Lacy F

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

19. Novembris 2018

virginia_rabbit @ 01:44: ekselences simtgades saldējums ir labākais lv100 tematiskais produkts


Tags: , ,

18. Novembris 2018

bozena @ 22:46: Štrunts tur bija ar to salūtu. Labāk būtu mājās Hēgeli lasījuši.

virginia_rabbit @ 20:15: kad Rīgā svētki, prātīgākais ir doties prom no pilsētas


kisswithafist @ 17:14: iet kaut kur ir forši, bet vai jūs esat pamēģinājuši nekur neiet? absolūti lieliski.

teja @ 12:55: un vēl kaut kas nedaudz no sociālās pedagoģijas, nevardarbīgās komunikācijas utt
kā šodien jūtas cilvēki, kuri visu dzīvi nodzīvojuši šajā valstī, bet kuru vecvectēvi cīnījās otrā pusē un valdīja nepareizajā valdībā? kuri neidentificējas ar "mēs", kas "cīnījās par uzvaru", bet vēlas būt piederīgi šai vietai un par to rūpēties?
vienmēr, kad sakām "mēs" vai "mēs visi", mēs radām minoritāti.
un vienmēr, kad sakām kādam, ka viņš ir īpaši skaists vai īpaši gudrs vai īpaši tīru asiņu, vai jauns, vai seksīgs, mēs radām jaunu minoritāti ar tiem, kas ar to neidentificējas.

teja @ 11:43: #100nieciņš ir arī simbols politiskai propagandai uz kura free-raido daudzi nekompetenti, slikti izglītoti (nekompetence un prātu inertums pašlaik ir lielāka problēma par negodīgumu) politiķi, kas tika ievēlēti tāpēc vien ka viņi ir "par latviešiem", bez sajēgas par to, ko nozīmētu būt "par latviešiem" arī miesā - situācijā, kad karš ir beidzies; radošās industrijas, ekonomiskā izaugsme, sociālā politika, lietderīgāka valsts pārvalde. kā "nosargāt Latviju" Eiropā, globālajā ekonomikā, ne-duālisma diplomātijā, jaunajās morāles un izglītības paradigmās? jaunajās iztēles prasībās? jaunajās žēlsirdības prasībās? jaunajās līdztiesības prasībās? kā dzīvot bez ienaidnieka? Latvija ir kā PTSD kara veterāns kas pie viesību galda neprot iesaistīties sarunās un kaut ko sarunāt, uzrunāts saraujas, salecas, atrunājas ar formālām frāzēm, gara acīm skatot kara ainas, dzīvodama vien pati sev vien redzamās uzvarās.

kāds izcils elegantas nacionālisma retorikas piemērs Ināras Mūrnieces runā
atceros kā viņa runāja LV prezidentūras preses konferencē Briselē, mazliet kā automātiskais atbildētājs kas ir salicis vienā rindā visus vārdus ko viņš ir dzirdējis angļu valodā par Eiropu, bez mazākajām rūpēm par jebkādu pievienoto vērtību žurnālistiem, par jebkādu citējamību iekšējiem preses dienestiem. parādot arī to, kas viņa ir - runājoša galva kam piespiež podziņu kas grib. kā mākslīgais intelekts. Latvijā dzīvojot vienkārši lielāka referentā kopa ar vārdiem ko savākt un salikt secībā.

kisswithafist @ 03:42: Bezmiegs manā dzīvē ir visai rets viesis, un šoreiz tas pat ir atnācis pirms brīvdienas, bet nu tik kaitinoši. Es gribu gulēt, nevis platām acīm skatīties tumšā telpā.

honeybee @ 00:18: Suspiria ir brīnišķīga, tiesa, ļoti optimistiski tendēta filma par izglītību droši vien katrs tajā saskata to, ko nu un tajā brīdī spēj saskatīt.

17. Novembris 2018

bozena @ 20:43: Nu re nu, sāku lasīt presi un medijus, še tev nu bija, viena ziņa sliktāka par otru. Dioksīni un ibuprofēns gliemenēs vēl ir ziediņi, paskatieties, ko Latvijā dzer (mūs nekas vairs neglābs, ashes to ashes, es jums teikšu, tā ja).
https://www.delfi.lv/news/national/politics/cesu-premium-somersby-winston-sogad-iecienitakais-alus-alkohols-un-cigaretes.d?id=50588157

teja @ 20:36: sorry, man vēl nav 100 gadi

bozena @ 20:34: Man nebija lielu ilūziju par vides tīrības statusu, bet iespējams, ka ir vēl sliktāk, kā domājām:
https://www.delfi.lv/bizness/lauksaimnieciba/latvijas-saldudens-gliemenes-atrasts-pretsapju-lidzeklis-ibuprofens.d?id=50578623

yeux_glauques, posting in uzzinu_pedejais @ 19:26: pulkveža brieža maksimā tirgo graham's tawny port

Garastāvoklis:: bougie
virginia_rabbit @ 18:33: jūs mani pieķērāt stilīgumā. es turpmāk rakstīšu arī nestilīgas lietas.

Tags:
teja @ 14:44: un tomēr mïlestības cełš ir cienīt citam cita ilūzijas.
tàpat kà citi ciena manējàs

teja @ 14:26: valsts svētku egregors kas izblīdis pa visu redzeslauku ir vajadzīgs kā atsvars pašdestruktīvisma egregoram, kas nosaka ikdienu. viss ir ok.bez valsts svētkiem mēs paši sevi noslīcinātu zemās pašapzinas purvå.

kà redzat iemàcījos vàrdu egregors.

viens lauku cilvèks pa tv vnk teica - latgale uzplauks kad no vinas pazudïs alkohola un kristietības egregors

16. Novembris 2018

kakjux @ 23:53: "you're an IT consulant, Ian. If I want to know how to make a printer work, I will let you know."
Utopia tiešām ir lielisks seriāls. just what the doctor wine Friday ordered.

vispār man sāk likties, ka normalitātes paliekas manā dzīvē sāk izzust. sākumā tas bija strjomīgi. tagad... tā dzīvojam. smiley face.

moš tiešām uz SpB aiziet?

Garastāvoklis:: y/n
Mūzika: kaķītis nopūtās
Tags: , , , ,
virginia_rabbit @ 23:02: ingmārs nokavēja pārsēšanās reisu un iesprūda Vīnē

virginia_rabbit @ 22:02: E ausu sēru sauc par auseklīti

juuuda @ 14:05: topinambūru nepanesība.

dienasgramata @ 10:58: DELFI. Žurnālu galdiņš nav paredzēts tikai laikrakstiem un žurnāliem, bet uz tā var novietot arī citas lietas. Šajā rakstā vari smelties iedvesmu, ko vēl var likt uz nelielā galdiņa.

Powered by Sviesta Ciba