Nestandarts
30 Aprīlis 2017 @ 21:46
 
halāts , tējas, kafijas, cigaretes, grāmatas, pastaigas ar suni, segas. Un šītā divas dienas. Rīt laikam kaut kā savādāk pakustēšos.
 
 
Nestandarts
30 Aprīlis 2017 @ 13:39
Visu lietu nozīme  
''Šķiet jo lielāka krīze, jo ātrāka evolūcija.''

'' Visas pārmaiņas acīmredzami motivē izmisums un ārkārtas stāvoklis.''

''Dabas pasaules skaistums un daudzveidība ir tikai bezgalīga kara ārēji redzamais mantojums.''

''Evolūcija ir brutāla matemātika, un ilgais dzīves ceļš ir kaisīts fosilizētām, iepriekš neaprēķināmu un neveiksmīgu eksperimentu atliekām.

''Tiem kuri nav gatavi izturēt cīņu par izdzīvošanu, varbūt vispār nekad nevajadzēja mēģināt dzīvot. Vienīgais nepiedodamais noziegums ir pārtraukt savas dzīves eksperimentu pirms tās dabiskajām beigām. Tāda rīcība ir nožēlojams vājums - jo dzīves eksperiments visos gadījumos beigsies tik un tā, tāpēc labāk ir sakopot drosmi un ziņkārību, paliekot cīņā līdz galīgam un neizbēgamam noslēgumam. Necīnīties par izdzīvošanu nozīmē būt gļēvam. Necīnīties par izdzīvošanu nozīmē atteikties no lielā dzīves piedāvājuma. ''
 
 
Nestandarts
29 Aprīlis 2017 @ 23:24
 
“ Un visbeidzot viņa zināja vēl kaut ko, un tā bija pati svarīgākā atklāsme: viņa zināja, ka pasaule ir elementāri sadalīta tajos, kuri nelokāmi cīnās par izdzīvošanu, un tajos, kuri padodas un mirst. Tas bija vienkāršs fakts. (..) Tas bija dabas galvenais mehānisms - dzinējspēks, kas virzīja visu esamību, visas pārvērtībs, visas variācijas, - un tas bija visas pasaules skaidrojums. "
 
 
Nestandarts
28 Aprīlis 2017 @ 06:49
rīta ornitoloğija  
Konflikts starp vārnu un sīli. Tā kā te ir vārnu teritorija, tad norit izraidīšana un visāda veida iebiedēšana, demonstrējot spēku ar knābi, pa dzenisko, laužot zarus. Sīlis šķiet tikai nosmīn par to un metas ieknābt vārnai pakausī, jo kokā ir veiklāks.
 
 
Nestandarts
27 Aprīlis 2017 @ 22:31
dogs life  
Man atkal ir mazais krācējs, kurš jau ir saldi iekārtojies kājgalī.
Vēl pāris rindiņas grāmatā un sekošu piemēram.