Nestandarts
29 Jūnijs 2020 @ 21:30
Artūrs Liepiņš  
NE VISI, KAS MALDĀS, IR PAZUDUŠI 

 Bieži vien uzdodu sev šo urdošo jautājumu – vai esmu labākā sevis versija? Nav runa par karjerismu vai to, cik veiksmīgi kā skrūvīte iederos kapitālistiskajā mašinērijā. Drīzāk par to, kādā mērā man ir izdevies sevi apzināties. Vai vispār nodarbojos ar to, kas man ir atbilstošs? Mums visiem taču ir kaut kāds rakstura un īpašību kopums, tās mūsu šķautnes, kurās esam maksimāli spējīgi. Nezinu, varbūt tā domāt ir lieki un pat augstprātīgi, taču jāatzīst, ka dzīvē nav nekā skumjāka par izniekotu laiku, darot to, ko nevajadzētu darīt. Un šeit es nerunāju par tādiem "mazā kalibra" darbu darītājiem, it kā tie būtu nenozīmīgāki par citiem. Var gadīties, ka arī visi tie sarežģīto profesiju milži, kurus mēs uzlūkojam kā veiksmīgus savā karjerā, ir vienkārši ņēmuši un rāvušies pa dzīvi, jo kādu ir bīdījuši vecāki, citam tā un tā nodarbošanās no malas izskatījusies labi, jo jāattaisno dārgajās augstskolās iztērētie gadi un nauda un vēl citi iemesli. Bet sirds viņiem ir pavisam kaut kur citur, iespējams, kādā daudz vienkāršākā jomā un tā arī nav sanācis tajā sirdī ieklausīties. Skaidrs, ka arī te ne vienmēr viss ir tik vienkārši. Bieži vien mūsu izvēlētās nodarbošanās pavisam negaidīti pieprasa no mums pavisam citas spējas un izspēlē negaidītus scenārijus, pat ja iepriekš esam centušies to visu apzināt. 

 Es dažkārt sev atgādinu, ka tādā plašākā būtībā es neesmu ne ar ko cēlāks par visparastāko ceļmallapu. Arī tā tiecas pēc Saules. Un man šķiet, ka tieši Saule mums māca vienu ļoti elementāru lietu – lai kā tu pretotos, visam zem šīs Saules tāpat būs lemts augt un iziet savu "apli". Bet, pirmkārt, tieši augt. Saule mums to visu saka priekšā. Kas būs aiz tās, man nav ne jausmas, un varbūt, esot šajā pusē, tas pat nav būtiski.
 
 
Nestandarts
25 Jūnijs 2020 @ 21:44
Nemainies.. Kļūsti  
Es: sveiks, Dievs
Dievs: sveiks...
Es: esmu sabrukusi. Vai tu vari mani salikt atpakaļ?
Dievs: drīzāk nē
Es: kapēc?
Dievs: tāpēc, ka tu neesi puzle.
Es: bet kā ar visām manas dzīves daļām, kas krīt zemē?
Dievs: atstāj tās tur. Tās krita kāda iemesla dēļ. Atstāj tās tur uz laiku un pēc tam izlem, vai tu vēl gribēsi kādu no šīm daļām atgūt
Es: tu nesaproti! Es brūku pa gabaliem!!
Dievs: nē, tu nesaproti.
Tu pārtop, attīsties. Un tās ir sāpes, jo tu audz. Tu atbrīvojies no lietām un cilvēkiem savā dzīvē, kas tevi velk atpakaļ.

Tie gabali nekrīt zemē. Tie nostājas savās vietās.

Atslābinies. Ievelc dziļi elpu un ļauj visam, ko tev vairs nevajag krist zemē. Parstāj turēties pie tā, kas tev vairs nav vajadzīgs. Ļauj tam nokrist. Ļauj tam aiziet.

Es: kad es ļaušu tam visam nokrist,... kas man paliks?
Dievs: tavas labākās daļas.
Es: man ir bail no pārmaiņām..
Dievs: es atkal tev saku: TU NEMAINIES! TU KĻŪSTI!
Es: kļūstu? Par ko?
Dievs: par to, kādu es tevi radīju, lai tu būtu. Par gaismas, mīlestības, labdarības, cerības, drosmes, prieka, žēlsirdības un līdzjūtības cilvēku.
Es tevi radīju, lai tu būtu kas vairāk par tām tavām daļām, pie kurām tu turies, ar kurām tu sevi izrotā un pie kā esi pieķērusies ar tik lielu alkatību un bailēm.
Ļauj tām visām nokrist. Es mīlu tevi.

Nemainies! Kļūsti! Nemainies! Kļūsti! Kļūsti par to, kādu es tevi radīju, lai tu kļūtu. Un es turpināšu tev to atkārtot, līdz tu iegaumēsi.

Es: lūk, krīt vēl viena mana daļa...
Dievs: jā! Lai krīt!
Es: vai es nesabrukšu?
Dievs: nē, bet tu uzvarēsi tumsu, kā rītausma uzvar nakti. Ir jauna diena. Kļūsti! Kļūsti par to, kas tu patiesībā esi!!!

Kopēts no Allison Walker
Tulkojums: Awakened femininity
 
 
Nestandarts
10 Jūnijs 2020 @ 23:12
 
People think a soul mate is your perfect fit, and that’s what everyone wants. But a true soul mate is a mirror, the person who shows you everything that is holding you back, the person who brings you to your own attention so you can change your life. A true soul mate is probably the most important person you’ll ever meet, because they tear down your walls and smack you awake.
― Elizabeth Gilbert
 
 
Nestandarts
06 Jūnijs 2020 @ 22:08
varavīksne  
''Tu neesi viens ''
Tags:
 
 
Nestandarts
06 Jūnijs 2020 @ 18:20
 
Šī ir problēma jā.