Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Obser Ver - Olimpiādes nevērotāja piezīmes

Feb. 13th, 2018 11:11 pm Olimpiādes nevērotāja piezīmes

Jau kādu laiku (teiktu, veselu dzīves periodu) sporta ziņās nespēju saskatīt neko sev interesējošu, ieskaitot, ziņas par "savējiem". Neteiktu, ka man sports neinteresē (es tak esmu amatieris-joprojām-praktizētājs) vai man nepatīk, ka savējie uzvar. Skaic, ka patīk. Bet sekot līdzi tai informācijas gūzmai operatīvi šķiet briesmīgi bezjēdzīgi.

Tāpēc par ziemas olimpiskajām spēlēm manu uztveri aizņēmusi vien viena uzmācīga doma, par to trūkstošo kamaniņu sporta disciplīnu - jauktais divnieks. Ar vai bez Stambulas konvencijas šī ideja laikam neies cauri visādu tur komiteju gaiteņiem, jo saprotiet paši, kādam tak noteikumi jāuzraksta. No visādām tur morālēm raugoties lieta ir pilnīgi tīra, jo precedents tak ir - vīriešu divnieki. Ja jau tajā nav nekā traka, tad kas gan ļauns būtu jauktajā divniekā? Tak skaidrs jau, ka "kurš būs augšā" jautājums nebūs atrisināms. A žēl. Ņemot vērā mūsuvalsts panākumus renes sportos, te būtu labs potenciāls. Un tajos noteikumos jau varētu dot arī balles ne tikai par finiša laiku, bet arī par artistiskumu, kā daiļslidošanā. Sevišķi par artistiskumu starta uzrāvienā.

3 comments - Leave a commentPrevious Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Comments:

From:[info]fedrs
Date:February 14th, 2018 - 07:19 am
(Link)
Skaidrs, augšā būtu tas, kurš smagāks, lai zemāks smaguma centrs, stabilāka braukšana un kamanas līkumos nezvārojas.
From:[info]iokaste
Date:February 14th, 2018 - 09:13 am
(Link)
Es zinu kungu, kurš liek modinātāju, lai naktī celtos un skatītos biatlonu.
From:[info]biezpientaure
Date:February 17th, 2018 - 10:48 pm
(Link)
ikurāt tieši tāds pat jautājums mums te bija - kāpēc sievietes nav izcīnījušas sev divniekus, nu kaut vai jauktos? paskat, visos pārējos sporta veidos startē uz nebēdu, bet divnieka nav.