Veci gali, jauni sākumi

Posted on 06.12.2018 at 09:45
Skaņa: Phantom Planet - California
Piezīme sev: nav prāta darbs lietot psihodēliju pirdienas vakarā, ja mīļotā sieviete ir mājās un nākamajā rītā uz darbu. Nekad vairs.

Bet rezultāts labs. Sanāca iztīrīt bēniņus no novecojušām domām un aizspriedumiem, atbrīvojot vietu jaunam, svaigam un skaistam. Un garšīgam kā apelsīnu Orbit. Sen jau vajadzēja. Sen. Ja Halējs nebūtu bijis pimpītis un vasaras pārgājienu būtu noorganizējis pēc sākotnēji plānotā scenārija, zemapziņas dubļi nebūtu bijuši tik piekaltuši. Lai nu kā, tas ir aiz muguras un var turpināt skatītes nākotnē ar svaigām acīm.

Novem bris pavadīts. Daudz noslēgumu.. gan simbolisku, gan garīgu, gan fizisku. Latvijai 100. Ir nodzīvots un sagaidīts cipars. Un visas citas lietas arī kaut kā lielos vilcienos ir galā. Nevilšus uzpeld jautājums - ko tālāk? Taisīt bērnus? Pamest visu un doties pasauli apskatīt? Savādā ziņā ir sajūta, ka viena dzīve ir nodzīvota un tagad var sākt dzīvot nākamo. Kāda nu tā būs? Tas jāizlemj un jādodas tajā virzienā. Protams, improvizācijai būs liela loma, bet virziens? Laikam jāsāk pierakstīt sapņi/mērķi. 2025. gadā uz Japānu. Noteikti vajag uz LA aizlidot un uztīt kāsi pie okeāna kopā ar random sērferiem. Jaunu, kritērijiem atbilstošu auto. Ģimeni un dzīves telpu (vēlams bez (faking) ziemas). Un vismaz 100 000 000 EUR kontā. Aiziet!

Piezīme sev 2: results may vary.

Pūkudupsis

Posted on 06.11.2018 at 08:00
Pagājušajā piektdienā ar bračku satikām Molliju. Lai arī ceļojums bija labdabīgs un eiforijas bija vairāk kā negatīvu emociju, tieši pēdējo dēļ es laikam tomēr varu teikt ka man vairāk patīk Mērija un pa retai reizei Lūsija. Un pa reizei arī šampinjoni sniedz spēju ieskatīties zemapziņas dzīlēs. Nu viss par ko Lenons būtu priecājies. Un nē, nav princips kā citiem - pēc `sober october` taisīt `can`t remember november`. Jaunības dienu stulbums sen jau kā garām. Paliek dzīves un laikmetīgu mirkļu baudīšana.

Long storī šort. Aizgāju uz kūti un mani iepazīstināja ar Pūkudupsi. Tas trusītis nemirs, ka es jums saku! Vai arī mirs pats pēdējais. Ja vien nepaveiksies un kāda grizlī lapsa nepakamps random brīdī.

Mīliet trušus, cilvēki! Mīliet visu dzīvo radību. To visu, protams, var saīsināt vēl. Līdz vienam vārdam - mīliet. Tik vienkārši.

Peace. Love. Bubble gum.

Sober october.. not

Posted on 04.10.2018 at 08:38
Skaņa: Flying Colors - Cosmic Symphony
Šorīt patīk krusa aiz loga. Noķēru pa ceļam no autobusa līdz darbdurvīm.
Atģērbos, aizgāju padirst, paņēmu karstu vīnogu smeķa tēju un ar priecīgu prātu strādāju rīta cēlienu, ik pa brīdim apcerīgi veroties pa logu.

Lietas. Vietas. Cilvēki. Notikumi. Man patīk kontrole un spēja kontrolēt. Nē, ne sliktajā nozīmē. Man patīk ja lietas arī haosā un bez manas līdzdalības, taču priekš manis iznākumam vienmēr jābūt pozitīvam. Jo es taču daru visu maksimāli lai dzīve būtu mierīgāka. T.i. ar pozitīvo stresu, nevis brīžiem kad esi "no laivas izmests".

Un tad ir cilvēki, kuri nerēķinās ar mani un maniem plāniem. Tie cilvēki var iet ieskrieties un nolēkt no Everesta.

Es mierīgi turpināšu dzert savu tēju, strādāt un pa brīdim dirst.. tādā vai šitādā nozīmē.

33 un viss ir kārtībā

Posted on 03.09.2018 at 08:19
Rakstu "Our book", eju cauri ikdienas čeklistiem, plānoju uz priekšu un cenšos nesaiet ragos ar tiem, kuri pēkšņi izdomā ka viņiem ir tiesības manus plānus mainīt, novēroju cīņu starp vairākiem iekšējiem "es" un cenšos neiejaukties bez vajadzības, balansēju starp "gribu, drīkst un vajag", satiekos ar draugiem un atvados no tiem kuri ikdienai kļuvuši par liekajiem, ik pa brīdim cenšos saņemties kaut kam grandiozākam.

Šā'di varētu turpināt bezgalīgi lai uz šo mirkli piefiksētu kas un kāds esmu kļuvis. Bet galvenais jau ir jautājums - vai rītdienai tas ir vajadzīgs?

Saules (ne)nogurdināmie

Posted on 07.08.2018 at 09:45
Pārmaiņas pēc šī vasara spridzina. Tā ir karsta, saulaina un interesanta. Reizēm gan gribētos kaut ko no tā visa maķenīt pamainīt, bet tajā pašā laikā diskomforts nesasniedz līmeni lai slinkumu nomainītu pret aktīvu darbību lai pamainītu to kas garlaiko, vai tml.

Atvaļinājums bija lielisks. Ļoti daudz kas tika izdarīts un palika neizdarīts. Atnāca arī pasūtītā sev dāvana dzimšanas dienā. Iemēģināta. Pārgājienu šūpuļtīkli spārda dirsu. Turpmāk šis būs mans mīļākais camping gear. Telts lai paliek citiem gadījumiem. Protams, daudz kas vēl jāpiepērk klāt un jāizplāno, bet nekas nespēj šobrīd pārspēt par gulēšanu šūpuļtīklā. Mežā vai pie ezera. Ģeniāls cilvēces izgudrojums.

Anyhow, cerams alga ienāks šodien nevis rīt, jo ar visiem pasākumiem kas bija un vēl plānojās konts ir mazliet izslāpis pēc papildinājuma. Meh. Tāpat baigi par to nepārdzīvoju.

Nevaru sagaidīt augusta (un vispār 2018. gada) 'main event'. Viens augusta vīkends paredzēts Lauvu bara "Pornlendai". Vīkends, kad labāko draugu bariņš iet mežā, izdzīvošanas stilā iekārto sev apmetni un guļvietas no nulles, ņemot vien līdzi instrumentus un dažus materiālus. Un kad apmetne gatava un resursi kvalitatīvai "čīzošanai" sagādāti, visi saēdās to par ko bītli dziedāja un izlaiž visumu no sevis pastaigāties.

Pēc tam jau atkal varēs kādu gadu izturēt šo projekciju ko pieņemts saukt par dzīvi. Bet tādā gadījumā, protams, ir jābūt sapratnei ka Einšteina Relativitātes teorija un Virknes teorija kvantu fizikā ir novecojušas un laiks atvērt jaunajai teorijai. Nezinātniski to varētu šobrīd saukt par Projekciju teoriju.

Dzimšanas dienas priekšnojautās

Posted on 10.07.2018 at 10:06
Pēc nedēļas iestāsies Džīzesa vecums. Kas to būtu domājis, ka tik ilgi nodzīvošu. :D Trakajos jaunības gados negribējās tik ilgi nodzīvot, vēlāk nebija sapratnes kā. Un tomēr ar kaut kādu neatlaidību un ķecerīgu interesi esmu nonācis uz laika nogriežņa tur kur esmu nonācis. No vienas puses neziņa vēl aizvien šķiet biedējoša, taču tai pretī svaru kausā ir iekrāta pieredze un spēja racionāli saprast ka dzīve ir improvizācija - kas nāks, ar to vajadzēs tikt galā.

Vajag jaunu mērķi.

Pirmdiena, 8:00

Posted on 04.06.2018 at 07:58
Kā jau kādu laiku ierasts, šajā laikā jau esmu bišķīt ieskrējies darba dienai ofisā. Patīk tāds ritms. Vienīgais ko gribētos uzlabot un cerēt ka šomēnes būs krietni mazāk stresa un mazāk stulbu klientu. Tad varēs arī vairāk izbaudīt vasaru nevis pēc darba to vien gribēt kā ar seju iekrist gultā un cerēt ka tas viss pēc iespējas ātrāk paies.

Maijs bija silts. Neatceros kad vēl būtu bijis tik jauks laiks visu maiju. Sestdien pat atklāju peldsezonu beidzot. Divreiz. Vienreiz Svētes upē un otru reizi Karogu karjerā pie Staiceles.

Kopumā man ir sajūta ka Jūnijs būs ļoti labs un bagāts mēnesis.

Siltais pavasaris

Posted on 02.05.2018 at 08:20
Iepriekšējās četras dienas bijušas nudien patīkamas. Ja atskaita to ka šorīt pamodos ar dīvainām iesnām. Pabūts kāzu jubilejā, raudzībās, vairākās pastaigās, vairākās pilsētās, iesākts darbs pie kūpinātavas celtniecības un draudzenes vecākiem mājā nomazgāti logi un izmazgāti aizkari. Katra diena pavadīta svaigā gaisā.

Salīdzinājumam - pagājušajā gadā vēl 12. maijā man ir uzņemta bilde ar sniegputeni Rīgā. Ok, vēl nav 12. maijs, tomēr es ceru ka sniegi ir aiz muguras.

Aprīļa kafijas pilieni no rīta

Posted on 04.04.2018 at 08:36
Skaņa: none
Jau kopš atbraucām ar The Factor no pēdējās tūres, man ir sajūta ka manu sociālo spēju baterijas ir iztukšotas. Pāris nedēļas vēlāk es tiešām izjūtu to, ka man gribas izrauties un pabūt kaut vai vienu vakaru vienam pašam. Bez cilvēkiem. Bez mīļotās sievietes. Uztīt lappusi zaļās grāmatas un sakārtot pauri. Being an adult is hard enough already, taču šobrīd vajag šādu brīdi sev, lai mestos tālāk vēl vairāk pienākumos. Vajag strīpiņu kurai pārkāpt un atstāt kādu daļu sadarītā un uzkrātā pagātnē. Restarts. Apgreids. Un aiziet!

Mjauku mēnesis :)

Posted on 08.03.2018 at 07:53
Šodienas datums un izrietošās sekas lai paliek manis neapskatītas. Gan jau tāpat visi inteliģentie cilvēki saprot ka nekas gluži slikts nav sakāms, bet arī vēlme oponēt aplamajam aitu viedoklim un mēģināt izaudzināt tās arī man nav.

Labas ziņas ir tās ka darbā viss labi, nauda nāk, CV nosūtīts uz kāpienu karjerā ir, vēl jāiztur šodiena un rītdiena tad sāksies atvaļinājums. Nākamotrdien agri no rīta startējam uz Nīderlandi, būs The Factor minitūre pa Nīderlani un Beļģiju. Pēdējā ar mani. Aizeju. Vismaz uz kādu prāvu laiku. Būs arī atvadu koncerts Balerijā kaut kad, bet par to mums vēl pašiem savā starpā jāvienojas. Katrā ziņā - lai kaut kas labs nāktu vietā, no kaut kā ir jāatsakās. Daba nemīl tukšumu, kā sacīt jāsaka :)

Posted on 16.02.2018 at 08:10
Arvien vairāk sanāk aizdomāties par lietām kuras pēdējā laikā saka Džims Kerijs. Viņš itkā vārdos saliek to kās, škiet, jūtos visu mūžu. Nekam nav nozīmes, bet tas ir domāts labā nozīmē. Un tomēr, ja ir jāizvēlas es izvēlos pozitīvismu un skaistu pasauli, nevis.. nu jūs paši zinat ko dzīvē negribas. Deep rest.

Atpakaļ 11