04 April 2018 @ 11:10 pm
Zona.  
Pirms pāris nedēļām gribēju uzsākt TM. Tad uzzināju, ka TM laikā apziņā mantras formā transplantē hindu dievību, kas henceforth pārvērš cilvēku par zombiju, kamēr dievība atradusi sulīgu gaļas uzvalciņu, kā kundziņš meņģējas pa pasauli being all creative and splendid, a la Black Mirror teddy bear sērija "Black Museum. Tad, TM intro runā, satiku vienu meiteni, kas teica, ka arī ir skeptiska, bet uzreiz pastāstīja, ka Nīderlandē var ņemt ahujasku, kas man šķita zīmīga sinhronitāte. Jo gada sākumā biju jau svēti izlēmusi doties uz Peru, bet biju mazliet dubious, jo man riebj, es iztēlojos džungļus pilnus ar parazītiem, un visādas baisības. So dzirdot no viņas, ka ir iespēja tikt uz ahujaskas rituālu laipnīgākā klimata zonā, I was allelujering. Bet tad es noskatījos par Ošo, un sasktaījos YouTube. Uzzināju, coincidence I think not, ka ahujaska izsauc demonus rāpuļu un insektu formā, jo Ayahuasca - The Spirit Wine (Spirit - supernatural immaterial creature; angel, demon; an apparition, invisible corporeal being of an airy nature; also - volatile substance). Kāpēc man iegremdēties dziļāk savā piķa shadow, based entirely on mind structures, un kāpēc man kā lūriķim spraust savus acābolus Dieviņa privātajās dimensijās, riskējot iegrābties demonos.

Tagad es vairs nesaprotu, kas dzīve neizsauc demonus. Vai meditācija cilvēka prātu padara atvērtu demoniem? Vai joga ir saules dieva pielūgšana un kā tās pozas no The OA, kas aktivizē enerģijas vai entities vai portālus? Vai DMT, sēnes un ahujaska īstenībā nav nekāds garīgais instruments, bet gan gara inde? Cik no cilvēkiem ir cilvēki, cik no viņien ir walk-ins un she's-not-there-s? Am I here? I mean right now, I am full-on sickboy here.

No otras puses, šīs unheimlich atziņas manī ir radījušas savādu mieru un stingrību, un izpratni, kāpēc bībeles draudi un brīdinājumi ir tik urgent. Manī ir apsīkusi vēlme un nepieciešamība meklēt jebko ārpus sevis un lūgšanas. Man šķiet patiesība ir tik vienkārša un tuva un inalienable. Tas nav nekas, ko ir jāmeklē un jāatrod, bet drīzāk tas, kas ir jādara ar katru elpu, ar katru laika sprīdi. Tātad tas man jau ir, ar katru mirkli, ko dzīvoju un mijiedarbojos ar pasauli. So es secinu, ka jebkas, kas mani attālina no parastas dzīvošanas, ir sort of a death-wish, kas mani attālina no visa, jeb vienīgā, kas ir labs un vērtīgs.
 
 
( Post a new comment )
[info]krishjaanis2 on April 6th, 2018 - 09:36 am
ir jāsaprot, ka Dievs pasauli un dabu radīja kā ļoti labu un pilnīgu, taču līdz ar cilvēka grēkā krišanu grēks ienāca arī visā radītajā pasaulē un cilvēkā attiecībās ar radītajām lietām, dabu, dabas spēkiem un to uztveri. skaidrs, ka "spēks", kas ir visu dabas elementu pamatā, ir Dievs, taču, acīmredzot, cilvēka kognitīvo, psihisko vai garīgo traucējumu, kļūdu, aizšaušanas garām dēļ elementi tiek izņemti no kopainas, individualizēti, person ificēti un apdvesti ar cilvēka paša duļķaino garu - lai gan no otras puses dabas elementā tiešām pretī raugās paša Dieva gars, dzīvība - un daba ir dzīvība - ir no Dieva, dabā tiešām ir sākotnējais gars, garainis, dvaša, elpošana, dzīvība dabā ir iedvesta un visur klātesoša. bet cilvēka gars, nogriezts no Dieva, ir saduļķots, un grandiozā misconception un miskalkulācijā visus atsevišķos dabas elementus apveltī ar savu garu, iedvešot tajos savas ilgas, cerības, solījumus, savu taisnību, kaut kādā brīdī pats sev radot priekšstattu par šo dabisko elementu autonomiju kā gariem; "fascinācija" ir īsteni reliģisks termins, un viss šīs dabas košums, spēks un dzīvība mūs fascinē, nobur, bet vairumā gadījumu tas mūs neved pie tā visa patiesā autora un dzīvības devēja, bet gan sajauc ar mūsu apziņas problēmu un novirza uzmanību, fascināciju citur, piekaļ skatu un sajauc galvu. bet, kā jau teikts, nevis tāpēc, ka dabā būtu ļaunums (Trīram filmā ir lieliskā tēze, ka daba ir antikrista baznīca), bet gan ļaunums jeb sagrozīta uztvere ir cilvēkā, un cilvēka garam tiešām ir liels spēks, un kombinācijā ar dabas pirmspēkiem un sagrozītu uztveri tas var radīt iespaidīgus efektus, dēmonus, kalpību ļaunajiem gariem.

tiesa, bībelē, arī paša Jēzus vārdos ir norādes, ka tur ārā, pasaulē, a r ī ir kaut kāds pirmatnējs ļaunums, kas sasaucās ar to, ko raksti par widespread danger. Pāvilam ir šie mīklainie vārdi: "Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām. Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā."

Ļaunie gari pasaules telpā (grieķiski izklausās vēl iespaidīgāk)? Lūk, tas laikam tiešām ir kas baiss.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
[info]methodrone on April 6th, 2018 - 09:58 pm
Jā, piekrītu tavam cilvēka psihes duļķu turned garu skaidrojumam. Man iešāvās prātā līdzība ar Voldemortu, kā viņa dvēsele sadrumstalojās ļaunuma iespaidā, veidojot sort of spirits, kas iemiesojās objektos un pašā Poterā. Varbūt cilvēkam apzināti vai neapzināti slēdzot visādus mazus un lielus līgumus ar sātanu, tiek ņemtas viņa dvēseles/psihes šķipsnas un pārvērstas duļķu garos.

Bet intuitīvi (un ja reiz bībelē arī rakstīts) šķiet, ka ir no kritušā cilvēka neatkarīgs ļaunums. Kā nekā, no kurienes radās čūska paradīzē? Varbūt ļaunums bija viena no Dieva būtnēm turned sour. Tu drošivien neesi fans, bet vienā no gnostiķu gospeļiem bija sort of aprakstīta (fragmentāri) vīzijā redzēta Jēzus pēcnāves/pirmsaugšāmcelšanās nolaišanās ellē pie šķiet septiņiem dažādiem demoniem (neatceros akurāti), kas toreiz lasot šķiet tulkojās kā objektīvs ļaunums.

And that's my whole worry - mēs zinām tik maz par ļaunumu, mēs esam redzējuši tā izpausmes, bet zinām gaužām maz. Protams, bībelē ir brīdināts, ar ļaunumu neielaisties nekādā komunikācijā, un uzticēties Dieva sargāšanai, tas ir viss kas cilvēkam jāzina, kas man šķiet leģitīmi. Bet es uztraucos, ka cilvēki tik daudz grēko (un es pati) jo vienkārši nezina ļaunumu.
(Reply) (Parent) (Link)