monte_kristo ([info]monte_kristo) rakstīja,
@ 2026-06-16 11:05:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Tajā, ka nav jādomā, ko rīt ēdīsi, kā alimentus samaksāsi, kur un kā dzīvosi, kā izskatīsies, nav nemaz laimes? Govs vnk nav bijusi trūkumā.

Skatīties kā katru mēnesī, kontā krājas arvien babkas, ir laba laime jau nē, bet good enough sajūta, lai to nemainītu pret bomža "brīvību".


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?