MaKo
Replying To 
5.-Jan-2005 09:52 am
Svečvadus paraustīju, kondensātu nemanu. Sadalītāja vāks? To gan vēl nepalūkoju - paskatīšos....
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..
This page was loaded Jun 23. 2026, 2:38 pm GMT.