01 Augusts 2015 @ 23:51
 
Vai pasaulē vēl ir kāds festivāls, kur šādi var notikt, vai pasaulē vēl ir kāds kā Šverns, ar kuru šādi var notikt?
 
 
01 Augusts 2015 @ 19:01
 
koka sūdiņi ar latviešu zīmēm var nervozi pīpēt stūrītī. šodien gadatirgū redzēju koka pinpīti ēm dabiskā lielumā /nu noteikti ir arī tāda izmēra/. tjip pudeļu attaisāmais. ja uzliktu auglības zīmi vai jumi u.tml. varētu kā seksa rotaļlietu tirgot ar 200% uzcenojumu
tikai jānoslīpē un jāapstrādā gan tā lai skabargu neierauj, citādāk varētu būt interesanti. ja vēl nosauc kaut kā čoini, vispār kļūtu par seksa lielvalsti
 
 
01 Augusts 2015 @ 13:11
 
Lūk kaut kas patiesi brīnišķīgs, «Brēmenes Muzikanti: Fury Road».
 
 
♥: Meh
 
 
01 Augusts 2015 @ 10:58
 
vispār ir pārsteidzoši, cik ātri tāds mazs ķipars aug un attīstās. tagad jau māk ielikt rokas piedurknē, kad kaut ko velk mugurā, dzerot zupu no karotes laiž burbuļus un šļurpstina (šis gan ir reāli smieklīgi), vakar ar tēti spēlēja bumbu - nolikts dīvāna stūrī spēra ar kājiņām un rokām un vispār ļoti izklaidējās, ir iemācījies saraukt tikai degunu un šņaukājas jo tas ir jautri, tā var dabūt pieaugušo uzmanību (vecāmammu vakar vispār iznesa cauri, viņa atnāk visa tāda satraukusies - bērniņš nevar paelpot, a bērniņš tik uzjautrinās un ķiķinās.lol) pēc ēdienreizēm mazgā rokas krūzītē un šļakstinās, pats māk paņemt karoti un makarēt pa muti. un vispār ir radošs, izdomā visādus jokus un spēlītes. viena ļoti aizkustinoša ir tad, kad ēdot tur rokā knupi un mēģina mani ar to pabarot
Tags:
 
 
01 Augusts 2015 @ 10:57
 
brīžiem jau šķiet, ka šis kļūst par tematisko blogu, a ko padarīsi, kad ir Eksistenciālas Pārdomas nav laika uzreiz ierakstīt un pēc tam jau grūti to garo skaisto ierakstu atcerēties
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 23:54
 

Nē nu par projekta «Dark Places» biznesa plānu tur jau viss bija skaidrs, tur pat excelis nav jāver vaļā: Flinnas vārds uz plakāta atsit Šarlīzes honorāru, a pārējiem gan jau kaut kā tāpat savāksim, tā ka jūs tur varat pārlieku nesaspringt, galvenais laicīgi pabeidziet. A? Nē, scenāriju paši uzrakstīsim.

Bet neko, jāteic, pamazām pat ievilka beigu beigās. Šķita, ka būs vēl sliktāk.

 
 
31 Jūlijs 2015 @ 23:01
 
blakus šķērsielā ir divas liepas , kas sāk sāk ziedēt un smaržot, kad jau citas ir beigušas

medaini
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 19:18
 
vakar ciemos bija vīra draugs, aizgāju gulēt pēc diviem

darbā nevienam nav,ko darīt,jo plantatori atpūšas, es vienīgais nigers nosēdēju līdz sešiem,jo čota esmu par daudz sagrābusies

teiksiet, būs brīvdienas, atpūtīsies?
skuju. vīram rīt nāk čomi ciemos, zō, man ir jāsapucē māja (jo nāks tak skatīites), jāsataisa rijamais(jo pasākums dienas garumā), mož mazliet tomēr sevi jāsavāc jo 80% viesu būšu pirmais iespaids), jānočeko,ka dārzā ir viss kā nākas(jo godam kantes rīvē) un vabše jāsautilizē maiss ar no mātes atsūtītajām sviesta pupiņām.

nevajag intravertiem precēties ar intravertiem,kuriem uznāk sociālisma nē, bet socializēšanās lēkmes.
kopš viņš nestrādā,tādas uznāk arvien biežāk.

kaķis mēģina parādīt to,ka jūtas labāk, bļaujot kā aizkauts un nēsājoties pa kāpnēm augšā lejā.
pārsvarā bļaujot.

un man tiko bija jāiet uz šķūni iebakstīt ar pirkstu, kur stāv pļāvēja benzīnkanna.

jā, es žēlojos.
Tags:
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 17:54
 
delfi.lv - Darbību pārtraucis leģendārais klubs 'Pulkvedis'
nav nekāds brīnums. pēc pēdējās reizes, kad bārā tur bija viens tāds tuvu pie 2m bārdains zīdainis ar melnu platmalīti galvā (pēdējā laikā redzēts pie nemiera - pasakiet kāds blankam, lai no tā tizleņa tiek vaļā), kaut kā vairs uz turieni iet negribējās. tad jau uz omas sūdainajiem briljantiem, ja nu tiešām gaumes tik maz, ka pa vecrīgu jāklimst. vai uz alu, oiru ar krakovjaku uzdancot.
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 17:06
 
Poll #20459 krēmšnite ar fenheļa čatniju
Open to: All, results viewable to: All

A Rīgas stacijas pulksteņa restorānā tu esi bijusi/is?

View Answers

promska
14 (41.2%)


17 (50.0%)

paldies par ideju, būs jāaiziet
1 (2.9%)

vēl viens polls - atfrendošu nh
2 (5.9%)

 
 
31 Jūlijs 2015 @ 14:58
Par aktuālo  
A vot Zlēkās jūs esat bijuši?

То-та!
 
 
♫: Kvety / Ty
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 15:55
 
Poll #20458
Open to: All, results viewable to: All

Vajadzētu vēl kādu aptauju uztaisīt?

View Answers

Pilnīgi noteikti
10 (45.5%)

Drīzāk jā nekā nē
3 (13.6%)

Drīzāk nē nekā jā
1 (4.5%)

Nekādā gadījumā
2 (9.1%)

Nespēju izlemt
4 (18.2%)

Nezinu
0 (0.0%)

Vienalga
2 (9.1%)

 
 
31 Jūlijs 2015 @ 12:45
 
hmm, var būt notiek brīnums un kādam ir 2 vietas auto uz labudabu šodien kaut kad?
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 11:33
Ziema un te ir auksti.  
https://youtu.be/O63COyZlTyU
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 11:51
 
Viena no labākajām lietām, kas ļoti atvieglo dzīvi, ja sanāk ievērot, ir sāpīgo lietu pateikšana mierīgi, bez nosodījuma un agresijas. Tajā gadījumā otrs cilvēks ir spējīgs pateikto sadzirdēt. Ja kāds man sāk braukt augumā, es arī vispār nedzirdu neko citu, tikai agresīvo toni. Savukārt ja runā mierīgi, tad es ieklausos. Kā sarunā parādās paaugstinātie balss toņi, tā sarunai vispār zūd jēga.
Un vēl viena atziņa - no saviem dzīves pārbaudījumiem nevienam nav lemts izbēgt. Tāpēc jāņem pretī tas, ko dzīve dod, un jāmēģina no tā izveidot labākais, ko vien var.
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 09:25
 
Odrijai šodien pusotrs gadiņš un pirmā čura podiņā, hahah. Kolosāls posta sākums :))
Bet tā ir, ilgi neesmu rakstījusi šeit. Vesels mēnesis, ak vai. Laikam esmu pārgājusi uz Instagram lietošanu vairāk kā vajag, kurā tad arī dalos ar notikumiem mūsu dzīvē. Esam atpakaļ no atvaļinājuma un ak vai, cik šoreiz grūti ieiet atpakaļ sliedēs. Bet nu lēnām. Meita izturēja lidošanu vienkārši perfekti. Esmu pateicīga viņai par to! Adaptejas labāk nekā es gaidīju. Laikam jau ģimenes saites ir ģimenes. Pa laukiem vispār gāja kā tāda torpeda un jūtās lieliski. Tik daudz ir iemacijusies un izaugusi, ka mums bija vēl vairāk žēl braukt atpakaļ, redzot cik viņa ir laimīga ar bērniem. Vēl jāpiemin viss ko māk, bet to citā rakstā.
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 11:09
 
Šodien sazin kāpēc Narvasen kafijai piegāzu kaut kādu no tiem šmekiem klāt. Rezultātā man tā kafija nav dzerama. Bet kopumā man tāpat salīdzinoši normāls noskaņojums. :)
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 09:45
 
rokraksts drīz varēs sacensties ar vistas kājas rakstīto.
srsly, ar katru gadu arvien sliktāk.
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 08:53
 
Visas zīmes, jau kopš pulkstenis pārleca pusnakti, un formāli sākās šī diena, liecina, ka nebūs lāga. Vispirms aizmigu kaut ko skatoties, no rīta autobusam paguvu tikai noskatīties nopakaļus, pēcāk uzsāka līt tieštajā brīdī, kad man bija laiks izkāpt. Nu ja - piektdiena 13., ko vēl varēja vēlēties!
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 23:53
 
tu esi šarmanta kā šprote
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 23:32
 
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 19:27
 
tikko izbāz savu strausa galvu no pakaļassmiltīm, gribas iet griezt veeeenaz.

nu,tā,ka viss ir slikti un nav ne mazāko mājienu,ka varētu palikt labi.

A. konstanti diršas ar tēvu, uztaisīja vienu scēnu, kur sapsihojās tā,ka viņš iestūma viņu dīvānā, tagad tiek vicināts arī karogs par to,ka viņš esot vardarbīgs.

viņa māte palīdz kompsotrēt smadzenes, brēcot,ka neļaušos apbižot bērnu, un ka bērns esot pirmajā vietā, nevis kautkādas sievas, ka viņš pārāk daudz no bērna prasto (like -KO? tik daudz,lai puslīdz pieklājīgi uzvedas?) un tamlīdzīgas sirsnīgas lietiņas.

man sāk likties,ka mož mums ne uz kādu spāniju nevajag braukt, jo tas noteikti no tām abām zosīm tiks pārmests gadu garumā. da i vabše nav skaidrs,ko iesākt.

dzīvoju es konstantā vainas apziņā par to,ka es mana emocionālā komforta dēļ es tagad esmu ļaunuma sakne. A. nemitīgi deklarē,ka ir nabaga bērns,kas izmests no mājas un ir pateikusi,tipa,lai mufs beidzot tiekot ar sevi galā, ka es viņai netraucēju. a ko man darīt,ka man viņa traucē? nu,nespēju es iedomāties,ka viņa atkal šeit dzīvotu un man riebtos nākt mājās un es bez diskomforta nespētu uzturēties pat otrajā stāvā, nerunājot par pirmo? nu,jā, bez tam es arī esmu psiha suņukaķu vecene, kas uztraucās par saviem lopiem, jo A. ir tik bezatbildīga,ka uz viņu nevar paļauties pat tādos sīkumos kā mājas durvju aizvēršana, kur nu ievērot lietas,kas ir būtiskas (nu jau abu) lopu sensitīvās veselības dēļ. bet,ja pavasarī vēl bija cerība,ka MOŽ kautkas mainās un mēs tomēr ar rudeni spējam dzīvot kopā.tad tagad ir skaidrs,ka viss ir vēl dziļāk purvā, viņa vispār nespēj uzklausīt neko,ko vīrs saka, za to dirš pretī pa deviņiem mēmajiem.

bet nu, gan vīramāte, gan manējā savu lietu prot un es ļ.ticu,ka esmu egoistiska maita.

varbūt tiešām tās vēnas and make this world a better place?
Tags: ,
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 18:12
 
Kāpēc pilna Rīga ar līķautos tērptajiem?
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 15:58
 
"es tev tikko nosūtīju pdf, kur ir jaunais izskats (mazā stila grāmata)", ar šādiem vārdiem klients man izsniedz linku uz 1.34 Gb lielu Ilustratora failu.

Es negribu zināt, cik sver lielā stila grāmata.
 
 
♫: Kvety / Uklizim Pokoj
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 15:28
pašu audzēts un gatavots  
Ir tāda kopiena FB. Jēziņ, tās cenas!
Kāds no jums pērk, piemēram, meža aveņu ievārījumu pa 15 eur/0,5 l vai melleņu želeju pa 6 Eur/300 g.
Var dabūt arī priežu čiekuru sīrupu.
Mums darbā jau kādu pusgadu mētājas sālītas skujas no Vācijas. Varētu notirgot pa, teiksim, 20 EUr un nopirkt vismaz pāris pudeles vīna.

Vispār es šovakar braukšu uz laukiem - jāiet meža avenes lasīt. :)
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 15:02
 
Šodien laikam arī vajadzētu aizlaist uzlikt svecīti. Darbā stresaini, rīt arī stresaina diena. Vajag kādu mirkli, lai sakārtotu domas un atdabūtu spēku.
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 12:57
 

zaļumi meklē jaunas mājas )
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 12:46
 

man ceļojumos piemirstas paņemt marķieri )
Tags:
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 12:42
Skolas somu sagādāju, bet!  
Kas, pie velna, ir ciparu kartītes matemātikai?!?
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 12:19
 
tos Augeja staļļus izmēzt nav nemaz tik vienkārši, tādēļ es cenšos turēties pie principa 'katru dienu kaut ko sakārtot, kaut ko nomazgāt, kaut ko sašķirot un kaut ko izmest'