rūsganais sprakšķis

tie,kas kautko no tā saprot - cik,kam un kāda nozīme ir tam,kam es maksāju savu IIN?

rūsganais sprakšķis

tie,kas kautko no tā saprot - cik,kam un kāda nozīme ir tam,kam es maksāju savu IIN?

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
šorīt dzirdēju pa rādijō,ka Rīgas pašvaldība šausminās,cik daudzi cilvēki nav deklarējušies Rīgā un,ka pieprasīs dotācijas no citām pašvaldībām sabiedriskajam transportam.

sakritis tā,ka neesmu izdeklarējusies no vecāku mājām,kurās faktiski nedzīvoju jau 18 gadus.

un es ilgstoši esmu domājusi,ka labāk atdodu savas kapeikas pagastvecim,kas skaidrska liks lietā - skola visa ir nopucēta un vispār viņiem tur tīri labi iet.

bet, jautājums, kā es kaitēju sev, dzīvodama Rīgā, bet būdama deklarēta laukos? (nu,kasko ir lētāks ar pierakstu laukos).
sabiedrisko transportu es izmantoju dažas reizes gadā. uz manas ielas nav apgaismojuma. manā rajonā nav miskastes,kur izmest suņa kaku maisiņu.

tieši kā Šušņakovs padarīs manu dzīvi labāku,ja atdošu viņam savu IIN?
  • nu re, tā jau tie sastrēgumi īstenībā rodās, jo visi negrib ar sab.trans. braukt, bet ar personīgo auto...
    bet, lai uzlabotu to pašu nelaimīgo sab.trans. jāiegulda liela nauda un jābūt garantijai, ka personīgās mašīnas īpašnieks ar to uz darbu nebrauks.
    Un diez vai uzliks "veto" bomzīšiem un pensionāriem...pensionāri mīl mēru, bet mērs savukārt zin - lielākā daļa babuļu balsoja par viņu.
    • nu jā - bet kā tad var ieguldīt, ja visa politika ir vērsta uz to, lai ar sabtransu nebrauktu ite, kuri spētu samaksāt (kas, savukārt, radītu vairāk līdzekļu to ieguldījumu veikšanai). Vismaz ja tas babulis 8os no rīta braukdams uz tirgu kaut 50% biļetes cenas maksātu, kkādi ienākumi būtu. Ja gribēja bezmaxas vadāt, varēja ieviest, piem., laikus, kad pešiem ir bezmaksas, vai laikus, kad nav (nu tur pīķa stundas). Ir pilsētas Eiropā, kur ir diferencēta cenu politika atkarībā arī no braukšanas laika. Attiecīgi pīķa stundās transports būtu brīvāks no tiem, kuri var braukt arī citā laikā, un būtu ērtāks tiem, kuri brauc uz darbu / no darba... Un šie cilvēki ar maksā, no kā savukārt rodas tas finansējums, lai penšus citā laikā par brīvu vizinātu...
      • a tu pasaki grabulim, ka uzt tirgu, pačamdīt kartupeļus var aizbraukt vēlāk...vai arī to, ka jāmaksā par biļeti...
        un vēl jau protams mūžīgie bezbiļetnieki (un te jau ir plašs spektrs sākot no bomzīšiem līdz gana sitētiem cilvēkiem, kas: "es jau tik reti braucu un tikai vienu pieturu, nekas jau nenotiks").
Powered by Sviesta Ciba