Apr. 11th, 2022 @ 10:10 am (no subject)
Man vienmēr ļoti nepatīk un arī liekas stulba labsirdīgu un izpalīdzīgu cilvēku izjokošana un troļļošana, kas ir balstīta tieši uz viņu izpalīdzīgajām īpašībām.
Es viemēr domāju - vai tiešām tie troļļotāji nesaprot sekas tam, ko viņi dara? Jo šobrīd uz īsu brīdi tu varbūt pasmiesies un sajutīsies pārāks pār to izpalīdzīgo cilvēku. Bet rīt tev pašam vai tavam tuvajam cilvēkam vajadzēs palīdzību un viņam garām ies tas, kuru tu šodien izjokoji. Un tavs tuvais cilvēks lūgs palīdzību, bet tas labais cilvēks nepalīdzēs, jo nodomās, ka viņu atkal troļļo un izjoko. Tas ir ļoti, ļoti slikti. It kā sīkums, bet tas šo pasauli padara sliktāku. Un ir papilnam visādu šādu sīkumu, kas pasauli padara sliktāku.
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]honeybee
Date: April 11th, 2022 - 10:50 am
(Permanent Link)
nah, nav jau tik dramatiski, ļoti bieži labsirdīgais-un-izpalīdzīgais ir pietiekami daudzas reizes aplauzies, lai būtu aprobējis kaut kādas stratēģijas, kas ļauj palikt labsirdīgam-un-izpalīdzīgam.

nu tb tas jau nav kaut kas tāds, kas vienkārši "notiek", tā ir aktīva iespringšana, un attiecīgi krupis un trollis dabūs tikai savu karmu, i viss.

lai gan, tbh, "būt krupim un trollim" ir pietiekami slikta karma as such, ko nu tur vairs.
[User Picture Icon]
From:[info]shelly
Date: April 11th, 2022 - 11:49 am
(Permanent Link)
Tas ir pilnīgi stulbi, piekrītu. Vai tiešām tie troļļi nevar darīt kaut ko jēdzīgu? Un ja tiešām nevar, tad lai vismaz netraucē tiem, kas var...
From:[info]divas_zosis
Date: April 11th, 2022 - 01:17 pm
(Permanent Link)
Jā.
[User Picture Icon]
From:[info]sarkans0987
Date: April 11th, 2022 - 01:50 pm
(Permanent Link)
Man ļoti nepatīk tās izjokošanas. Jebkādas. Tā pat kā tie pasākumu vadītāju joki par pasākuma dalībniekiem vai citiem vadītājiem. Nu tie joki, kuros viņi "draudzīgi" visus apliek... tas nav ne izklaidējoši, ne arī pieņemami... cieņa ir tas, kas ļoti bieži pietrūkst sabiedrībā...