29 Aprīlis 2016 @ 22:50
 
tētiņš mirst.
un ez viņu tā arī laikam nekad nesamīļošu.
jo nu. prioritātes.
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 19:08
 
Inflācija aprīlī bijusi 7,69% - kožļājamā gumija kļuvusi dārgāka par 4 centiem par paciņu.
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 15:02
 
par šo tēmu kādu laiku netiku domājis. pieļauju, ka sabiedriskā doma pa šiem gadiem būs attīstījusies, tādēļ lūdzu ieķeksējiet. un, ja prasās, droši uzkasieties.
atruna: kad nopirkšu nākamo riteni, neplānoju pātraukt to slēgt uz ielas, gribu tikai saprast, ar ko.

Poll #20704 velosaslēgi
Open to: All, results viewable to: All

Mēdzu riteni atstāt uz ielas saslēgtu ar

View Answers

trosi
8 (19.0%)

vienkāršu govs ķēdi
3 (7.1%)

nevienkāršu ķēdi audumā
13 (31.0%)

U tipa pakavu
14 (33.3%)

nemēdzu. nesu riteni visur līdzi
4 (9.5%)

Manuprāt visdrošāk riteni slēgt ar

View Answers

trosi
1 (2.3%)

vienkāršu govs ķēdi
2 (4.5%)

nevienkāršu ķēdi audumā
4 (9.1%)

U tipa pakavu
20 (45.5%)

salokāmu posmveida saslēgu
17 (38.6%)

Tev pašam vai tuvam cilvēkam ritenis ir ticis nofenderēts par spīti visai

View Answers

trosei
26 (78.8%)

govs ķēdei
4 (12.1%)

ķēdei audumā
8 (24.2%)

pakavam
6 (18.2%)

salokāmajam posmveida saslēgam
2 (6.1%)

 
 
29 Aprīlis 2016 @ 14:12
 
Es kā vienkārša meitene no laukiem tikko šoku noķēru, vēl tagad nevaru atiet. Mums uz iestādi piegādā gaļu no firmas "Nākotne" - ērti, jo ir lētāk, gaļa ir normālas kvalitātes u.t.t. Bet šonedēļ es esmu nobriedusi veikt tādas darbības kā pirmoreiz mūžā pastāvīgi izvārīt galertu, tāpēc pasūtīju cūku kājas un cūku astes. Bet, kad es tās astes ieraudzīju, gandrīz no krēsla nokritu - kaut kādi strupuļi. Ja nebūtu uzdotas par cūku astēm, domātu, ka noskūtas kazas ļipas, goda vārds. Ko mēs vispār ēdam?
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 11:37
 
tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un mums izdodas tajā svētdienā aizbraukt uz suņu skriešanās sacīkstēm. tur skries basenži! un vipeti! un īru! vilku! suņi!
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 09:10
 
Ja saruna jau uzreiz iegriežas tā, ka jānosauc vēlamais atalgojums, var ietaupīt veselu lērumu laika uz pašslavināšanu un ekskursiju pa uzņēmumu.
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 08:45
 
es esmu bučojusies z-scars koncerta laikā.

nebiju pilngadīga, un mani randiņot vēlējās vīna bāra bārmenis. lai arī viņš man pārāk simpātisks nelikās, tomēr jaunība un iespēja vienmēr par brīvu dabūt vīnu darīja savu. piekritu iet uz randiņu, un šis randiņš, surprise surprise, labākajā iespējamā vietā - Dzintaru pludmalē uz grupas Chumbawamba (vai tā to rakstīja?) koncertu.
un, lūk, pie iesildītājiem, kas bija šī slavenā Kiviča grupa, bārmenis mani bučoja.

tas arī bija vienīgais, kas starp mums abiem bija. protams, zēns dusmīgs, izdevis 5 latus par koncerta biļeti dāmai, bet viņa - tikai bišiņ pabučojas pie z-scars!
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 08:26
 
izlasot šo rindkopu, ko izlasiet jūs?

Nav grūti aprēķināt, ka šādu uzskaites sistēmas kļūdu rezultātā "Rīgas satiksme" gada laikā var nesaņemt ieņēmumos virs 100 eiro no viena pasažiera. Pēc dažām aplēsēm, piemēram, 2013.gadā "Rīgas satiksme" pārvadāja 150 miljonus pasažieru, kas zaudējumus padara prātam grūti aptveramus.

es tajā izlasu,ka Pulkaprāt ir prātīgi sareizināt 100 eiro,kas ir summa,kādu viens gruntīgs sabtransporta lietotājs ir itkā uzdāvinājis RS trīs mēnešu laikā, ar tiem simpieēsmit miļoniem

jebtomēŗ pulka prātam grūti aptverama ir summa, kādu iegūst, sareizinot daļēji no gaisa pagrābto ciparu ar līdzīgi aktīvi braukājošiem pilsoņiem. ņemot vērā,ka tā rīgas karte ir izsniegta 222 160 subjektiem (bet diezinvai visi to lieto,ne? man,piemēram,arī ir sporta kluba karte,bet tapēc vien jau es neeju vingrot) un es varu derēt,ka lielākā daļa ir pensionāri,kas tapat neko nemaksā, un tad man atkal jābrīnās par tiem politiķiem un to,ko viņi spēj vai nespēj aptvert,jo,
protams,arī miljons nav nekāds sūds uz tā kunga vaiga,īpaši,ja ar to jāapmētā sušņakovs, bet, esnez, grūti aptvert?
 
 
29 Aprīlis 2016 @ 08:27
 
Retrogrādās planētas dara savu - brālim vakar nomiris viņa Nokia viedtālrunis, mēģināja lādēt, bet nereaģē. Man šodien arī kaut kādi gļuki ar manu vecuveco un neviedo telefonu bija - arī nelādējās. Tagad, kad atnācu uz darbu, pieslēdzu - lādējas. Nu, tā dīvaini.
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 22:41
 
kačīšiem <3
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 21:29
 
šodien bērns priecīgi dziedāja līdzi piedziedājumu 'Ghost Busters'. un koridorā pavēra durvis uz tualeti un noteica 'ciss'
mīļākā poza no jogas. suns ar galvu uz leju
Tags:
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 20:09
 
tā, draudziņi, beidzot esmu izlēmusi pirkt e-lasītāju. man gan nav īsti skaidrs kādas ir manas prasības un vajadzības (ja neskaita to, lai spilgtums regulējas un atceras kurā lpp paliku), līdz ar to ideālā gadījumā gribētu izmēģināt kādu lai saprotu kas un kā, jo nu tas būs pirkums ilgam laikam. varbūt kādam ir lieks vai aizdodams uz divām (3) nedēļām? varu arī atlīdzināt ar naudiņām, tā nebūtu problēma
m?
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 16:41
 
viss, pavasaris beidzās (pēc pusotras dienas)
atkal ir iestājies rudens...
Tags:
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 14:53
 
iet aiz loga cilvēki ar bērnu. redzu, ka liels vējš. tikko paceļu acis un redzu, ka pa gaisu gandrīz aizpūš pieaugušu vīrieti. seconājums - ir Vējš
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 12:37
lai jums laba diena  
Tags: ,
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 11:41
: gada ienākumu deklarācija, tātad  
šis lieliskais pārmaksāto nodokļu un medicīnisko tēriņu atgūšanas veids, veselus 23% var dabūt atpakaļ!
nu ko, aizpildīju savu deklarāciju. brīvprātīgi. par 2015. gadu. pirmo reizi mūžā pievienoju čekus par ārstniecības izdevumiem (level: adult), eds man visu skaisti sarēķināja. ir pārmaksa, jēj.
pēc dažām dienām saņemu vēstuli no vid (mīl viņi papīru tērēt par visādām glupībām, - nodomāju). vid mani laipni informē, ka viņu pienākumos ietilpstot pašrocīgi labot, kā lai pasaka, kļūdas manā deklarācijā. un kļūda esot tāda, ka mana aprēķinātā pārmaksa patiesība ir piemaksa, kas man jāveic 30 dienu laikā, jo mani deklarētie un vid datu bāzē esošie dati nesakrīt.

ņemu vēstuli, eju pie mammas, prasu - kā tas vispār ir iespējams?
bija agrāk tādi joki, ja ar mikrouzņēmumiem strādā, bet tagad no kurienes?

pētam, pētam, pētam. un sapētam, ka (oh, this one's good!) vieni, sukas, klienti, kuri man nevienu reizi nav algu pat samaksājuši, un vēl arī atbrīvot no darba negribēja, tāpēc man bija jāiet uz vid un jāraksta iesniegums, lai mani nafig atbrīvo, viņi, tātad, sukas, paņēmuši, un, joptvajumaķ, uz savu fucking galvu piemērojuši man nodokļu atvieglojumus, it kā pie viņiem būtu mana nodokļu grāmatiņa! lai tik man kādreiz kaut ko paprasa, es šo patīkamo pārsteigumu paturēšu prātā.

un ko mēs varam no šī gadījuma mācīties?
pirmkārt, gada deklarācijas brīvprātīga iesniegšana var no tava (t.i., mana) maka arī izripināt kapeikas.
otrkārt, vismaz pirmajā darba mēnesī jāpieprasa algas lapiņu, lai redzētu, vai darba devējs nav asprātis.
 
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 10:52
 
jūs te par kūkām i man sagribējās
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 07:52
 
Meditācijas vietā izvēlējos aiziet uz jogas nodarbību. Atzīšu, ka, iespējams, baidos no meditācijas. Tas ir kaut kas tāds, ko es nespēju sev galvā pieņemt - kā tas ir iespējams, meditēt, atslēgties no visa. Joga gan bija ļoti forša, tieši laikā pēc sporta zāles - bija sāpīgi, bet izstaipīju visus muskuļus. Joga palīdz saprast cik šausmīgi saspringta esmu 24/7, kad pleci sarauti gaisā un ķermenis negrib lāga uz grīdas atslābināties. Domāju, sākšu iet regulāri.
Enerģijas vilnis joprojām neizsīkst - joprojām ceļos ap 5.30 no rīta (jau mostos bez modinātāja), eju uz sporta zāli. Vakar gāju gulēt 11 vakarā, bet joprojām bija tāds enerģijas lādiņš, ka nezināju ko ar to iesākt. Karls smejas, ka esmu pilnībā mainījies cilvēks un kurš būtu domājis, ka pasaules lielākā miegamice kļūs par cīrulīti.
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 09:30
 
Vai tavi vecāki organizēja tev dzimšanas dienas, kad dzīvoji ar viņiem (tb-kad biji mazs)?
Vai svini savas dzimšanas dienas tagad?


man vienkārši ir skumji par cilvēkiem, kuri nesvin savas dzimšanas dienas. Es zinu, droši vien viņi par to pat nav nelaimīgi, bet man ta skumji - nu kā var būt tik vienaldzīgs pret sevi? Tāpēc man tagad ir versija -mani vecāki man organizēja dzimšanas dienas, tāpēc nevaru iedomāties tās kaut kā nebūt neatzīmēt. Pat, ja jūtos ļoti slima, kūku tāpat nopirkšu.
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 08:34
smukas krūzes tējai  
kur tādas dod?

secinājām,ka mājās ir viena, nesmuka un par to pašu jākaujas jeb "kuršpirmaispaspēs"

nemācēšu precīzi nodefinēt smuka, bet esmu gatava uzklausīt variantus

upd. man ir divas Dunoon, kas kalpo gadus desmit katru dienu - viena darbā,viena mājās, bet tas ir kafijai - 30cl. un,man ir aizdomas,ka lai cik ļoti man patiktu kaķīši,mož tas vecums ir pagājis. bet kvalitāte gan viņām riktīgi laba.
Tags:
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 07:50
stila padoms vajaga  
ir kādas mājaslapas, kurās jūs meklējat iedvesmu? ko ar ko saskaņot, kas tagad modē u.tml. man gan vakar atnāca vakar jaunā Spices reklāmas avīze (izrādās ka mežģīnas nāk atpakaļ modē! vī! tāpat kā boho, kas izrādās ir tāds normāls stils ne tikai manā garderobē) un tad draudzene atveda atpakaļ veselu kasti ar šmotkām un tur ir dievas lieliskas kleitas un šmotkērijā no  [info]au dabūto Allas Pugačovas sikspārņu blūzi neprātīgi skaistās krāsās (atceries to, kur kopā sarkans, rozā, oranžs un violets nierīšu rakstos?! vī!) un man maija beigās jāiet uz vairākiem pasākumiem un jābūt smukai un es to sikspārni vilkšu, tikai ko vilkt klāt?!
Tags:
 
 
28 Aprīlis 2016 @ 01:48
 
trolejbusā saskatāmies
un tūlīt novēršam acis
skatieni izkausē logus
ķermenis sēdmatraci

vadi džingliņu spēlē
tu spogulī pūderē vaigus
un pacel acis, bet manas
ir zemu nodurtas laikus

tu sēdi pretējā solā
un pirkstos biļeti plēs
tūlīt tu izkāpsi ārā
un mani vairs neredzēsi
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 20:28
 
šodien bija tik burvīgs un silts vakars, ka man gribējās iet ielās un priecāties.
gandrīz vai aizbraucu mājās.. ;)
...
ko es gribēju izdarīt, bet neizdarīju: nepiezvanīju nevienam un neuzprasījos ciemos vai uz vakarēšanas kompāniju (izņemot 1 cilvēku, kas neatbidēja uz zvanu).
vienatnē dzert alu Labietī nav nemaz tik forši.
man vajag vairāk draugu/paziņu, ar ko kopā varētu randomā svinēt dzīvi..
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 11:38
 
no otras puses ir šitā. tā pakaļējā rumba pamazām mira, un vakar jau skaļi agonēja. priekšējā riepa laida, ka jāpumpē bija ik pēc pāris dienām. ķēdes kaste bija ielūzusi, servisā to pēdējoreiz saķibināja kopā ne gluži ar plastilīnu, bet ar tām plastmasas savilcējstipiņām, ar kādām latvijas slēpošanas pauguros stiprina pacēlāju biļetes. kuslo ķermeni klāja vātis un rūsa, ka katru reizi, kad lecu nost no apmales, izlēlojos, kā pajūk rāmja trubas un sāpīgi penetrē manu vienaldzīgo consūmera rumpi.
turklāt, kaut kad izgāšnedēļ veselu vakaru pētīju internetos citus velosipēdus.

es domāju, ka gazele pati visu saprata. naktī pārkrimta smieklīgo saslēgu, un tas bija tik smieklīgs, ka bija pat pa viņas nodilušajam zobrata zobam. nakts stundā viņa izripoja uz tukšās dzirnavu ielas un pa nakts lukturos mirdzošo skolas ielas celiņu, viegli piečīkstot, devās bastejkalna virzienā, kur vienīgais iekšrīgas kanāls, kuru viņai kopš emigrēšanas no amsterdamas tik ļoti bija pietrūcis.
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 11:11
 
atbraucu uz darbu uz iedomu velosipēda...
bet. es zināju, ka reiz tā notiks, jo visus šos ca 5 kopā pavadītos gadus es iztiku ar saslēgu, ko nopirku "pagaidām". vēl kaut kad nesen kāds visgudri teica, ka šitas nekur nederot, uz ko es atbildēju, ka pastāsti to šim veterānu duetam, kas drosmīgi paliek arī naktī-lietū, ja vajag, jau kuro sezonu.
kopumā es pieļauju, ka ritenis ir kaut kur izmests, jo tieši vakar kā reizi nočakarējās kaut kas pakaļējā rumbā, kas no malas izklausās pēc nejaukas čīkstēšanas uz katru riteņa apgriezienu. bet kad bremzē, tad čīkst kā vecs RVR vagons un izbiedē pilsētniekus. attiecīgi zaglim šonakt/šorīt nācās doties tieši tādā pašā ride-of-shame, kā man vakar mājupceļā.
ja redzat kaut kur mētājamies - uzpīkstiniet, lūdzu. ritenis - veca gazele, el classico. zaļā krāsā, nezogamā izskatā, ar baltu norūsējušu dubļu bleķi. uz rāmja priekšējās slīpās stangas aizvēsturiska "labas dabas" uzlīme. uz sēdekļa štangas - koši dzeltena ar uzrakstu Buff. nozagts ARSa rajonā.

*** )
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 10:40
 
vai tev ir vasaras plāni un apņemšanās?
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 09:35
 
 
 
27 Aprīlis 2016 @ 08:42
 
androīda weatheraps man stāsta, ka esot +1 ar rīlfīlu -1
neticu
beidzot sāk izskatīties pēc īsta pavasara (vakar bija oktobris)
un ķirši zied
bet vispār- šodien sākās pavasaris
tas, kuram zaļo lapiņu migla kokos
ziedkrūmi gan zied ļoti skopi.
Tags:
 
 
26 Aprīlis 2016 @ 17:07
vajag kasti  
klau, vai rīgā ir kāda vieta, kur var iegādāties nelielas, neapdrukātas kartona kastes? man vajag vienai ca A4 lielai, vecai, nebiezai grāmatai.
der arī veca kaste, kas , iespējams, būtu pat foršāk.