Tajā, ka nav jādomā, ko rīt ēdīsi, kā alimentus samaksāsi, kur un kā dzīvosi, kā izskatīsies, nav nemaz laimes? Govs vnk nav bijusi trūkumā.
Skatīties kā katru mēnesī, kontā krājas arvien babkas, ir laba laime jau nē, bet good enough sajūta, lai to nemainītu pret bomža "brīvību".
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: