Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Vērojot Bregoviča koncertu afišas, es arvien domāju - cik spējīgi mēs esam abstrahēties no viņa politiskajiem uzskatiem? Resp., no tā, ka viņš kā [šobrīd] prokrievisks serbs var simpatizēt mūsu - [šobrīd] antikrievisko latviešu naidīgajam Putina režīmam?
Un vai tas padara viņa talantu mazāk baudāmu?
 • Es tā īsti nespēju. Talants talantam, bet godaprātam taču arī jābūt :/
  • man liekas, ka viņa pasaules ainā ar godprātu viss kārtībā. T.i., viņaprāt - pārējā pasaule laiza pakaļu stiprākajai lielvarai, bet viņam pietiek drosmes neatteikties no tiem, kas palīdzēja viņa kopienai ļoti sarežģītajā Balkānu konfliktā.

   Un, ja es būtu serbu atraitne Bosnijā, mana pozīcija, visticamāk, būtu tāda pati.

   Tagad - būdama antikrieviska (bet ne proamerikāniska) latviete savā politiskajā situācijā es varu tikai censties par to puslīdz adekvāti reflektēt.
   • Es saprotu viņa domugājienu, kuru Tu centies pavēstīt, taču manā skatījumā viņš vienalga lepni danco pa svaigiem ukraiņu kapiņiem.
 • talants? nē nu, kaut kas jau ir
 • kā teica Raņevskas kundze "Talants ir kā kārpa uz deguna un ar personas uzskatiem tam maz sakara!"
 • es neesmu, bet tā ir mana problēma.
 • es vienmēr abstrahējos, man diezgan po, kas kuram galvā,jo šodien viņam galvā tas, rīt attapsies un būs jau cits, re, kā Mielavs dziedāja, dziedāja pie Uzvaras pieminekļa, un tad attapās:)))pppp
 • zini, bija nudien baisi, kad viņš pērn, Liepājas koncertā tā izskaņas daļā uzsāka sprediķi par to, ka armija- tas ir forši, kalašņokovi- tas ir mūsu jaunais miers un cik labi, ka Latvijai ir tāds kaimiņš un lai mēs to novērtējam. proti, pērkot biļetes, es izvēlējos koncertu, nevis politiku un, turklāt, kādu.


  bet man par šo ir daudz pārdomu, jo bija stindzinoši (?) dzirdēt Igo "atgriešanos" kaut kādā krievu estrādes/kino konservu pasākumā Dzintaros tikko. Mugurkaulam ir jābūt, lai cik badā nebūtu mākslinieks/mūziķis un visneatgriezeniskāk mani skumdina tas, cik lēti, izmisīgi lēti viņi pārdodas.

  • Bregoviča (kā arī Kusturicas) gadījumā - es ne mirkli nedomāju, ka viņš pārdodas. Esmu pārliecināta, ka viņš TIC un uzskata, ka tieši viņam ir Mugurkauls stāvēt pretim apmāto/pārdevušos Rietumu spiedienam.

   Un viņam poh*, ka no mūsu puses tas viss izskatās pavisam otrādi.

   (Jo tas, kas notika un turpina notikt Balkānos, ir, maigi sakot neviennozīmīgi.)
Powered by Sviesta Ciba