19 Septembris 2019 @ 17:25
iepirkšanās  
Šodien beidzot aizgāju uz sporta zāli pēc 3.5 mēnešu "pauzes" un pēc tam biju iepirkties. Nopirku eļļas difuzoru, lētas rotaslietas zelta krāsā, uztura bagātinātājus - naktssveces eļļu un kompleksu matiem un nagiem uz atlaidi, visas sastāvdaļas olu tagliatelle ar anšoviem, ko pasniegšu šovakar mīļotajam v. pie Grüner Veltliner, ko atļāvos paņemt no banketa kā tējas naudu (fyi tas ir normāli), vēl visādas zivis - mazsālītu foreli, "Vīra buču" stikla burciņā, ja nebūtu atradusi anšovus, tad arī puslasi ar visu galvu (2kg), auksti spiestu kokosriekstu eļļu, gēla nagu lakas noņemšanas komplektu. Būtu paņēmusi arī cigarešu etviju kā dāvanu, bet draugs teica, ka atmetīs smēķēšanu un es viņam vēl ticu. Mājās man vēl ir steiks, divas kukurūzas vālītes un puspudele amarones - es gandrīz jūtos kā pieaugušais. Žēl tikai, ka iepirkšanās aizņēma vairāk kā divas stundas.
 
 
19 Septembris 2019 @ 16:45
 
zvanīja lai ātri sūtu kontentu jo steidzami jāatstāj iespaids un dizains jau ir gatavs
 
 
19 Septembris 2019 @ 16:15
 
Two stages of everything- zajebis un zajebala
 
 
19 Septembris 2019 @ 14:49
 
pamanīju, ka varu koncentrēties un kaut ko izdarīt, ja sāku maukt ap 8 no rīta un tikpat kā neēdu, ap 15.30 nevaru vairs izturēt un kaut ko apēdu un ar to diena ir arī galā, no tā brīža vai nu guļu vai klīstu ar kaut ko starp galvassāpēm un miglu galvā, zaudēju tetrī un saeju kordebaletā, izšķīstu ikvienā, kas mani uzrunā
 
 
19 Septembris 2019 @ 12:02
 
es esmu pieaudzis cilvēks un es varu izturēt pats savas emocijas
 
 
19 Septembris 2019 @ 09:24
neizgulēj' un nogur'  
Nav ne jausmas, kā skan ķīniešu valoda (vai kamā runā Taipei), bet šķiet, tai jābūt ļoti apaļai.

Angļu valoda skan apmēram šādi: Zis is simpo prosī! (This is simple process).
Šis + mana sliktā dzirde svešvalodās nodrošinās jautrību gadu garumā.

Pirmās 10 minūtes visa tāda mundra un uzmanīga, visu saprotu. Kā uzmanība pagurst, tā neko vairs nesaprotu un pilnīgs flashback - atkal sarunājos ar divgadīgo Piču - ē ī ā lai pušī (es iešu ārā laistīt puķītes).
Galotnes, man vajag galotnes!!!

Plus "jautrs fakts" - ja tev rokās nonāk bankā reģistrētais uzņēmuma zīmogs un zini konta numuru, tu vari visu.
Zīmogs!!! Vienalga, Jānis vai Žuangs, ja tev ir zīmogs, vari izslaucīt kontu tukšu.

Visādi citādi, viss baigi citādi.
Doris atvainojas par jebko, ko saka. Toties runāt var bezgalīgi garā teikumā . Ja gribu ko pateikt, jālec brutāli iekšā, lai gan nojaušu, ka tas viņiem varētu skaitīties ļoti rupji. Man nav izvēles, man nav tik daudz laika...

Un vēl man ir ļoti, ļoti bail no situācijas, ka ekrānā varētu būt vairāk par vienu seju un es sajauktu, kura ir Doris...

Citās ziņās - projekts ar astoņiem jauniem uzņēmumiem nogruva (sliktas ziņas vadībai, labas grāmatvedībai). Toties mums pievienos Legal departamentu. Ne pārāk sapratu šo gājienu, dzīvē neesmu redzējusi, ka CLO reportētu CFO, bet nu labi. Būsim liela draudzīga pakaļofisa ģimene :)
 
 
19 Septembris 2019 @ 09:01
 
also, tviteris nezin kāpēc domā, ka man baigi interesē lasīt svešu cilvēku sarakstītās muļķības. tā vakar viņš man iesaka izlasīt kādas meitenes lepošanos ar to, ka viņa neprot krievu valodu (varbūt sāls bija citur, bet nu, to no ieraksta es nevarēju saprast). un, lūk, tādas man asociācijas ar cilvēku tviteri (uzņēmumu un iestāžu tviteri vismaz ir informatīvi un noderīgi, un nekrīt uz nerviem ar saviem neprasītajiem viedokļiem; jā, jā, man arī neviens viedokli neprasīja, zinu, zinu).
 
 
19 Septembris 2019 @ 08:54
 
atlikušie ne-veģetārieši un ne-vegāni, ko jūs man varat pateikt par zivju leti
 
 
19 Septembris 2019 @ 06:08
 
dzirdēju Noasa šķirstu aizslīdam gar logu...
 
 
trokšņi: Prāta Vētra - Ārā līst
 
 
19 Septembris 2019 @ 02:47
.  
Anything can be used and abused. There is nothing that is inherently absolute. Wealth can be used for genuine growth and meditation can be abused to feed the ego.