Jul. 11th, 2019 @ 08:59 am (no subject)

Kaut kad dramaturgu kursu sākumā sāku rakstīt ludziņas sākumu. Tad sapratu, ka šis iesākums tāpat neies krastā vairāku iemeslu dēļ. Iemeslus, kāpēc, manuprāt, tas neies krastā, ierakstīju pirmajā komentārā (tos, kurus pati piefiksēju). Bet kā tās furšierus izlabot, tā īsti arī nerodas domas. :(  Bet pats teksts te  -   http://klab.lv/users/missalise/1401966.html .
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]missalise
Date: July 11th, 2019 - 09:13 am
(Permanent Link)
1. Tā kā man, paldies Dievam, nav pieredzes ar cilvēkiem, kuriem alkohols ir būtiska dzīves sastāvdaļa, es par to nevaru rakstīt ticami. Tāpēc domāju, ka tā aina, kur sūta pēc samagonkas dēlu, nav diez ko ticama.
2. Bija doma, ka tas televizors ir vēl no padomju laikiem - tāda kā kaste, ko tad var izmantot kā soliņu. Bet diezin vairs tādi televizori uz šo brīdi vēl kāds rāda. Tātad - neder. Bet kā to aizvietot, īsti nerodas domas.
3. Ziemassvētku vakarā nerāda sporta spēles. Attiecīgi - neder. :(
4. Sižeta pamatelementi (kurus es neizdomāju) bija - Dagnis - pusaudzis no alkoholu lietojošas ģimenes konstatē, ka viņa vecāki ir pārdevuši vai ieķīlājuši akordeonu, kas viņam tajā vakarā ir ļoti vajadzīgs.
[User Picture Icon]
From:[info]honeybee
Date: July 11th, 2019 - 04:06 pm
(Permanent Link)
Tas viss ir s*ds un atrisināmi (nosauc par absurda lugu un miers); es drīzāk atkāptos atpakaļ līdz brīdim, pirms tu ieviesi otro salaveci (kurš ir, imo, sasteigts un ne par tēmu? Bet vrb ir OK) un uzrakstītu to gabalu līdz beigām, un tad ķertos klāt rediģēšanai. Jo varbūt tev to televizoru nemaz nevajadzēs vai arī tas atrisināsies citādi, vai arī darba gaitā radīsies atbilde uz šo un citām "kļūdām"
[User Picture Icon]
From:[info]missalise
Date: July 12th, 2019 - 11:35 am
(Permanent Link)
Paldies par komentāru, man vakar pat radās doma, ka varbūt tomēr varētu to visu storiju paturpināt, nevis mest uzreiz miskastē. :) Iegāju ss. sadaļā un tur kā reiz tādu TV kasti kā ejošu kaut kas vēl tirgoja, tātad - varbūt viss vēl nav zaudēts. Un par spēli es izdomāju, ka to varētu veči skatīties atkārtojumā (ir tak fanāti, kas tā dara) un tad kaut kādā izteicienā iemest par to komentāru. Par salavečiem man bija doma, ka viņi varētu būt trīs - jo tieši trīs salaveču kostīmus atveda uz vietējo bodi pirms Ziemassvētkiem. Un tieši tāpēc rodas visādi pārpratumi.
[User Picture Icon]
From:[info]kreiza
Date: July 11th, 2019 - 07:13 pm
(Permanent Link)
Man viss šķita ticami. Arī TV no padomju laikiem. Īpaši ticami šķita slimā sirds :D