mad_max ([info]mad_max) rakstīja,
@ 2006-02-24 10:10:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Hello
Hello! Hello! Haw are you?
Nu, ko, mans pirmais ieraksts ir izdarīts manā pirmajā interneta(da jebkādā) dienasgrāmatā. Man patiešām bija uznācis besis, internetā vairs nekā jēdzīga nebija, bet vecās, labās lapas vispār netika atjaunotas, nemaz nerunājot par superfantasy.nemirst.lv, kurš bija nokāries jeb serveris tika nodzerts(spriežot pēc pašu publicētajiem materiāliem). Tā nu es uzraku Sviesta cibu ar neskaitāmu starplinku palīdzību(tas viss sākās iekš gamez.lv).
Neesmu vēl īsti apradis ar šo te štelli, bet vismaz pagaidām man tā patīk, ja paveiksies, tad dabūšu atkarību. Tad es būšu alternatīvs, nestaigāšu draugiem.lv pavadā. Kā saka mad_max:"draugiem.lv ir domāts manai muterei, Sviesta ciba tieši man!".
Nu tad pēc kāda laika uzrakstīšu kaut ko sakarīgāku, vispār man ir maz laika. Nākošo nedēļ jānodod kursa darbi, bet es īsti nezinu savu kursa darba tēmu, forši. Jums nav par ko uztraukties, kādu sutku pastrādāšu un viss būs ideāli. Ticiet man, tad mēslos būsiet kā likts. Man var uzticēties! :) lol...


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]samurajs
2006-02-27 16:51 (saite)
Sveiki. Dillēs tos draugiem.zb, bļe.
Pacentīšos neuztraukties. Cerams, ka izdosies. Joks.

(Atbildēt uz šo)


[info]mad_max
2006-03-01 11:28 (saite)
draugiem.lv domāts veciem ilvēkiem, kuri mēģina atrast savus skolas biedrus, vai arī pamatskolniecēm, kuras uzaicina draugos kādu keksu no Talantu Aģentūras

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]samurajs
2006-03-02 00:03 (saite)
Drugani ir domāti tīri kontaktiem un nepieciešamas informācijas apmaiņai, un nekam vairāk. Piemēram, viens mans labs biedrs uz Angliju peļņā aizbrauca. Visērtāk jau ir caur to portālu ar viņu sazināties. Bet izmantot tādu fīču kā draugiem.zb dienasgrāmatas ir vienkārši nepieklājīgi, jo ir taču SC.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]mad_max
2006-03-01 12:28 (saite)
ilvēkiem ir domāts kā cilvēkiem, bļe

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?