MaKo
Replying To 
2.-Sep-2010 02:19 pm
Nujā, iesist ar readeri klasesbiedram kaut kā stulbi- pārāk viegls un dārgs priekš tāda pasākuma. :)
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..
This page was loaded Jun 23. 2026, 10:55 pm GMT.