Jā, viņiem aizliegts izsniegt tipa 'skaidrojumu', bet viņi tik un tā ļauj salīdzināties pret savu datu bāzi, kas principā ir gluži tas pats, jo vari redzēt - lielāks vai mazāks risks kā populācijā, cik lielāks utt. Kā arī cik sapratu, tad dod linkus uz pētījumiem, kur var saprast kas un kā, ja nu ir interese.
:) Jā, jā, tieši tā! Nu tā jau ir ģenētikas skaistā puse - vērot gēnu pārmantošanos paaudzēs. Šī tā saucamā ģimenes anamnēze ir mežonīgi svarīga. Tomēr. Vienmēr jau paliek varbūtība - mantota tā pazīme vai nē. Piemēram, ja tā ir pazīme, kas izpaudīsies tikai vecumā. Zinātu, ka ir tā pazīme atnākusi, varētu jau jaunībā zināt, ko labāk nevajag darīt.
ja par RISKIEM no ģenētiskās puses
ja par marķieriem un riska faktoriem - tas ir cits stāsts, katram vēzim cits.
prasi, pastāstīšu. strādāju Onkoloģijas institūtā.
Pāries histērija, varbūt patiešām ko uzjautāšu. Tas ir ļoti laipni no Tavas puses, patiesi.
Es neesmu šos izmēģinājusi, bet man paziņas, kas pamēģināja, atklāja to, ko varēja jau redzēt paskatoties uz vecākiem un radiem.
:) Jā, jā, tieši tā! Nu tā jau ir ģenētikas skaistā puse - vērot gēnu pārmantošanos paaudzēs. Šī tā saucamā ģimenes anamnēze ir mežonīgi svarīga.
Tomēr.
Vienmēr jau paliek varbūtība - mantota tā pazīme vai nē. Piemēram, ja tā ir pazīme, kas izpaudīsies tikai vecumā. Zinātu, ka ir tā pazīme atnākusi, varētu jau jaunībā zināt, ko labāk nevajag darīt.