lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
19:22: skatījos caur logu, kā vecmamma no baznīcas nāk uz mašīnu, un gandrīz apraudājos. viņa stāv brūnā beretītē, brūnā mētelī un brūnos svārkos, kājās viņai melni zābaki uz papēdīša, uz elkoņa uzkārta soma. viņa mūs ierauga, viņa groza ķermeņa augšpusi, lai it kā iešūpotos pagriezienam uz mūsu pusi. kā tāda laiva ar airu rokām, plaukstas saspringušas, it kā apņēmušas neredzamus ābolus, kausiņi, ar kuriem airēties pa gaisu, jo kājas viņai neklausa. viņa mēģina nākt, bet nevar. nevar paiet. viņa mīņājas un pasper dažus milimetrus, plaukstu kausiņus savieno sev priekšā, ņurca rokas kā tādu kabatas lakatiņu un lēnām, lēnām nāk, ik pa laikam apstājoties, it kā ceļgali viņai nelocītos. mamma paver viņai durvis, es no aizmugures pasniedzos, lai mašīnā ieceltu viņas somu, kurā redzu maizes klaipu un barankas. nopirkusi, kamēr mūs gaidījusi.
tagad gan apraudājos.

stulbais piņņātājs, varēji izkāpt, paņemt viņu opā un iecelt mašīnā.

Comments

[User Picture]
From:[info]saccharomyces
Date:19. Marts 2017 - 20:09
(Link)
manuprāt, tieši tas, ka jūties kā raudāt par šo, parāda, ka galīgi neesi stulbs
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:19. Marts 2017 - 20:14
(Link)
viena lieta ir justies, bet cita - darīt.
es gan mammai vaicāju, vai vecmammai nevajadzētu palīdzēt, viņa teica, ka viņai īsti palīdzēt nevar. tas ir - pieturēšana viņai neko nedotu, jo viņai nav problēmu ar līdzsvaru, viņa vienkārši nevar pakustināt kājas. tā nu es tikai skatījos un gribēju raudāt, un tikai pēc tam iedomājos par paņemšanu opā vai vismaz aizskriešanu pēc viņas somas.
[User Picture]
From:[info]saccharomyces
Date:19. Marts 2017 - 20:18
(Link)
bet Tu domāji un iedomājies, tas ir vairāk, nekā liela daļa pasaules. un tagad, kad šo esi izdomājis, ja citreiz notiks līdzīgi, Tev jau būs gatavs plāns, ko piedāvāt. nevajag sevi šaustīt, zvēriņ - Tu esi labs, mīļš un jauks, vienkārši tā situācija kopumā ir pabriesmīga.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:19. Marts 2017 - 20:37
(Link)
nu labi. es pat nezinu, vai man pietiek spēka, lai paceltu vecmammu, bet es ceru un gribu, ka pietiek.
[User Picture]
From:[info]blond
Date:20. Marts 2017 - 00:04
(Link)
Velns, tagad man arī jāraud.
Vispār, ir tā, it kā es tavu vecomammu, mammu un tēti pazītu 100 gadus.
Powered by Sviesta Ciba