21 Oktobris 2014 @ 16:48
 
mans veikals jums vienmēr vaļā
 
 
21 Oktobris 2014 @ 16:26
 
uz vecumu man parādījusies izcili izteikta nepatika pret sevi fotogrāfijās - man vienmēr liekas, visi citi izskatās kā fotošopēti, izņemot mani, protams. es izskatos pēc tā, ko parasti bildēs nogriež nost, atstājot vien roku vai somiņas stūri (lai gan es cenšos nebildēties ar somiņām, viņas var sabojāt kadru viens un divi). nu lūk, un rezultātā man nav nevienas kopbildes. viens fotogrāfs man reiz sūdzējās, ka "tas ir pizģets - meitenes it kā grib bildēties un grib bildēs izskatīties labi, bet hoķ trīs sekundes papōzēt neviena negrib. un kā tad lai noķer kadru, ja vislaik vēršas prom no kameras?"
 
 
21 Oktobris 2014 @ 16:18
vēl 3 dienas un tad tiekat galā paši!  
piedzīvojumi darbā ar auKsti attīstītā intelekta īpašniekiem turpinās
nu man pat vairs negribas par to rakstīt...
 
 
21 Oktobris 2014 @ 09:38
 
izkaitinājos. visur sākušas skriet virsū reklāmas ar to, kā resnīte neticami īsā laikā kļūst verī seksī. jūs to nopietni vai vnk esat pilnīgi saspiedušies, man gribas viņiem prasīt. jo es jei bogu neredzu tur nekādu resnīti. resnus cilvēkus viņi redzējuši nav, nāpšļi stulbie
eh, sacepos
 
 
♥: nīgrs
 
 
21 Oktobris 2014 @ 09:20
 
plānotājs 2015. gadam iegādāts.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 18:12
 
Vēlos padalīties ar pēdējā laikā prieciņiem.

1. Matu atpiņķerētājs no ProStylista:

Es vēl joprojām neesmu sapratusi kā kaut kāda parasta plastmasas suka var darīt tādus brīnumus, bet, goda vārds, esmu pamājusi ardievas sapinkātiem matiem un ķemmēšanas problēmām. Man ir ļoti smalki mati, kuriem pēc katras mazgāšanās patīk velties dredos, pakulās un visādos citādos neglītos ērmos, lai cik kondicioniera nebūtu lietots. Matus mazgāju ik pārdienas, tāpēc katrā mazgāšanas rītā man bija jāceļas agrāk, jo vajadzēja pusstundu lai izķemmētu visas pinkas, vienlaicīgi raudot par matu čupu, kas tik izrauta šajā procesā.
Tagad matu ķemmēšana aizņem vien pāris minūtes - izbraucu ar retu zobu ķemmi lai atdalītu lielākos mezglus, pāris reizes ar manu brīnumķemmi un mati ir taisni, gludi un bez nekādiem mudžekļiem.

2. Ūdens filtrs no BRITA.

Pēc ilgas čīkstēšanas no Marijas puses, nedēļu atpakaļ iegādājāmies BRITA ūdens filtru - precīzāk, karafi ar filtru. Es nevarēju saprast ko viņa tur ņemas, jo pati visu laiku dzēru ūdeni no krāna, kaut gan ko te melot, dzēru, ja atcerējos, jo man ūdeni dzert riebjas. Marija paziņoja, ka viņa krāna ūdeni nedzeršot, bet lielās pudeles no veikala nevienam staipīt negribās, tāpēc beidzot spērām soli mirdzošas sejas virzienā un iegādājāmies BRITU. Biju skeptiska, jo ūdens taču ir ūdens, bet, goda vārds, ūdens patiešām var garšot labi un tā dzeršana var būt baudāms process! Tagad man vienmēr ir līdzi sava 0.75l pudele ar filtrētu ūdeni no mājām un es pat nemanu kā roka stiepjas pēc kārtējā malka. Plusā, daļa no visādām nejaukām piedevām ir izfiltrēta. Gribu redzēt vai būs kādas izmaiņas manā pašsajūtā pēc kādiem pāris mēnešiem - šobrīd tikai daudz skraidu uz tualeti.

Vairāk vērības cienīgu prieciņu nav, nāk ziema, viss ir drūms un pelēks, un daudz darba.

 
 
20 Oktobris 2014 @ 19:44
 
uzcepu ābolkūku
to pašu
bet pavisam citādāku
 
 
20 Oktobris 2014 @ 18:45
labā (vai kāda cita) vēsts  
pirmo reizi mūžā dzīvoju vietā, kur piestaigā Jehovas liecinieki. nu tādi īstie. /centrā dzīvojot pie manis kaimiņiene no blakus dzīvokļa sludināt atsūtīja divus apmācāmus jauniešus. diemžēl man bija jāsteidzās uz darbu, tā nu netiku infromēta. tā bijusi vienīgā reize, kad pie manis kāds atnāk/ šodien pusmiegā atkal dzirdēju čivināšanu, kamēr izvēlos no gultas, uzvilku čības, sameklēju atslēgas, dāmas bija aizgājušas pie otras puses dzīvokļiem. ne īsti pamodusies galīgi nesapratu, ko viņa man krieviski stāsta, atzinos, ka vāji saprotu /tādas grūtības man pēc pamošanās rada arī dzimtā valoda/, viņa iedeva man bukletiņu un atvieglota pasūtīja uz internetu. nez vai citreiz tik lēti tikšu cauri

bukletiņš gan tāds pagalam švaks padevies, kādreiz bija kārtīgs žurnālītis ar bildītēm un biedinošiem tekstiem. toties internetā var novilkt Sargtorni un Atmostieties! biedram [info]kautskis  patiks:
http://www.jw.org/lv/literat%C5%ABra/
 
 
20 Oktobris 2014 @ 18:34
 
Tramvajā apsēdās blakus kāds vīrs, un tagad lasa, ko jūs te esat sacibojuši. Laikam iedošu viņam savu telefonu, lai pakomentē arī.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 15:39
 
“The best things in life are free. The second best are very, very expensive.”
- Coco Chanel
 
 
20 Oktobris 2014 @ 15:11
 
kkaut kāda verbālā caureja piemetusies. tikai tādēļ, ka a) šausmīgi nāk miegs b) ļoti negribas darīt mazo intelektuālo darbiņu, kurš man ļoti patiks. un pabeigt ņemtni ar tiem kāpostiem ne tik. šodienas lietderības koeficients patiesībā ir gana smuks, varētu ļauties miegam, bet tad uz spilvena jāliek dvielis, lai puņķi netraucēti var izlīt paši
 
 
20 Oktobris 2014 @ 15:01
 
 
 
20 Oktobris 2014 @ 12:20
 
Tā, nu re, pamazām sāk ieskicēties nākamā gada kultūras programma, un jau atkal iemesls gaidīt pavasari.

Mar 18: Archive @ Lucerna Music Hall Prague.
 
 
♥: Prmdn, bļķ
 
 
20 Oktobris 2014 @ 11:58
 
Esmu mazliet kaut kāda pazuadējusies. Nevaru atrast savu pazaudēto iedvesmu. Nevaru arī šobrīd citiem kalpot par iedvesmas avotu. Nav slikti, bet... Kādreiz mēs ar draudzenēm katru nedēļu gājām dejot uz Četriem baltiem krekliem. Izdejojāmies un pēc tam no tā guvām tādu enerģijas devu, ka pēc tam veselu nedēļu dzīvojām, strādājām, darbojāmies u.t.t. Nevaru saprast, ko man darīt, lai atkal to atgūtu. Zinu tikai, ka maršrutā "mājas - darbs" es to neatgūšu.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 12:12
 
burkās šogad neko daudz nesabāzu, tagad toties saldējamos trauciņos stūķēju Briseles kāpostus. viss būtu jauki, ja ne puse no lielā rimi maisa, vākti sestdien un starp mazmazītiņajām lapiņām mikroskopisku gliemežu slienas, vēmekļi un ekskrementi. normāla izmēra gliemezis starp tādām mazām lapiņām nekādi nevarētu iestūķēties. un tad vēl daži miniatūri (izmērā apmēram milimetrs) pelēcīgi sarmaini zirneklīši? salīduši ziemot. ziemosiet miskastē, es viņiem saku

bet es priecājos, galu galā tas ir ekskluzīvi - oktobra vidū novākt kāpostus (lai arī diametrā līdz pieciem centimetriem) no pašu dārza
 
 
20 Oktobris 2014 @ 09:46
 
Un ārprāts cik meita pati var smuki un superātri apēst to rīsu galeti :)! Nekādas rīstīšanās nekā. Jāsāk laikam vēl kaut kas piedāvāt pašai. Bet ar augļiem tur ir tricky, griezt tādos gab., lai var turēt rokā vai gabaliņos un ņem pati. Hm
Tags:
 
 
20 Oktobris 2014 @ 11:23
 
visu dienu trīc kreisais plakstiņš.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 11:19
 
aiz loga liels laukums ar zālāju, kur regulāri sunīši staigājas. diezgan daudz šķirnes suņu. šorīt pa gabalu atkal redzu sievieti ar trīs levretēm. tik ķēmīgi tuvumā, bet tik graciozi un eleganti pa gabalu. 'ar kājiņām trīcošām kā želē'
 
 
20 Oktobris 2014 @ 11:12
 
mēs, toties, draudzējamies tagad ar vārītiem dārzeņiem. katru vakaru nupat kā nedēļu no vietas pēc vakariņām (kurās arī ir vārīti dārzeņi ar kādu sviestmaizi) es esmu pasākusi vārīt kāpostus ar puķkāpostiem, burkāniem un brokoļiem, un, ja godīgi, nesaprotu, kur es biju agrāk. vēders kļuvis plakanāks, krūšturi var aiztaisīt ar nākamo āķīti, pašsajūta arī staltāka stāv. manējais saka, ka turpmāk vakariņās arī ēdīšot to pašu, citādi bikšu poga par ciešu kļuvusi. nu i ko, vakar, protams, tas viss tika kompensēts ar kārtīgu porciju frī, bet tikai tāpēc, ka man nebija ne spēka, ne vēlēšanās tur virtuvē kaut ko kaševariķ.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 11:08
: laika vērojumi  
kā jums vispār patika tas sasalums, kas zemi bija pārklājis sestdienas rītā? retorisks jautājums. dažs labs gan jau sāka sniega dēli vaskot, bet mēs ar tiem nedraudzējamies.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 10:46
 
gribu saulīti, kaķīti, putnu barotavu aiz loga un balkona kasti ziediem. labi, ka būs vismaz pēdējie divi
 
 
20 Oktobris 2014 @ 10:10
 
draugi, vai jūs esat redzējuši Randiņu Belevillā?
Mēs esam. ar visām saldēto varžu laizīšanām, vecuma plānprātībām, vergošanām, ņiprām kundzītēm.
absolūta absurda slavināšana ar nelieliem, visu laiku klātesošiem nelabuma izraisošiem skatiem. apetīti noteikti neuzlabo, bet izdomas, kvalitātes, jēgpilnās asprātības un fantastisko tipāžu dēļ - lieliska filma.
 
 
20 Oktobris 2014 @ 09:40
 
sestdienā atklāju karstvīna maiguma un sildīšanas priekus, līdz vecrīgas vidienē brīnījos par milzumdaudzajiem cilvēkiem, kas virmoja pa pilsētu kā burbuļūdens. nopriecājos par augšupejošo ekonomiku, mēs paši bijām desmit un priecīgi, lai gan lokālus nomainījām pret veco laiku sentimentālo alberta laukuma akmens maliņu un malku balzāma.

tur kaut kas ir. tajā aizejošajā laikmetā.
 
 
19 Oktobris 2014 @ 20:51
 
Skatos X factoru un atcerjos vienas kolegjes balsi. Ak vai dieninj, kas vinjai bija par balsi! Reizee zema bet dzidra un vel tas Devonas iipashais akcents. Dazreiz tusinjos klausijos, kaa vinja runaa un vienkarshi kusu. Ahh.
 
 
19 Oktobris 2014 @ 21:21
 
saņēmu heitmeilu no bibliotēkas. man ļoti patīk lasīt analogās grāmatas, bet es esmu nedisciplinēts lasītājs. tas gan nenozīmē, ka esmu slikts cilvēks. nekas, palikšu veca vai bagāta, būs man sava bibliotēka vai grāmatnīca
 
 
 
19 Oktobris 2014 @ 18:26
 
šķiet, ka tās varētu būt t.s.pağiras
 
 
19 Oktobris 2014 @ 18:07
 
ja ir slinkums un negribas ēst, galīgi negatavojas. kad gribēsies ēst, būs par vēlu ķert un glābt. cik patīkamas ir šadas pirmās pasaules problēmas!
 
 
19 Oktobris 2014 @ 14:33
 
17 lietas, ko jums vēl par mani vajadzētu zināt )
 
 
19 Oktobris 2014 @ 12:14
 
tik labi guļās vai pankūkas cepat?