Aug. 5th, 2022 @ 09:27 am (no subject)
Es esmu atsākusi klausīties mūziku - pārsvarā tādu vieglu džezu. Vēl man ļoti gribētos izdejoties. Vakar, kad staigāju pa veikalu, sāka skanēt "Moves like Jagger" - un ķermenis automātiski pieslēdzās dziesmai. Vai pieaugušajiem vispār ir kāda iespēja kaut kur aizieties un izdejoties? Manā dzīvoklī samērā stipri čīkst grīda, tāpēc tur diezin vai varētu uzrīkot mājas ballīti sev vienai.

Bet tajā vakarā, kad es biju ciemos pie draudzenes, tad gan bija forši. Džezs, sveces, no diviem aliņiem mazliet iereibusī Missalise, kas virpuļo pa plašo istabu. Gribu ko tādu atkārtot.
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]neraate
Date: August 5th, 2022 - 11:02 am
(Permanent Link)
Biodanza? Bolivudas dejas? Kustību terapija (tā, kas mākslas terapija)? un vēl jau visādas strukturētas apmācības dejas, ne visās vajag pāri

izpēti vai caur veseligsridzinieks.lv šobrīd nevar tikt ko pamēģināt, bet viņiem ir arī brivdabas vingrošana, t.sk. joga un ciguns
Nacionālā bibliotēka arī ik pa laikam ko sarīko

/man arī tagad ļoti sagribējās džezu, vīnu un padejot/
[User Picture Icon]
From:[info]heishy
Date: August 5th, 2022 - 02:36 pm
(Permanent Link)
Pēdējā laikā ļoti bieži mēdzu vienatnē uzvirpuļot pa dzīvokli ( I am not the dancing type, kaut kāda čakra atvērusies). Nesen ļāvos arī palēkāt ābeļdārzā publiskāk, kas visnotaļ ir sasniegums.