monte_kristo (
monte_kristo
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
21
16:52:00
vērojot no malas, piekrītu,
Kristīne ir dziļā disonancē, no vienas puses jātiek it kā
no nahuj debila bomža vaļā, bet sirdij nepavēlēsi.
tīģeri iemet Niklāva ierakstu publikai
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
(Anonīms)
2026-06-22 12:00
(
saite
)
labi iekārtojies, pirms nepilna gada nakšņoja Rīgas mežos
(
Atbildēt uz šo
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options