Nestandarts
19 Septembris 2020 @ 20:19
 
– Aiziet - tas ne vienmēr ir pats vienkāršākais... ja pašam sevi jāņem līdzi.  
– Tas vienmēr ir pats vienkāršākais, ja zina, ka vēlme iegūt tikai ierobežo – un ka paturēt nevar neko, pat ne sevi pašu.

/Remarks ''Debesīm nav lutekļu''/
 
 
Nestandarts
19 Septembris 2020 @ 14:02
Tu esi tur, kur Tev ir jābūt  
''- Es domāju - laime ir būt radošā plūsmā, kurā jūti, ka esi īstajā vietā, īstajā norisē, ka tu sadarbojies ar dzīvi un dzīve notiek caur tevi. Tas ir radošs process, kuru nekad nav iespējams apstādināt, satvert taureņu ķeramajā tīklā. Laime vienmēr saistīsies ar plūsmu, ar procesu, nevis ar kaut ko statisku. Dažkārt cilvēki domā, ka laime ir stāsts par tādu kā kādu kastīti, kurā es nonāku - apsēžos, paskatos uz visām pusēm un jūtos laimīgs. Bet laime nekad nav statiska kategorija, jo tad, kad cilvēki spēj īstenot visus priekšnosacījumus, kas, viņuprāt, saistītos ar to, kā būt laimīgam, tad viņi nereti konstatē, ka tā nejūtas. Dažreiz viņi varbūt jutušies vairāk laimīgi pašā procesā - ejot uz mērķi. Tāpēc es domāju, ka reāli laimīgi brīži ir būt īstajā plūsmā un sadarboties ar dzīvi. Jo tas ir sadarbošanās process - kā dejošana ar dzīvi. Tu nevari kontrolēt dzīvi, bet vari sadarboties ar dzīvi. Iespējams, laime nav stāsts par ļoti nozīmīgiem brīžiem, bet gan stāsts par autentisku esību, kur tu esi saskaņā ar sevi un kur jūti, ka esi atvērts un caur tevi notiek liels, skaists process. Ja tu esi atvērts, reizēm caur tevi var notikt pat kaut kas lielāks, nekā tu pats esi - tad lielajai plūsmai netraucē vairs tavi ierobežojumi, un tu jūti, ka tevī notiek kas lielāks. Tas nav tavs nopelns, vienkārši tava atvērtība vai sadarbošanās ar procesu.''

/J.Rubenis/
 
 
Nestandarts
13 Septembris 2020 @ 22:50
 
"Dažiem cilvēkiem ir burvju spējas: viņi visus pārējos pārvērš par idiotiem. Viņi skatās uz cilvēkiem ar tādu skatienu, kas liek visam, ko kāds saka, nokrist zemē bez dzīvības. Katrs joks, ko Tu pasaki, izlaiž gaisu un avarē. "

/'Viss ko es neatceros' /
 
 
Nestandarts
13 Septembris 2020 @ 14:42
 
Give yourself permission to be creative  

..and maybe a bit foolish. Although not for yourself, maybe for the others but that really is none of your business how they perceive you.  
 
 
Nestandarts
13 Septembris 2020 @ 10:19
 
Kaķis sēž gultas galā un intensīvi skatās uz mani.
Aizveru acis. Man jāpaguļ.
Ņurdiens, atveru acis - pietuvojies un turpina intenso izgājienu.

Iedod kaut ko garšīgu.. Man garlaicīgi...izejam uz balkona.. Pabužini mani.. Paķemmē mani... Varbūt uzēdam kopā..?