17 Janvāris 2018 @ 16:31
 
hah, li edelkoort, runājot par problēmām modes industrijā, pie viena arī spridzina ar savu manifesto: "[..]
 sometimes when you buy a t-shirt you kill somebody, it's better to buy fur,
in a matter of speech."
 
 
17 Janvāris 2018 @ 09:22
 
Naktīs redzu murgus. Tādus, ka pamostos. Neko jau tādu briesmīgi neredzu, bet pamostos pārbijusies. Pagājušajā naktī redzēju mazu meitenīti. Nekas īpašs. Bet pamodos pārbijusies. Nevaru saprast, par ko mana zemapziņa mani brīdina.
Tags:
 
 
17 Janvāris 2018 @ 08:44
: kā lai uzzin kaut ko šajā pasaulē vispār, a?  
polidimetilsiloksāns (pdms) jeb dimethicone, tātad. atgādina kādu no ļaunajiem transformeriem, vai ne?
kaut kādi dermatologi apgalvo, ka viss ar to pdms ir baigi labi, tas mitrina, ir ļoti labs sausai un plēkšņainai ādai, jo pārklāj un nosedz to, tādējādi uzlabojot mitrināšanas un dziedēšanas procesus.
kāda Britta Aragon, savukārt, apgalvo, ka viņai gan tā gan nešķiet tāda sastāvdaļa, kas būtu lietojama ikdienā, jo tā principā ir silikona eļļa, un laika gaitā varot sausināt ādu, turklāt tā vietā, lai iesūktos ādā un mitrinātu to no iekšpuses, tā izveido kārtiņu ādas virspusē, radot ilūziju par aizpildītām grumbiņām un mitrinātu ādu. turklāt, tā esot lēta izejviela, līdz ar to, kosmētikas ražotāji to dikti mīl. like i said, varbūt nekas nekam nudien nepalīdz.

esmu lasījusi arī citus viedokļus, kas viņai piekrīt, bet te nu ir tā reize, kad gribētos zināt, vai šis "viedoklis" ir balstīts, ja ne zinātniskos pētījumos, tad varbūt vismaz ķīmijas faktos? vai arī tā ir kaut kāda pseidozinātne, kuru radījuši homeopāti sapiens, lai mēs visi pirktu madaras produkciju.

lai nu kā, gan la roche posay, gan vichy, gan vispār visa aptieku krēmu produkcija (i checked) ir papildināta ar šo deseptikōnu.

ķīmiķi, atsaucieties - kā tur ir?
 
 
17 Janvāris 2018 @ 00:11
 
Merchant Banker
 
 
16 Janvāris 2018 @ 23:27
 
vakar biju superbitīte. šodien biju kursos. mācos nejusties vainīga, ka gribu ko arī tikai sev, bet esmu pārgurusi lupata - nr.1. sviesta kremu un tortīti pārēdies, spītīgi turējās pretī vēmienam un naktī miegā mugroja un kauca=daļu nakts gulēju uz grīdas turot viņam plaukstu un glaudot muguriņu, skuķu ngulēšanas un nakts tusēšanas nogurums bija uzkrājies kamēr man naktī sita laukā drošinātājus un tāpat daļu nakts gulēju matrača stūrī ar plāno pledu un pakaļu uz grīdas
bet kursi bija super. atkal galva pilna idejām. izrādās mana šujmašīna (tā, aks mājās) prot arī izšūt. un ir tik daudz kas jāsašuj ka mani atkal ir pārņēmusi alkatība un es gribu visus pasaules smukos audumus un vēl sev sašūt smukas štātes un sapiucēties
 
 
16 Janvāris 2018 @ 22:48
 
biju baseinā. ķīpsalā nekas nav mainījies pēdējos 14 gados, kad tur peldēju studiju laikā, un sajūta, cik forši forši forši ir peldēt, arī nav mainījusies.
 
 
16 Janvāris 2018 @ 22:01
 
esmu salikusi pāris eksperimentālas playlistes no tā, kas mētājas uz kompja.
ir dīvaini, jo reizēm gribas nolaikot kādu skaņdarbu, bet man tak tas jau ir tepat
vai, piemēram, tikko biju pilnīgi pārliecināta, ka klausos kaut ko mazdzirdētu no massive attack, izrādās, archive.

derētu kaut kad sakārtot to mūzikas bardaku uz cietņa
Tags:
 
 
16 Janvāris 2018 @ 18:07
 
wow wow, es nespēju noticēt, ka šī nav satīra.
sāku skatīties un lasīt pilnā nopietnībā - tās studentes nāve tiešām tāda jocīga, varbūt vecākiem ir kas jēdzīgs sakāms. bet nuuu...
vienvārdsakot, mirušās meitenes mātes teorija ir tāda, ka nāve ir saistīta ar kādu aktieri no ukraiņu seriāla "Grieķiete", kuru abas ar meitu skatījušās. esot sākušas feisbukā spiest laikus viņa fotogrāfijām, sākušas ar viņu sarakstīties, viņš uzlauzis viņu datoru, dzēsis failus, licis savas bildes iekšā. kāpēc? lai viņas turpinātu spiest laikus feisbukā.

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/768431-studentes_sintijas_balinas_nave_mangalsala_vecaku_un_detektives_versija

cilvēki ir tik jocīgi.
 
 
16 Janvāris 2018 @ 14:27
 
Dēls: mam, tu esi piedzemdējusi dinozauru. Jo māsai zobi ir asi kā dinozauram.
 
 
16 Janvāris 2018 @ 08:43
: the cool hunter lasot  
jā, starp citu, man arī ir apnicis dzirdēt vārdu 'koncepts', jo īpaši tirdzniecības nozarē. vēl viens garlaicīgs koncepta veikals, un there will be blood.

We are all getting tired of clinically sterile, copycat concept stores that seem lifeless and completely void of adventure, story or history.
And the sameness seems to be getting worse.
(c)
 
 
15 Janvāris 2018 @ 21:30
 
Air - Surfing On A Rocket
Tags:
 
 
15 Janvāris 2018 @ 18:00
 
Lūc šodien dārziņā dabūja ne tikai paciņu ar burkāniem, bet arī lielāku paku ar sašķēlētiem kāpostiem. vēl tikai zaļu kartupeli un varēšu uztaisīt sautējumu. esmu sajūsmā!
 
 
15 Janvāris 2018 @ 16:16
 
Ūpim viss, kas ir labs, ir "tētis".
vislabāk ir tad, kad es eju prom, un viņš man saka: "tēte, attā!"
Tags:
 
 
15 Janvāris 2018 @ 14:59
 
Laimonis Vējiņš
Tā mans dēls mēģināja atcerēties kā sauc LV prezidentu.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 13:51
 
Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.
 
 
♥: Pirmdiena, vai?
♫: Nevar izlemt
 
 
15 Janvāris 2018 @ 13:05
 
Pie tās Jēgeres (galvassāpju ārstes) var pierakstīties uz 1.martu. Varbūt mēģināt pierakstīties pie tās otras ārstes, bet nu šonedēļ darba laikā es netikšu, darba pāri galvai.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 09:25
 
brīvdienās es izdarīju visu to, ko biju apņēmusies nedarīt.
protams, ka es beigās aiz gara laika pie darbiem sēžot iztukšoju pudeli vīna
protams, ka es lekcijas saldi nogulēju
protams, ka es sestdien neaizgāju mežonīgi ballēt kā bija plānots (bet tad atkal - kurš gan būtu gājis tādā aukstumā)
protams, ka uz zāli es sestdien neaizvilkos

tomēr es izdarīju daudz ko citu, kas to visu atsver.
tukšā dzīvoklī mūziku uz visskaļāko un dejot dušā - ček
aizbraucu uz pastu un aizsūtīju paciņu pazīstamai meitenei UK. 2017 gadā viņa ir izgājusi cauri ellei un visiem tās priekškambariem. man ļoti ļoti gribējās viņu kaut kā atbalstīt. kaut vai nosūtot kartiņu un suvenīrus no LV.
iztērēju Stockmann dāvanu karti par visu naudu sapērkoties kosmētiku.
bijām ar hotai randiņā
svētdienas rītā aizgāju uz sporta zāli. domīgi minos uz trenažiera un apbrīnoju bariņu krosfiteru kas skraidīja un sabļāvās pa visu klubu. yay.
bijām mintā
bijām uz “tev pienākušas 1234 ziņas” (es šodien eju atkal, kvī)
Lūcijai h&m nopirku melnu kleitu ar uzdrukātu skeletu un tillu virsū un palaidu tajā uz b/d hehehe
 
 
15 Janvāris 2018 @ 09:01
 
nednogalē blakus aukstumam, kurināšanai, mežpastaigām un statoilkafijām, daudz laika pavadījām prātā tetrojot un plānojot tālāko dzīvi. tādās parastās un racionālās lietās - kurš kur dzīvos, kā dzīvos, kā iekārtosies. tas ir kā bīdīt kauliņos, līdz atrodi ideālo scenāriju - ļoti uzbudinoši.
mums, izrādās, ir daudz lietu un īpašumu, kurus var šitā bīdīt un bīdīt un bīdīt.
 
 
14 Janvāris 2018 @ 20:25
 
Pie šī, vobšem. Maldāmies pa kaut kādu nekurieni, šoseja, parasta šoseja, visapkārt lauki, cik vien tālu var redzēt, ejam, zolīdi pakāpjoties nost, kad nu kādam tur jābrauc, piepeši, tāda paša lauka vidū, no nekurienes uz kādiem 100 metriem - trotuārs. Un labs tāds, plats, flīzītes glītas, apmales, būvēts nesen un ar mīlestību.

VZ: *plāta rokas, skatās apkārt* Huh? O_O
Kx: (lietišķi) Zini kā. Gan jau it's a high pedestrian traffic area.
 
 
14 Janvāris 2018 @ 14:27
 
pateicoties tam, ka šī bija nosacīti laiska nedēļa ar aukli no rītiem (značit vismaz drusku var atgulēt to naktī nenogulēto laiku), šorīt viena ar taboru esmu paveikusi pārsteigoši daudz. izvārīju brokastu putru, pabaroju taboru 2x, paspēju uztaisīt čili un izvārīt spageti, vienu reizi iztīrīju virtuvi, izmazgāju 1 porciju veļas, nomazgāju dibenus (4gab) un sviesta kremam izvārīju aveņu kompotu. nošauties vēl negribas, lai gan lielā istaba un virtuve (atkal) ir karalauks
 
 
14 Janvāris 2018 @ 12:46
 
Jēēēēj, [info]rediiss, daudzlaim, urā!
 
 
♫: Natalie Portman rap
 
 
14 Janvāris 2018 @ 09:52
 
Pēc vakardienas snowa sezonas atklāšanas, šodien sāp visas malińas
un vel, vakar nopirku sporta pulksteni ar visādām fīčām :) nevaru sagaidīt jau, kad atnāks. no Garmin, Vivoactive 3
Tags:
 
 
13 Janvāris 2018 @ 19:21
 
Mums ar vīru atšķiras vēlmes uz kino. (Man ir slikta gaume,ja)

Reizumis es esmu jauka un piekrītu paskatīties ko kopā.
Un šito es pat pati itkā piedāvāju.

Dotais lielums:mana māte.

Nu es nevaru izturēt tik daudz justies neērti. Un skatīties uz nepatīkamiem cilvēkiem.

Dodiet man normālu, pūderētu Holivudu.
 
 
13 Janvāris 2018 @ 18:02
 
- (drūmi skatoties apteksnes virzienā) Vispār es varētu aiziet un kaut kā pajautāt zajas telefona numuru. Pēc tam piezvanīt, pateikt, ka mums als beidzies.
 
 
13 Janvāris 2018 @ 15:30
 
krūtīm vajag siltas rokas
lai sirdspuksts aiziet labus ceļus
krūtīm vajag siltas rokas
kā tikko kāstus kartupeļus
 
 
13 Janvāris 2018 @ 15:19
 
Es tikai atnācu piezīmēt, ka tur netālu no Anděl vienā kvartālā tīri labi sadzīvo iestādes ar nosaukumiem 'General Reality' un 'Astrál'.
 
 
♥: n/a
♫: Peter Gabriel / Intruder (Live)
 
 
13 Janvāris 2018 @ 13:06
 
Kokam saknes nezin vēju
un galotne nezin slieku.
Es arī nezinu jūs
pirms jūs nesatieku.

Es nezinu kādas zeķes
bija tev kājās vakar -
ar rombiem vai strīpām?
Un kādu žaketi tu šodien pakar,
vai tās var saukt par attiecībām?

Es nezinu kā tevi saukt
un kāda tev ķermeņa masa.
Un es pat nezinu cik pašam gadu
pirms kāds to nepaprasa.

Es domāju tev vārdu
pirms nav mans zinātkārums rimies,
lai pazītu es tevi
vēl pirms mēs satiksimies
 
 
13 Janvāris 2018 @ 14:36
 Philip K. Dick's Erotic Dreams


Black Mirror faniem vajadzētu patikt. Un vispār.
 
 
13 Janvāris 2018 @ 08:59
 
aah, vakar slidoju, ak dievs, kā es varēju aizmirst, cik tas ir forši. tagad tikai atkal atduros pret slidotavu trūkumu tuvākajā apkārtnē. un vispār?
 
 
12 Janvāris 2018 @ 11:10
 
Un tikko es konstatēju, ka nezināmu laiku es esmu rakstījusi iekšā datus vēsturiskajā excel failā. Nevis 18.gadā, bet failā, kas bija taisīts 18.datumā pagājušajā gadā (pārskatījos, atverot failu). Datu bāzes aktualizācija, vienlaicīgi pildot steidzamus darbus, ir ļoti, ļoti slikta doma. :(
Jāiet pēc Red bulla un jāķeras klāt, lai saprastu, cik tieši slikti viss ir. :(