Laba doma ([info]laba_doma) rakstīja,
@ 2020-02-14 13:42:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ar auto tehnisko apskati ir kā ar bitēm - nekad neko nevar zināt. Ir bijušas reizes, kad mani izbrāķē par to, ka ugunsdzēšamajam aparātam ir beidzies derīguma termiņš, un citiem sīkumiem, kurpretī šodien man par viņu nemaz nepaprasīja un beigu beigās izlaida cauri pat ar salūzušu amortizatora atsperi, par kuru, es domāju, man mierīgi varēja pateikt, lai salaboju un braucu atrādīties vēlreiz.

Apskates vērtēšanas kritēriji man ir mīkla, bet vienu sakarību es, šķiet, esmu atkodis - pirms apskates vajag nomazgāt auto! Pagājšgad nomazgāju un izgāju ar pirmo reizi; šogad nomazgāju un atkal izgāju ar pirmo. Amats rokā (es ceru).


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]scope
2020-02-14 14:12 (saite)
Rīgā konveijers, ugunsdzēšamo un trijstūri padsmit gadu laikā ne reizi nav prasījuši, ja arī kur piesienās, tad 99% par tēmu.
Cita lieta perifērijā, kur, aiz neko darīt, izdomā visādas dīvainības, ko pārbaudīt.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]laba_doma
2020-02-14 15:16 (saite)
Konveijers par tēmu man tīri labi patiktu. Pirms pāris gadiem mani Rīgā izsvilpa par to, ka man automātiskās gaismas slēdzas bez gabarītgaismām. Es viņiem saku, ka šajā gadījumā automātiskās gaismas pilda dienas gaitas gaismu funkciju, bet šis - nē, tuvajām gaismām vienmēr ir jādeg kopā ar gabarītu gaismām. Pilna pasaule ar auto, kam LED dienas gaitas gaismas deg bez gabarītiem, un par to viņiem viss liekas ok, bet man tāda pati situācija, redz, piepeši ir milzīgs defekts, ar kuru nedrīkst piedalīties satiksmē.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]scope
2020-02-14 15:19 (saite)
Nu, tas no definīcijas likumā atkarīgs.
Ja tās, ko ieslēdz skaitās tuvās, nevis DRL, tad jā, ar gabarītiem.

Par tiem, kam led virtenes deg - lielāka sāpe, ka tiem oficiāli un legāli nekas nedeg aizmugurē, arī rīta un vakara krēslā (panelis gan deg, kas rada ilūziju, ka viss OK).

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]laba_doma
2020-02-14 16:28 (saite)
Nēnu, likumā, es pieļauju, ir ierakstīts arī, ka ugunsdzēšamajam aparātam ir jābūt ar derīgu termiņu, bet runa bija par būtisko un nebūtisko.

Kronis visam bija, ka tas pats čalis man arī ielika 2 par pusrāmja buksēm, kuras es neesmu nomainījis vēl joprojām - nevienā servisā, nedz arī tehniskajā apskatē ne pirms, ne pēc tam man neviens ne ar pušplēstu vārdu nav ieminējies, ka buksēm ir kāda vaina, bet tam čalim likās, ka viņas ir tik beigtas, ka ar tādām nedrīkst piedalīties satiksmē. Kaut kāds pilnīgs pāķis man tur toreiz trāpījās.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?