24 Aprīlis 2014 @ 12:04
afffffigeķ  
četru gadu laikā loga izgatavošanas izmaksas pieaugušas par 120 ls!!!
man jau toreiz likās,ka ir daudz, bet nu,kamōn, gandrīz 500 eiro par vienu 60cm platu logu?
kuda etot mir kaķitsa,ko citu lai saka.
 
 
24 Aprīlis 2014 @ 11:24
 
done!
tagad būs tikai poniji un varavīksnes! un vēl neliels šopings. un brokastis, BEIDZOT!
 
 
24 Aprīlis 2014 @ 09:45
 
atnāk mājīņās no ballītes tādam viegli iekurbušam, bet jau bēdīgam no domas, ka, lai arī brīvdiena, tikuntā ir jāceļas agri, lai dažu labu mazu pilsoni nogādātu "ieslodzījumā" jeb bērnudārzā, un atklāt, ka dzīvesbriedim izrādās nākamā diena ir brīva, is a total bliss. man vajadzēja 5 minūtes lūgties, bet es to dabūju gatavu! tomēr esmu reti riebīga un uz šo cēlo gājienu atmaksāšu nevis ar neizmērojamu pateicību, bet piespiedīšu viņu ar mani kopā savākt to haosu, ko mēs saucam par savu dzīvokli.

vārds ir teikts, lai tam seko darbi!
 
 
24 Aprīlis 2014 @ 09:36
 
Tolerance, vai tā ir absolūta un vispatveroša? Vai arī tā ir konkrēta un attiecas uz kaut ko vienu, noteiktu? Un kamēr esam tolerantu pret kaut ko, nešpetni apkarojam ko citu? Vai arī tolerance, tā ir iecietība pret kaut ko, pret ko ir stilīgi būt iecietīgam, kamēr tas, kas nav stilīgi, nav pelnījis nekādu iecietību? Vai arī nekādas iecietības principā nemaz nav, un tolerance, tas ir tad, kad esam neiecietīgi pret kādu, kurš ir pret kaut ko neiecietīgs, par ko, ļoti iespējams, mums nospļauties, taču kaut kā jāpadara sava neiecietība labāka par citu neiecietību? Vai varbūt labrīt?
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 18:58
 
Bet šodien ir tāda diena, ka es visu vakaru dzeršu džinu ar toniku un skatīšo Game of Thrones, jā.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 20:34
 
Tas ir drausmīgi! Ir beigušās angļu sinepes (ražotas Latvijā). Nez, cīsiņi ar vasabi labi ies kopā?
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 17:33
 
Ai nu nepatīk man tā jaunā vīriešu matu mode.
Nodzen sānus un visi kā tādi gaiļi sekstes pacēluši staigā.
Meh.
Tags:
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 16:29
 
Es nezz kāpēc, bet tā 'Stūra māja' mani vienmēr fascinējusi.
Es nezināju vēstures štelles līdz šim gadam.
Man vienmēr likās, nu kāpēc tur viss tukšs! Tik feina paskata iestādījums!
Domāju, ka krāšu piķi un pirkšu nost :D
Tagad nezzz, diezvai.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 16:45
 
šodien visi mani ignorē.
draudziņš,kam šovakar bija jābrauc vilkt augšā elektrības.
kosmetoloģe,pie kuras jāiet vaksēties.
kolēģe,no kuras gribu manikīres kontaktus.
un bērns,kam pateicu,ka viņai pašai būs jānotīra kedas,ar kurām sūdā iekāpusi.
pat kaķis guļ dušā,mazgājas, un nepievērš man uzmanību.
Tags:
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 16:41
 
Iedomājieties, lai dabūtu spirtu, jāiet pie daktera pēc receptes!
vai uz tirgu jāķer kāds "spirķik, vodočka"
Nu psc!

apzvaniju visus večus diņģējot 20 ml, beigās tomēr dabūju zvanīt dakterei.
Nē nu, man nav ko teikt.
Tags:
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 12:52
 
Nu vobšem, kā jau ierasts pie trešdienas, ieveļos es FN Motol traumu nodaļā, dakter's nekur nav redzams, toties māsiņa apsēdina, uz mirkli aizgriežas, tak kad pagriežas atpakaļ, viņas sejā ir aizdomīgs smaids, bet rokā — kārtīgs tāds elektriskais ripzāģis.

Gribēju sākt protestēt par kaut kādu acīmredzamu kļūdu komunikācijā, ka gluži amputācija man nebija nozīmēta, lūdzu pārbaudiet, vai tas jums ir tiešām manējais papīrītis, bet pirms paspēju vispār ko iebilst — sahujārīja to nolāpīto ģipša gabalu strēmelēs un atbrīvoja mani no pusotru mēnesi ilgušajām ciešanām. Srsly, jūtos kā sliņķis no episkā tv klipa, ziemassvētki, protams, ir biežāk, bet atgūt otru roku — nesalīdzināmi kļovāk.

P.S. Nē nu tas, ka pirms kustināšanas vingrinājumiem ir jāiešauj mazliet sīvais, tas nu tagad ir pilnīgi skaidrs. Problēma tikai, kā šis plāns ies kopā ar "vingrinājumus izpildīt 3-5 reizes dienā".
 
 
♥: Ai bilīv ai ken flaaaj
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 13:22
 
gribas kaut kādu pauzi no vīriešiem, ja godīgi.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 13:28
 
Sakaitinaajos vakarnakt tiktaal, ka shodien saap kungjiits. Esmu piefikseejusi, ka tad, kad satraucos, sastresojos, nenormaali saak saapeet iekshas-nu taa liidz asaraam. Tas ir vecums vai kaa? Liidz shim vieniigaas spazmas bij konkreetaas dienaas, a tagad var i nomiriit pie lielaakiem stresiem. Fak. Taa ir, ka apkaart tik pa kapinjiem vien,a kapinjiem vien runaa :D.
Piektdien jaapanjem briivais dienasvidus vai kaut kaa taa to jaanosauc. Bishkuc vajag iziet no ierastaas vides, citaadaak es nojuugshos. Vakaraa buus jaalaizh sportot dazhi indiviidi, bet pa dienu vareetu padziivot,jaa. Un tad es gribu tik daudz tika daudz, un beigaas buus pljuksh :D. Vajadzeetu Klemansu izvilkt uz pusdienslaika saldeejuma kokteili :D
Un jaa, gribaas daudz ko sarakstiit, tikai jaastraadaa jau ar taa kaa buutu :D. Lielos vilcienos njemot ir taa- bijushie bruutgaani sasveikti sveetkos, mazliet neizprotami fluiidi naak no koleeegjes deela, bet citi saka, ka pati vainiigs, nav ko kokjeteeties. Nu nez, es neko, es nemaz i nemaaku. Viens klients kriit uz nerviem ar savu "draudziigo" attieksmi-es esmu pieklaajiiga, bet nekaadu interesi vinsh man neizraisa, driizaak preteejas emocijas. Un tad taas trakaas baabas, kuras vajadzeetu izshaut kaa vecas vistas. Muuzhiigaas iideetaajas, chiiksteetaajas, visaadas citaadas neaizskaramaas buutnes-jel kads buutu vinjas nopeeris vai vienalga ko izdariijis, lai taa iideeshana beidzas. Kas tad veel,mkas tad veel.
Sapnii redzeeju sevi deelinja gaidiiibaas. Skaisti, bet ne sheit un ne tagad. Diemzheel.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 11:59
 
istabā ir frankenkukainis. irša un kamenes ārlaulības bērns un es nevaru, vienkārši nevaru to ne nosist, ne arī iedzīt burkā, jo man ir patiešām BAIL no tā kustoņa
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 11:11
 
atcerējos, ka man taču bija tieši tāda lakatšalle, zaļi-zeltaina, kas piederētos šiem laikapstākļiem.
būtu labi, ja es atcerētos arī to, kur tā ir.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 10:28
 
šausmīgi sāp īkšķu mīkstumi. pirmdien izzāģēju/ izgriezu nokaltušos ceriņu zarus (un ceriņi man te ir biezā slānī) + vēl nokaltušas kaukāzenes un jasmīnus. bet vēl arī ravēju. nav skaidrs,no kam tas.

taču viss tas (lasi - manas rokas,kas izskatās,itkā būtu griezusi nagus kaķu kolonijai, kāja izskatās,itkā iekampis būtu vidēja izmēra suns) ir nieks, salīdzinot ar Izlaiduma Kleitas Pirkšanu 6.klases izlaidumam.

Nu,ok, izlaižot *^&(&^%(^&%^%&^^%^&(&*&^%^% un taupot jūsu nervus, teikšu, ka kleita mums jau ir un džinsu jaka ( jo šāds aptuvenais razklads man tika paziņots jau pāris mēnešus atpakaļ)
bet kurpes. galīgi nav skaidrs,ko iesākt ar kurpēm bērnam,kas ikdienā staigā kedās un džinsos un šis būs pirmais izgājiens svārkos n gadu laikā, papēžus tā kā īsti nē, laiviņas izskatoties drausmīgi, kājas esot resnas un tizlas.....

es padodos. tobiš, es varētu padoties, bet es nevaru, jo šits būs vien jāturpina do pobednovo konca.

nesaprotu,kādi idioti izdomājuši sākumskolas ar attiecīgajiem izlaidumiem.
nostaļģiski atceros savu 9.klases izlaidumu,ar melniem svārkiem un baltām blūzēm...
Tags:
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 08:56
 
Ja pie raksta par modernās mākslas performanci parādās komentārs "yes, super, tur kaut kas ir", vai tas ir jāsaprot prasti "publika sajūsmā lauž krēslus", vai kā smalka atsauce uz Andersenu?
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 22:18
 
"biznesa klases dibens"
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 21:01
 
bišķi gribas iesmiet un bišķi dusmīgi rūkt par tiem gatavošanas laikiem, ko raksta cetras sezonas.
šitā jau nez kuro reizi iekrītu "sagatavošana 10 min" a es pa virtuvi šuriju 1,5-2,5 stundas.
Nu labi, es neesmu profesionālis, bet nu ne jau arī galīgi tizla.

Prikiņ sagatavot visu priekš kaneloni 10 minūtēs? To pat ar 10 čakliem nēģerīšiem nebūtu iespējams izdarīt.
Tags:
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 18:44
 
krustmeitiņa tirgo akmeņus. jo skaistāks, jo lētāks. man šķiet, viņa ir atkodusi visuma kodu.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 17:09
labais!  
es skatos, ka šodien pie cibas lielākā kulināra ir apsmieta teju puse Truša ēdienkartes :D
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 16:49
 
šodien ir frīkaino klientu diena.

es ceru vakarā redzēt pilnu bāru ar normāliem, bārdainiem, alu dzerošiem vīriešiem!!! dzirdi, lcd?!
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 16:49
 
kā es ātrāk to neiedomājos - man vienkārši jāsāk izdabāt savam iekšējam begemotam
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 14:48
 
biju pie Dž. dārzā, grillējam gaļu. Bija arī kaut kāds attāls  Dž. radinieks no LV, kurš nodarbojas ar kokiem un braukā līzinga kaijenā.
O, viņam esot ienākusi prāta ģeniāla biznesa niša, te, Vācijā. Bijis būvmateriālu veikalā un nākusi atklāsme, ka te galīgi nav smuku ogļu, malkas un brikešu iepakojumu. Viņam ir paziņa, kurš LV tirgo visu augstāk minēto čutl ļi ne Stendzinieka dizainētās kastēs. Speciāli paredzētas turēšanai pie kamīna. Mēs ar Dž sākām smieties, jā, jā, ar rokām un mīlestību cirstas ogles, noturētas linu maisiņā un iepakotas katra atsevišķi ar savu stāstu. Radinieks nesaprot, par ko smejamies. Tas esot kruts biznes un domāts elitas klasei. Mēs viņam sakām, ka te, Vācijā, šitas te, roltons linu maisiņā nestrādā. Te neviens nemaksās par to, par ko nav jāmaksā. Uz ko radinieks iesaucas, bet paskatieties, viņi tak tērē naudu visādiem sūdiem /rāda uz kaimiņa dārza rūķiem/. Es saku, nu jā, viņi grib rūķi, un pērk rūķi, nevis iepakojumu ar stāstu.

Kaut gan, savā iepriekšējā dzīvē, kad strādāju reklāmas aģentūrā, es domāju līdzīgi kā viņš. Lūk,  tāpēc pār mani nācis karmiskais sods un tāpēc tagad mazgāju tantukiem dibenus.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 13:24
 
Nevaru sagaidīt, kad vīrietis pārinstelēs datoru, lai beidzot varu lasīt cibiņu un kaut ko normālu ierakstīt! Ai, lomkas,lomkas,telefons nav tas...
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 14:39
rati rati.  
Meita pirmajā dienas pusē, šķiet pārbaudīja visas iespējamās robežas. aizmiga gan bez kreņķa. Šodien arī dikti kašķojās ritenītī, tad nu mana teorija, ka varbūt vēl var ar ratiem neiespringt izgaisa. Skatos vēl variantus.
Zooper Waltz vs ABC Design Primo. Neesmu redzējusi nevienu darbībā, bet pēc video neskatoties uz to, ka Zooper Waltz ir ne tik kompakts, bet ar kopējo rokturi, lielo kapuci un līdzi nākošo kāju pārsegu "ieliek" mazliet ABC, savukārt ABC "ieliek" ar pie barjeras stiprināmo drošības jostu, ka nevar izšļūkt cauri un šķiet, arī amortizāciju.
Man liekas, ka beigās pēc visiem šiem meklējumiem, es būšu tā izbesījusies, ka nopirkšu tādus, kas tīk pēc krāsas :D
Tags:
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 12:07
 
back to Trusis, baby
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 09:22
Peg Perego Si  
Uz brīvdienu laiku tikām pie Peg Perego Si lietošanas.
Viegli, aizņem kudi maz vietas auto bagāžniekā (3 BMW ar garo aizmuguri).Viegli salokāmi un atlokāmi. Diezgan easy vadāmi ar vienu roku, ja priekšējie riteņi bloķēti, liela kapuce un ietilpīgs mantu grozs apakšā. Kapuces augšā maza(aptuveni A5 formāta), gana cieša kabatiņa, kur vajadzības gadījumā var ielikt arī take away kafiju (man glabājās meitas ūdens krūze(klasiskā tommy tippee un našķu trauciņš(klasiskais philips aventat piena uzgl. kont.,ko nu izmantoju našķiem :) atlika vēl vieta kam sīkam. Ar bloķētiem priekšējiem riteņiem pa smiltīm gāja kā tanks.
Rokturi grab diezgan kaitinoši, lai cik dīvaini nebūtu, bet mazāk grab, ja priekšējie riteņi bloķēti. Nav kāju balsta (bet tā ir lielākoties šādiem ratiem), sēdus pozīcijā nav tik traki, bet guļus pozīcijā ne visai (kājeles nokarājas). Ir tikai drošības siksnas, kas ziemā ar kombi nebūs īsti savienojamas. Bamperis- vasarā meita nepiesprādzēta mierīgi izslīdēt cauri, ziemā tas aizstātu siksnu nelietojamību, bet vai ir gana ar to manai ūdenszālei, nezinu. Kapuce vairs kārtīgi nepasargā no saules guļus pozīcijā, bet nu tas gana loģiski. Jumtiņam ir lodziņš kuru aizdedz kabatiņa, ja kas kabatā ielikts, tad par lodziņu var aizmirst, ja nav ielikts, tad arī neatradu kā var nofiksēt, lai lodziņš vaļā. Muguriņa nolaižama ar abām rokām, laižas strauji un ar skaņu( meita gan ne reizi nepamodās). Radās sajūta, ka guļus pozīcijā meitai rati ir par īsu, jo nevarēju iebīdīt pietiekami dziļi, lai kājeles nenokarātos, prasās, ja ne kāju balstu, tad vismaz regulējumu sēdekļa apakšu. Amortizācija praktiski nekāda, izjūt segumu maiņas, pat šķietami nenozīmīgas.
Kopumā, ja būtu citādāka muguras nolaišana, kāju balsts vai augstumu regulācija, un lielāka amortizācija būtu gana ok rati. Unnn tie grabošie rokturi, brrr.
Tags:
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 08:55
 
Draudzene, piemēram, par Antāliju sajūsmā nebija. Viņas rezumē - netīrība kā Francijā, tūristus kāš tā, ka maz neliekas un visār Nothing special.
Bet nu viņa jau braukā apkārt. Vismaz 2x garā ar auto sasniedzamos attālumos iir izbraukājusi pa vairāki lāgi - Horvātiju, Šveici, Slovākiju utt. Līdz ar to viņai jau ir ar ko salīdzināt. Vienīgi par Pamukali bija sajūsmā.
Un vislētākā norēķināšanās tur ir dolāros, jo lielākoties cenas pie apskates objektiem esot vienādā ciparā gan $ gan Eur. Esot saškrobojušies, ka visu lirās samainījuši.
Un arī auto īrēt jāsūta kādu vietējo, jo tūristam tas uzreiz izmaksās krietni dārgāk.

Savukārt mamma pēc sms jorojām sajūsmā, vakar tēvam uzrakstīja sms "sūti naudu, palikšu te".
Pēc stundas brauksim uz lidostu pakaļ.

Bet es tāpat noteikti par visu būšu sajūsmā. Es jau tepat LV par visu jūsmoju, ka tik no mājas laukā.

Upd: mamma ar m tanti tica, ka nekādas netīrības neesot. Moš družka ar kreiso kāju aizbrauca vai vīru sastrīdējās. kaut gan viņa jau man smalka un redz katru kaktiņu, futeklīti un kur ko varētu pielabot.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 00:02
 
Bet vēl es tikko cibās izlasīju frāzi "profesionālās spinātu sēklas".

Tagad es esmu redzējis visu.