mtldd - [entries|archive|friends|userinfo]
mtldd

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 4th, 2019|06:05 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
nepacietība lēnām saēd un liek jukt prātā. es sūdīgi piedodu sev savas kļūdas un man liekas, ka šādi nodzīvot ir nepieļaujami. mentāli triecientempos jau esmu noskrējusi maratonu dziļi nākotnē un apkārusies medaļām, bet šeit un tagad sāp, jo es zinu, kas ir ilūzijas un ka šī ir viena no tām. zinu arī, ka priekšā būs darbs un ļoti, ļoti daudz neziņas; ka cilvēkiem, kuri man patīk, ne vienmēr patikšu es un vice versa. realitāte ir daudz lēnāka par spīti nāvei, kas uz mums, cietējiem un veiksminiekiem, noraugas arī tagad, arī tagad, arī tagad.

vispār, dzīvē ārpus bildītēm es esmu pārāk gļēva, lai kādam kaut ko, piemēram, savu draudzību, piedāvātu tiešā tekstā, lai gan atgrūst neatgrūžu. un nez kāpēc es sevi par to pamatīgi strostēju- ka tā jau es nekur netikšu, un man nebūs to bērnu, tās pirmās īstās ģimenes un nebūs tās dzīves laukos, nekad nebūs, būs tikai garām palaistas izdevības, un atkal es sākšu iet pie terapeites tikai tāpēc, lai man būtu kāds draugs, kam kaut uz stundu nedēļā rūpētu mana izaugsme un es, un tas būtu abpusēji, un mēs plānotu, runātu, strīdētos un mācītos godīgumu un mīlestību. tuvojas 27. dzimšanas diena un es jau sev esmu uzbērusi 3 saujas smilšu, cik muļķīgi.

bailes no nepiepildītām vēlmēm, lūk, par ko laikam ir stāsts, au.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]217
Date:September 6th, 2019 - 06:50 pm
(Link)
paldies, ka pievienoji. es īstenībā kkad latest postos lasīju Tavu ierakstu par mammām, un ļoti gribēju toreiz iekomentēt, jo kkas baigi uzrunāja (es neatceros, kas tieši, laikam jau saķērās līdzīgā pieredze kā alkoholiķu bērnam), buet nobijos un paklusēju :)
[User Picture]
From:[info]mtldd
Date:September 7th, 2019 - 10:29 am
(Link)
ak, paldies tev arī. Tad jau uz, cerams, abpusēji piepildošu cibas draudzību!