27 Janvāris 2022 @ 19:41
 
Zvaigznes. īkšķi.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 16:08
 
Filmas American Beauty nosaukums nāk no rožu šķirnes nosaukuma Rosa 'American Beauty'.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 13:28
 
Vienā jaukā dienā es viņai atļaušu iet ārā ar rūķīti zobos.
Satikām skaistuli no jaunās miesta daļas, izrādīja visu, ko nu māk - palekt uz riņķi, uzriet, iešaut pa dullo.
Būtu ļāvusi nest ārā rūķi, droši vien izspļautu un teiktu - nes taču pati savas mantiņas!

To īso brīdi, kad mums bija Miskastnieks Maksis, viņš no visām pieejamajām mantiņām izvēlējās ziloni, kurš izdeva skaņu (rūca, šnāca, taurēja?), kad to saspieda, jeb Makša gadījumā - kad paņēma zobos.
Iedomājieties to pašapziņu - kaķis stiepj ziloni, kurš šausmās ķērc!
Tags:
 
 
27 Janvāris 2022 @ 10:46
par brīvdienu ceļojumiem  
vakar pēkšņi sapratu, ka man kaut kur laikam no bērnības pieaugušo sarunām nosēdies, ka braukt atvaļinājumā zvilnēt saulē pludmalē vai (vēl sliktāk!) pie baseina ir kaut kā teju vai nicināmi. tagad saprotu, ka, iespējams, tur liela daļa varētu būt bijis tāda "vīnogas skābas" sentimenta.

visi šie pieaugušie bija savu dzīvi pavadījuši apstākļos, kur atvaļinājumi nozīmēja došanos strādāt uz lauka, kur ikdiena bija drīzāk bēgšana no nabadzības elpas pakausī - kāds brīnums, ka jāatrod veids, kā vienkāršu vaļošanos definēt kā nepievilcīgu, nevis nepieejamu? ja teju vienīgais veids, kā nokļūt ārzemēs, ilgstoši ir bijis darba nolūkos vai vēlāk, finansiālajai situācijai drusku nostabilizējoties, - kaut kādos ļoti stingri saplānotos grupas braucienos, kur iespējami īsā laikā jāiespiež iespējami daudz kaut kādu "bagātinošu pieredžu", skaidrs, ka jebkas cits klasificējas kā izšķiests, nelietderīgi pavadīts laiks.

protams, ka man patīk ceļojumā apmeklēt, teiksim, muzejus, kaut kādas ~izglītojošas kultūrvietas, mērķtiecīgi izpētīt un uzzināt kaut ko par to teritoriju, uz kuru esmu aizbraukusi, pagaršot tieši vietējos ēdienus (ja var atrast vegāniskus, ha). tas ir tas, ko es parasti plānoju brīvdienu braucienos darīt. bet man tomēr patīk arī vienkārši bez plāna pastaigāties, jo sevišķi, ja var iziet vietējā dabā, un, izrādās, jā, arī vienkārši janvārī pagulēt saulē pie baseina ar grāmatu. es gribu mainīt to naratīvu, kurā ir kaut kāda brīvdienu aktivitāšu hierarhija, kurā turklāt "vienkārši atpūsties" nez kāpēc ir viszemākajā rangā.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 12:14
 
es varētu katru dienu rakstīt citu ticības apliecību.

šodien es ticu, ka kaut kur tumsas vidū deg svece, kur mani kāds gaida.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 12:01
 
paldies cilvēkam kurš izdomāja ielikt baznīcas tornī zvanus un viņus zvanīt. pilsētā kauc policijas sirēnas un ātrās palīdzības sirēnas, bet tas, ko ik pa laikam saka zvans - ka Dievs šo visu tur savās rokās. katrā stundā cita nianse, piemēram, ir pieci un Dievs tevi joprojām mīl, vai "Kristus ir augšāmcēlies", bet zvanam nav nekādas citas adžendas.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 12:42
ideja zaļajiem  
Varbūt no šāda čupošanās pasākuma var atteikties, piemēram:

https://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/virsdirigenti-atklata-vestule-pauz-bazas-apdraudeti-2023-gada-dziesmu-svetki.d?id=53992570

P.S. Kas interesanti, pirmie šāda vaida dziesmu svētki bija nevis naudas tērēšana, bet vākšana, labdarības pasākums lai savāktu līdzekļus Igaunijai.

Varbūt ir vērts netērēt vairs naudu šādiem pasākumiem?

Un epidemioloģiski drošāk arī.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 12:03
 
Priekšniece mani par iepriekšējo gadu ļoti labi novērtējusi. Uzrakstījusi pat, ka es regulāri uzņemos iniciatīvu. Vienmēr jau ir patīkami, ja tevi novērtē un pret tevi izturas ar cieņu.

Citās ziņās - pēc trešās potes es vakar sajutos galīgi slābana. Pat strādāju no mājām, lai varētu no rīta stundu ilgāk pagulēt un pēc tam arī uzreiz iekrist gultā.
 
 
27 Janvāris 2022 @ 09:44
 
sapnī dzemdēju, bet man pateica, ka bērns nomiris.

pēc laika jau mājās pacēlu svārkus, un tur ārā izlīdusi karājās zīdaiņa galviņa.
Tags:
 
 
26 Janvāris 2022 @ 21:38
 
Vīrietim no Kanārijām biju sapņu sieviete,
ātri gan izbeidzās, kā palūdzu briljanta auskarus. :)