Nestandarts
12 Decembris 2017 @ 09:19
 
Viens salūzis mikrs aizbrauca, sakot, ka drīz būs vietā jauns.
Retro pigori.
Vakar skolā projektors un fb live arī negribēja iet kā nākas.

Toties tagad man atkal skaists cavum oris un smuki ar kolēģiem sapļāpats un uzsūkts jauns info.

Kā pareizi teica, pēc pusgada sarakstes beidzot tiekamies !
 
 
Nestandarts
10 Decembris 2017 @ 16:57
massage  
Bambusa slotiņas klapēšanās rituāli it is.
 
 
Nestandarts
09 Decembris 2017 @ 22:09
 
Aktīvā sestdienas pēcpusdiena. Un lieli sirdsapziņas pārmetumi par slinku un izlaidīgu vakara turpinājumu, vēl joprojām smirdot pēc hlora. Kamēr friends at my age are living by making cool photoshots at concerts.
Aiz sava sušķīguma sakasīju pauri līdz asinīm.

Gribās dzirdēt saksofonu dzīvē.
Nu tā, ka jau ilgi kārojās. Churchill vakar piedāvāja, bet.. es un laboratorijas darbs. (&%#$)


uzsmēķēt ar te kkad prasījās. atliku, atliku, atlikšu arī tagad ,tā vietā ejot ostīt grāmatas lappuses.
 
 
Nestandarts
09 Decembris 2017 @ 21:59
poņel da?  

HEISHY name means:

H: Meaning of H in the name HEISHY means: H looks like a ladder. As a ladder, it implies rising from the bottom with effort. H shows inspiration and firmness. The connected of the uprights parts indicate impartiality. The letter H is upright and stable indicating calmness and self-reliance.

E: Meaning of E in the name HEISHY means: The letter E has three branches of equal lenghts. These all extend from it's left side. The equal lenghts show a degree of fairness to the outside world. They extend outwards indicating a willingness to learn, think broadly and be more vigorous in understanding. B also implies endowed with good writing abilities, eloquence, resourcefulness. It displays a unique artistic nature and strong enthusaism to get out and know more.

I: Meaning of I in the name HEISHY means: I is a singular letter that thrives on it's on. It is altruistic, concerned, kind, responsive. It shows little tolerance to the outside, it is forceful, alert, self-reliant, loving, egoistic, mutinous, and learned.

S: Meaning of S in the name HEISHY means: S is a single strand that goes forward and backwards. It shows a willingness to explore. Friendliness, perceptiveness and accommodating are all S qualities. The ends pointing forward and backwards shows a conflicting nature with itself and a degree of puzzlement.

Y: Meaning of Y in the name HEISHY means: Y is a mystic character. It lies on one leg spreading two arms out upwards and outwards. Y seems to be yearning for something from above. It is mystic, reserved, affecting yet self-governing. The separate arms shows why is separate and it could also be troublesome if it receives mystical powers.

 
 
Nestandarts
08 Decembris 2017 @ 23:21
cilvēks sevī izaudzē ''pērli melno''  
Noklausījos sāpīgāko nierakmeņu stāstu. Gandrīz līdzi izdzīvoju. Tās laimīgās beigas un plunkšķis urīnā!
Šis laikam stāsts par sieviešu augsto sāpju līmeni. Amazing. Ja var ''piedzemdēt'' nierakmeni.. pārējais viss ir pupu mizas.

Vispār jau ne par to. Stāsts nav mans, bet piederošs Berlīnei. Lai tur vai kā, saudzēsim sevi. Ar ko es domāju, arī emocionāli nepārslogojot un attīrot, ja jūtami kaut kas samilzis.
Cilvēks tagad ir mierīgs kā pitons, pūkains kā kaķēns, Cindarella no Harley Quinn.

It's all about inner peace.

Sevi arī jāpastrostē mazliet šai sakarā, jo nedēļa paskrējusi kaut kādos aizvainojumos mistiskos [ maza bērna gājieni lien ārā ] . Uzmanības trūkums, sevis žēlošanā..Rīt jābrauc uz baseinu atpeldināt savu pašpietiekamību. Meditācija no viena gala uz otru. Vai floatings zvaigznītē.
Sapņos atkal agresīvi uzvedos. Un diezgan bieži gribas uz kādu izbauroties. Jāmeklē, kur šito varētu atstrādāt nekaitīgā veidā? kura žanra filmām šis pieklājas?

Darba nedēļa noslēdzās ar iziešanu no darba 19.00 Bija piemirsies, cik patiesībā forši, kad lielākā daļa ir notinusies un beidzot var uzelpot un normāli pastrādāt. No rītiem arī vairs šito notvert neizdodas. Jo ir vēl agrāki putni par mani.

Ok, ies palasīt savu neveiksmīgo ''I Know why caged bird sings'' . Booring, bet par spīti lasu tās rindiņas. Iegrābos. Gaidīju ko citu. Izrādās melnādainā stāsta savu childhood smago story un dzīvošanu starp whitefolks. Jā, Amerika un tās mūžīgais rasisms un niggas. Ak jā, un kas nu ir par daudz, tas ir vārds ''Lord'' un iešana uz baznīcu.
Es nesaprotu kāpēc sevi spīdzinu.