21 Marts 2018 @ 09:11
: primavera  

ysl, 1999
Tags:
 
 
20 Marts 2018 @ 21:23
 
amīšu brewhouss izbijušā ugunsdzēsēju depo, supergarda dubultā siera steika gaļasmaize ar karamelizētiem sīpoliem un halapeņjoooo, relaksētas sarunas par jebko, un es atkal mīlu pasauli.
šķiet, jetlags arī sāk atkāpties. betejnusazini, ja nu atkal pamostos 4-os

dažādo devaisu laikazonas putrojas
 
 
20 Marts 2018 @ 22:27
ai dount anderstender  
ja uz biļetes rakstīts "dark suit" - kas man jāvelk? vakarkleita un kurpes?
kautkas šitāds pirmoreiz gadās ar mūsu Operu

nopirku, ieraudzīju, nobijos, ignorēju, bet nupat jāiet

btw. jakāds zin,kas jāvelk uz Vīnes operu, man visas ausis vaļā
 
 
20 Marts 2018 @ 17:27
 
The Submarines - 1940
Tags:
 
 
20 Marts 2018 @ 13:38
 
kas man īpaši nepatīk, ir tā vainas un neērtības izjūta, kura ir tut kak tut, tiklīdz gribu parādniekam atgādināt par nenokārtotiem rēķiniem. nopietni, kas cilvēkam galvā notiek, a?
 
 
20 Marts 2018 @ 11:13
jaunais sintezators  
man ir aizdomas, ka Lūčuks ar hotai drīz dibinās grupu.
jautājums ir tikai, ko viņi spēlēs. pagaidām izklausās pēc kaut kā starp žēlīgiem šlāgeriem un totālu avangardu.
 
 
20 Marts 2018 @ 09:08
 
turklāt, mana mīļā džesika attaisnoja visas cerības filmā molly's game.
neatceros, vai paslavēju savulaik miss sloane, tad goda vietu atstāju te.
abas filmas ne tikai raiti izstāstītas, bet tik tiešām aizraujošas.
 
 
20 Marts 2018 @ 09:02
: today is the day  
garākas dienas, īsākas naktis, pavasaris sākas 18.15!

gribēju jau izsaukties "lai slavēts allahs un buda", bet riskēju kādam uzrauties drošvien, vai tiešām jāpiemeklē kāds cits dievs vai kāda indiešu dievība, tiem viņu čupām, vai varbūt kādu skandināvu vai seno romiešu dievu.
lai iet "jupiters un buda!" (sanāks ar zīmīgu atsauci uz spartacus: blood and sand, kad būšu dusmīga)
 
 
19 Marts 2018 @ 22:16
 
Ja ilgi bakstās pa špotifaju, gadās uzdurties Top 50 Latvia, kas, principā, neko diži neatšķiras no Top 50 Global, ja neskaita Donu. Un tad pārņem bezgalīgi dziļas skumjas par to, kurp ripo pasaule. Visai krāšņi to visu, t.i. Top 50, raksturo šis, viens no 50, gabaliem. Lūdzu, atvainojiet, ka jums tas jādzird!

https://www.youtube.com/watch?v=l3XIJgA8OZk
 
 
19 Marts 2018 @ 09:20
6  
man rīts sākās ar to, ka man vajadzēja deklamēt dzejoļus no Ingas Gailes "Vai otrā grupa mani dzird" un Lūcija man piespēlēja pavadījumu uz sava jaunā sintezatora.

viņai šodien paliek 6 gadi
 
 
19 Marts 2018 @ 08:44
 
Es jūtos šausmīgi neveikli un neērti gadījumos, ja man apģērbu veikalā bez mana uzaicinājuma sāk dancot apkārt vairākas pārdevējas, stiepjot tik aizvien jaunas kleitas klāt un sakot, cik labi tās man izskatās. Lai gan beigās vienu kleitu (tādu - tīri ok - nopirku), konkrētajā veikalā vairs savu kāju nesperšu. Man patīk tādi veikali, kur pārdevēji ir laipni un nav vīlušies arī tad, ja es neko nenopērku. Jo - ja man veikals ir iepaticies, ir visai liela varbūtība, ka es varētu kļūt par pastāvīgo pircēju.
 
 
18 Marts 2018 @ 07:30
 
2 naktis un 1 diena Denverā.
atlidojām mierīgi, ar īsu gaidīšanas laiku katrā no 2 pārsēšanās reizēm.
viena no tām Islandē. pirms došanās bija doma pirkt biļetes tā, ka dažas dienas (vai vismaz 1 nakti) sanāk tur palikt un izspert kādu kāju uz zemes. bet, pačekojot, cik maksā transfers un nakšņošana, šo domu atmetu. brīdī, kad biju tur, mazliet gan pakodu nagos.
mani pārsteidza tas, ka pat garajā lidojumā islandair nepiedāvāja cenā iekļautu paiku, tikai ūdeni un softdrinkus. toties tā, ko varēja nopirkt, bija patiešām garšīga.
jetlags jūtās, bet nav nepārdzīvojams. drīzāk traucē nevis tas, ka miegs nāk pēcpusdienā, kā tas, ka gribas ēst pa nakti/ no rīta. vai es īpaši izjūtu augstkalnus, grūti spriest, ir tāda viegla lightheaded blakussajūta, bet īpaši netraucē.
pirmjā dienā izgājām nelielu kalnu pastaigu taku, uzrāpāmies pāris pauguros, papriecājāmies par skatiem, uzēdām amīšu stila smoked bbq un pastsigājām vēl mazliet.
kalni ir <3
vakarā mazliet iedzērām, mazliet papļāpājām, nogurums jūtas.
vēl jāpiemin pārtikas produktu dažādība un pārbagātība. tas bieži vien nav lēti, bet te var nopirkt gandrīz visu! par augļu/dārzeņu kvalitāti nemaz nerunājot..
 
 
18 Marts 2018 @ 14:38
 
reizēm tu esi mazs puika, kurš iet, pa vidu, kopā ar visiem citiem, jūs ejat nodurtām galvām, saules nav, atpakaļ griezties nedrīkst, visi iet kolonnā, durvis aizveras, un tu ej tālāk cauri sienām, un tad jūs jau visi lidojat tumsā, augšā, bet sāpes nāk līdzi, un tad saule panāk pretī, paņem sāpes kā iekurus, un tavs mazais puika apsēžas un saka, es palikšu te, te ir
mierīgi
 
 
18 Marts 2018 @ 10:27
 
tā, meitumātes (un tēvi). kādā vecumā sākāt sīcēm ģērbt naktskreklus? gribu sākt ieviest visu bērnu pārģērbšanu uz nakti, bet ar pidžamām baigā ņemtne, gribu izmēģināt naktskreklus. vēl gan jāsašuj
lol
 
 
17 Marts 2018 @ 21:20
 
Meklēju šokolādes kūkas recepti, kas ir pārbaudīta.
Jā,skatos jau googlē utt., bet varbūt var kāds ieteikt?

Paaldies!
 
 
17 Marts 2018 @ 19:57
 
migrēna (un laicīgi neatpazinu, cerams, ka atsāpinātājs tomēr nostrādās), lielajam naktī ļ.sāpēja vēders, visus 3 aizstiepām pie dežūrārsta un es tagad stresoju par tām viņa vēdergraizēm - nepārprotami slims - pārāk mierīgs, slikti jūtas, bet vismaz tā nekliedz kā naktī, paēda arī to biezputru. bet kā ir cilvēkam, kas no rīta 3x izvēmās jo ir slikti ēst gandrīz pie viena galda ar cilvēkiem, kas pēdējo kumosu ko negrib vnk izveļ no mutes sev uz vēdera, paši variet iedomāties
 
 
17 Marts 2018 @ 17:30
 
Vakar, tātad, šitāda te epizode bija. Bija jāaiziet līdz Jiržikbāram mazliet pasocializēties, un tur vienā brīdī piesakās EtF, ka vajag sazvanīties, nu es izeju laukā, apeju ap stūri šķērsieliņā, kur klusāk, stāvu mierīgi, pīpēju, runāju telefonā. Un tad piepeši pa galveno ielu, kaut ko bļaustoties, skrien bars kaut kādu cilvēku, un es tāds stāvu, pīpēju, komentēju telefonā šo faktu, bet pamazām parādās apjausma, ka, ja ticēt kino redzētajam – šitā parasti visi skrien un bļauj tad, ja viņiem seko zombiji vai eiliēni, nu un parādās tāda kā dīvaina sajūta, ka varbūt vispār man arī ir pēdējais brīdis skriet un bļaut, nevis stāvēt un vērot to visu, jo es tak neredzu, kas tur ap stūri notiek! Un kamēr es paspēju šito izdomāt – tajā pat virzienā vēl kaut kāds opaps aizskrien, klusējot gan.

Bet nu neko, noturējos, neaizskrēju, labā sabiedrībā labi iedzert tomēr svarīgāk bija.

Toties ārpusē visu dienu krīt baltie mēsli, kas te notiek?, kad šitas vienreiz beigsies?, tak jau bija pavasari ieslēguši, an nē, huuuujakc!, nnnnnna!, priecīgi, bļaķ, ziemassvētki nāk! Nosodu.
 
 
♥: Nepamodies
♫: Radiohead / Identikit
 
 
16 Marts 2018 @ 20:53
 
bērns pamāza rokas zem dīvāna un sāka kliegt. un stīvēja un vilka un kliedza un rokas tur apakšā un man gandrīz sirds apstājās kamēr sapratu, ka tas ir pērtiķa tests. cilvēks bija sagrābis mantu un nevarēja izvilkt neatlaižot, bet atlaist arī negribēja. bet sajūta reti pretīga
 
 
16 Marts 2018 @ 19:28
 
Vnk šausmas! Es nedēłu atpakał tajā pacēlājā kā reizi braucu..

https://youtu.be/Asq8ign1gqY
Tags:
 
 
16 Marts 2018 @ 15:11
 
Tik forši ar kolēģiem pasēdējām. Bija sanākuši gandrīz un tikai vecie cīņubiedri, ar kuriem kopā strādāju jau gadus divpadsmit. Ak, jē. Protams, alkoholu lietoju. Man vēl šodien jādodas ar vienu meiteni kopā - viņa kleitu veikalu parādīs. Ak, jē.
 
 
16 Marts 2018 @ 12:00
 
“Beauty—or the desire to be beautiful—is in itself a dangerous motivation. Someone (I forgot who) once said, ‘Does the person who loves someone for their beauty really love them?’ So don’t focus on beauty . . . a respectable appearance is sufficient to make people more interested in your soul. It is the sum of our experiences that makes us interesting, and having been through a time in your life in which you were in a bad place (or what you perceived as a bad place) physically can be useful. It can even be necessary.”

(c) karls l.
 
 
16 Marts 2018 @ 10:02
 
otrās (pirmās) brokastīs bija biezpiens ar krējumu un maizīte. wow! tas ir tik neizsakāmi viegli, ja cilvēki var ēst piena olbaltumvielas. pag.nedēļ vienā ēdienreizē devu pliku vārītu olu. ēda, garšoja, neko citu negribēja. tās ir tik ideālass uzkodass/viegla maltīte. šad tad es sataisu 'siera plati' kas arī aiziet uz urrā. tagad man tikai jāiemācās musli/brokastu pārslu taisīšana lai ir veselīgi un garšīgi. ir kādi ieteikumi? musli ne īpaši ēdu, man garšo tie, kas ir ar šokolādes vai medus grlijāžas kraukšķiem un ir divreiz dārgāki par parastajiem, kuros bieži vien tās auzu pārslas ir kkādas ne pārāk garšīgas un ir maz rozīņu un citu ņammu. un brokastu pārslas man vislabāk garšo tās ar ziloni caurspīdīgā paciņā no Maxima (ja vēl tādas vispār ir nopērkamas) kopā ar rjaženku. nu vai arī tās pavisam dārgās (pūsti graudi ar medu vai tml), bet arī ne visas un kā našķi, jo kā ēdiens maltītes laikā man tas šķiet par saldu. nu jau arī jogurti man šķiet pārāk saldi, bet ērtības labad dienās, kad lielākais b/d apsveru ieviest atkal ēdienkartē. ir kādi labi ieteikumi? veslīgi, ne pārāk saldi, ne briesmīgi dārgi, jo es šo pzoīciju pēdējos trijos gados no ēdienkartes esmu izņēmusi gandrīz pavisam
 
 
16 Marts 2018 @ 09:59
 

ja nu gribas nēsāt leiblus
 
 
 
15 Marts 2018 @ 23:15
neticamais stāsts par mūsdienu skavendžeriem  
ok, šis draud izklausīties marazmātiski, bet, tbh, esmu viegli šokēta.
pirms pāris dienām attapos, ka, pēc pēdējā izbrauciena, čemodānam nav nomainīti nodilušie ritenīši
negribu to monstrozitāti stiept, jaunu čemodānu arī nav plānots iegādāties, iešu mainīt ritentiņus vecajam.
primkārt, mani šokēja cena- 15 eur par 1 ritentiņu. bet, ne par to šoreiz stāsts.
protams, saņemot čemodānu, pievērsu uzmanību tikai riteņiem, jo tas bija tas, ko vajadzēja mainīt. ok, palietoti, bet izskatās dzīvotspējīgi un ripo kā vajag.
tikai tagad, krāmējoties, es pamanīju citu sīkumu, kas man lika uz brīdi apstulbt un neticēt, ka kaut kas tāds ir reāls.
viņi ir brutāli savākuši čemodānu paplašinošā rāvējslēdzēja slēdzēju. vienu fkn slēdzēju. vienkārši noņēmuši. (es neticu, ka tas pēkšņi kaut kur ir nejauši "nokritis")
i mīn laik.. WTF!?
problēma ir tajā, ka man patreiz vajag šo funkciju.
neticu, ka pat ja viņiem pajautāšu, kāds man atdzīsies.
vai tiešām šī ir pasaules realitāte!?
 
 
15 Marts 2018 @ 21:15
 
Pieliku vēl to vienu kilometru, kam decembrī nepietika spēka, lai būtu noskriets pusmaratons.
 
 
15 Marts 2018 @ 20:20
 
Life is but the shipwreck of our plans.
 
 
15 Marts 2018 @ 11:41
 
Mēģinu saprast, kā otra iestāde uzkrāj savus statistikas datus, lai varētu savus tiem pielikt klāt. Bezmaz iedzert prasās. Goda vārds. Un drausmīgi trūkst kāda cilvēka, ar kuru aprunāties par visu šo.
 
 
15 Marts 2018 @ 00:35
 
tas ko es īsti līdz galam nevaru paciest, ir tas, ka mūsu lielveikali turpina uzturēt pusbojātu dārzeņu tirgošanas (ne)kultūru..
 
 
14 Marts 2018 @ 23:09
 
- Lola Rennt - "Running One"
Tags: