Lacy F

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

23. Februāris 2019

inese_tk @ 21:13: februāris
aizvakar bija pirmizdrāzīte manis producētajiem nemierīgajiem zvēriem. no vienas puses negribas par to vispār neko teikt un domāt, no otras liekas, ka ir lietas, kuras gribētos norakstīt nost, bet nevar saprast, no kura gala sākt. katrā ziņā, priecājos, ka tas ir over. it kā jau nebija nekas šausmīgs un grūts, bet kaut kā beigās sanāca ļoti vilties pāris cilvēkos.
kas attiecas uz pieredzi ar producēšanu - nez, man patīk un padodas organizēt un kārtot, nav arī grūti regulāri atgādināt un bikstīt, bet drausmīgi riebjas, ja vnk ignorē un neatbild vai svarīga informācija nenonāk pie manis, jo kāds neuzskata to par vajadzīgu. besī arī, ja komunikācijas problēmu dēļ jācieš veselam baram cilvēku, īpaši tehniskajiem, kuri jau tā ir pārguruši un pārstrādājušies (un mūsu gadījumā arī slikti apmaksāti). un besī cilvēki, kuri nedara to, kas viņiem būtu jādara un ko viņi ir solījuši izdarīt un kam jau sen ir pāri visi dedlaini, bet tajā pašā laikā jaucas citu darīšanās un reāli traucē strādāt citiem.

Garastāvoklis:: brīvdiena
Mūzika: Kārlis domā muzonu jaunajai Līgu pH3 dziesmai
Tags:
honeybee @ 20:51: Es esmu tas cilvēks, kas tramvaja pieturā dejo pie sev vien dzirdamas mūzikas

Un es plānoju vienmēr būt tas cilvēks

virginia_rabbit @ 20:14: Eižens gatavo sev Neptūna dakšu. pirms tam visi dienu taisīja Lego neptūnus un zemueens pilis. kā tas ir tā, ka tu pamosties vienā rītā un saproti, ka tev gribas būt/spēlēt Neptūnu? bet bērnībā man arī katrai dienai vienmēr bija skaidrs mērķis.

Tags: ,
kakjux @ 18:59: I don't get these "life after 30" memes, kas uzkrītoši sāk savairoties manā burbulī. kas, protams, raisa pārdomas par tēmu, visi tiešām tik jauni bija? also, naktī pēc trīsdesmitās dzimšanas dienas visi šie cilvēki pamodās ļ agri no rīta, paskatījās spogulī un gāja uz pastu stāvēt rindā pēc pensijas?

Garastāvoklis:: izsalcis
Mūzika: Untold - Watton Res
Tags:
virginia_rabbit @ 18:42: tikko redzēju budistu mūku pie Omniva pakomāta. ommmm niva!!

teja @ 12:04: rediģēts teksts ir tāpat kā horeogrāfēta deja vai komponēta mūzika vai kultivēts lauks - ir patiesības līmeņi, kas atklājas tikai improvizācijā

kisswithafist @ 09:21: Dožiļi. Uz vecumu parādījās alerģija uz mīdijām. Nekas pārāk briesmīgs, nost nesmoku, bet vēders sāp diezgan. Nav tā, ka neciešami, bet patīkami nav. Labi, ka vēl ne no garnelēm, nodomāju. Labdien, sveiki. Izskatās, ka arī no garnelēm. Par laimi, šie gluži nav glutēns un laktoze, kas mēdz slēpties pavisam negaidītās vietās. Bet kaut kā vienalga obidno. Un ko man tagad darīt ar vakar vārīto garneļu buljonu?!

22. Februāris 2019

kakjux @ 21:39: gribas uzrakstīt par to, kā sieviete, kura mani piedzemdēja, ik pa laikam reportē ar pikčām to, kādas fotkas ar mani viņas pirmais vīrs tur viņu kopīgajā kabinetā. pie tam, viņš viņas tur fiziskā formātā rāmī. pārsvarā fotkas no kaut kāda aizvēsturiska laika posma, visticamāk tupa nospertas feisbukos. bet mani šausmīgi besī tas, ka es nezinu kā viņus savā blodziņā saukt. man roka neceļas uz viņiem referēt kā uz maniem... nu šitiem. normāli es viņus saucu vārdā vai uzvārdā. bet neliekas smuki tā darīt kaut kādās cibās. laikam paliksiet neuzzinājuši... oh wait.

Garastāvoklis:: burti, burti visapkārt
Mūzika: -
Tags: , ,
honeybee @ 19:34: Also zinkas ir krīpī? Ka man tagad youtube ir pilns ar ieteikumiem par to, kā DžP ir tam vai citam kaut ko asprātīgu pateicis. un patiešām patiešām vienīgais, kas pēdējā laikā ir noticis, ir ierakstīt cibā par DžP un feisītī saņemt no viena komentāru par DžP.

jim @ 14:46: K. no rīta manī pamodināja no sapņa, kurā satiku Soņu. "Satiku" gan nav īsti pareizs vārds, drīzāk ieraudzīju - es biju daudzstāvu mājas kāpņutelpā visai augstā stāvā un raudzījos uz viņu cauri kāpņutelpai kaut kur apakšējos stāvos, tātad manas zemapziņas dzīlēs, kur viņa gulēja kādu durvju priekšā un skatījās uz mani, un es kādam sapņa līdzbiedram saucu - re kur Soņīte! Tajā brīdī tiku pamodināta, un šī vardarbīgā manis atraušana no iespējas viņu beidzot atkal satikt man tik ļoti sāpēja, ka visai ilgi, turpat pusstundu, gulēju un histēriski raudāju spilvenā. Uz K. jautājumu, ko viņa man īsti nozīmē, varēju atbildēt tikai to, ka Soņa man ir kaut kas tāds, kas varētu man pārdot reliģijas ideju - ja tas nozīmē iespēju kaut kad dzīvē pēc nāves atkal ar viņu satikties. Ar Soņu kopā bijām sešus gadus, kopš viņas nāves pagājuši jau četrarpus, bet viņas atstātais caurums sirdī laikam tā arī neaizaugs. Varbūt mūsu attiecībās bija kaut kas no blood magic - mēs tik vairākkārtīgi viena otrai glābām dzīvību, ka mūsu dvēseles pa daļai savijās kopā, vai arī varbūt tā bija tā īstā mīlestība, tā viena, kas ietver vispilnīgāko jūtu spektru - prieku, uzupurēšanos un sāpes. Savulaik JJ bija uzrakstījis mazu stāstiņu par Soņu izrādei "Zvērīgā mīla", kas gan beigās izrādē neiekļuva - ar viņa atļauju ielieku te arī jums kā veltījumu visiem, kas atceras Soņu.

Zvērīgā mīla )

Tags:
virginia_rabbit @ 12:16: "es zīmēju lineāla sirsniņu"

Tags: ,
honeybee @ 12:06: Ā, jā, jāpiefiksē nākamībai, ka es esmu dzīva, nebija baigi dramatiski (lai gan pa vidu taisīju bērniem gan kēksiņus, gan lazanju), nekāds superīgais kognitīvais lēciens paša gavēņa laikā nebija, šodien normāli strādājas, bet visu laiku riju kā cūka. nu riju visādas sajēdzīgas lietas daudzmaz*, bet laiku pa laikam ieskanas kaut kāds organisma alerts "hei, ja tu neapēdīsi tās pupiņas ar tunci TAGAD, tad varbūt pēc stundas nebūs omg omg"

*vītinātās kabanos desiņas though. :D

(welcomēti visi komentāri iz sērijas "akdies kā tu to dari nepareizi un tā tu paliksi VĒL resnāka"... jk, fuck off ar saviem komentāriem :).)

/bet vispār, tbh, ja pirms šī pasākuma nebūtu bijusi atteikšanās no pievienotajiem cukuriem, tad tas būtu bijis pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, IMO. vismaz man.

21. Februāris 2019

kakjux @ 20:00: šodienas darba diena bija tāda, pēc kuras sēdi, blenz sienā un atceries, ka pirms stundas gribēji iziet uzpīpēt. un aizej palasīt svešas cibas, aizdomājoties, ka varbūt vajadzēja dzīvot citu dzīvi. bet nē. nu laikam jau nē. padzīvos šito pašu pagaidām. weekendā anyway sola ļ sliktu laikapstākli, tur varētu saķert tos darbus, pie kuriem šodien nesanāca pieķerties.

also, atgādiniet man kāds rīt, ka man uz pastu baigi vajag aiziet.

Garastāvoklis:: -
Mūzika: BirdPen - Lake's Demand For An Interlude
Tags: , ,
dienasgramata @ 17:00: DELFI. 2018. gadā par braukšanu bez biļetes vilcienā tika sodīti 666 pasažieri, kas neesot uzskatāms par lielu rādītāju, ņemot vērā, ka gadā kopumā "Pasažieru vilciens" ir pārvadājusi 18,08 miljonus pasažieru.

honeybee @ 13:46: Sadomāju, ka vajag izmēģināt intermittent fasting. Tā kā ar šodienu no 14.00.
Galvenokārt tāpēc, ka "darīt kaut ko jokainu un dīvainu ar ēšanu" man iepriekšējā raundā izrādījās ļoti stilīgi. NE SVARAM, ATŠUJĀS, JA, bet ēdiens kļuva rezka garšīgāks, un garšīgs ēdiens = reāli forši, normāliem cilvēkiem tas laikam ir normāls ēdiena efekts, bet man vajag vipendronu.

Pirmais efekts: konstatēju savas prioritātes, ar kurām tagad sevi piebāžu, jo "TŪLĪT VAIRS NEBŪS" - siers un kafija ar pienu. Nu tb kafiju varēšot, bet kafija bez piena ir bweh.
Lai gan tāpat jau drošī vien dzeršu, ibo viens no efektiem esot pazemināts asinsspiediens, un to jau nu toč man nevajadzētu, paldies.

virginia_rabbit @ 08:43: labi, ka dievs ir!
http://www.la.lv/farmaceite-piedod-skatuves-maksliniekam-par-uzbrauksanu

Tags:
teja @ 00:11: mans mīļākais ziemas sporta veids ir riteņbraukšana

20. Februāris 2019

virginia_rabbit @ 21:49: baigiem dūmiem deg pretējā mājā, ātrie au steigšus iznesa cilvi uz nestuvēm

honeybee @ 20:11: Pirms kāda brītiņa, tātad, pēkšņi pievērsu uzmanību tam, ko jaunā dāma patērē jūtūbē
No otras istabas izklausījās, ka
1) Viņa klausās Džordanu Pītersonu
2) Džordanam Pītersonam ir vēl sliktāka diena nekā parasti

Pēc tam izrādījās, ka nē (pieņemu), čalim ierunātājam vnk ir visas DžP intonācijas

/trigger warning, this is really dark shit

divi_g @ 17:08: Cibas vēsture?
https://www.smbc-comics.com/comic/life-online

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba