22 Maijs 2018 @ 08:11
 
Šonakt sapnī redzēju, ka esmu aizbraukusi - laikam jau uz Jelgavu. Tur ir pa lielam beigušās mācības, notiek izlaidumi, gatavojas lielie tusiņi. Un tad vakarā ir jāiet uz autobusu. Mēs ejam, bet brālis ar tām meitenēm tik riktīgi pieliek soli, ka es netieku līdzi. Un es reāli nevaru lāga paiet - knapi kustos. Viņi iet, nepiefiksē, ka es esmu tā atpalikusi, neatskatās. Iejūk pūlī starp autobusiem un pazūd. Un tad es esmu viena, visi autobusi aizbrauc un man vajag tikt uz Rīgu laikam. Bet tur neviena nav. Ir kaut kāds grausts. Tad kaut kādi sveši cilvēki palīdz un aizved mani uz pilsētas centru un es aizeju uz savām vecajām kojām - istabiņu, kurā ir manas bijušās istabiņas biedrenes. Vienai es saku - šodien taču ir 23.maijs - tava dzimšanas diena - apsveicu (viņai reālajā dzīvē patiešām 23.maijā ir dzimšanas diena - bet es viņu ļoti reti kad apsveicu). Es atvainojos viņām, ka esmu tik slikta draudzene.

Un tad es pamodos un domāju par draudzību reālajā dzīvē. Un par atsvešināšanos attiecībās - ar jebko. Gan ar draugiem, gan ģimenes locekļiem, gan arī ar idejām, principiem, reliģiju. Es vakar biju aizgājusi uz katoļu dievkalpojumu. Un sapratu, ka man nu jau ir grūti, jo es lielai daļai rituālu nesaprotu jēgu. Nesaprotu jēgu sprediķim, no kura vienkārši cilvēki (domāts - es) savai ikdienas dzīvei nevar paņem līdzi nekādu atziņu. Dziedāšana gan bija forša. Bet es vispār gandrīz vai tad tuvāk Dievam jūtos, kad es esmu piezvanījusi mammai un padziedājusi viņai tautasdziesmas.
 
 
22 Maijs 2018 @ 00:20
 
Kā gadījies, kā ne, bet pilna pastkaste ar vēstīm no vietnēm, kas ņēmušas par pilnu 25.maiju un GDPR. Es tās visas ignorēju, un raugos kā uz iespēju vienā reizē tikt vaļā no visiem spameriem. Vienīgais, kas rada bažas, ka ciba nekādus policy updates neizsludina. Kas i ko, vai patiešām klapēs bodīti ciet?
 
 
21 Maijs 2018 @ 18:33
man jau labāk patīk balets...  
BB jostu eksāmenu nokārtoja ļ.labi - ne tikai ieraksts kluba pasē, bet arī sertifikāts kaut kāds par max punktu skaitu.
Neko nesapratu, viss korejiski, visi šņāc, spirinās un iebrēcās.
Jāsastrādā šodien vēl nesastrādātais.
 
 
21 Maijs 2018 @ 01:57
 
dzīvojos pa festu.
baudu mirkļus, cenšos nepārdegt iz tā, cik daudz iespaidu un fizisko aktivitāšu.
priecājos par sīkumiem un klusībā apceru to, kā endorfīni dzen dzīvi.
ir labi. prāta ķīmija man saka, ka ir. baudu
 
 
20 Maijs 2018 @ 22:22
 
pat šveices pulksteņi tagad iet lēnāk
 
 
20 Maijs 2018 @ 16:40
braucam mājās no Pļaviņām  
Nedzīvojam Āfrikā
Bet gan Secē
Tādēļ cece muša
Mums pagāja secen

(c) tvarj un hotai
20.05.2018
 
 
20 Maijs 2018 @ 15:08
 
Starptautiskās cibas ballītes – tas protams ir jautri un līksmi, bet pamazām aizvien atklātāk izzīmējas kāda problēma.

Nelaime tāda, ka ballītēs iesaistītajām personām nepiedodami ļoti sakrīt gaume ne tikai uz spirdzinošajiem dzērieniem un mūziciņu, bet arī uz sievietēm. Saprotiet, nu, es te viss tāds ar prieku gaidu vakarus, kad varēs satikt flirtīgo zaju, piemēram, kura allaž arī flirtē ar pilnu jaudu un atdevi, bet tad pilsētā ierodas Kx, un, ko domājiet, tagad flirtīgā zaja ar tādu pašu jaudu un atdevi flirtē ar Kx, atliek ieplestām acīm skatīties, plātīt rokas, nē nu pagaidām jau tas viss tāds hihi-haha, bet vispār tak velk uz an accident waiting to happen!

Pat nezinu, kā šitajā jautājumā kaut kādu potenciālu kārtībiņu ieviest, bet nupat jau prasās.
 
 
♥: OK
♫: Radiohead / Staircase
 
 
20 Maijs 2018 @ 11:05
 
ņemot vērā to, ka pirms pusstundas lasīju par hobitu un rūķiem Kalnu Karaļa mantnīcā, ir jocīgi izlasīt ziņas 'latvietis kļūst par kalnu karali' virsrakstu
 
 
20 Maijs 2018 @ 10:20
 
Braucu ar 12 trolejbusu. Pa Čaka ielu, tad pa Bruņinieku. Beidzot uz Brīvības ielas tikām. Bet viena veca sieviete ar spieķi dabūja iet no Čaka ielas uz Pareizticīgo baznīcu. Haoss.
 
 
19 Maijs 2018 @ 19:33
 
stāvu, klausos grupu ar nosaukumu Hekate, Leipcigā, gotu festivālā, pagānu ciematā, skatos, kā lido papeļu pūkas..
skaisti
 
 
19 Maijs 2018 @ 09:50
 
OO, love it
https://www.facebook.com/9gag/videos/10157665972026840/

vienkāršā, caur humoru veidā pateikta patiesība.
Attiecībās tev nākas būt gan loverim, gan labākajam draugam, gan otrajai pusītei. Un tad, kad ir tas mirklis, kad tavam cilvēkam nepieciešams labākais draugs - tad esi tāds. T.i. vienkārši paklausies un nenosoti. Piekrīti un SADZIRDI! NEvis ieslēdz apvainoto draudzeni uzreiz, kā pasaka to, kas tev nepatīk. Uzklausīt ir uzklausīt, nevis verkšķēt pretī ;)
 
 
18 Maijs 2018 @ 15:29
 
Minētā serčika sakarā, starp citu, panesās doma par to, ka strādāt par konktraktkilleri varbūt nav nemaz tik slikta karjeras izvēle. Nē nu kā, sākotnējais prieks un viss šitas "apvienot hobiju ar darbu", protams, ātri vien pāries, entuziasms noplaks, kaut kādā brīdī viss, kā jau jebkurš darbs, kļūs vienkārši par nepatīkamu pienākumu. Bet ir milzu priekšrocība – atkrīt visa šitā ņetmne ar to, ka tu it kā izdarīji savu darāmo, bet pasūtītājs viebj degunu un saka, ka īsti nepatīk, pamēģinām tagad šito savādāk, tur gaišāk un logo lielāku. Tu esi pilnīgi brīvs un nesaistīts slepkavošanas metodēs, vieta neierobežotai pašizpausmei un radošumam, nu un nav obligāti jābūt darbā astoņos no rīta, tas arī svarīgi. Ir uz ko tiekties!
 
 
♥: OK
♫: Live / Good Pain
 
 
18 Maijs 2018 @ 13:33
 
vakar diendusā sapņoju, ka dzīvojam mājā. bet tas tā - fonā. priekšplānā bija ņemšanās ar vistu voljēru (bīdāmu, uz ritentiņiem, tajā vietā grasījos rudenī iekārtot puķu dārzu), plānā bija līdzīgs voljērs dažām aitām (nu tā, ka pašas pārbīda uz priekšu lai dabū svaigu zālīti) un vēlme pēc rukša

zemapziņas spēks, vai ne. es nezināju, ka man gribas kopt produktīvos mājlopus :D
 
 
18 Maijs 2018 @ 10:21
 
Poll #21195 everybody's free to wear sunscreen
Open to: All, results viewable to: All

un tātad - vai tu regulāri lieto sanskrīnu, kā to iesaka "visi" dermatologi?

View Answers

īsti nezinu, vai es ticu tam sanskrīnam
2 (6.2%)

jā, jau no ... gadu vecuma
5 (15.6%)

vasarā, jā
14 (43.8%)

taisos, taisos, un nesataisos
7 (21.9%)

netaisos un nesataisos, un nesataisīšos
4 (12.5%)

Tags:
 
 
17 Maijs 2018 @ 22:56
 
Pa dienu prognozēju klasiku: pirmajā trešdałā noturam pa nullēm. Otrajā Zviedri iesit un mēs izlīdzinam. Trešajā nenoturamies un zaudējam.
Pagaidām prognoze precīza. Sākās trešā trešdała. Nu cerams man bija tikai 2/3 taisnība šoreiz
 
 
17 Maijs 2018 @ 20:08
***  
kā jūs domājat, var jau cimdus likt nost uz vasaru?
 
 
17 Maijs 2018 @ 16:05
 
Money for nothing – check, tagad interesē, kur ir chicks for free.
 
 
♥: Mkey
♫: Nick Cave & The Bad Seeds / Finishing Jubilee Street
 
 
17 Maijs 2018 @ 14:30
 
Jau labu laiku gribējās te kaut ko par serčikiem ierakstīt, bet Money Heist jau jūs visi noskatījāties, Happy!, cerams, arī, nu un vēl man sen gribējās šito pateikt – es zinu, ka tur viss jau sen ir nokavēts, bet es būtu gatavs apprecēt jz [info]mufs par ieteikumu skatīties serčiku par Dirku Džentliju, jo tā ir episkākā šiza, kādu es savā mūžā vispār esmu skatījis, orgkomiteja sūta visu iespējamo veidu pateicības par.

Anyway, es par ko. Lūk, ja arī tev, lietotāj, mīļākais tēls iekš Dirka Džentlija serčika bija Bart – tev visticamāk patiks Killing Eve, kurš nevar lielīties ar milzu budžetu, specefektiem, mega sarežģītu stāstu vai jebko, ko mēs nupat jau sagaidām no mūsdienu serčikiem, bet kam uz šo brīdi pieejamās epizodes aizgāja vienā naktī un atstāja mani plati un apmierināti smaidot, nepieciešamā cinisma un melnuma deva tiek piegādāta intravenozi, autoriem acīmredzami nav pilnīgi nekā svēta, ļoti, ļoti laba skatāmviela, esmu ārkārtīgi apmierināts.

Userpic related.
 
 
♥: Baneru zaja pazudusi
♫: Nick Cave / There She Goes My Beautyful World
 
 
17 Maijs 2018 @ 14:01
 
Nesen kolēģe uzcienāja ar briesmīgi garšīgajām Laimas Tiramisu mandelēm - nu, ļoti garšīgi, ļoti. Mandele -apkārt garšīga glazūra un kakao. Viņai firmas veikals pa ceļam, palūdzu, lai man nopērk.
 
 
17 Maijs 2018 @ 11:54
 
un kāpēc es nevaru paskatīties caur to ēveselību, kādas receptes man ir izrakstītas vai kāds pieraksts gaida?
 
 
17 Maijs 2018 @ 09:54
 
black panther - visu laiku labākā filma? tā kā nedaudz piestiepts aiz ausīm, ne? bija visnotaļ interesanti, bet būtu bijis krietni labāk, ja netiktu izlasīti tādi apgalvojumi pirms skatīšanās. visu laiku labākā filma ir piektais elements un léon.
 
 
16 Maijs 2018 @ 19:16
 
Kārtējo reizi bērnu ballītēs saprotu cik nesociāla mamma esmu. Nu nepatīk man mammu stūrī płurkstēt par bērniem.
Nez, cik nepieklājīgi būtu vienkārši iziet ārā pasēdēt un palasīt grāmatu..?
 
 
16 Maijs 2018 @ 16:03
 
Man pajautāja pavisam ko citu, nevis to, ko teica mans tiešais priekšnieks, ka man jautāšot. Tie sabojātie telefoni ir kaut kas unikāls. Nu, labi, tam, ko pajautāja, man arī bija zināmas iestrādnes un es biju paņēmusi līdzi flešku arī ar to prezentāciju, kurā pa lielam tas viss ir. Visgrūtākais ir - visu to parādīt maksimāli vienkārši, saprotami un īsi.
 
 
16 Maijs 2018 @ 15:02
 
Nu vot, nu viss tagad. Mana visu laiku mīļākā bāra zaja ir atradusi kā dīlot ar situāciju, ka viņai riebjas pilnīgi visi pasaules cilvēki (izņemot, nez kāpēc, mani, nu un Kx, kad jau šamā te parādās), un grasās vienkārši tā ņemt un iet projām no darba. Un braukt projām no Prāgām uz savu Morāviju. Nē, es saprotu, es arī negribētu šito elles darbu ikdienā darīt, atbalstu šos centienus, bet... Bet man-ta kā tālāk dzīvot? Par to kāds padomāja? Nē, visi domā tikai par sevi! Eh, nu.

*noskumst*
 
 
♥: Pastiprināti negribas strādāt
♫: Camille O'Sullivan / Is that all there is?
 
 
16 Maijs 2018 @ 15:34
 
Poll #21194 zzč
Open to: All, results viewable to: All

klasei jāsadalās divās komandās: metējos un smēlējos. izvēlies komandu:

View Answers

metēji
10 (52.6%)

smēlēji
9 (47.4%)

 
 
16 Maijs 2018 @ 13:32
 
kopš tās reizes kad pirmo reizi to ieraudzīju dzīvē - sākumā lielu un klusu, pēc tam pilnu ar brīnumainām bildītēm, es to gribēju. pabraukt ar kosmosa kuģi nekurienē. šodien beidzot. bildītes gan diez vai man rādīs, bet tas ir tik kruti, patiesībā neiedomājami - sagriež tevi segmentos, paskatās un pēc tam salīmē atkal kopā

datortomogrāfs - monamūrs
 
 
16 Maijs 2018 @ 13:00
: 30-somethings  
tik čakli apmeklējusi dakterus un nodevusi analīzes nekad mūžā vēl brīvprātīgi neesmu gājusi.
tā laikam tā trīsdesmitgadnieku krīze, vai?
pirmās pazīmes?
 
 
16 Maijs 2018 @ 11:52
 
Kings Of Leon - The End
Tags:
 
 
16 Maijs 2018 @ 11:40
 
cilvēks ir.. un tad viņš beidzas...
 
 
16 Maijs 2018 @ 11:31
 
Šodien pie lielā priekšnieka jāiet uz paklāju. :( Drusku neomulīgi jūtos.