Previous 20

May. 23rd, 2019

ir biļete uz grupas Elder konci "Melno cepurīšu balerijā" nākamtrešdien, 29.maijā plkst. 20:00.

par velti - kādam, kurš tiešām aizies.

nevārēšu nobalsot EP kā to biju plānojis un vispār kaut kā tagad par to jūtos slikti. Tas protams ir interesanti, kad Tev atņem iespēju ar kuru tu biji rēķinājies, tu sāc justies slikti, lai arī varētu taču būt arī tā, ka es pats būtu izodmājis nebalsot.

Tagad nevaru saprast, vai man labāk domāt, ka es pats izdomāju nebalsot un dzīvot mierīgi nost, vai tomēr bēdāties par to stulbo apčakaru?

Vai vnk draugs var kļūt par fuck buddy vai arī, lai kļūtu par fuck buddy, vajag pirms tam atrasties romantiskās attiecībās ar attiecīgo cilvēku?

Esmu gatava līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām aktīvi aģitēt pret katru no šīs Saeimas politiķiem. Esmu ārkārtīgi vīlusies tajos, kuri man likās cerīgi, kā arī viņu pārstāvētajās partijās.

Bērnu komiksi

Varbūt kāds ir manījis, kur Rīgā var iegādāties komiksu grāmatas bērniem angļu valodā?
Gribam dāvināt astoņus gadus vecam puikam. Interneta veikali neder, jo svētki jau svētdien.

no bezdarbnieka dienasgrāmatas: 31.maijā no plkst. 10.00 – 14.00 Laukumā pie Rīgas Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā vairāk nekā 45 darba devēju (sarakstu skatīt zemāk) piedāvās darba vietas ēku dežuranta, medicīnas māsu, māsu palīga, klientu apkalpošanas speciālista, telpu uzkopšanas darbinieka, krāvēja, atkritumvedēja vadītāja, apsardzes darbinieku, kasiera, pārdevēja, sētnieka, klientu konsultanta, veikala menedžera, miesnieka, pavāra, konditora, maiznieka, ceha strādnieka, noliktavas darbinieka, mehāniķa, inženiera, aprūpētāja, palīgstrādnieka, betonētāja, apdares darbu strādnieka, galdnieka, atslēdznieka, būvinspektora, eksperta, stjuarta, autobusa vadītāja, pavāra palīga, juriskonsulta, projektu vadītāja, iekšējā auditora, šķirotāja, maiznieka, preču izvietotāja, elektriķa, namdara, pastnieka, marķētāja, jaunākā aviācijas drošības inspektora, aviācijas drošības inspektora palīga, bērnu māsas, viesnīcu administratora, istabenes, personālā speciālista, departamenta vadītāja, lietveža, probācijas speciālista, aukļa, bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja un citās profesijās.

apdrošināšana

Starp citu, ja cilvēkam ir automātiski ceļojumu apdrošināšana jau tāpēc, ka viņam ir kredītkarte, bet papildus arī kopus apdrošināšana, kas obligāti iekļauta ceļojuma maksā tūrfirmai, vai negadījuma gadījumā viņš var gūt kdu peļņu, saņemot dubultu kompensāciju? Kaut kā diezgan pastulbi, ja katrs apdrošinātājs pārskaitītu, piemēram, samaksu par rentgenu slimnīcai, bet tas cilvēks, kurš bijis spiests tērēt savus līdzekļus dubultai apdrošināšanai, no tā negūtu nekādu dubultlabumu.

ģitāra ar rokturi

firewatch izdevēji panic ir uzpiļījuši jaunu spēļu konsoli, saucas playdate
darbojas viņa šādi

E ļoti patika "Divas Lotiņas". Tādā mērā, ka rīt pirms eksāmena viņš grib vēl aiziet pastāstīt lasīšanas seminārā par Lotiņām. "es skolotājai teicu, ka ļoti gribu pastāstīt par savu grāmatu, bet neteicu, kas tā ir, jo tas būtu spoilers. es nekad arī nestāstu, ar ko beidzās, jo tad viņai nebūs interesanti lasīt pašai"

Brokastis

Vai varat padalīties ar ēstuvēm Rīgā, pilsētas labajā krastā, der Purvciems, Teika, Pļavnieki, arī virzienā uz Baltezeru, Ķekavu un Carnikavu, kur ir kaut neliela brokastu ēdienkarte (putras, omletes, pankūkas etc.)? Branči ne.
Paldies!

DELFI. Uzbekistānas valodnieki publiskojuši jaunu, pārstrādātu latīņu alfabēta versiju uzbeku valodai

May. 22nd, 2019

e: es esmu arī vienīgais, kam jau nomiris vectēvs
Tags: ,

media madness: pozners intervē noamu homski, a sobčaka - fon trīru

Technoloģiju vērotāja piezīmes.

"Apmēram 15% no komentāriem, kas atrodami zem politisko partiju Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu reklāmām sociālajā medijā "Facebook", ir radījuši profili, kas nav autentiski, proti, automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma, sarunā ar aģentūru LETA atklāja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra ("Stratcom") direktors Jānis Sārts"

Tā kā nepieļauju pat niecīgāko iespēju, ka NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors mums varētu kaut ko samuldēt, esmu patiesi šokēts. Izrādās, komentārus feisbūkos raksta automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma. Šeit taču ir dažādi mākslīgā intelekta meistari, varbūt var man apstāstīt, kā tādus var dabūt? Es arī sev gribu automatizēto kontu, kas raksta komentārus pēc noteikta algoritma!

DELFI. Policija aicina jaunas sievietes un arī vīriešus pasūtītos dzērienus neizlaist no sava redzesloka, kā arī neuzticēties piedāvājumiem no malas.

Iedzīves izpārdošana - varbūt Tev kas noder!

Krekls LATVIETE, termoss, grāmata MĀJA BEZ ATKRITUMIEM, linu mugursoma, ADIDAS lietusjaka, vingrošanas bumba, cepure ar ausīm u.c. labumi. 

Visas mantas ar cenām, izmēriem, aprakstiem - ŠEIT 

Dod ziņu, ko esi iekārojis! :)

Beidzot arī man darba e-pastā ir atnācis jaukais spams, ka Superjaudīgais Hakeris pieķēris mani skatāmies porno - acīmredzot, darba datorā un darba laikā - un pēc 48 h (nu jau pēc 40) videoliecības tiks izsūtītas visam manam kontaktu lokam. Gatavojieties, draugi!

Vēlēšanu organizācijas vērotāja piezīmes.

Ō. "PMLP informatīvs paziņojums par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī" ir arī uz EDS atnācis. Nez, kas notiks pēdējā dienā pirms vēlēšanām, ceru, ka zvanīs pie durvīm trūcīgi tērptas jaunuves ar tekstu "Labien, mēs ar jums gribam parunāt par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī!"

Sabīne mani molestē. pēdējais laiks sterilizēt.

Labs psihoterapeits Rīgā

Radusies vajadzība pēc laba un praksē nenoguruša psihoterapeita (vēlams vīrieša).

Varbūt ir kādi ieteikumi.

April 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Powered by Sviesta Ciba