lavendera -

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

Links
patiesi
ģeodati
britu komēdijas
grāmatas
spāņu podkāsti
popadancevs
naktsmājas
latv. filmas
stereo
lidojumi
podkāsti
mājas
anglene
putnu balsis
dzīvokļu cena
grāmatas gen
aum
workaway
smadzenes
Antons
poliglots
psihe 1
psihe 2
coursera
stupidfox
cariatura.ru
banksijs

April 15th, 2019


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
11:11 am
Pēc tam, kad pēc ilgas un nesekmīgas sarakstes aizgāju uz VSAA otrreiz klātienē, visu paskaidroju uz pirkstiem un stipri tuvredzīga kundzīte rūpīgi izpētīja manu darba grāmatiņu ar lupu, tomēr darba stāžā ir iekļauti vēl 11 mēneši.

Šorīt savukārt radās cits finansiāls jautājums - man vienmēr licies, ka tas uz mani neattiecas, bet acīmredzot nodokļu deklarācijā var un vajag iekļaut ne tikai medicīnas čekus, bet arī ziedojumus visādiem tur ziedot.lv.
Bet vai man atmaksās arī kādu naudiņu par to, ko esmu ar norādi "ziedojums [enerģijas apmaiņai :D]" pārskaitījusi kaut kādām citām organizācijām? Nupat, piemēram, samaksāju 200 ar norādi "Ziedojums par Armēniju". Varbūt man arī atlikumu izdevīgāk pārskaitīt ar "ziedojuma" norādi, nevis iedot ceļojuma organizatoriem ķepā?

Sasodīts, ka šogad visādi ceļojumi notiek ar sakrītošiem datumiem. Piemēram, Jordānija ar ļoti vilinošu plānojumu Latvijā atgriežas dienu pēc tam, kad man jau jāizlido uz Armēniju. Piecas dienas agrāk nevarēja to piedāvājumu iemest? Es mēnesi gaidīju Jordānijas variantus, kamēr beidzot nopirku aviobiļetes citā virzienā...

Andalūzija savukārt sakrīt gan ar Turciju (kurp dodas paziņas), gan mēnesi ilgu vālējienu pa dziļo Krieviju (nu labi, es tāpat nemāku ne stūrēt bezceļnieku, ne arī piešūt norautu roku).

Būs vien pašām jāsaplāno Ķīna, Taizemes ziemeļi vai Mjanma.

Man ir jāiztērē briesmīgi daudz atvaļinājuma dienu, esmu atvērta visādiem ekspedīciju un piedzīvojumu piedāvājumiem. Vai arī ienesīgu sezonas darbu piedāvājumiem.

Atgriežoties pie naudām un nodokļiem - lld saka, ka valsts cilvēku vienā laidā soda par to, ka viņš ir sagribējis uzbūvēt māju. Baznīca kādreiz ņēma desmito tiesu. Ja tu tagad vēlies pārdot ne savu vienīgo īpašumu (bet, piemēram, māju, kurā nevis 5 gadus esi dzīvojis pats, bet to izīrējis, vai varbūt kaut ko mantotu), valsts paņems piekto daļu tavas naudas...
Apsverot to visu, ja tuvākajos gados iespējams mantot kādu nekustamo īpašumu, kuru pārdosi, tad patlaban dzīvokli pirkt nedrīkst...

(3 ir | apliecini to, ka esi)

Comments:


[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:April 15th, 2019 - 12:01 pm
(Link)
Gan jau ka ir jābūt reģistrētām labdarības organizācijām, lai varētu dabūt nodokļu atlaidi par ziedojumiem. Un šīm organizācijām arī ir kaut kādas noteiktas prasības jāizpilda, un nevar būt vienkārši SIA, kas organizē ekstrēmus braucienus.
[User Picture]
From:[info]jan09
Date:April 15th, 2019 - 04:25 pm

;)

(Link)
Pieskaroties domai no pēdējām rindkopām - valsts (un ne tikai LV) spiediens aktīvi liek piedomāt par 1 cilvēka SIA, vnk lai ieekonomētu.
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:April 15th, 2019 - 07:44 pm
(Link)
200neiro ziedojums!!!

> Go to Top
Sviesta Ciba