Comments: |
hm, tu laikam nesaprati, ko es gribēju teikt ar to video savā pirmajā ierakstā. ja gludu metālu pieliek pie ādas - tas var pielipt, neatkarīgi no vakcinēšanās un pārliecības. to neatkarīgi ir vairāki cilvēki aprakstījuši, kā arī sarakstījuši grāmatas par tēmu, kā šādu efektu panākt, un tur viss atbilst maniem uzskatiem par loģiku. no kā sastāv magnēts? no metāla. tātad tam jālīp tieši tāpat kā karotei. tālāk, no savas pieredzes zinu, ka vakcinētā ķermeņa daļa ir karstāka. visam vakcinētajam cilvēkam var būt augstāka temperatūra, bet man tāda bija tikai vakcinētajā plecā. neatceros vairs, vai tā svīda arī, bet svīšana mēdz būt saistīta ar temperatūru. termoregulācija, tātad pēc vakcinēšanās un pie vakcinētas vietas ir jālīp labāk.
nē, man vienkārši nav intereses. tev arī droši vien nav intereses likt pie pieres karotes. manuprāt, būtu jāsāk tieši ar tām karotēm.
Lai norādītu uz atšķirību starp karotes pielipināšanu un magnēta pielipšanu jau iepriekš jautāju par pašas pieredzi ar magnētiem. Šī atšķirība, manā pieredzē, ir pietiekami liela, lai tās nevarētu sajaukt un ir iespēja novērst sasvīšanas lipšanu, pirms likt magnētu pie rokas.
Karotes šajā situācijā neko nepierāda, ja vien nav magnetizētas un tiek liktas pie vakcinācijas vietas.
Intereses, laika, vēlmes trūkums. Atrunas bailēm, ka man izrādīsies taisnība?
Sev pārbaudīju ar trīs dažādu stipruma magnētiem, nekas nelīp, bet es ar neesmu špricēts ar jaunajām eksperimentālajām vakcīnām. Vai karotes sev pamēģināji?
nē.
svētdien mani sakoda bites, un viena koduma vieta vēl aizvien ir silta un sāpīga. teorētiski tur varētu labi lipt klāt. bet man nemaz nav tāda magnēta, turklāt man raksturīga ļoti maza svīšana, tā ka lai paliek.
Šie dati nekvalificējas. Piedod.
Tas aplinkus norāda, ka esi dabūjis Astra vai Jonson?
AstraZeneca vakcīna – vīrusa vektora – arī ir jauna un eksperimentāla. Līdz šim izmantota tikai mazos apjomos pret ebolas vīrusu. | |