28 Aprīlis 2017 @ 20:05
I've learned something today  
viss sākās ar tēmu par cannoli un to, vai cena 2 eur/gab ir adekvāta.
tad es ieraudzīju facebook eventu: Cannolo Meistarklase (hosted by Luigi Delikateses Tallinas iela) - burvīga iespēja iemācīties tieši to- pagatavot labākos cannoli! protams, visu var atrast un iemācīties internetā, bet personīga pieeja vienmēr ir labāka, jo sevišķi, ja Luigi māte nāk tieši no Sicīlijas un tiek solīta slepenā recepte kopā ar izcilajām sastāvdaļām.
in real life mums parādija kasti ar fabrikā gatavotām cannoli āriņām un pateica, ka šis ir pārāk grūts process, lai to tā vienkārši iemācītu. bet var nopirkt tās āriņas te. un superrecepte bija sablendēt rikotu ar mazliet cukura un amaretto pildījumam.
kā es tur teicu, ka man prieks par cilvēkiem, kuri māk pelnīt naudu!? :) nure, es šovakar samaksāju 10 eur par glāzi vīna, pāris siera krikšu un 3 desu šķēļu degustāciju. + 1.5 cannoli un burtiski 20 ml liķiera.
jāsaka, ka pārējās beibes izskatījās vēl vairāk vīlušās kā es.
taisnības labad gan jāpiebilst, ka rikota un mocarella bija patiešām burvīgi labi. un vīns arī garšīgs...
 
 
28 Aprīlis 2017 @ 10:50
 
esat taču filmās redzējuši kā bokseri pirms cīņas bučo cimdus vai ne. es šādi dažreiz atvairu niķīšus. vakar piedomāju, turējos un izskatās ka esmu tomēr savakcinējusies pret tiem Rota vīrusa paveidiem, ar kuriem vēl nebiju pazīstama. nav nevienam bēbītis kam pēc mēneša pabučot rociņas? nu tā, lai to lietu nodarītu līdz galam?
 
 
28 Aprīlis 2017 @ 10:44
 
Šodien ir tāda diena, kad es esmu tik šaušalīgi miegaina, ka pat varētu nolikt galvu uz galda datora priekšā un aizmigt. Lejā Super neto (kāds super neto, mums ir Narvasen lejā, pamosties, Missalise) vairs Red bull nepārdod (tas parasti spēja mani kaut cik uzraut augšā no pusapziņas stāvokļa).
Un ko lai šādā stāvoklī dara, lai nenodarītu savam darbam pārāk lielu kaitējumu? Bija paredzēts taisīt jaunu Excel failu un rakstīt garas formulas.
 
 
28 Aprīlis 2017 @ 10:22
 
man ļoti ļoti patīk kad cilvēki saliek savas ceļojumu bildes portālos. tas nav tik uzbāzīgi kā tematiskās ballītes kurās ar laimīgiem komentāriem jāskatās neglābjami daudz bildes ar vietām kuras ne īpaši, kamēr pats savā nodabā vari pārlekt tam, kas garlaiko un kārtīgi izpētīt to, kas foršs
 
 
28 Aprīlis 2017 @ 10:13
 
beidzot pienāca tā brīnišķīgā diena, kad atbrauca meistars un sataisīja man šujmašīnu. labi, ka man vēl nav ieviesies tas burvju kalns ar šujamajiem audumiem un pāršujamām lupatām, jo no tās spēļmantiņas negribas ne atiet
/nu, jūs jau sapratāt ko darīt ar visiem liekajiem samtiem, džinsiem, mežģīnēm un vienkārši smukiem bet kkas nav tipa ģērbiem un audumiem :D (auduma kuļķenes, es jau nāku!)
 
 
28 Aprīlis 2017 @ 00:47
 
Šodien uzmodelēju savu pirmo 3d virtuvi. 5 dienas darbā ar jauno programmu un katru dienu iemācos kaut ko jaunu. Darbadienas beigās pateicu milzīgu paldies Matt, kurš piecieta manus jautājumus šonedēļ un atzinu, ka vairs neatceros kad bija pēdējā reize, kad no rītiem modos un biju priecīga iet uz darbu.
Tags: , ,
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 20:46
 
klau, a vispār ir kāds normāls veids/vieta kur konsultēties par biznesa uzsākšanu? kas nokonsultētu par dažādiem uzņēmējdarbības veidiem, nodokļiem, palīdzētu saprast kas ir un nav reāli, kuru ideju no vairākām ir vērts attīstīt. kas ar to nodarbojas - grāmatveži? biznesa kouči? biznesa inkubatori? nu tā pamatīgāk par semināriem ko organizē un vada koka sūdiņu ar latviešu zīmēm autori vai biznesmeņi, kas lielās ar pusotra gada laikā apgrozītu tūkstoti eiro
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 15:52
 
Es šonakt dzirdēju kā
aiz loga klusi smilkstot
iela pēc lietus raud.

Un man varbūt tikai likās,
bet tie kas kādreiz tikās
tagad šajā ielā nav.

Jā, zinu es esmu naivs,
bet ticu ka uz 3.
Krūtis ieelpos gaisu
un arī manā ielā līs.

Sagrauj un sit tik ļoti cik vēlies,
ar netīrām kājām tev nākšu klāt.
Nav manā ielā lijis tik ilgi,
nezinu vairs kā nomazgāt.
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 14:37
 
ir divas lietas kas jebkurā diskusijā (bet ne tikai) man momentāri izšauj drošinātājus:

1) dzērāju bērni neslimo (vazājas apkārt puspliki, noskretuši un kas viņiem kaiš?! pat iesnas nedabū). un vispār bērni izvēlas savus vecākus, ja reiz piedzimuši savējiem, značit atstrādā iepriekšējo dzīvju sūdīgo karmu. un viss tādā vēdiski iedvsemotā huiņā (skūzi), kura kā mēs zinam ne pa jokam nodarbina Kalkutas māsas Indijā (un ne tikai) jo palīdzot pārņem slimā/kroplā/mirstošā tumšās karmas daļas, kas pēc tam jāatstrādā

2) varmākas var atpazīt jau pēc skata. nu, ka ja kaimiņos kliedz bērns (tā, it kā galvu nost skrūvētu), tad aizdomas par vardarbību jāizvērtē vadoties no tā, kādu iespaidu vecāki atstājuši un tad nu attiecīgi jārīkojas vai jānerīkojas. kas man nolasās apmēram 'visi dzērāji bērnus klapē, pēc skata normālās ģimenēs vardarbības nav'

mums ir ļoti augsti vardarbības rādītāji, katru reizi kad tiešām gadās kaut kas Tāds visi kliedz ka kaimiņu vaina. bet tad kad mēs katrs pats (arī es) esam tas kaimiņš, uzreiz dziesmai cits meldiņš parādās (ko nu es, gan jau nekas traks, kas tad būtu jādara, kā es izskatīšos ne par ko traucējot policiju u.t.t. u.t.j.pr)
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 14:22
 
moš te kāds no manas draugu lentes grib/var uztaisīt meistarklasi krema rozītēm (no dažādiem kremiem)? G_V mammai būs lielā jubileja, ja varētu forši noformēt (nu tā pa svinīgo), bet es toč zinātu kas tur iekšā un cik lielu salūtu pēc tam gaidīt
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 13:29
 
Bendik - Forsvinne
Tags:
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 11:09
 


Tags:
 
 
♫: asoftmurmur.com/ Fire & Sea
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 11:04
 
kas te runāja, ka nav mums nekāda bodīšeiminga? man jāsit sev pa pirkstiem lai neuzrakstītu neko, jo tur tādi komentāri, kas mani aizskar (būsim reāli, man nepatika šodien vakcinēt sīčus, tas bija grūti un raudulīgi, mani šobrīd aizskar gandrīz viss)
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 10:55
 
šodien esmu pūķumāte. turiet īkšķus lai neaizeju astrālā
bet skuķi vismaz pa mēnesi normāli pieņēmušies. tasir pieņēmušies tomēr ar visu burbuļu laišanu karotē
 
 
27 Aprīlis 2017 @ 08:43
 
dažkārt, kad uz darbu vēl atnāk vēstule ar marku virsū, atceros, kā bērnībā aktīvi sarakstījos te ar vienu, te ar otru, un vienmēr gaidīju vēstules no rīta, it īpaši ziemā, lai no aukstajām markām vēl varētu paspēt nodzēst zīmogu un to marku izmantot vēlreiz.
aiz veca pieraduma arī tagad tāpat skatos.
 
 
26 Aprīlis 2017 @ 23:09
 
tā vien šķiet, ka kaut kādā brīdī šajā ceļojumā es esmu aizmirsusi smaidīt. un izrādīt prieku. jo es patiesi preicājos par daudzām lietām šajā pasaulē. un bieži.
vairāk par visu man negribētos būt tai tur nīgrajai, drūmajai, kašķīgajai kundzītei, kurai nekad nekas nav labi.
es vairs nemāku smalltalkus. es vēlos pavadīt laiku ar man tīkamiem cilvēkiem, bet nezinu, vai spēju to adekvāti parādīt.
skumji... (lol)
 
 
26 Aprīlis 2017 @ 22:04
 
Starp citu, runājot par situācijām, kad veikalos neļauj fotografēt preci vai pierakstīt uz lapiņas cenu, vajag ierunāt visu apkārt redzamo diktofonā. Tas jau nu noteikti nebūs pieminēts nekādos iekšējās kārtības noteikumos!
 
 
26 Aprīlis 2017 @ 17:33
 
spriežot pēc facebook, pirms 3 gadiem šajā datumā bija tik silts, ka pa Rīgu varēja pārvietoties zandalēs un vasaras svārkos.
Tags:
 
 
26 Aprīlis 2017 @ 13:38
 
"old millennials [..], who were born around 1988 or earlier (meaning they’re 29 and older today), really have lived substantively different lives than young millennials, who were born around 1989 or later".
kāds beidzot arī manā acu lokā pievērsis uzmanību tam, cik lielu atšķirību vienā paaudzē rada kaut tikai dažu gadu atšķirība. es arī neuzskatu sevi par ar sociālajiem medijiem apmātu personu, kaut arī man ir gan twitter, gan instagram konts. social media savvy? not me. snapčats man ir melna bilde. nupat jau esmu arī zaudējusi interesi par feisbuku, un tviteri izmantoju vienas sfēras ziņu lasīšanai, bet instagrama bonuss ir filtri.

"the financial collapse of 2008 and the rise of smartphones around that same time (the iPhone was introduced in 2007). Their impact can’t be overstated, and because of precisely when they hit, it really might be the case that in 2017 a 33-year-old is more different from a 23-year-old than at any other point in recent history. [..] younger millennials “are more practical — they are more attracted to industries with steady work and are more likely to say they are willing to work overtime” than older ones. old millennials could afford to develop views on work and work-life balance that were a bit more idealistic." (par pēdējo teikumu man vajadzēja aizdomāties, un sāku salīdzināt sevi ar jaunākajiem brālēniem un māsīcām, lai tiktu skaidrībā).


 
 
26 Aprīlis 2017 @ 10:52
gārdenings  
man ir divi jautājumi, varbūt ir kādam par šo atsauksmes:
1) šķeldotājs laikam ir laba lieta ja pats grib uztaisīt mulču no liekajiem zariem. ir kāds pircis/nomājis?
2) tārpu torņi (worm towers) varētu būt variants vismaz vietām augsnes ielabošanai? teritorija ir liela, vajag pārcelt komposta kaudzi un es noskatījos dažus video par slieku ēm viesnīcām, bet vai tas strādās cietā blīvā mālā? /ar kuru vispār nezinam ko iesākt/
 
 
26 Aprīlis 2017 @ 10:34
 
vakar biju pārgurusi, izklausījos sašļukusi, viņš nopirka marinētu cāli maisā un izcepa. un cepumus Svetlana, kas pašam nemaz negaršo, bet man ļoti.
laikam mīlestība, ko?
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 21:31
 
Bondara vēlēšanu avīzi Gandrīz_Vīrs nolicis tur, kur tā man tiešām sasniegs: labierīcībās. Bondars ir simpātisks, jā (piedodiet, man patīk tādi drusku nogludināti smukpuisīši. mani gan vienmēr arī velk uz babņikiem, tā kā es apzinos ka man ne vienmēr ir taisnība) vēl jo vairāk tādēļ, ka pa tirgu brauc ratiņsomā, uz darbu šad tad trolejbusā, audzē ķirbjus u.t.t. u.t.jpr. bet nu lunkans gan. savu sievu darbā Domē neņemšot un Ivetai arī būs jāaiziet ('Ušakovs Rīgas domi padarījis par ģimenes uzņēmumu' forši pagriezts fakts, ka viņš apprecēja savu sekretāri kura tur strādāja jau pirms viņa, ja nekļūdos :D) un kas notikšot ar Domes kaķiem (Esmu drošs, ka Nils ņems līdzi uz savu Mežaparka māju)
kādi jums favorīti? (es nekur diži tālu tai avīzē neesmu tikusi, ja)
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 21:13
 
skatos 45. šīs sezonas kitchen rules sēriju.
pēc tā, ar kādu sajūsmu tiesneši nogaršo pirmos starterus, man ir aizdomas, ka viņi varētu būt mazliet uzpīpējuši or somth
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 17:24
 
Žanrā "ko jums nestāsta profesionālās izaugsmes kursos". Lūk, cilvēki jautā, kā visādiem brīvmāgsleniekiem tikt pie klientiem un tos noturēt. Sabiedrībā ir ilūzija, ka tas ir kaut kā saistīts ar profesionālajiem skilliem.

Muļķības, tīras muļķības. Ir nepieciešams izkopt tikai vienu iemaņu. Pārējo visi prot tāpat.

[17:11:37] Pac: ja saksu tev sutit melanholiskas un gaudu pilnas pateicibas vestules par siem gadiem, tad esi iecietigs un saprotoshs :D
[17:12:15] RŠ: Oh, droši. Galu galā, būsim reālisti, ne jau jums mani vajag priekš tam, lai maketus taisītu, vai ne? :)
[17:13:01] Pac: Tu to sen jau zini?
[17:13:13] Pac: (heart)
[17:13:33] Pac: Tu esi ka psihologs. Un dazreiz vnk vienlidz kretinisks ka mes.
 
 
♥: Nestrādīgs
♫: Sinead O'Connor / Fire On Babylon
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 17:51
Gudri  
Uz savu galvu atmetu AD, attapos reālā bedrē - riktīgs "atsitiens". Vrb vnk tāpēc, ka atmešanas brīdis sakritis ar pamatīgu darbu slodzi, družkas Hodžkina slimību un tizlu laiku.
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 17:28
 
nu, ko davai es taisu to lasīšanu 2.?3.? maijā
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 14:07
 
un vēl man šķiet, ka tādās dienās, kā šī, kad jebkas var aizsvilt uguni (bet ne nu gluži jebkas, un ne nu gluži ikviens), būtu jāņem paklājiņš padusē un enerģiski jāšpago uz nomaļu vietu, kura ir tālu prom no tā, kas aizsviļ dusmas, lai dusmas ņem un izplēn kaut kur nebūtībā. jo, ziniet, ne vienmēr viss ir jāizrunā. dažkārt es vienkārši jūku prātā un mani ir jāliek mierā. un tad, dažas stundas vēlāk, var atkal sākt runāt.
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 12:15
 
Impostor Syndrome
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 10:21
 
un ja reiz par laikapstākļiem - kopš man mašīnā vairs nav termometra, es nemaz nezinu, cik ārā grādu.
 
 
25 Aprīlis 2017 @ 09:57
 
kā šitādā laikā vispār var pamosties?