гражданка (не) пофигистка Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "hederas_sieva" journal:

[<< Previous 20 entries]

Maijs 22., 2020
15:12

[Link]

Nr.437
Ikurāt izgājušajā gadā cienīgi apdedzināju pieri tā, ka bija čulgas, āda gāja nost un bija visādas citādas nelabas lietas. Ikurāt šogad jau ar pirmajiem saules stariem piere sāp un nīd (jo šodien ir pirmā diena šogad, kad esmu bez cepures, kas nav paslēpta pat somā).
A' savādāk? - izrādās prasmes mizot zivi nepazūd arī pēc 20 gadu nemizošanas. Jūtos kā pirmā meita ciemā. Vot!

Garastāvoklis:: tired
Mūzika: ta' nav nekā ausij tīkama
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Marts 19., 2020
12:40

[Link]

Nr.436
A' kā cilvēkiem laukos?
A' principā - manā ikdienā  nekas nav mainijies, laukos uz/no darba dodos ar kājām, pie virpas esmu viena. Veikala problemātika arī nemainīga - vienu reizi nedēļā aizvelkos un miers. Tur tie paši penši katru dienu cienīgi šturmē to pašu bodi.... tā nu dzīvoju savā ikdienībā (un klusi no laimes laužu krēslu, jo darba komandējumi uz nezināmu laiku atcelti).
Ā, un klusa škrobe, jo šīs sezonas teātra izrādes neredzu, ta' aktrīze slima, ta' vīruss plosās.... nav lemts lauķim kultūru baudīt šogad.

Garastāvoklis:: relaxed
Mūzika: Billie Eilish - No Time To Die
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Februāris 18., 2020
10:15

[Link]

Nr.435
Principā es esmu slinka, kopš sevi atceros. Pēdējos gados gan esmu pārvērtusies par darba pirmrindnieci un sarauju piecgades plānu pa trim. Bet čaklumam ir arī blaknes, VD laimē gavilē un ja tā turpināsies, tad ar tām pašām ragutiņām varēs mani tepat uz mežmalu arī novest - ka nav'a cilvēka, ta' nav'a.

Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: klusums
Tags:

(ir doma)

Decembris 3., 2019
10:39

[Link]

Nr.434a
Nu a' ja kādsa tomēr gribēs ko teikt, nemaz nevarēs pateikt, jo kautkas ne tā ar manu cēlo ierakstu.... tā ir karma: tev nebūs uz Rīgu braukt, kultūru skatīties =D

Garastāvoklis:: cold
Mūzika: joprojām siltumpūtis
Tags:

(4 raksta | ir doma)

Septembris 3., 2019
14:51

[Link]

Nr.433
Kautkādiņ esmu pamanijusies vienu apkaunojošu darbeli atlikt 7 gadus un nu tas ir jāpadara. Sēžu, daru un kaunos. Apzinos, ka pēc paveikšanas kaunēšos vēl vairāk, jo labi izdarīt to vairs nevar.
Varbūt šī nu būs tā ilgi gaidītā mācība, ka nevajag neko atlikt.

Garastāvoklis:: worried
Mūzika: klusums
Tags:

(ir doma)

Jūlijs 25., 2019
11:11

[Link]

Es svēti ticu, ka visi lauku frīki dzīvo manā hatā! Kamēr es cīnos ar Jauno Biškopi (kuras saimniecībā vienubrīd bija 6 ķērāji un es apsvēru ideju par labprātīgu došanos uz Tvaika ielu) pirmais stāvs arī nedzīvo mierā, laimē, saticībā. Vakar baismi skaļi kautkas būkšķēja, brikšķēja, krakšķēja un visādi -ēja. Kamēr es cienīgi sāku vainot savu nelaimi, izrādījās, ka nelaime pūta no citas puses. Pirmā stāva "saules brāļu ģimene" lidināja savas mēbeles pa logu. Fakta konstatācija: nav joka lieta lielo Padomijas sekciju izlidināt, plus pārīti vecu dīvānu!

Garastāvoklis:: working
Mūzika: Double Faced Eels - Atspulgs
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 11., 2019
13:23

[Link]

Nr.431
Laukos nudien nav viegli (joprojām). Kamēr es cienīgi vazājos apkārt, tinos baltā palagā, bārstu uz galvas pelnus un visādi citādi iznesos, manā hatā ir jaunumi. Zvanija Tamāra (dāma gados, kas dzīvo virs jaunās biškopes): Tā un šitā un viskautkā, pasaucu brāļa dēlu ar viņa dēlu uz zupiņu (te tāds izplūdis tekstiņš par to zupiņu), kamēr tā un šitā ar to zupiņu, pie jaunās biškopes pieklauvēja divi jauni vīrieši (te sekoja tik detalizēts kungu apraksts, ka satiekot uz ielas noteikti sveicināšu). Tad sekoja briesmīga bļaušana un visi četri stibija katrs pa stropam. Te varētu krist aizkars, seko skaļas ovācijas un scēna ir noslēgusies.
Bet'e... kamēr es savīkšķijos uz atgriešanos mājās, jaunā biškope kā nemanāma ēna ar jaunu ķērāju izgāja prērijās....

Garastāvoklis:: confused
Mūzika: klusums
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 6., 2019
10:18

[Link]

Nr.430
Dzīve laukos nav nekāds rožu krūms. Kā nu sanācis, kā nē, kaimiņiene virs manis atvērusi biškopības pulciņu ar diviem stropiem uz balkona. Cienītskungs ilgi nebija pārliecināms par šo faktu, jo taču balkonā nēēēēēviens bites nēēēētur! A' tur gan, un kā vēl! Pēc fakta konstatācijas esmu kļuvusi par profesionālu policijas izsaucēju un dažāda veida iesniegumu raktītāju. Vismaz esmu sapazinusies ar poģīša iemītniekiem un tieku uztverta par Glābēju. Pat piektā stāva kaimiņiene manis iedrošināta zvanās uz dažādiem kantoriem. Iznākums? - precīzi nekāds, jo enerģiskā biškope nav pieskaitāma, ar savu izziņu staigā kā medāli pie krūts, kamēr es saprotu, ka pilsonis kam šitā visa padarīšana traucē dzīvi (visai tiešā veidā) ir nepasargāts. Bet es kā latvietis - tipiskais, turpināšu rakstīt un zvanīt dažāda vieda kantoriem!

Garastāvoklis:: grumpy
Mūzika: Instrumenti - Visā visumā visums ir viss
Tags:

(23 raksta | ir doma)

Maijs 21., 2019
10:35

[Link]

Nr.429
Vot! Tad es visa tāda melnā mājas kleitē, kas aplipusi ar lopa kažociņu, mauroju gultā cik vissirslikti.lv. Pienāca lops, ilgi un dziļdomīgi raudzijās griestos, tad aplūkoja mani un pievēma guļamistabas grīdu. Tātad viss ir slikti.lv!

Garastāvoklis:: tired
Mūzika: varžu kurkstēšana
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Maijs 8., 2019
13:31

[Link]

Nr.428
Labs i', jāpagaudo, ka hatā auksti un pat lops par labāko vietu atzinis sildītāju.

 A' vispār? 
A' es te tā padomāju, ka lops visticamāk svēti tic, ka ir dižciltīgas izcelsmes ar bezdievīgi garu vārdu un dažnedažādākajiem senču tituliem, kā piemēram: 
Pisās malā 
Tu esi normāls?
 Tev ēst nav ko? 
Tu vari uzvesties normāli 
Novācies no galda 
Bads 
Sēru vijolīte 
Pasaules nelaime
 Kas to izdarija???

 Filosofiskā apcere ir izveikta, jāaizved vellapēds uz apskati, jo šorīt, kamēr kārtoju baismīgi svarīgas darīšanas gandrīzpilsētā, nobira ķēde, un rituļi jocīgi leperē! 

Garastāvoklis:: cold
Mūzika: klusums
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Novembris 30., 2018
11:28

[Link]

Nr.427
Visu nedēļu esmu centusies turēties kā liela meitene. Šodien pat atvilkos uz darbu. Sāku just, ka VD palēnām pārņem mani. Visticamāk, ka vilkšos tomēr uz mājām. Principā es taču zināju, ka pienāks tā diena, kad manas Lēdijas aizies uz labākiem medību laukiem, taču man nelikās, ka es to tā pārdzīvošu. Pirms septiņiem gadiem es viņas atnesu kurpju kastē un šodien, pēc septiņiem gadiem es viņas iznesīšu kurpju kastē. Es negribu šo dienu, jau pamodos ar sajūtu, ka NEGRIBU, gribētos pamosties jau rītdienā. Vai es vienīgā tāda histēriķe, kurai grūti pārdzīvot, ka mājas dzīvie nieciņi ir veci un laiks beigt viņu mocības?

Garastāvoklis:: sad
Mūzika: klusums
Tags:

(5 raksta | ir doma)

Novembris 20., 2018
10:18

[Link]

Nr.426
Vai kur' glauni! Knapi aizvadīts gada notikums "dari visu simtgadei par prieku" un šī diena sākās ar ziemassvētku gaudulīgo dziesmu. Lai gan pašu pirmo dziesmeli dzirdēju jau oktobrī, tagad sāksies laiks, kad no gaudiņdziesmām manas ausis netiks pasargātas.

Garastāvoklis:: bitchy
Mūzika: SWH
Tags:

(ir doma)

Oktobris 23., 2018
09:18

[Link]

Nr.425
22.10.2018 ap plkst.22.00 es smalkmājiņā nositu odu.  Tā lūk.

Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: SWH
Tags:

(3 raksta | ir doma)

Oktobris 17., 2018
12:08

[Link]

Nr.424
Vot! Vakar biju Rīgā - kārtoju baismīgi svarīgas darīšanas un finālā nokļuvu Teikas pieturā, kur gaidiju vešanu uz "laimīgo zemi." Stāvēju pieturā visa tāda dasvīdusi, nogurusi un smēķējoša. Pēkšņi, visai raitā tempā, pie manis pienāca visai labi ģērbta pensionāre, ātri noskaidroja kādā valodā ar mani jāsazinās, žigli savilka raudamgrimasīti un vēl žiglāk sāka savu vijolīti: "naudiņas nāāāv, pensija māāāza, nesu pārdot pēēērlītes, vai man ir nāāāudiņa" es tikapt žigli atbildēju: "нет денег. вообще нет" (un to papildināju ar izcili izteiksmīgu roku žestu-pašai pat patika). Lēdija raiti novāca asaraino ģīmi, vēl raitāk izslēdza vijolīti un pavisam raiti aiztecēja tālāk. A' ko man? Sen vairs nespēju būt iejūtīga, līdzcietīga un visādi citādi -īga, jo lēdiju atceros jau desmit gadus atpakaļ un naudas pietiekami nav nevienam. Nop, sirdsapziņa nemoka, drīzāk dusma, jo gaudot, lai iedot ir visvieglākais ceļš. Vot!

Garastāvoklis:: angry
Mūzika: SWH
Tags:

(ir doma)

Oktobris 15., 2018
15:50

[Link]

Nr.423
Es kautkā cirslīgi sāku savu darba nedēļas cēlienu. Šorīt secināju,  ka pelnu trauks ir pilns ar kaudzi un izlēmu būt baismīgi jauka, sabēru visu drazu maisiņā un aiznesu līdz miskastei... diena pagāja briesmīgi (kā tas 1dienai piedienas) tikai visu laiku tāda aizdomīga cigarešu smaciņa. Izostijāmies ar kolēģi, izsecinājām, ka neesmu mainijusi ne cigarešu markas, ne smēķēšanas paradumus. Tikko rātni somā liku darba dokumentus un še tev bērniņ vasarssvētki!...  slēdzot ciet durvis kopā ar atslēgu  somā esmu iemetusi arī drazmaisiņu un ar viņu jauki pavadījusi šodienu.

Garastāvoklis:: working
Mūzika: SWH
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 3., 2018
09:16

[Link]

Nr.422
Es laikam tā arī nekad neiemācīšos dzīvot tajās vietās, kur apkuri pieslēdz laicīgi (un nevarētu teikt, ka nav izbaudīti dažādi Rīgas nostūri). Lai gan ārā paliek netīkami vēss biezākas drēbes diemžēl nevaru atļauties vilkt, jo viņas neizžūst arī pa divām dienām, toties iekštelpās paralēli drēgnumam-parastajam, ir drēgnums-mitrais. Šonedēļ, paralēli šmotkām-parastajām, jāmazgā arī gultasveļa...

Garastāvoklis:: cold
Mūzika: kolēģes vāvuļošana par svecīšvakaru
Tags:

(10 raksta | ir doma)

Septembris 4., 2018
14:42

[Link]

Nr.421
Es pat nespēju melot - neizsakāma laime, ka man seeeen vairs nav jāiet uz skolu! Vismaz kāds labums no "pieaugušo dzīves"

Garastāvoklis:: thankful
Mūzika: Varavīksnes stallis - Džeinas biksītes
Tags:

(3 raksta | ir doma)

Augusts 28., 2018
11:37

[Link]

Nr.420
Brīvdienas ir tādas dienas, kas ir brīvas un kurās drīkst gulēt cik ilgi grib? Man arī tā likās, tāpēc 6dienas rītā gulēju kā sista līdz plkst. 9.14. Pēc tam mans telefons sāka baismīgi ilgi vibrēt (labi, te ir mana vaina, vajadzēja taču izslēgt jebkādu signālu). Pēc 30min mana pacietība bija nobeigusies un es steberēju savā ķitelī pretī nelaimei. Kas gan cits!-ja ne radītāja, bez liekām ievadceremonijām ziņoja: redzēju sliktu (?) sapni- tevi bija nositis elektrības stabs, pusgalva izšķaidīta, biji ielikta melnā maisā un vecāmamma tevi vilka uz mežā izraktu bedri. Tā, sapni, izstāstiju, veiksmīgu dienu, braucu rakt kartupeļus....
A' kā man tagad būt? 

Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: Gustavo - Plus/Mīnuss
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 19., 2018
15:46

[Link]

Nr.419
Tad es kautko stāstu un vāvuļoju, līdz manu vervelēšanu pārtrauc nopietns jautājums no cien.godātās auditorijas: A' Dievam vispār brīvdienas ir? 

Garastāvoklis:: apathetic
Mūzika: Niall Horan - On The Loose
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 10., 2018
14:13

[Link]

Nr.418
Diez vai kodes redzēšana ir uzskatāma par pirmo pavasara taurenīti? (bet viss ok - redzēju arī īstu, dzeltenu taureni)

Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: kolēģes pašrunāšana
Tags:

(2 raksta | ir doma)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba