31 Janvāris 2015 @ 23:14
 
Mjā, šī patiešām bija interesanta diena. No deviņiem bija drusciņ jāpieskata brāļameitas. Pēc tam burziņa ievads pie userinforasbainieks, kuram ciemos sanāca visai jauki cilvēki, bet kurus, diemžēl, šodien nesanāca tā labāk iepazīt,  jo bija jādodas uz "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.. Visi pasākumi bija tā vērti, lai tos apmeklētu. :) 
Bet Skrastiņš un Navarauska. Ahh.  Ļoti patika. Melnāiju gan varētu tēlot kāda cita aktrise, uz kopējā fona viņa brīžiem likās mazāk ticama nekā pārējie. Bet kopumā - lieliska izrāde. Teksts ļoti tuvu grāmatai. 
 
 
31 Janvāris 2015 @ 21:09
 
Kā es varēju būt iepriekš neredzējis Gūfija brīvdienas?? Tā filma ir lieliska!
 
 
31 Janvāris 2015 @ 15:54
 
Pagalam smeldzīgs un gana aizraujošs spiegu gabals
The Game
http://imdb.com/title/tt3159736/
Bet varbūt neesmu īsti objektīvs, un tā tikai ir vājība uz visu,;kas britu.
 
 
31 Janvāris 2015 @ 14:24
 
Vajadzētu celties un iet, bet vakardienas uzdzīves sekas mani tur savā varā. Dzērām vīnu un pīpējām cigārus (es taču nepīpēju vispār!). Vēl es tik ļoti sapratu, ka man ir grūti strādāt sieviešu kolektīvā. Visa šī runāšana/aprunāšana, nedod Dievs nepatiksi kādai un tad lavīna var sākties. Šķiet, ka pēc vakardienas esmu norakstīta galīgi (nu tā, lai ir pilns komplekts), jo atkārtoju to, ko kāds teica - laikam nebija tā prātīgākā doma. Enīvei - kas būs būs. Tā jau darbs labs un interesants, tikai man gribas kādus draudziņus ar ko kopā strādāt, citādi visu daru vai nu viena pati vai dažkārt palīdzu priekšniekam. Šķiet, ka kādu laiku šis būs labs pārbaudījums manai nervu sistēmai.
 
 
30 Janvāris 2015 @ 22:30
wolf totem  
https://www.youtube.com/watch?v=_njcSmLYe6o
 
 
30 Janvāris 2015 @ 22:08
 
Vai atminaties, Lukjaņenko sardzēs galvenais varonis mēdza ieslēgt mūzikas atskaņotāju shuffle režīmā, un tas viņam atskaņoja kādu zīmīgu vai situācijai piemērotu dziesmu. Es gan nedodos močīt vampīrus, tikai rāmi piesēdu palasīt cibu, bet mūzikas atskaņotājs no saviem 16 gigabaitiem kā piemērotāko izvēlējās Diānas Krallas Stop the World: Stop this world, let me off There's just too many pigs in the same trough
 
 
30 Janvāris 2015 @ 19:29
 
ieslēdzu Nabu jaunajā frekvencē (95.8) un pirmais ko dzirdu "ja rad chto v etom gorode jest esho kto to zjivoj" (sorry nemāku raktīt kirilicā..)
gandrīz tematiski ;)
 
 
30 Janvāris 2015 @ 18:21
 
tas pēdējais Louis C.K. Live at the Comedy Store ir ļoti. man vajag smieties, es reti smejos.
 
 
30 Janvāris 2015 @ 17:57
kūkaS  
nācās improvizēt, kondiņa parastā vietā bija pienests vārītais.

Spoka keiks:
http://www.kikasvirtuve.lv/2011/12/torte-cielavina.html
1/2 no daudzuma = 3 vidējās formas ripas. jāseko visiem norādījumiem ar žāvēšanu un atstāšanu pa nakti, savādāk apakšā ķepīga, ārā krītoša masa.
pa vidu spandž parastais (standarta biskvīts + bik ūdens, citrona miza), kas piesūcināts ar citronu sula + ūdens + šņabis
krēms: 1 olas dzeltenums, 200ml piena, 1 ēdk miltu - savāra. sakuļ ar 1/2 paku sviesta un 1/2 bundžiņu vārītā kondiņa. bik brendija.
liekot kopā krēmā iebirdina drupinātus pekanriekstus.

sālsmaizes keiks:
pamatne: 1-2 ēdk sviesta izkausē, sajauc ar drupinātiem selgas cepumiem (paciņa) un 2 ēdk cukura. bik sāls. cepeškrāsnī 180 grādos 13 min.
2 olu dzeltenumi, 1 ola- vāra ar 250 ml salda krējuma, kad sabiezē dzesē. sajauc ar 1/2 bundžiņu vārīta kondiņa, 1 olu, 1 mazo bundžiņu parasta kondiņa un dažām ēdk stipras kafijas (citreiz 1 vai pat vēl mazāk) + vaniļa. ielej padzisušā pamatnē. cepeškrāsnī uz 160 grādiem apm 20-30 min (līdz tikai pats vidus viegli wobly). citreiz jācepj mazākos grādos - 140? ļoti lēni un pacietīgi. atstāj pilnībā atdzist cepeškrāsnī. uz nakti ledusskapī.
karamele no rīta.. nebūs. nemāku, nesanāk.
Tags: , ,
 
 
30 Janvāris 2015 @ 17:48
citādi aktuāli  
es toties gribētu sveikt [info]lich dz.dienā.
Земфира - Прогулка
Tags:
 
 
30 Janvāris 2015 @ 15:44
 
ārgh. palasīju komentārus, man pilnīgi prasās ierakstīt par tiem daudzajiem gadījumiem, kad kontracepcija nenostrādā. par to jau pētījumus neveic, vai ne. jo es te nesen piefrendoju vienu specifisku lapu fb un tur bija aptauja par negaidītiem bēbīšiem. un tur nu bija tādi varianti, ka vnk mute paliek vaļā un tu esi sēdus. tas ir kaut kāds random princips vai Dieva plāns (ja gribiet), pēc kādiem algoritmiem cilvēce vairojas, jo nav drošas kontracepcijas. pat dubulta vai trīskārša var iegāzt. un mani nenormāli kaitina atruna 'vispār es esmu pret, bet ja sekss bijis vardarbīgs un negribēts, tad tā drīkst. vai, ja iespējams pēcnācējs ar patoloģijām' jo no šī man nolasās vardarbības normalizācija, ja tā drīkst teikt un tāda kā pārākuma pilna zināšana kura izvēle ir vispareizākā. un arī tas, ka cilvēki ar īpašām vajadzībām kā tos mēdz dēvēt sabiedrībai ir lieki, traucējoši un labāk nebūtu bijuši. un implicē Cēlās Cietējas pārākumu par otru izvēli, jo tā taču ir pareizāk un mēs taču zinam labāk ko un kā citiem vajadzētu darīt un pofig ka tiem citiem visu mūžu jācieš jebkurā gadījumā
 
 
30 Janvāris 2015 @ 15:30
 
tīri lai atšķaidītu Lielās Tēmas atvasinātos ierakstus, piebildīšu, ka Dabas muzejā ir Latvijas sārtvaidžu izstāde (wink wink visiem sārtvaidžiem) un ka Dabas muzejam uzdāvināts mamuta ilknis. un ka tēvēnets pēta vai no tēvētorņa nāk starojums, bet to sīkāk nevaru komentēt, jo man flašs nokāries un nevaru video nolūrēt
 
 
30 Janvāris 2015 @ 14:58
 
visi labie nodomi vēmekļiem klāti
tagad es varētu tā ātri izgulēties lai vakarā ir spēks raitajai pastaigai (vakar kārtīgi pavingroju, šodien pēc plāna jēiet izstaigāties), bet gribas tikai blenzt vienā punktā
 
 
30 Janvāris 2015 @ 12:03
 
šodien noslēdzam sesiju, un aš vai pašai gribas sev paklapēt pa plecu aiz lepnuma - beigu galā, tīri neslikti sanāca. priekšā divas nedēļas bez uztraukumiem par skolu!

p.s. čāpstinātāji autobusos, ēdiet klusāk!
 
 
30 Janvāris 2015 @ 10:24
 
jauna spēlīte

https://geoguessr.com/
 
 
30 Janvāris 2015 @ 07:38
 
Katru rītu redzu, ka galapunktā iekāpušas tās pašas divas tantes, apsēdušās atkal tajā pašā solā, un atkal visu ceļu bez mitas ļer-ļer-ļer. Tieši ļer-ļer-ļer nevis sarunājas, jo cik tad var runāt. Pat, ja spēj daudz, tak ne jau katru rītu gadiem ilgi. Šorīt glābjos ar Club des Belugas - Fishing for Zebras.
 
 
30 Janvāris 2015 @ 00:58
 
ak jā, tas teikums bija par pasaules labākajiem solo burātājiem, kas vairumā gadījumu nemāk peldēt. kā mierinājums cilvēkam, kuru no nāvējošā visuma šķir tikai alumīnija siena. neviens nav īpašs, visi ir tievā diedziņā.
 
 
29 Janvāris 2015 @ 23:25
 
biju uz interstellar. un tur pat bija viens teikums, kas man patika. bet pazuda. lai nu kā, batman forever, eh, christopher..
 
 
29 Janvāris 2015 @ 21:51
 
vakar biju uz Soņu.
brīnišķīga izrāde, mēģināt to aprakstīt būtu nepiedienīgi. esmu Āboliņa fane un ar katru izrādi iemīlos viņā aizvien neglābjamāk. nu gandrīz kā Bella Edvardā, jā :>

par Krēslu runājot, izrādās esmu šo grāmatu dāvinājusi (!) Alvim (!!) 2009. gada v-dienā (wtf?!). (jums jādod man kredīts, tas bija mirkli pirms vispasaules popularitātes sprādziena un es domāju, ka dāvinu viņam vienkārši kaut kādu viegli lasāmu fantastiku) tagad pārlasu pati un jāsaka godīgi man tiešām patīk. tāds smadzeņu sanitaizeris, pilnīga bezdomu izklaide un tulkojums ļoti baudāms.

upd/ brīnišķīga dziesma no izrādes
https://www.youtube.com/watch?v=aTkmHbcCi38
 
 
 
29 Janvāris 2015 @ 10:58
 
sex, drugs and not enough sleep
links atrats Kautska ierakstā par ticības mācību
 
 
29 Janvāris 2015 @ 10:19
 
juniverss ir uzklausījis manas lūgšanas un mūsu mazajā ciematiņā beidzot atvērsies drogas!
(lai viss būtu līdzsvarā, aizvēries vienīgais diennakts veikals kafūzis, kur naktī varēja nopirkt alkoholu.)
 
 
29 Janvāris 2015 @ 10:12
eskperiments izgāzies  
šodien brokastīs apēdu nevis augļus, bet sēklu maizi ar avokado un olu.
ir 10.13 un pēc dažām minūtēm es noteikti atkal izslēgšos, ekseļa rindiņas jau griežas kā zvaigznes gar acīm.

ehh, es tiešām biju bezgala cerējusi,ka tas varētu palīdzēt. šon dikti daudz darba, jūtos kā abzolūts idejots.
Tags: ,
 
 
29 Janvāris 2015 @ 10:01
 
mūsu ievadkurss sārtvaidzībā pagaidām virzās uz priekšu visnotaļ apmierinoši.
tomēr ar to slēpošanu ir grūši sadzīvot manam Endomondo. vai nu viņš nesaprot Uzvaras parku, vai arī - es slēpoju pārāk ātri un viņš man netiek līdzi (joks). jo abas reizes, kad noslēpots vairāk kā stundu, viņš man nav iedalījis atbilstošu trasi (pirmdien, piemēram, piesolīja, ka es būtu tikai 300m nobraukuse), savukārt vakardien mēģināja iestāstīt, ka maksimālajā ātrumā esmu sasniegusi 68km/h.

tā nu sārtaidzības projekts ir bez izmērāmiem rezultātiem - kā lai es cibā palielos par noslēpotajiem kilometriem?
 
 
29 Janvāris 2015 @ 09:16
 
Sestdiena saplānota pilnībā. No rīta deviņiem jāpieskata brāļa meitas. Pēc tam - cibiņburziņš. Pēc tam - "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.
Uhh. Un vēl vakar piezvanīja draudzene, lai piedāvātu divas biļetes tajā pašā sestdienā uz Latgola.lv pirmo daļu - divas bieļetes pa trim EUR. Laikam zvaigznēs bija ierakstīts, ka tajā dienā man teātris ir jāapmeklē OBLIGĀTI. :D
 
 
29 Janvāris 2015 @ 09:14
 
vakar filmā
http://www.imdb.com/title/tt3184934/?ref_=nv_sr_1

meitene otrai deva padomiņu- krāsojot acis- skropstu tušu turēt tajā rokā, kuru aci krāso
šorīt gandrīz aci sev kreiso izbakstīju

bet filma
jauka
Tags:
 
 
28 Janvāris 2015 @ 23:17
par bērniem  
gribas jau pateikt bet labāk ne
 
 
28 Janvāris 2015 @ 22:50
 
Jā, Dāvāja Māriņa korejiešu versijā - nemaz ne slikti. :)

https://www.youtube.com/watch?v=E3P6aWFcizA
Tags:
 
 
28 Janvāris 2015 @ 15:31
 
Ну я, в принципе, неплохой человек. Если со мной не общаться.
 
 
28 Janvāris 2015 @ 11:54
 
Šonakt sapnī redzēju Grejas anatomijas visai dīvainu sēriju. Reizēm es pati biju Meredita, bet brīžiem visu skatījos no malas. Tātad - Meredija ar vīru un diviem bērniem un savu māti ceļoja pa Japānu. Un ceļoja viņi tādā mistiskā vilcienā, kurš izskatījās pēc atrakciju parka vilcieniņa, tikai tāds krietni vien advancētāks - viss tāds moderns un tā. Un tā māte sazin kāpēc bija ietīta viscaur ietīta baltās marlēs - kā mūmija. Brīva bija atstāta tikai mutes un deguna vieta. Un vēl sīkas spraudziņas acīm. Viņa gan arī neko nerunāja un viņu Mereditas vīrs nepieciešamības gadījumā pārnēsāja kā saini. Un tad tas vīrs ar bērniem izdomāja, ka viņi ar kaut kādu citu transportlīdzekli nokļūs pie mērķa - Scandic viesnīcas Japānā, bet visus saiņus atstās tepat - vilcienā. Bet tad Mereditai pēkšņi izspēlējās acu priekšā aina- pirmajā viņa paņem tikai savas mantas un aiziet uz viesnīcu, kur priekšā ir vīrs ar bērniem. Bet viņai ir līdzi tikai viņas pašas mantas. Un tad vīrs pārmet, kāpēc viņa nav paņēmusi līdzi arī viņējās. Tad izspēlējas otrs variants - ir stacija, kurā viņai ir jākāpj laukā, bet viņa sāk kaut kādā maisā mest viņu pamestās lietas - džemperus, segas, grāmatu. Tad konstatē, ka nevar paspēt visu tajos maisos sakrāmēt un vilciens aiziet tālāk un viņa ar šausmām saprot, ka ir Japānā un pastāstīt vai saprast, kur viņai tālāk jādodas, būs vai, vai, cik grūti. Un pēc šo ainu noskatīšanās viņa bargi saka, ka neviens nemainīs transportlīdzekli un visi atbild par savām mantām. Un Mereditas māte mūmijas tērpā piekrītoši nokrekšķinās.
Tags: