30 Jūlijs 2016 @ 19:00
 
No kinofilmām mēs visi labi zinam, ka ir sliktie zagļi un labie zagļi, sliktie slepkavas un labie slepkavas, sliktie narkodīleri un labie narkodīleri. Tāpat ir arī sliktie hakeri, kuri to vien vēlas, lai mēs nepalaižam garām iespēju kaut ko apārstēt ar kādu jaunu zāļu reģistrā nerģistrētu līdzekli vai vinnēt lielo piķi tiešaites kazino, un ir labie, kuriem nav nekas pretīm mūs no tā atpestīt. Tas tā, atgriežoties pie vakardienas sūkstīšanās par nedienām ar neliešiem, kuri čeko, vai nelietoju adblokeri. Tad lūk, ar šo: https://github.com/reek/anti-adblock-killer atkal var skatīties filmix HD kvalitātē. Neteiksim, ka tas viss darbojas ideāli, taču vēlamo ir iespējams panākt.
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 17:54
 
šodien bijām uz maizes cepšanas un vārpu vainagu pīšanas pasākumu, kurā neviena nebija, tikai salijušas koka zaķīšu skulptūras. tagad mātei fiskā ideja davai uz muižu uz renesanses mūzikas koncertu, bet man neko negribas. nu zem krūma pasēdēt gatavas ogas paēst varētu, ja nekur nebūtu jāiet. vai sēņot. to gan varētu. arī ar visu iešanu un ģērbšanos un braukšanu

bet viss šis tādēļ, ka es vakar izmazgāju kādas 20 + burkas un sagriezu lērumu kabaču marinēšanai un vēl ķiršu sapti aizvārīju un pēc tam gandrīz visu nakti cietu
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 17:44
 
Kādam varbūt vajag no rīta iedzert, lai diena neskaitītos, bet man - aiziet paskriet. Pēc tam, viens, divi, attopies vēlā pēcpusdienā, pamostoties ar grāmatu uz vēdera. Diena pa galam, un drīz atkal jāiet gulēt.
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 17:17
 
ļoti bieži lasot drabiņas ir sajūta, ka lūru caur atslēgas caurumu uz personīgajām fantāzijām. tikai man nav skaidrs kādēļ Stokholmas sindroms ir TIK populārs un kas īsti tur ir romantisks
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 15:59
 
- Bucīt?! Man darbā garlaicīgi, nav ko darīt.
- Nolako nagus!
- Jau nolakoju.
- Nu, tad piezvani uz tipogrāfiju. Saki, ka gribam uzlabot mūsu brošūras dizainu, lai viņu dizainers pamēģina, kā izskatīsies, ja logotipu ieliks trīs citos lappuses stūros!
- Viņu dizainers teica, ka brošūras izskats ievērojami uzlabotos, ja mēs nefotografētu savus brokerus ar Nokiju. Nopirksim Alcatel?
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 15:42
 
šodien ēdu to Ekselences saldējumu, kas uz kātiņa, apkaisīts ar Makarūnu druskām un ar apelsīnu garšu. bija labs, jā
tagad būs jāpamēģina arī tas, kas ar pistācijām (es vispār nespēju iztēloties kā tas iet kopā. bet man ļoti garšo sāļas grauzdētas pistācijas
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 10:23
 
8 biti - baits
kilo
mega
giga
tera
1024
 
 
29 Jūlijs 2016 @ 22:46
 
Viena no mūsdienu lielākajām ironijām ir pirātiskie interneta resursi, kuri apelē pie lietotāju sirdsapziņas, sak, atslēdziet taču reklāmu bloķēšanu.
Ir kaut kas, ko lietot Filmix.net vietā? Vai arī nāksies atgriezties pie torentiem?
 
 
29 Jūlijs 2016 @ 18:58
 
Ņemos es mierīgi ap Rimi pašapkalpošanās kasi, nevieni neaiztieku. Ar vienu roku manipulēju ar pārtikas produktu iepakojumiem, otru turu sāņus līdzsvaram un smukumam, un pie viena šķiežu asinis uz visām pusēm. Apsargi un dežūrējošais konsultants diskrēti izliekas neko nemanām. Vispār jau nu varēja apvaicāties, vai neiešaut lodi, lai nemokos, vai arī vai nepasniegt grīdas lupatu, kurā ievīstīt roku. Citi pircēji pa to laiku pamet romantiskām piektdienas vakariņām nolūkotos pelmeņus un kabernē saviņjonus un šausmās steidz pamest veikalu. Es, savukārt steidzu par nelielu bet taisnīgu samaksu iegūt savā īpašumā kases čeku. Par laimi čeki viņiem ir kārtīga palaga lielumā, tā ka pilnībā pietika, lai aizbāztu šrapneļa izrauto brūci.
 
 
29 Jūlijs 2016 @ 16:14
 
mazgāja man friziere matus un es domāju par nabaga geišām, kam skaistums tiešām prasa upurus, ja reiz jāguļ uz koka 'spilventiņa' kas balsta kaklu lai frizūra nesagulētos

cik labi, ka es neesmu geiša
 
 
29 Jūlijs 2016 @ 09:49
 
vai kāds no klātesošajiem kādreiz ir spēris savu kāju baldones waterfestā?
kurš vispār no festivāliem ir vistīrākais un kārtīgākais?
man tāda sajūta (tā sajūta, kas rodas pēc fotogrāfiju apskatīšanas), ka tie visi ir baigie dzerstiņi, saki, ko gribi.
un lai gan iedzert vienmēr var, darīt to pie dabas krūts telšu pilsētiņā tālu prom no mājām izklausījās forši, kad man bija ašpadsmit gadu.
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 22:06
 
uz ielas satiku Ati Slakteri, mēs bijām diezgan draugi, es priecīga izstāstīju, ka bijām frizētavā, ka tur forša friziere, viņš kautrīgi atzinās, ka grib tādu frizūru kā Back Street Boys Nikam (atcerieties to briesmīgo griezumu?!) un tad es viņu tur gādīgi aizvedu, iesēdināju krēslā un to pačukstēja frizierei

un šis bija daudz labāks sapnis par to, kurā [info]karmena bija jātulko Briselē (?) notiekošajam Eiropas (?) futbola čempim, bet mēs nokavējām drošības pārbaudi, tādēļ viņa tulkoja mājās no teļļuka austiņās un to pārraidīja caur wifi (?). tad mēs saģērbāmies briesmīgi piedauzīgi (ar uzsvaru uz briesmīgi) un gājām uz klubu padejot, bet ielās bija ļoti daudz cilvēku, pūlī bija daudz manu bijušo kolēģu un tad mani sagrāba kaut kādi čigānu bandīši. tasir tie būtu čigānu bandīši, ja nebūtu divmetrīgi skapji. kuriem briesmīgi vajadzēja Karmenu, jo viņa viņiem naudu parādā. vai pakalpojumus kā viņš tā divdomīgi noteica.

pamodos es no šausmām nosvīdusi un atvieglota, ka bērniņš grib celties lai arī pulkstens pieci. jo ja tā var gulēt tad paldies, atturēšos lol

Tags:
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 21:06
 
un vakar vīrieši bija pie friziera un tas biaj interesanti, lai arī rezultāts pārsteidzoši labs
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 21:02
 
vīkendā bijām ciemos, gulējām teltī un izklaidējāmies. es tiešām nedomāju, ka atpūtīšos. tur bija daudz bērnu, juniors ļoti labprāt pavadīja laiku ar citiem bērniem un spēlējās un viņa komunikācijas mēģinājumi tika uzņemti ar sajūsmu, viņš kārtīgi izciemojās. man visnogurdinošākais bija mājupceļš, kad pirms brauciena briesmīgi satūka kājas un tad, kad nāca miegs, bērniņam bija slikti un pēc tam - garlaicīgi

un rīt es iešu pie friziera atjaunot griezumu un vispār viss būs forši
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 19:26
 
jā, kaut kādas jocīgas dienas
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 18:59
 
"За ночь долина остыла, а на рассвете стало совсем холодно. Они шли по насыпи, ступая по сгнившим шпалам между ржавыми рельсами, и Рэдрик смотрел, как блестят на кожаной куртке Артура Барбриджа капельки сгустившегося тумана. Мальчишка шагал легко, весело, словно не было позади томительной ночи, нервного напряжения, от которого до сих пор тряслась каждая жилка, двух жутких часов на мокрой макушке плешивого холма, которые они провели в мучительном полусне, прижавшись друг к другу спинами для тепла, пережидая поток «зеленки», обтекавшей холм и исчезавшей в овраге."
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 14:50
все поголовно в белых штанах  
labi, vismaz parādes formu dēļ krievus vajag palaist uz rio. lai nosoļo pa krastmalu un pakarājas bulvāros. šaubos, vai kāda cita forma ir kaut mazliet asprātīga, atspoguļojot nacionālā avantūrista kvēlāko sapni.
https://youtu.be/8Cy5tcdmIAE
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 12:11
 
nav jau tā, ka neskatos neko, izņemot seriālus. kā nu ne, nesen noskatījos pat ļoti izklaidējošu gabalu  zootopia, kas man šķita jau tāds muļķiks ar cienījamu sižeta līniju.
liku lielas cerības uz the secret life of pets, kaut gan, spriežot pēc imdb novērtējuma, tur visu multeni varbūt cenšas iznest uz mājdzīvnieku kjūtnesa faktora?

p.s. ārpusē izskatās, ka pilsētai tuvojas tumsas spēki.
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 11:11
 
vakar līmēju tapetes, jo šodien atvedīs skapja durvis. ar spoguļiem!
par lielu atvieglojumu, tapetes no rīta bija savā vietā, nevis atlupušas un uz grīdas, kur es tās gaidīju, jo līmēt tapetes nudien nav mans. pārāk augstas sienas, pārāk lielas loksnes, pārāk īsas rokas un kājas, un vispār, blood, sweat and tears.
bet nujā - skapis, jopcik. ar spoguļiem!

tagad ir tikai viena problēma - kur lai liek to dīvānu? tā jau viņam nav ne vainas, izņemot to, ka tam fiziski istabā vairs nav vietas.
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 09:44
: sieviešu draudzība, mīts vai patiesība (žurnāla virsraksts)  
beigās tomēr satiku savu seno draudzeni, un liels bija mans prieks uzzināt, ka viņa netur ļaunu prātu.
mūsdienās tas ir retums sieviešu vidū.
es jau arī neesmu zelta gabaliņš, bet, taisnībsakot, man par lielāko daļu cilvēku savu paziņu lokā ir viens pīpis,
bet par tiem atlikušajiem - pilnīgi pretēji.
tie atlikušie ir kā tādi my precious.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 20:52
 
guļamistabā uz sienas sēž sienāzis un nekustas.
iespējams es gribu dzīvot okinavā.
Es esmu pārāk jūtīgs. Mani apbēdina, ka mīļākajiem riekstiem ar čili pulvera pārklājumu no gaisa mikluma ir palikusi nekraukšķīga garoza.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 17:14
 
šodien manis nav
esmu mazliet izcepusi smadzenes
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 14:38
 
Smieklīgi ar to vegānismu - nu jau stabili vairāk kā pusgadu esmu pavisam oficiāli nomainījusi ēšanas paradumus, bet šodien pirmo reizi piefiksēju, ka man paliek slikti no jogurta smaržas. Iegāju Andija ofisā un uzreiz iesitās degunā tik riebīga smaka, ka domāju kāds novēmies, izrādās viņš jogurtu pusdienās esot apēdis.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 15:59
 
es par pirmo buču dabūju zilu aci no visskaistākās meitenes sanatorijā
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 13:27
 
pirmo reizi bučojos kāpņu telpā, pēc tam mājā skatījos Beverlīhilzu un visu laiku sarku, kad tur kāds bučojās. un man likās, ka VISA pasaule, protams, zina, ko es esmu izdarījusi.

bet es arī ilgu laiku ticēju, ka cauri plakstiņiem no ārpuses var redzēt, ko es sapņoju.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 13:16
 
vakar pēc saulrieta ratiņojot pa esplanādi, arī es beidzot pārliecinājos, ka ir jauns (t.i., nepilnu mēnesi vecs) veids, kā ļaudīs izskatīties pilnīgam idiotam. līdz šim biju tikai dzirdējis un domāju, ka man tas viss kaut kā veiksmīgi iet secen.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 12:52
 
visi pirmoreiz bučojas pie visādām dziesmām, tikai es pie aizmigušas omītes krakšanas blakusistabā
un nevienās attiecības man nav bijusi kautkāda " mūsu dziesma"
dzīve ir tik bēdīga.
es jums teicu,ka man ir jauns ritenis?
Tags: ,
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 11:35
 
Saliku saldētavā 6 kg čerešņu. Ar visiem kauliņiem.
Nez kā man agrāk nebija ienācis prātā šito izmēģināt.
Atsaldēti bij tādi paši kā svaigi (atšķirībā no skābajiem ķiršiem). (tāpat kā ir milzīga atšķirība starp meža un dārza mellenēm - pirmās atsaldētas paliek skābas un plakanas, toties dārza - gaļīgās.. mmm).
vajadzētu vēl pāris kg ielikt.
Tags:
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 11:37
norēķini ar latvijas gāzi  
vai mājsaimniecībām, norēķinoties ar latvijas gāzi, izlīdzinātais maksājums, kas tiek pārskatīts reizi gadā, ir vienīgais norēķinu veids? vai arī mēdz būt tā, ka tu sūti rādītājus, un viņi izraksta, cik attiecīgajā mēnesī esi notērējis.
paldies.
 
 
26 Jūlijs 2016 @ 22:00
 
Atveru ziņas un gribas raudāt. Kas notiek ar pasauli, kādos laikos dzīvojam? Sāk kļūt jau pavisam ikdienišķi katru dienu lasīt par kaut kādiem teroraktiem, nažu saduršanām, apšaudēm. Tāda sajūta, ka ir pienācis kaut kāds vardarbības laiks. Neņemos sēdēt un šķirot vai viss ir tikai saistīts ar ISIS. Domāju, ka nē.
Domāju, ka vardarbība baro vardarbību - jo vairāk tās būs, jo vairāk visur modīsies ļauni cilvēki ar ļaunām dziņām, kuri līdz šim varbūt ir sēdējuši klusu.