Nestandarts
18 Oktobris 2017 @ 18:02
 
Es te biku par to pasaku tēmu aizdomājos un šodien apstājos pie ''Sarežģītais Zvirbulēns''. Tā pasaka, kurā mitinos noteikti ir par kādu balto zvirbuli, neglīto pīlēnu, zaļo vārnu, melno avi, marsieti utml. Par savdabīgo, citādo. Par individualitāti. Par pieņemt, nepieņemt. Sapratīs, nesapratīs.
 
 
Nestandarts
17 Oktobris 2017 @ 20:35
 
Vispār es tā kā gribēju aprunāties ar sevi kāda tad galu galā pasakā es dzīvoju un sapņus sarakstīt, bet prāts atkal nesās uz izklaidi. bet kulturālu. tomēr neredzētas Adreses un Ziemeļu puse pagājušo ned.

Tomēr laikam pēc visiem arguments [ labs nedēļas sākums, jā ] gribas atslēgties.
 
 
Nestandarts
17 Oktobris 2017 @ 20:26
hurricane  
Ofēlijas siltie vēji atpūtušies līdz mums šovakar. Iekrāsojot arī rīta sauli sarkanu ar Sahāras putekļiem. Planēta zeme is getting wild. Orkāni sāk gāzties arī līdz Eiropai.
 
 
Nestandarts
17 Oktobris 2017 @ 19:07
 
Skorpions Jupiterā nu gan iesācies... Ar mentālu un fizisku caureju. Bēdīgākais jau ir saprast, ka Tavu iekšējo pasauli ne vella neredz un nepazīst dzīvojot visu mūžu blakus. Ir tikai matērija.. Un pelšana. Ne es to gribu vairs, ne man to vajag vairs.
Paldies par ielikto, bet nu pietiks. Tagad gribas uz augšu un ārstēt tās traumas vai pārvērst vismaz spēkā.
Es esmu kopprodukts jā. Bet ar savu, jaunu un citu vērtību sistēmu un vecajam būs nosprāgt un neturpināties.
 
 
Nestandarts
15 Oktobris 2017 @ 18:51
Skorpions Jupiterā uz gadu  
Bāzīsi to roku tajos tīklos, pelēs un visos citos dēmonos, kurus pat vārdā negribas minēt, lai paņemtu savu smaragda gredzenu?