Lacy F

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

20. Jūlijs 2019

teja @ 10:29: kas ir kompozīcija? priecāšos par jebkādiem avotiem.

honeybee @ 08:29: Tbh man šķiet, ka jebkādas attiecības balstīt uz domas, ka a) otrs mainīsies b) otrs nemainīsies ir setting yourself up for a fail.

Un arī "attiecības ir darbs" ir overrated vai vismaz misinterpreted; lielāko daļu laika šis darbs ir pieturēt muti, paklausīties un pasēdēt uz savām nemierīgajām roķelēm, lai tās nesāk kaut ko darīt lietas labā.

Un ir daudzas īpašības, ko cilvēki uzskata par labām un izkopjamām primāri tāpēc, ka paši nevar citādi (kas nenozīmē, ka tās ir sliktas īpašības, bet nenozīmē arī to, ka pretējā īpašība būtu slikta).

Es nezinu. Varbūt visus šos sarežģītos vienādojumus vajag risināt tā, ka atrodi to vienu lietu, ko toč nevar mainīt, lai cik ļoti arī negribētu/necenstos, un tad piņķerēt vaļā no turienes, wherever it takes you.

19. Jūlijs 2019

inese_tk @ 23:00: jūlijs
tumsa sāk izritināt savus kamolus. ada jaunas bezgalīgas tumsas un spelgoņa naktis.
drīz. tas būs pavisam drīz.
jūtu ledainu pavedienu lēni un klusi slīdam caur mugurkaulu.

Tags:
bozena @ 21:12: Visus bazilikus nograuzusi vai nu ar cieņu Balteņu ģim., vai Sienāzītis-ibio-Cikuzītis. Nograuztas ir gandrīz visas lapas, palikuši tikai sīklapainās šķirnes. Acīmredzot tāpēc, ka resnis nav varējis uz tām uzrausties.
Ja lapas neataugs, pesto mums neredzēt.

elina @ 21:15: dzērves neēd dzērvenes un saulriets nozags tev elpu

virginia_rabbit @ 20:49: iebēru smalku cementu, un viņa atkal iet sava wc
Viena cementa saujiņa atkal saliedējusi visu ģimeni!

Tags:
virginia_rabbit @ 17:03: mūsu jaunie kimono (simo ciena: sikspārnīšu kleita)

Tags:
virginia_rabbit @ 15:21: simo: vai cipplanētieši ēd no lidojošā šķīvīša?

Tags:
dienasgramata @ 10:28: ko es šonakt sapņoju:

Es redzēju māju no bambusa, tādu brūnu un slapju, tajā dzīvoja tumšādaini un kaili vīrieši. Tā atradās kaut kur Lido Vērmanīša vietā (man bieži sapņos rādās Tērbatas un Elizabetes krustojums kā tāda arhetipiska Rīgas kvintesence), mēs to saucām par šrilankiešu māju un gājām skatīties, kā viņi mazgājas, laistot sev virsū ūdeni no brūnām koka krūkām. (mēs - baltie pamatnācijas pārstāvji ar videokamerām) Un vēl viens ļoti specifisks sapnis (tie visi gan bija savstarpēji saistīti) - Dace Bargā man lūdz palīdzēt sarunāt, lai viņai atļauj nofilmēt kaut kādam kino projektam, kā apkopēja ar putekļsūcēju sūc LNB priekštelpu, es bibliotēkā iekuļos kaut kādā prezentācijā augšstāvā, kur satieku Andreja Žagara meitu (!), kas vairāk izskatījās pēc Elīnas Bākules-Veiras un pārmeta man, ka es kaut kādā rakstā esot apgalvojis, ka viņu suns esot nošauts, taču tā neesot patiesība, viņš esot miris dabīgā nāvē. Es taisnojos, ka tā noteikti ir kaut kāda kļūda tulkojumā, es lasīju par to ārzemju presē un tur bija minēts kaut kāds "sprādziens smadzenēs", droši vien domāts insults, bet es to biju sapratis kā šāvienu galvā, nu, atvaino, es saku, bet ar acīm meklēju, kur tā apkopēja ar putekļsūcēju, un tad vēl man piesienas Roberts Putnis, kurš kļuvis par Satori galveno redaktoru un grib kaut kādu padomu, bet es saprotu, ka man kabatā ir palicis vakardienas saldējums, kas izkusis, tad es pamodos.

teja @ 09:24: Vai nav tă ka es parasti no šī mirkļa vēlos vairăk nekă tas ir

virginia_rabbit @ 09:14: sabīnes reinkarnācija, zvēri attack un nelabi pīkst


Tags:

18. Jūlijs 2019

virginia_rabbit @ 23:49: simo: o, mamma, cik tev daudz pumpu. 1,2,3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 12!!

Tags: ,
virginia_rabbit @ 22:16: PIS PA TRASI, SABĪNE

Tags:
kisswithafist @ 21:43: Kā izrādās, kuskusam brīnišķīgi piestāv ūdenim pievienotas pāris karotes sarkano apelsīnu sulas. Tas lieliski iet kopā, bet bez skābuma, kas ir citroniem. You're welcome.

bozena @ 21:27: Es vienādiņ domāju, ka tie uz cigarešu paciņām ir tautas teātru aktieri, kuri bildējušies visai bezgaumīgās un, iespējams, vietās aizskarošās fotosesijās, kur 90-to gadu postgotiskās kļošenēs ģērbtas smēķētājas skaudīgi nolūkojas uz laimīgām, krāsainās drānās uzpostām nesmēķējošām mātēm, kur nelaimīgi smēķētāju radinieki pulcējušies ap zārkiem vai reanimācijas gultām attēlos, uz kuriem man un citiem nelabprātīgi jāskatās, kamēr lielveikalu kasēs stāvam rindā, nemaz nerunājot par kariozu zobu atliekām un citām nelaimēm.
Tagad man ir zināmas šaubas:
https://www.bbc.com/news/world-europe-49029845
Incanti, kādi ambecīļi veido šo wannabe pretsmēķēšanas kampaņu, un vai katrs Ipiķu iedzīvotājs var būt drošs, ka viņa varikozās vēnas neparāds uz cigu pakām Albānijā?

virginia_rabbit @ 21:28: daudzas reizes dienā saku sev "build a wall!" un iztēlojos jaunas sienas mūsu dzīvoklī

Tags: ,
kisswithafist, posting in iztulko @ 20:49: Kādam ir varianti, kā latviski tulkot resting bitch face?

brr, posting in pa_leeto @ 08:52: PC izņemot korpusu un HDD
Dažas PC daļas pārdošanai. Kopā ņemtām tik jāpieliek klāt cietais disks un korpuss, un var lietot. Dokumenti, grafiski darbi, kāda filma etc. pilnīgi mierīgi. Var pat kādi vecāku spēli mēģināt padzenāt.

Daļas:

Procesors Intel Core I3 4130@3.4GHz - 10 €
Mātes plāte MSI H81M-P33 - 10 €
Abi stāv kopā.
Foto

Video karte Ausus GeForce GTX 650Ti 1GB
Foto - 10 €

Ram Kingston 8GB DDR3@799, divi moduļi - 10 €
Foto
Foto II

Ja ņem visu kopā, iedošu Coolermaster 500w barokli līdzi, funkcionāls, bet dzeses ventilatora gultņi klakšķ.

17. Jūlijs 2019

papuass, posting in paardod @ 23:37: Vecs Samsung NC 10 notebook
Pārdošanā vecs (2008) Samsung NC10 notebook:
Intel Atom procesors
2GB RAM
160 GB HDD
10" ekrāns

Pārāk mazjaudīgs, lai skatītos Youtube. Varbūt kādam mākslas projektam noder. Baterija beigta, uzlikts kaut kāds Linux Lite (Ubuntu paveids). Korpusā plaisa, kas netraucē.
Gribētu kādus 20 EUR.

... tālāk ... )

dienasgramata @ 12:21: DELFI. Ukrainas olas lauž ceļu uz Latvijas tirgu.

Powered by Sviesta Ciba