23 Oktobris 2016 @ 17:53
 
uztaisīju čili kon karne un ēdām mēs viņu tortiljās. mammamia! cik garšīgi! jāatceras kādu dienu pamēģināt ielikt tur iekšā rīvētu burkānu un ķirbi (jo tam, manuprāt, vajadzētu būt nejēdzīgi garšīgi)
un mums (lielajiem tasir) ir milzīgs katls, varēsim ēst nedēļu.
vasarā kad es šo taisīju garšoja arī mātei un tēvs pieprasīja otrreiz nedēļas laikā
 
 
23 Oktobris 2016 @ 16:04
 
Ļoti, ļoti iepatikās šī dzīvā uzstāšanās - Dorota Osińska - „Calling You". Nu, ārkārtīgi skaisti un emocinoāli - ieliku šo sev cibā, lai arī kāds cits varbūt ievērtē un lai es pati nepazaudētu šo linku.
https://www.youtube.com/watch?v=_LNcX1eS6qA
Es vispār arī apraudājos.
Tags: ,
 
 
22 Oktobris 2016 @ 17:14
Healthy  
Our choices are no longer guided by pleasure or good sense but by the words 'good for our health', so taking a walk has turned into a fundamental need, as it oxygenates the brain, tones the body and protects us against diabetes, cancer and depression. This is, of course, provided that we do it daily for at least half an hour at a sustained pace. This is exactly how a spontaneous act becomes an obligation. We no longer talk about lettuce salad, a tomato, a yogurt or a glass of wine, but omega-3, antioxidants and probiotics.
Tags:
 
 
22 Oktobris 2016 @ 18:06
 
sestdienas vakars.
mājās.
bez kokčikiem.
whoa!
 
 
22 Oktobris 2016 @ 17:13
 
kādu es šodien redzēju gludekli! un vēl darbībā. nu tādu, kuru pieliek kreklam uz pakaramā drusku pa gabalu un izgludina pāris sekunžu laikā. uzzināju cenu un pārgribēju. tik ļoti man neriebjas gludināt
bet kad es izsaugšu liela, man tāds būs! ar tādu toč var gan zeķes, gan apenes gludināt. turpat uz veļas striķa. nemaz nerunājot par gultasveļu un parastu apģērbu
 
 
22 Oktobris 2016 @ 10:30
pasaule ir bēdu leja  
rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )
Tags: , , ,
 
 
21 Oktobris 2016 @ 22:08
 
Šovakar pabeidzu vienus garos melnos tilla svārkus. Nu tādus riktīgi līdz zemei. Un kuplus.
Bet ir pasūtīti vēl vieni - balti. Vilkšot uz kāzām, cik sapratu, tad apakšā baltu kokteiļkleitu un pa virsu baltus, garus tilla svārkus. Laikam būs ekonomiskais kāzu/princeš kleitas variants.

Un vēl viena māte nopirka meitai uz deju nodarbībām 3 (!!!) gb dažādas krāsas svārkus.

Ir ko darīt.
Tags:
 
 
21 Oktobris 2016 @ 17:35
 
Kas nu mani baigi fascinē un uzjautrina pārdošanas sludinājumos - attaisnojumi.
Jau nez cik reizes redzēts, ka pārdod kaut ko no šūšanas tehnikas ar komentāru: "nopirku, bet nav laika lietot. Jauns.". Nu kā, KĀ cilvēks var nopirkt ierīci par 400 vai 600 eur un pēc tam saprast "ai, nav laika". Stāsts nav par laika atrašanu, bet par to, ka cilvēks var iztērēt tādu naudu, pirms tam neapdomājot vai viņam to lietu tiešām vajag.
Auskarus pa 15 eur, ok skaidrs, bet bāc - tehniku.
Bet vissmieklīgākais attaisnojums ko esmu jebkad redzējusi - meitene tirgoja ierīci pret celulītu, klāt teksts "nopirku par akcijas cenu, bet, kad atvedu mājās atcerējos, ka man nemaz nav celulīta"! (cerams, ka cilvēks sev regulāri nepērk pamperus un pēc tam atceras, ka viņam nemaz bērna nav.)
 
 
21 Oktobris 2016 @ 14:48
 
Par skaistumu runājot, nespēju atgūties no sajūsmas kā ieviešot pāris jaunus paradumus manā matu mazgāšanas procesā, tas ir uzlabojis manu matu pinkošanās situāciju. Jau mēnešiem mocījos ar matiem, kas piņķējas visos iespējamajos veidos - mini dredos, mezglos, you name it. Katra matu ķemmēšanas reize bija līdz asarām un mati lūza visās malās. Tad palasīju kaut kādus garmataiņu forumus un ieviesu sekojošo (ļoti vienkāršas izmaiņas, bet man, lūk, vajadzēja 28 gadus):

1 - Mazgājot matus, cenšos minimāli 'burzīt' matus un kasīt galvu, gandrīz vai 'iestrādāju' šampūnu galvas ādā ar ļoti maigām kustībām, cenšoties pašus matus nekustināt no vietas - pirms tam biju pazīstama kā aizrautīga matu skrubētāja.
2 - Pēc kondicioniera ielikšanas, rūpīgi izķemmēju matus ar ķemmi.
3 - Kad mati izmazgāti, nepinu neko dvieļos, neberžu galvu, tikai maigi nospiežu lieko ūdeni ar dvieli. Ļauju izžūt bez aiztikšanas.

Tik vienkārši, bet visu nedēļu esmu nostaigājusi ar taisniem, nesapinkātiem, spīdīgiem matiem. Ķemmēšana aizņem sekundes un mati nelūzt, ir spīdīgi. Tikai jāpierod pie tā, ka kupluma mazāk, jo nekur vairs nav dredu, kas visu 'paceļ' uz augšu!
 
 
21 Oktobris 2016 @ 16:06
 
vakar bija forša diena darbā, viens igauņu "šokolādētājs" (rupjš tulkojums vārdam chocolatier) mums rādīja un mācīja šokolādes temperēšanas mākslu. kad klāt ir pasniedzējs, viss, protams iet kā pa (šokolādes) sviestu, tāpēc, vai šim projektam ir nākotne, mēs redzēsim nākamnedēļ, kad mēģināsim darboties pašas. esmu ļoti priecīga par šīm jaunajām zināšanām
 
 
21 Oktobris 2016 @ 16:08
 
melnus nagus uzkrāsoju jau tagad
 
 
21 Oktobris 2016 @ 16:00
 
ienāku šodien studijā, tur vēl notiek grūtnieču vingrošanas nodarbība. D man uzsauc "nu, vai tev šitos redzot nesagribas atkal, ko?!"
smaidīju un kratīju galvu tik pamatīgi, ka viens auskars aizlidoja pa gaisu
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:00
 
A dreamer who forgot to dream, bļaģ.

Nez, šeit listē ir kāds, kam šobrīd neskan Koens? Nu i paši vainīgi.
 
 
♫: Leonard Cohen / Traveling Light
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:10
ja nu pēkšņi vajadzēs izvēlēties  
 
 
21 Oktobris 2016 @ 09:25
 
Rīts iesācies jau ar kārtīgu dusmu. Nosūtīju savu telefonu uz garantijas remontu divas nedēļas atpakaļ, šodien saņēmu. Biju jau salasījusies forumos, ka šitā notiek, bet vēl naivi cerēju, ka varbūt paveiksies. Atsūtīja man atpakaļ pavisam citu telefonu - es esmu viens no tiem pain in the ass cilvēkiem, kas ļoti labi pamana sīkumus - es zinu katru sava telefona milimetru, švīku vai kur tas ir bijis mazliet apdauzīts. Un, protams, nestrādā. Nepieņem SIM karti. Un pavadzīmē rakstīts Xperia O2, kas nebūt nav mans operators - mans telefons nav piesaistīts nevienam operatoram. Piezvanīju, cenšoties savaldīt dusmas un atcerēties, ka ne jau tā persona, kas atbild uz zvaniem, ir atsūtījusi man šito nestrādājošo parikti. Tagad esot jāsūta atpakaļ un atkal būs jāgaida laikam divas nedēļas.
Šitās klientu appišanas tā tracina, ja vismaz godīgi pateiktu, ka mēs nevaram tavu telefonu salabot, sūtīsim tev citu, nu tā godīgi, viss būtu ok. Bet kāpēc jāmelo un vēl pat pa telefonu dievojas, ka, nē, tas ir tieši tavs. Šodien ļoti sit dusmu visas pasaules netaisnības.

Par studiju kredītu vispār neizteikšos - vakar saņēmu rēķinu par 4500 mārciņām, kurš joprojām ir tikai un vienīgi mana atbildība, jo sasodītais Student Finance nespēj neko nokārtot vairāk kā 4 mēnešus.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:27
 
jokaini mazliet, apzinoties, ka šī ir pēdējā darba diena, uz ash mēnesi
3dien lidojam uz Japānu.
man nav bijis laika saplānot maršrutu, atrast jaunas apskatāmās pielsētas un/vai pierezervēt naktsmītnes.
pagaidām zināms, ka Saga uzturamies līdz 8.nov, kad lēnā garā sākam doties Tokijas virzienā, no kuras izlidojam 15-tajā.
uz Okinawu laikam tomēr nē, par maz laika tādam izlidojumam.
Tags:
 
 
21 Oktobris 2016 @ 09:38
 
bērns virtuvē novēlās/nošļūca/nobrauca uz muguras no krēsla. virs jostasvietas nobrāzta mugura visā platumā, ir neliels skrāpējums, toč būs zilums. Paracetamolu iedevu, cik ļāva, tik paturēju auksta ūdens kompresi, bet ko lai tur uzsmērē? izskatās, ka nav tik traki, lai tagad skrietu uz poliklīniku. a moš vajag? bet rtg tāpat šobrīd uztaisīt būtu neiespējami
laikam iešu uz aptieku pēc kkāda glābējbalzāma vai tml
 
 
21 Oktobris 2016 @ 09:04
: i'm blue daba dee daba daa  
nezinu, kādas aktuālās rudens tendences citiem, bet man šķiet, ka teju visiem man apkārt iestājusies zobu sezona. draudzenes, draugi, radi. pat taksistam izrāva zobu!
nu un man pašai arī bija tā laime - izkritusi plombe vispirms un higiēnista apmeklējums pēc tam. es jau zinu, ka visi prātīgi cilvēki iet pie higiēnista reizi gadā, bet nu, kurš teica, ka esmu prātīgs cilvēks?
un žēl, ka tā, jo, sekojoši, higiēnists, kamēr tika ar visu galā, nomocīja mani savas 45 minūtes (vai tuvu tam), kas ilga veselu mūžību. pusceļā man gribējās viņu apturēt un teikt, ka "man apnika, laidiet mani ārā". pēc tam visu dienu varēju dzert tikai jogurtu un buljonus, jo smaganas bija vienkārši izvarotas. jēj.
nu un vakardien d. izrāva aizkavējušos gudrības zobu, un dakteris iemauca tādas zāles, ka brīdī, kad tās sāka atlaist, tur nebija nekā apskaužama vai smieklīga, kā jūtūbes video.
vienīgais, kas nācā prātā, bija ainas no basketbolista dienasgrāmatas. srsly, ko tie dakteri špricē iekšā?

uz gaišās nots - nopirku tumši zilus zamšīgus puszābaciņus.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 05:50
 
es biju noguris tovakar,
mēs abi vēl bijām mazi.
Tev matos fiņķiki bija,
griezi vēnas ar papīra nazi.

klausījies pink floyd
un necieti tēvu,
solījies aizmukt uz štatiem.
sēdējām Bastejā
ar divlitru alu
pirktu par diviem latiem.

tu smējies par lielajiem
es smaidīju lietišķi,
bij nakts mazliet drēgna un klusa.
es izstiepu roku,
tu man iedevi alu,
bet es stiepos pēc Sīriusa.
 
 
20 Oktobris 2016 @ 21:40
 
Mazi nieki, kas silda manu sirdi:

sīkumu nopirkšana, jo ir pamanīts, ka esmu kam uzmetusi aci
manis pieturēšana, kad kārtējo reizi grasos pārgalvīgi skriet pāri ļoti dzīvas satiksmes pārpildītai ielai
manis apsegšana - gultā, vai snauduļojot uz dīvāna
atgādināšana, ka man jādzer ūdens
ļoti atklāta smiešanās par maniem jokiem un galvas purināšana neticībā par visu, ko esmu pateikusi/izstāstījusi
dalīšanās ar ēdienu bez kaut kādām mulķīgām robežām - piem. negrābsties gar manu šķīvi, vai neņem ēdienu ar rokām - who cares?
durvju atvēršana un laišana pa priekšu (chivalry is not dead, yo)
 
 
20 Oktobris 2016 @ 20:14
 
fritēts brī ar sīpolu marmelādi
ak vai
 
 
20 Oktobris 2016 @ 17:46
 
Ā, vakar saruna iepriecināja.

Vz: Nē, es nevaru nomierināties par to, ka Placebo izpirkts, tie čehi ahujeļi?
Et: Gan jau nevis čehi, bet visādi vācieši un austrieši.
Vz: Nu bet viņiem taču pašiem savi konči tur.
Et: Nē nu viņiem arī savi PJ Harvey koncerti bija, bet tas, redz, netraucēja pāris vāciešiem atpērties visu to gabalu līdz Prāgai, lai koncertā nostātos man tieši priekšā.
 
 
♥: Miegains
♫: Emika / Melancholia Euphoria A
 
 
20 Oktobris 2016 @ 11:56
 
šī būtu ģeniāla rindiņa, ko ievietot epasta parakstā:
Hope. it helps.
 
 
20 Oktobris 2016 @ 09:47
 
pamazām kļūstu par rotaļlietu inženieri, salāgojot kopā čukčukbāņos nesalāgojamas mašīnītes, vilcieniņus, traktorus u.tml.
 
 
20 Oktobris 2016 @ 09:40
 
šausmīgi nopriecājos, ieraugot, ka ikejā jau ir christmas sadaļa.
 
 
20 Oktobris 2016 @ 08:54
 
uz galda guļ aicinājums uz pastu.
kaut nu tas būtu mans personal microdermabrasion devaiss (a.k.a. pmd)!
 
 
20 Oktobris 2016 @ 07:49
 
Lūdzu, iesakiet labu piegādātāju no internetveikaliem pirkto preču piegādei no Anglijas un Vācijas!
 
 
19 Oktobris 2016 @ 21:05
 
Pastkastītē iebira spams no adreses @scam.it, cilvēki, uz ko jūs vispār cerat?
 
 
19 Oktobris 2016 @ 19:35
 
Nez kā tu Aldarim sokas, vai nav šos jāglābj?
 
 
19 Oktobris 2016 @ 17:18
 
Un noslēdzot tā arī neiesākto tēmu, es tikai gribēju pateikt, ka, ja es būtu zinājis, ka pasaulē eksistē tik labi, šī vārda vistiešākajā un pozitīvākajā nozīmē, nu tā ka až-apraudāties un no-visas-sirds labi cilvēki – varbūt arī es pats būtu dzīvojis savādāk.

Bet nu jau vairs neko, piecietiet kāds ir.
 
 
♫: Tricky / Nicotine Love vs. urbis