Arets Paeglis ([info]mindbound) rakstīja,
@ 2017-04-21 16:53:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:working
Mūzika:Human Error - Endure Yourself: Man-Made Man
Entry tags:companies, computers:ai, confidence:likely, epistemic:log, importance:8, medicine, news, people, science:neuroscience, transhumanism:sim

Neuralink, eksokorteksa risinājumu R&D kompānija un Maska kārtējais megaprojekts, beidzot ir iznākusi publikā un to pavada lielisks un masīvs “Wait But Why” enciklopēdijbloga raksts, ko iesaku izlasīt visiem, kam kaut pa pieskari interesē šī tematika (ieskaitot tos, kuriem nav problēmu ar pašu papīru un publikāciju lasīšanu, jo WBW autoru uzražotos rakstus vismaz mana necilā persona atrod arī par labu izklaidējošo materiālu). Citējot XKCD, “a huge and alien future is barreling toward us, and I can’t wait”.

Citās, ar šīm saistītās ziņās – Kernel, kompānija, kur T. Bergera hipokampa protēžu laboratorijas vecā komanda ar vairākiem jauniem un aizraujošiem papildinājumiem bīda līdzīgu tehnoloģiju izstrādnes mazliet citos virzienos, drīzumā nāks klajā ar progresa raportu; sekosim līdzi.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gedymin
2017-04-22 17:43 (saite)
Scary shit, bet ja alternatīva ir nonākt mākslīgā intelekta pakļautībā, so be it.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gedymin
2017-04-23 00:53 (saite)
http://28oa9i1t08037ue3m1l0i861.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2018/04/018u3meqmg2ruijpg.jpg - nice. Teorētiski, energy harvesting vai back-scatter communication ļautu iztikt bez pirmajiem diviem komponentiem, pietiktus ar tiem neural dust + āreju, stipru EM viļņu vai ultraskaņas avotu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2017-04-26 16:34 (saite)
Hm, Tevis aprakstītajā scenārijā ir komunikācija starp "neirālajiem putekļiem" un ko?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gedymin
2017-05-05 01:25 (saite)
Kaut kādām bāze stacijām / skaneriem vai vienkārši valkājamiem gadžetiem, wearable devices, kuri nav tieši pielīmēti pie ādas vai iemontēti galvaskausā.

Tikai tad, ja tas strādā ar relatīvi neinvazīvām metodēm, kaut kas šāds var kļūt par mainstream. "Smart dust" smadzenēs izklausās lietotājam draudzīgāk nekā lieli bleķa gabali galvaskausa iekšpusē vai caurumi ar vadiem. Pat vajadzība pēc pie ādas pielīmēta uztvērēja (kā tas izskatās bildē) vai smērēt matus ar sāls šķīdumu elektrodu uzlikšanai atbaidīs absolūto vairumu potenciālo lietotāju.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2017-05-05 02:10 (saite)
Tā varētu būt. Biju pārsteigts, ka M3 un līdzīgi projekti pie dažu nW strāvas patēriņa spēj nodrošināt gan universālu skaitļošanu, gan radiosakarus ~1 m attālumā, kas saziņai ar wearable bāzes staciju varētu būt pilnīgi pietiekami.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]mindbound
2017-04-24 22:08 (saite)
Also, pakāpeniska smadzeņu aizvietošana pa moduļiem (Kernel/CarbonCopies) kā viens no potenciāliem WBE/MU vektoriem, kur arī ir stipra sinerģija ar Maska neirālajiem šuntiem.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?