Lacy F

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
17:17: Antidepresanti

Comments

[User Picture]
From:[info]panacea
Date:21. Februāris 2012 - 21:41
(Link)
ēm, nu tavi piemēri ir kā nelielas daļiņas milzīgā nelaimīguma jūrā. sirds slimības, protams, sāp - stenokardija, infarkts, sirds mazspēja - ļoti nepatīkamas. vēzis arī sāp - jā, protams, atkarīgs no veida, bet sāp operācija, sāp ķīmijterapija utt.

ai, labi, tu esi ieņēmis savu viedokli galvā, vai tad vērts mums te vēl diskutēt.
From:[info]unpy
Date:21. Februāris 2012 - 21:58
(Link)
Lai tā būtu, ka esmu ieņēmis kaut kādu viedokli galvā, taču katru gadu tiek veikti vispasaules laimīguma mērījumi, proti, pētījumi, kas mēra laimīgumu kā psihofizioloģisku fenomenu, tādi kā pašsajūtas stāvokļa mērījumi, ja kāddien tos apskatīsies, tad pamanīsi, ka tiem nudien nav nekādas korelācijas ar medicīnas sasniegumiem konkrētajā valstī:))

Skaidrs, ka labāk ir būt bagātam un veselam, nevis nabagam un slimam, vienkāršojot, bet tas vēl ir ļoti liels jautājums, kurš jūtas labāk - bagātais un slimais vai nabagais, bet veselais. Par to arvien vēl ļoti strīdās ļoti plašas zinātnieku aprindas.

[User Picture]
From:[info]juriic
Date:22. Februāris 2012 - 18:57
(Link)
Ehehehe. Tu izklausies pēc resnuļa.
From:[info]unpy
Date:22. Februāris 2012 - 20:57
(Link)
:D
Šo nominēju par gada anekdoti!
[User Picture]
From:[info]juriic
Date:23. Februāris 2012 - 02:56
(Link)
Gads tikko kā tikai sācies. Jūtos glaimots.
Powered by Sviesta Ciba