monte_kristo (
monte_kristo
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
15
21:45:00
gailim atkal labs dzejolis
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
gailis
2026-06-15 21:58
(
saite
)
thx!
(
Atbildēt uz šo
) (
Diskusija
)
(Anonīms)
2026-06-15 23:21
(
saite
)
neraudi termosā
(
Atbildēt uz šo
) (
Iepriekšējais
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options