Previous 20

Dec. 10th, 2018

Pēdējais brančs Madridē. Sarkanvīns un skumjas.

Sveiki!

Kāds, lūdzu, varētu ieteikt, kur ekonomiski nopirkt glītas gaismas bumbu virtenes? Kāda vispār būtu vidējā cena par sakarīgu kvalitāti? Internetā atrodu no pāris līdz pārdesmit eiro.

Laika vērotāja piezīmes.

Piemājas krūmam piemetušies pumpuri. Šāda ziema mani pilnīgi apmierina, ceru, ka krūms nav bijis pārsteidzīgs.

Dec. 9th, 2018

Tags: ,

Sabīnīte

ja nemaldos, tad artēmijs ļebeģevs kādreiz rakstīja postus par to, ka, ja iemetīsi televizoru vannā - vienkārši dzīvoklī izšaus korķus

Indukcijas divriņķu plītiņu, pieļauju, var gādāt dajebkādu ķīniešu lētuci. Tāpat būs energoefektīvāks par jebkuru elektrisko spirāļu vai keramisko. Bet kā ir ar traukiem? Latvijā pieejamie brendi price/performance ziņā. No Tavas pieredzes. Kurus zīmolus vnk nedrīkst pirkt? Un vai pietiek ar traukiem, pie kuriem vnk līp magnēts apakšā, vai tomēr obligāti ar norādi par indukcijas plīti?
Gūglējis par šo jautājumu vēl neesmu, ceru uz kādu stāstu iz pieredzes.

Palmās dzied strazdi, droši vien tie paši, kuri augustā pameta Latviju.

Tolēdo cietoksnis, ūbeles dūdo, migla pār upi jau izklīdusi.

Skaistu jums otro Adventi, mīļie.

Vīza uz Krieviju

Cik ilgā laikā var iztaisīt vīzu uz Krieviju apm. uz 5 dienām cilvēkam parastajam?
Vai tas tiešām var ievilkties uz mēnešiem?

Paldies!

Dec. 8th, 2018

es nezinu, kā jums, bet es nezinu nevienu, kurš nejustu pasaules sāpes šīs pēdējās nedēļas
kaut kā viņas visas nāk ārā, laikam salst, gribas samīļoties
mums tikai jāmēģina izdzīvot, kā nu sanāk
visiem nē. dažiem jau ir citi plāni
es neraudu, es elpoju mierīgi

mans balkons ir vienīgais visā apkaimē, kas vēl zied. omītes mīļākās puķes. viņas arī vēl elpo.

Dīvainību vērotāja piezīmes.

Agrāk domāju, ka kaunīgie kungi un kundzes, kurus mēdzu sastapt diennakts tumšajā laikā, meklējot pudeles piemājas miskastē, to dara, lai kaut kur tās apmainītu pret naudu. Sāku šaubīties, vai pareizi esmu sapratis viņu nolūkus.

protams, incanti, ka cilvēki izdomā 16 dažādus genderus, bet neizdomā 16 dažādus temperamenta arhetipus, paliekot pie ekstravertiem un sangvīniķiem
es esmu introverts ar svētām dusmām, taču kaut kur varbūt ir ekstraverts ar ikonu rokās

Tas jāieraksta skurstenī

Ko tas nozīmē? Vai šo teicienu jūs uzskatāt par bieži lietotu, parastu?

Paldies!

videospēļu izklaides industrijas pusgrāvēja ar nosaukumu just cause 4 lietā, pirmkārt, ausīs līksmi nozvana šis square enix iemīļotais motīvs - par to, kas sižetiski notiek spēles pirmajā daļā, mēs tev pastāstīsim otrajā, bet visdrīzāk - nekad

patiesībā, tas nav slikti, mēs taču cīnamies pret korporāciju "melnā roka". interesanti, par ko gan var domāt korporācija, kas sevi šādi nosauc, kādu reakciju, izņemot pizģuļej, tā gaida no apkārtējās pasaules? varbūt tai ir ilūzijas, ka pārējā pasaule to uzskatīs par palīdzības fondu aparteīdā cietušajiem vai bankrotējušo skurstenslauķu aliansi? korporācija "melnā roka" cenšas realizēt projektu ar nosaukumu "illapa". varbūt ne tik slikti, kā "black hand", bet, čuvaki, "illapa" arī izklausās ļoti hujova. lūk, arī nepieciešamā motivācija nekad neklausīties brīfingus.

Valsts pārvaldes vērotāja piezīmes.

E-pastā iekritusi ziņa no PMLP, ka pasei februārī termiņš beigsies. Sīkums, bet patīkami.

Dec. 7th, 2018

laukos auto-veikals vairs ceturtdienās nebrauc, Dzelzītim galvā vēzis
Tags: ,

Jaunās ekonomikas vērotāja piezīmes.

Nav nekāds noslēpums, ka mūsdienu ekonomika strauji mainās. Uz katru hektāru zemes vairs nav nepieciešams pa arājam, mūsdienu rūpniecībā ir arvien mazāks pieprasījums pēc cilvēkresursa, pamazām sarūk nepieciešamība izmantot cilvēkus arī citās jomās, drīz vien pilnībā automatizēti veikali un mākslīgā intelekta vadīts transports izsviedīs darba tirgū pamatīgas cilvēku masas, kuras īsti nebūs kur likt.

Faktiski, šobrīd tai cilvēces daļai, kas pārstāv nosacīto rietumu civilizāciju vai slaveno zelta miljardu, pilnīgi pietiek resursu, lai visiem šīs civilizācijas pārstāvjiem nodrošinātu slavenās Maslova piramīdas apakšējos divus līmeņus, izņemot seksu, tas tāpat allaž bijis rokas stiepiena attālumā. Tas teorētiski, kā ir praktiski, ikviens var pajautāt biedrībā "Palīdzēsim viens otram" vai līdzīgā organizācijā.tiešām gari, tiešām neinteresanti )

Esmu atradusi Madridē tirgu, un tirgū esmu atradusi leti, pie kuras ēst austeres ar baltvīnu par 5 EUR porcijā.

Darbdienā pulksten vienos brančot ar alu un vīnu Madridē šķiet pilnīgi normāli. Es gan tā nedaru, es sēžu serbeserijā ar jau trešo balto kafiju un prokrastinēju savu referātu par 16. gadsimta spāņu protofeminismu, blenzdama uz vietējiem.

November 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Powered by Sviesta Ciba