14 Augusts 2020 @ 13:45
 
I like consensual drama
 
 
14 Augusts 2020 @ 12:13
Šodien  
Parādi vai pastāsti par vienu lietu, kas šodien ir Tavā kabatā vai somā.
 
 
13 Augusts 2020 @ 18:16
the house Jack built 9: depozīts  
Šodien samaksājām notāram/juristam viņa maksas (-1.5k par drausmīgi sūdīgu darbu :( ) un pārskaitījām depozītu.
Rīt vai vēlākais pirmdien vajadzētu notikt pirkšanas/pārdošanas līgumu apmaiņai. 27ais joprojām izskatās pec datuma, kurā dabūsim atslēgas.

Krāsas rullīši jau nopirkti, krāsa sienām nolūkota. 8kastes piekrāmētas. Amazonam vajadzētu šovakar pievest vēl 10, lai varam sakrāmēt visas grāmatas no grāmatplauktiem un citas pasmagas lietas.

x
Citās ziņās mūsu nolaidīgā sociālā darbiniece, kas uz epastiem atbild ar 2-3 nedēļu nokavēšanos un neko nekad nezina, nedaudz ir iegrābusies, viņas pienākums bija pēdejo 2 mēnešu laikā pārbaudīt, vai par mums nav kkadu sūdu iepriekšējo dzīvesvietu pašvaldībās, kur jebkad esam dzīvojuši. Man tādu adrešu ir vismaz 14, 8(?) no tām ārzemēs. Un viņa visu laiku centās mūs pierunāt pieteikties special guardianship, jo tad pašvaldība mums par D. neko nemaksātu un viņai nebūtu jāveic tik padziļinātas pārbaudes, un mēs viņai visu laiku teicām, ka vēlamies palikt savā pašreizējā foster carer statusā, jo tad D. var tikt jebkurā skolā, kur grib, bez rindas, un mums pienākas visāda veida atbalsts, ieskaitot, kad viņam paliek 18, tad pašvaldībai vajadzētu palīdzēt viņam ar dzīvokli. Tagad bija tiesa un viņai beidzot daleca, ka mēs tomēr nepiesakāmies special guardianship, kā viņa gribēja, un ka viņa nav laicīgi sazinājusies ar visām vēstniecībam, utt.

Un es jau tā viņas vietā sarakstīju 7 lapas dzīves aprakstu, ko viņai īstenībā vajadzēja rakstīt, un pieteikumus arī aizpildījām viņas vieta dažus. Un tagad viņa saka šodien, atbildot uz 3 nedēļas vecu epastu, kas vairs nav aktuāli, vai es lūdzu nevarētu aizrakstīt vēstules fr, somijas un šveices vēstniecībām, palūgt šiem aizpildīt iesniegumu, nu un tad atsūtīt viņai.

Es sajutos ļoti ļauna, bet uzrakstīju, ka sorry, I don't think it is something I can do for you. Es jau tā gatavoju katru dienu D., ko mācīties, pēc tam palīdzu, pārbaudu, kamēr viņš pilda uzdevumus, vāķīju Izabellu, mēģinu šo to pietīrīt mājā, lai nav galīgs čūsku midzenis, kkad arī pagatavot ēst, rakstu foster dienasgrāmatas katru nedēļu priekš sociem, plus mēs tagad vēl pārvācamies. Es netaisos tam visam vēl pa virsu darīt viņas darbu viņas vietā. Viņa gandŗīz pārspēj mūsu notāru neizdaŗībā.
 
 
13 Augusts 2020 @ 20:10
 
Es pēdējā laikā tik bieži redzu visādus murgus, ka pilnīgi jūtos nomākta, gaidot tos histoloģijas rezultātus. Vai tad nebija jābūt nākošajā dienā?
 
 
13 Augusts 2020 @ 20:09
Šodien  
Nodziedi man dziesmu, kas Tev šodien skan galvā.
 
 
13 Augusts 2020 @ 19:53
go freegan :)  
Modusam, Zazim un citiem kas te bīdīja morālās stājas:

Vegānisms ir priekš sisīšiem, vot šitas ir riktīga lieta

https://en.wikipedia.org/wiki/Freeganism
 
 
13 Augusts 2020 @ 17:07
 
Jau otro nedēļu iet +35 karstums,
man ir mēnesis laika maģistra darba pabeigšanai. Ļoti saņemos uzsākt.
 
 
13 Augusts 2020 @ 17:03
 
Pateicu Mašai visu, ko domāju. Mums tā gadās ik pa laikam. Viņa, salīdzinājumā ar maniem draugiem, kuri no manis neatkāpjas jau 15 gadu - pusi dzīves- nav man pietiekami intensīva, inteliģenta un izglītota, bet, par cik katram vajag kādu draugu arī uz vietas, un to saprotam abas - nesastrīdējāmies līdz pilnīgai škiršanai. Vienkārši komunicēsim nedaudz mazāk.
Es lieku sevi kā prioritāti. Ja to nedara otrs cilvēks (kas ir dabiski, jo visi, izņemot vecākus, domājam pirmām kārtām par sevi), man tas jādara dubultā. Draugi nav tikai draugi. Draugi ir mana ģimene. Ar visām iespējām un brīvību būvēt to tieši tādu, kādu vēlos, nevis kādā mani bez jautāšanas ielika (tas attiecas gan uz ģimeni, gan valsti, kurā pati no brīva prāta nebūtu lūgusies piedzimt, ja man kāds būtu to prasījis). Man apkārt ir daudz mīlestības. Pat, ja ta ir telefonā. tie ir manas frekvences un attīstības cilvēki. Un zemāk skatīties man nav intereses.
 
 
13 Augusts 2020 @ 16:28
I love my life  
Tikko man bija neticami lielisks piedzīvojums - videozvans ar Valentino Rossi!
Kopā ar vēl diviem kolēģiem varējām ar viņu pacelt šampika glāzes un uzdod pāris jautājumus.
Es te divas nedēļas stresoju, kā mans kalnu internets pavilks šo videozvanu, bet beigās mans kalnu internets izturēja godam, kamēr Valentino treilera nets padevās mātes dabas - lietusgāzes priekšā un mums izdevās katram uzdot tikai 2 jautājumus.
Bet, katrā ziņā, ailītē "papļāpāt ar Valentino" es varu ielikt treknu krustiņu!
 
 
13 Augusts 2020 @ 15:42
.  
to me, attraction to power signifies a sickness.