=Zieme%C4%BCu%20koridors#map=13/56.9678/24.1318

< back | 210 - 220 | forward >