Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Diezgan droši varu apgalvot, ka šis ir manā līdzšinējā mūžā brīnišķākais maijs: https://www.meteo.lv/jaunumi/laika-apstakli/si-gada-maijs-klus-par-siltako-noverojumu-vesture?id=1817&cid=100
 • Es kā reiz, kad gāju mājās, nodomāju, ka man tā kā par karstu, bet tad iedomājos Tevi un noteicu - nu, nekas, ka man karsti, toties krii var beidzot priecāties. :) Izbaudi! :)
 • man arī
 • :) (man par karstu, bet tā ir labāk, kā pērns, kad maija vidūs sniga vēl :) )

  Bukšs šogad tavs "draugs" šķiet:
  "Jūnijs gaisa temperatūru ziņā būšot tuvu normai, taču sausāks, nekā parasti. Arī laiks ap Jāņiem būs silts, ar īslaicīgu pērkona lietu, bet bez ilgstošiem nokrišņiem.

  Jūlijs būšot silts, reizēm par karsts, ar pērkona lietusgāzēm bagāts vasaras mēnesis. Arī augusts solās būt kopumā silts un saulains, mēneša pirmajā pusē iespējami stipri pērkona negaisi. Augusta otrā puse solās būt silta, saulaina un sausa. Dabas vērotājs teic, iespējams, ka šogad būs viens no saulainākajiem augusta mēnešiem pēdējos gados, bet tas savukārt palielinās mežu ugunsgrēku risku.

  Tālāk sekojošais septembris rādās būt jauks un saulains, ar dzestrām naktīm mēneša otrajā pusē. Septembra pirmajā pusē daždien ducinās pērkons, bet laikā ap Miķeļiem (29. septembris) sagaidāmas arī pirmās rudens salnas."
 • Jā, domas par Tavu laimi man drusku mierina :)
Powered by Sviesta Ciba