22 Februāris 2017 @ 09:10
 
mirkli pirms manas pamošanās šorīt ar rasbainieku klīdām pa bāriem līdz pirmajam transpotram. šķiet, ka tā bija rīga :)
 
 
22 Februāris 2017 @ 08:55
: senseiti  
vispirms, tātad, bija grupiņa baseinā, kas patestēja manas acis, bet pēc tam viņi ar tām masveida dzemdībām mani mazliet mēģināja piebeigt, tomēr novērsties nevarēju.
sense8. the wachowskis. dodiet vēl.
bet vakar bija jāiet gulēt.
 
 
22 Februāris 2017 @ 07:55
 
Kaut kur kaut kas pasprucis vaļā, un rīts pār mums uzgāzies ar gaismas lavīnu. Tas viss ir tik neierasti, un rada sajūtu, ka esmu aizgulējies vai nočammājies, un bezcerīgi kavēju.
Pa ceļam mēģinu noslāpēt šo trauksmes sajūtu, lasot Bariko Jauno līgavu. Varbūt kāds, kam tas jādara, drīz iztulkos arī latviski. Lūkojiet grāmatveikalu plautos - vāku atpazīsiet pēc atturīgi ieskicētā meitenes silueta un koši sarkani iekrāsotajiem krūšu galiem.
 
 
21 Februāris 2017 @ 21:53
 
kakls sāp, ķermeņa temperatūra +38, vissirslikti
 
 
21 Februāris 2017 @ 20:08
 
dzīvē viss nokārtojas: piepirka pie maniem tilla svārkiem Gandrīz_Vīrs sarkanus bērnu ratiņus.

tā kā visas analīzes normas robežās (vai šis nozīmē to, ka esmu vesela kā zirgs?), laikam tiešām jāķeras pie tā Mildronāta. vai jāiet galva apārstēt (ja nu tiešām visas kaites no galvas). jo tam, ka četrās dienās pa divām tabletēm FerrumLek visu tik ļoti uzlabo tomēr neticu
 
 
21 Februāris 2017 @ 09:57
 
well, hello, zaraza :/
 
 
21 Februāris 2017 @ 09:33
: words (boyzone)  
"kalsarikannit" - drinking home alone in your underwear, with no intention of going out.

kalsarikannit, kalsarikannit, kalsarikannit.
nezinu gan, vai šis vārds iesēdīsies.
 
 
21 Februāris 2017 @ 09:05
 
Jau laikus brīdinu, ka man tagad kādu laiku par aktualitāti kļūs mājas un jo īpaši - virtuves labiekārtošana. Platība - kā jau sērijveida mājās- ir neliela, bet apvienot virtuvi ar vienu istabu mēs negribam. Tātad - priekšā paveras plašs lauks radošām idejām un visādiem trikiem, lai vieta tiktu izmantota maksimāli efektīvi. :)
Tags:
 
 
20 Februāris 2017 @ 23:26
 
E-darba e-nespējas e-lapa
 
 
20 Februāris 2017 @ 20:01
 
Izlasījiu feisbukā topošās uztura speciālistes tematiskās lapas pirmo ierakstu. Par gan citu varētu būt pirmais ieraksts, ja ne par brokastu nozīmi cilvēka dzīvē un vēsturisko lomu attiecībā uz bikšu izmēru. Izlasīju, un pēkšņi aptvēru, ka esmu baisi izsalcis. Somā ir tikai nemazgāti tomāti, korķviļķis un telefona lādētājs, bet līdz mājām sešas pieturas. Glābiet!
 
 
20 Februāris 2017 @ 19:30
 
"Tu klusi esi mīlējusi"
 
 
20 Februāris 2017 @ 18:05
Par mūžīgo  
Un agrāk vai vēlāk tas brīdis pienāks. Cilvēce izmirs, pēdējie mūsu civilizācijas pārstāvji sairs pīšļos, sabruks tilti un HESi, Dārzaugļu iela aizaugs ar ābelēm, visi jūsu lepnie Bentliji sarūsēs, naktīs valdīs pilnīga tumsa un klusums. Tikai trauki – trauki turpinās smērēties.
 
 
♥: Apcerīgs
♫: Sunsay galvā skan
 
 
20 Februāris 2017 @ 10:05
 
brīvdienu kinolentē man bija passengers, par kuriem paliku apmierināti ņurdam, kaut arī, protams, man nav ticības par tiem ieplīsušajiem skafandriem.
tāpat arī doctor strange aizlidoja šņakstēdams.
un tad noskatījos underworld: blood wars, ar trim vai četriem piegājieniem, un vispār nesapratu, kā viņi dabūja naudu tam projektam. tur taču vispār nav sižeta! galvenie varoņi bēg, sliktie dzenas pakaļ, tad saķeras un ir kautiņš, un atkal no gala.
nožēlojami.
 
 
 
20 Februāris 2017 @ 08:48
 
Vakar, VAKAR (un kāā es tā varēju palaist garām...), vakar, tātad, manai cibai apritēja 10 gadu jubileja! Un es šito biju palaidusi garām!!!
Šis notikums ir pelnījis garu postu, bet es esmu Vācijā un mans internets ir tikai telefonā...
Būs jāiedzer kāda glāzīte par godu.
 
 
♥: TADAAAAMMMMM
♫: Bibinka pamodās
 
 
20 Februāris 2017 @ 00:28
 
putota olbaltuma un pūdercukura savienojumā ir vnk kaut kas velnišķīgs
 
 
19 Februāris 2017 @ 18:13
 
un tad diena vienkārši pazuda
tikko vēl bija rīts un plāns par mājasdarbiem un darbu darbiem un visādiem citādiem (vairāk vai mazāk) sīkumiem, ko šodien derētu paveikt.
tagad laika palicis tik maz, ka svētdienas labsajūtas nebojāšanas vārdā daļu tā visa vnk nāksies atmest.
otra opcija būtu neiet uz reidu..
bet, vismaz ir sajūta, ka atpūtos :)
 
 
19 Februāris 2017 @ 17:50
 
pilnai laimei todlerim atkal temperatūra (ap38, mērījusi neesmu), pašai arī un man ausīs notiek kkas riebīgs. pagaidām ceru, ka tas no nerviem un tādēļ, ka kāpj t'
 
 
19 Februāris 2017 @ 17:21
 
Un tagad katru nedēļu pie fizioterapeita.
 
 
19 Februāris 2017 @ 17:01
 
varena nedēļas nogale, kurā visu ko paspējām. gan paballēties, gan Goldena deju grīdu padeldēt, gan pie vecākiem izciemoties trīs (3!) dažādās mājās. sestdien uz paģirām izgājām apli pa veco Sloku. man ļoti patīk taisīt tādu tūristīgu house hunting, paskatīties kā cilvēki dzīvo. jūra, mēh, jūru nafig, man padod padomju laika vasarnīcu rajonus, kur cilvēki ir būvējuši mājas no vidažādākajiem materiāliem un visvājprātīgākajās formās. absolūtākā sajūsma man, protams, ir par tiem ciematiem, kur cilvēki ir būvējuši mājas "traknākos" padomju laikos, kā Salacgrīvā vai Garciemā. Slokā no tāda viedokļa īsi nebija, ko redzēt, tas ir rajons ar lielu čigānu koncentrāciju, attiecīgi viss diezgan nolaists, pērļu maz. kaut gan mazliet apmaldoties un brienot dabūjām iziet cauri kapiem, kur aplūkojām vizuāli ļoti izteiksmīgos čigānu kapakmeņus. ā, vēl bija burvīgs haskiju jaunēklis/jaunuve, kas vienas mājas pagalmā taisīja gaudiņu, ko skaistajā, saulainajā un rēnajā dienā varēja dzirdēt pa visu rajonu.

šodien pasnīkojām apkārt pa Jelgavu, bet kāds tur house hunting šitādā laikapstāklī.
 
 
19 Februāris 2017 @ 14:51
 
Sakūst elpa. Tomēr es esmu tepat.
Neviens manas durvis nav vēris.
Ir pasaule tava no zelta,
bet mana kā kamambērs.

Zini - mēneši aiziet
Gaidot dienas kad apstāsies.
Zini - es esmu tepat.
Dvēsele, domas un miesa.

Tik tuva elpa. Joprojām esmu tepat.
Vēl pirms manas durvis kāds vēra
es zināju - nevajag zelta,
vien šķēlīti kamambēra.
 
 
19 Februāris 2017 @ 13:51
 
While My Guitar Gently Weeps

papildinājums:
video! Strawberry Fields Forever

šis vnk ārpus visa.. The Beatles - Don't Let Me Down
Tags:
 
 
19 Februāris 2017 @ 11:36
 
es esmu apvainojusies. 'nevis esi apvainojusies, bet māte daba saka, ka tu esi lieliska bēbīšu mašīna' saka G_V. meitenēm ir 3,5 mēneši, es viņas baroju ar krūti. tikai. jā, arī naktī. nē, nav bijusi pauze ilgāka par 6 h (man šķiet ilgākā bijusi 4,5h). un man ir fakin mēnešreizes. šorei točna ir, pirms mēneša es nesapratu vai ir vai nav
lieliski
laktācijas amenoreja ej ieskrieties
:(
 
 
18 Februāris 2017 @ 17:57
 
brīnišķīga diena D vitamīna rezervju papildināšanai. un saule riet smuki tagad.
Tags:
 
 
17 Februāris 2017 @ 18:08
 
Attapos, ka kaut kā ar mīļāko pacientu esam pazaudējuši skaisto tradīciju "katrā zīmējumā maketā kaķēns", cik nepiedodama nolaidība.

Nu tas ir tā, ka katrā maketā tiek ielikts kaķēna foto. Kuru var saskatīt tikai tad, ja zini, kurā vietā meklēt, un lieto lupu vai zoom tuļķi. Bet mēs zinām, ka viņš tur ir, un priecīgi uzreiz. Un cilvēkiem makets patīk, jo visiem taču patīk mazu kaķēnu foto, vai ne?

Piezīme pašam: tradīcija nekavējoties jāatjauno, jānes prieku sev un pasaulei.
 
 
♫: Tricky / Does It
 
 
17 Februāris 2017 @ 15:47
 
būtu jauki, ja dzīve būtu kā datorspēle. iemet kapeiku, dabū enerģiju. skaidrs jau, ka nekas nenotiek momentā, ir man garšīgās dzelzs receptes un drošspalieknedrošs nosūtījums visām analīzēm (pat vairogdziedzera), pavingroju jau 2.dienu pēc kārtas (šis gan bija hārdkōrs. pamēģiniet paši cilāt dibenu gaisā kad caur kājām un zem muguras lien spiedzīgs bērniņš vai vingrojumus ar paceltām kājām, kuras ķiķinot kutina :/), drošspaliek nedrošs izēdu milzīgu porciju salātu, bet spēka vienalga nav. kas būs tālākk - mildronāts?!
 
 
♥: ironiski
 
 
17 Februāris 2017 @ 15:25
 
uunn superbingo uzvarētājs iiirr [info]up,kas kaukad stipri sen atpakaļ piedāvāja man neirodermatītu

nu,vismaz mans Dr.Med.Gūgel neko labāku šobrīd nevar izdomāt (pieraksts pie dermologa pēc 10 dienām)
diagnozi uzstādu,pamatojoties uz 2x virs normas esošo IgE un atopisko dermatītu kā pirmo vaininieku analīzes aprakstā
vēl man ir navalam igg uz citomegalo, epšteinu un helicobaktērijām, bet no tā visa neko nevaru izdomāt.
sifilisa nav, savādi gan.
Tags: ,
 
 
17 Februāris 2017 @ 13:05
čuguna krāsns  
varbūt kādam ir pieredze ar tādas iegādi? kur kāds jēdzīgs tirgotājs ar jēdzīgiem konsultantiem un laba izvēle.
 
 
17 Februāris 2017 @ 09:34
 
Lielākoties man riebjas iet FB, jo pārsvarā tikai muļķīgi video un nekas interesants, bet pa laikam uzrodas kādas pērles un tā arī šodien man no rīta uzlaboja garastāvokli video par kādu vecāka gadagājuma onkulīti - zinātnieku, kurš ir atklājis kā ātri un veiksmīgi audzēt koraļļus un, lai gan viņam ir pienācis pensijas vecums, viņš ir izlēmis nedoties pensijā kamēr 'neiestādīs' miljons koraļļu atpakaļ okeānā. Un viņš joprojām pats nirst un dodas okeānā ar studentiem un brīvprātīgajiem, un viņi ir izveidojuši mākslīgu 'okeānu', kurā cenšas paredzēt kāda būs okeāna vide pēc 100 gadiem, lai varētu izaudzēt stiprākus koraļļus, kas spētu izdzīvot nākotnes apstākļus.
Prieks par nesavtīgiem cilvēkiem, kuri vēlas savu laiku un zināšanas ieguldīt mūsu pasaulē, jo vispār viņš taču varētu pateikt - meh, es tāpat ilgi nedzīvošu, man vienalga kas notiks ar pasauli pēc 30-40 gadiem. Man vienalga, ka visi koraļļi nomirs un okeāns būs kā milzu kapsēta.
Īpaši aizkustinoši bija kādas studentes vārdi, ka viņa cerot, ka, pateicoties šim projektam, viņai, iespējams, izdosies ieraudzīt Lielo Barejerrifu tādu, kādu šis vecais zinātnieks ir redzējis pirms 60 gadiem.
 
 
17 Februāris 2017 @ 10:07
 
ja neskaita Inteliģences akadēmiju, BA Turības lekcijas kas ir vispār bez maksas un Tomātu biedrības lekcijas, kas ir par ļoti simbolisku samaksu, ir vēl Rīgā kas interesants par sviestmaizi? zinu, ka bija kkādas lekcijas par to kā dzīvot zaļi un pareizi, bet tagad rokas līkas, nekas jēdzīgs nesanāk. mammai interesē eko, permakultūra, māksla un ne tikai