360 grādu TV

Posted on 13.02.2020 at 08:43
Skaņa: A Perfect Circle - So Long, And Thanks For All The Fish
Domājot par ieraksta tēmu vienkārši pacēlu acis un apgriezos ap savu asi sēžot biroja krēslā. 

Tālāk savā prātā paķeru aiz astes garām skrienošo domu, kura jau vairākkārt pēdējā mēsneša laikā viesojusies manā domu kambarī - vai nav pienācis laiks mainīt darbu? Ir cilvēki, kuri tikai šņukst par to ka tiek uzkrauts arvien vairāk ko darīt, bet aizmirst uzkraut arī atalgojumu par to. Nešķiet ka es piederu pie tiem. Ir cilvēki kuri zina savu vērtību un ir gatavi ko mainīt savā dzīvē. Lai dabūtu progresu. Uzlabojumus. Es sevi pieliktu pie šiem, ja vien nebūtu tešā kategorijā ko šobrīd saskatu - no manām izvēlēm un rīcībām ir tiešā vai mazāk tiešā mērā atkarīgas trešās personas. 

Pārceļamies uz nākamo vagonu šajā domu vilcienā. Ja es sevis dēļ vēl varētu samierināties ar ienākumu nelielu samazināšanos nākotnes progresa un savas mentālās veselības stāvokļa dēļ, tad ģimenes locekļi diezin vai saprastu kāpēc viens cilvēks uzdrīkstas upurēt visiem ierasto komfortu tāpēc ka viņam gribējies būt mazliet laimīgākam. Un šis ir viens no galvenajiem faktoriem kāpēc es vēl aizvien neesmu sadūšojies kļūt par tēvu. Manī sen ir radusies pārliecība (un par to paldies apkārt esošajiem vienaudžiem un citiem role modeļiem) ka kļūstot par vecākiem cilvēki uz visiem laikiem zaudē iespēju būt egoistiem un izvēlēties darīt laimīgu tukai un vienīgi sevi. Kaut vai uz brīdi. Kļūstot par vecākiem, šķiet, vienmēr būs kāds kura intereses ir svarīgākas par tavām jebkurā laikā. Un par to paldies arī sabiedrībā valdošiem uzskatiem. Fa-Q! 
Nesaku ka bērni ir slikta izvēle. Vienkārši uzskatu ka tā ir ļoti riskanta investīcija. Iespējams vēl riskantāka par krievu ruleti. Un man ir vairāki desmiti iespējamu iemeslu kāpēc es tā uzskatu. 

Un manā 360 grādu TV (tāpat kā Tavā) ir simtiem, tūkstošiem kanālu. Un kādreiz pienāks brīdis kad nevienā no tiem nerādīs neko interesantu un tu pieņemsi lēmumu paņemt pulti, nospiest sarkano podziņu un ieslēgt mūžīgu mieru.

Vai arī pāriet pie cita operatora kura reklāmu esi redzējis kādā no saviem psihodēlijas ceļojumiem.

MMXX

Posted on 08.01.2020 at 10:12
Skaņa: Sons of Apollo - Goodbye Divinity
Besī pamanīt lietas kuras mani kaitina.

Es gribu mieru un atpūtu. Gribu pabūt viens kādu nedēļu. Izlēgt telefonu, prom no civilizācijas.

Cilvēki šobrīd ir apnikuši.Tajā pašā laikā gaidu jauno Sons of Apollo albumu.

Pasaules pulss

Posted on 12.12.2019 at 09:10
Ir sarežģīti turēt roku uz pasaules notikumu pulsa un neapmulst. Trampa impīčments & sekas, visādu radikāļu uzvestas performances ar mēŗki piesaistīt uzmanību un dabas dusmas. Un vēl, un vēl, un vēl... Dažkārt lielas pūles prasa tajā visā sviestā neapjukt un gaglabāt iekšēju zen. Un tam palīdz daudz filizofisku atziņu. Ļoti patīk ieklausīties viedokļos un sadzirdēt kādu jaunu teoriju. Pat ja tās gluži nesaskan ar manu. Mācēt ieklausīties un spēja atlaist stresu tajā brīdī kad klausies ir ļoti meditatīvs pasākums. Vienalga vai klausies kāda stāstus par ayahuasca pieredzi vai citām tripveida epizodēm, vai klausies jūtūbē lekcijas un podkāstus par zinātnes tēmām.. kvantu datoriem, melno matēriju vai projekciju teorijas un virknes teorijas plusiem un mīnusiem. Ir skaidrs ka mēs tieši šobrīd esam mikrosolīša attālumā no kaut kādas mega atklāsmes par visumu un tā uzbūvi kas mainīs to kā mēs skatamies uz lietām. Bet tajā pašā laikā nevajag aizmirst arī to ka visums jau ir visos iekšā. Un ja nometam fizisko čaulu, piedzīvojam Ego nāvi psihodēlijas ceļojumos, utt... viss kas paliek ir novērotājs iekšā katrā no mums. 
Just go with the flow and enjoy everything :) Turi roku uz pasaules pulsa, draudziņ!

ar putām uz lūpām

Posted on 27.11.2019 at 12:29
Sajūta: funny bunny
Skaņa: Richie Kotzen - Stand Tall
Ir cilvēki kas zobpastas tūbiņas spiež no gala.
Ir cilvēki kas to dara sažņaudzot vidu.
Vieni otrus nesaprot.

Brūna tēma

Posted on 22.11.2019 at 07:54
Skaņa: Lou Bega - I wanna be lonely
Šorīt braucot uz darbu ierastā SWH Rock vietā ieslēdzu Relax FM. Ieskanējās Lou Bega gabals I wanna be lonely. Pizģec cik labs gabals! Uzreiz atcerējos ka vakarā, kad būšu pabeidzis sencim remonta palīgdarbus Kauguros, ōmes dzīvoklī, braukšu uz mājām un varēš pabūt viens. Ar kādu "garšīgo" un Minecraft sesiju Pornlendas serverī. Dāma nebūs mājās. Viss ir labi, bet vajag arī atpūtu vienam no otra. Sevišķi ja 2 nedēļas ir pavadītas kopā gandrīz ik mirkli no pamošanās līdz gulēt iešanai. Atvaļinājums..

Which reminds me - noslīcināju 2 (!) klausules. Vienu vārda dienā pēc tam kad copes laikā biju izvilcis un atlaidis līņa mazuli un mazgāju rokas Lielupē. Otru (jauno) precīzi nedēļu vēlāk. Podā. Brūna tēma. Uz tualeti kādu laiku telefonus neņemšu līdzi. Nu i labi - būs iespēja palasīt Londonā iepirktās Murakami grāmatas.

Šorīt man pietrūkst pagātnes. Pagātnē viss bija vienkāršāk un izvēles mazāk. Vienkārši varēja ņemt un darīt nevis būt nogurdinātam ar 100 un 1 izvēli pirms sākt kko darīt. Plus vēl visa tā rēķināšanās ar sekām un politkorektā citu cilvēku vēlmju ievērošana. Vueh! Atnes tik uz darbu par godu vārda dienai savu mīļako kūku. Pēkšni visi ir kaut kādi vegāni, bezglutēnnieki un tā tālāk palikuši. Ejiet dirst! Mani svētki un mana mīļākā kūka! Take it or leave it! This is not about you. This is about me. Ne velti tā arī visur tiek svinēts - Mārtiņdiena. It is in the fucking title you morons!

Miers un košļenes :)

Iesprūdis

Posted on 09.10.2019 at 15:47
Skaņa: Flying Colors - Love Letter (Official Music Video)
Jūtos mazliet iesprūdis šajā dimensijā. Gan jau ka tikai tāpēc, ka šobrīd man ir garlaicīgi un nepietiek ar visu ko apkārtējā vide man sniedz.

Un ja cilvēki, bļe, beidzot iemācītos iet uz citu telpu ja grib parunāt pa telefonu ar ieslēgu skaļruni, that would be great.

Savās 5 min turbopusdienu pauzēs skatos Kolbēra late show izgriezumus par Trampa nedienām un pamazām sāku nogurt no tā farsa kas pasaules politikā notiek. Gribu klusu, mierīgu planētu sev vienam pašam bez civilizācijas un tādā garā. Bez sievietēm, bez idiotiem, bez primitīvas huiņas. Vien ar dažiem labākajiem draugiem kuri dzīvotu vismaz 3 dienu gājiena attālumā katrs un sarunāties vienalga varētu ar telepātijas palīdzību. Vnk dzīvot kalnos, paša muskuļiem būvētā būdiņā un aizmirst par jebkādām citām rūpēm.

Grūtīna

Posted on 04.09.2019 at 09:08
Skaņa: youtube: Jeff Ross Takes Bruce Willis to the Cleaners Roast
Rutīna attiecībās iestājas tieši tad kad parādās pirmie kopīgie pienākumi.

No sākuma cilvēks ir viens. Un es uzsveru viens, nevis vientuļš.
Ir darbs, kurā strādāt, pelnīt iztiku un nogurt. Un ir privātā dzīve kurā dzīvot, atpūsties un darīt visu kas ineāk prātā.

Nākamais posms ir kad cilvēks iepazīstas ar savu partneri.
Nu vairs cilvēks nav viens. Ir, bet nav. Tāpat strādā, pelna iztiku un nogurst. Bet privātajā dzīvē ir viens kompanjons ar kuru kopā dzīvoties, atpūsties un darīt visu kas ienāk prātā.

Tad šie indivīdi sāk dzīvot kopā, jo šķietami foršāk ir dzīvot kopā un visu laiku dzīvot, atpūsties un darīt visu kas ienāk prātā. Neizlaižot ne mirkli.
Šajā iluzorajā stāvoklī šie indivīdi aizmirst par to ka vajag pabūt vienatnē. Lai var sailgoties pēc otra cilvēka.

Pēc tam parādās pienākumi, viens pēc otra. Domāt par kopīgām maltītēm nedēļu uz priekšu, dalīt veļu krāsainajā un atsevišķajā sekcijā. Palīdzēt viens otra vecākiem, ģimenes locekļiem utt.

Un nemanot pienāk brīdis kad no rīta mosties, jo ir pienākums braukt uz darbu. Darbā strādā un nogursti, jo ir pienākums pelnīt iztiku lai varētu privātajā dzīvē atpūsties un dzīvot, un darīt to kas ienāk prātā. Pēc darba kāp auto un brauc uz mājām, uz privāto dzīvi. Tikai ne vairs lai dzīvotu, atpūstos un darītu kas ineāk prātā, bet nodoties nākamajai kaudzei pienākumu. Nezinot kā otram indivīdam pateikt ka gribi atpūsties un pabūt viens. Pilnīgi viens. Bez jautājumiem - par to vai "tu no manis noguris esi?", vai "es tev apnīku?", vai tādā garā. Grūtāk ir tad kad otram indivīdam konstanti vajag un gribas būt starp cilvēkiem, un ne brīdi neprasās vienkārši noraut rokasbremzi pasaules karuselim un izkāpt pie kāda ezera un palikt uz kādu mēnesi vai gadu.
Nākamā mentālā grūtības pakāpe ir sadzīvot ar domu, ka pat atpūta (kaut vai kino, vai teātris, vai pastaiga vai brauciens uz restorānu) ir jāieplāno laicīgi un šī "atpūta" arī šķiet kā pienākums. Pienākums uzturēt attiecību dārziņu tīru no nezālēm.

Darbs + pienākumi. Mājas + pienākumi. 0 dzīvesprieka. 0 atpūtas. Ir tikai nogurums. Konstants nogurums. Grūtīna.

August Psychonautics

Posted on 08.08.2019 at 08:30
Sajūta: ecstatic
Skaņa: Enigma - Return To Innocence
Pēc 48 stundām pamodīšos mežā. Izdarīšu rīta tualeti, izsmēķēšu vienu "garšīgo" un likšos atpakaļ šūpuļtīklā vēl uz kādu stundu. Pēc tam paēdīšu fixas brokastis un iešu makšķerēt uz Gauju. Kad apniks, iešu atpakaļ uz apmetni un gādāšu malku ugunskuram nākamajai naktij.

Un, ja viss tomēr iegrozīsies Lauvām labvēlīgā gultnē, pēcpusdienā apēdīsim pa marciņai un pret saulrietu peldēsim citā dimensijā.

Lūk, tā būs jau 3. ikgadējā Lauvu bara "Pornlenda". Šogad liešu sevī virssaiša enerģiju.

Rekordjūnijs

Posted on 04.07.2019 at 08:09
Pirms dažām dienām secināju ka gandrīz 2 mēnešus jau dzīvoju Mītavā. Daudz kas ir mainījies un tajā pašā laikā šķiet ka nekas tāds īsti vēl nav piedzīvots. visādi darbi, talkas, Līgo, radinieka atpūšanās psihenē. Par laimi pašam pēc pusotras nedēļas beidzot būs iolgi gaidītais atvaļinājums. Jūnijā sastrādāts labi, tāpēc jābūt rekordalgai. Tad arī beidzot varēs kā cilvēks atpūsties.

Un beidzot ir sarunāts ar Krišīņu un Lienīti aizfoties pie Usmas ezera uz kādu pusnedēļu. Bet pirms tam šajā nedēļas nogalē jāiemēģina sava jaunā (pirmā pašpirktā) bada pātaga lai zinātu kādus uzlabojumus pludiņam un pārējām lietām vajag veikt.

Atpūta, es esmu gatavs Tev atdoties! :)

Svelme

Posted on 07.06.2019 at 07:55
Uff kas par mēnesi. Braukāšana no Mītavas uz Silakrogu un atpakaļ katru darba dienu ir vienlaicīgi gan nogurdinoši, gan meditatīvi. Tizli ir tas, ka autiņam tomēr kondiška nestrādā. Esi nolādēta iepriekšējā auto īpašniece. Naba Pīlēns, atklājas ka dabūjis ciest pamatīgi, un ne tikai iepriekšējās īpašnieces liekā svara dēļ. :D

Pa ilgiem laikiem nopietna slimības lapa bijusi ar visu antibiotiku kursu un temperatūrām ap 39,8. Skatoties uz gaišo pusi - neliela atpūta no darba bija pašā laikā. Redzēsim kā tas atspoguļosies algas lapiņā, dammit.

Viens no galvenajiem atpūtas notikumiem laikam bijis datorspēļu vakars ar Skrandu pie ZiedZ. Rocket League rlz. :D

Svelme atņem 'velmi normāli domāt un rakstīt pieklājīgiem, paplašinātiem teikumiem. Gribas visu izdarīt maksimāli ātri un darbefektīvi lai pēc iespējas ilgāku laiku varētu laiskoties. Es sevi mierinu ka tas nav mans slinkums, bet cilvēka daba. Un man vienalga kā ir patiesībā. :D

Peldējies vēl neesmu, bet ceru ka rīt atklāsim sezonu Staicelē. Galu galā domāju ka tā būs pelnīta balva par to ka brauksim palīgā jaukt šķūni un klēti nost. Demolition works, here we come! :D

Jauna pilsēta/ Rīgas ēras beigas

Posted on 08.05.2019 at 08:10
Labrīt, klabkaste!

Pēdējās nedēļas laikā esmu uzkrājis lielu nogurumu un muskuļu sāpes. Pārvākties uz jaunu pilsētu nav viegli, pat ja tas tiek darīts savlaicīgi un pamazām. Jauni izaicinājumi. Jaunas iespējas. Man šķiet ka ar brāli brauksim biežāk copēt.

Atpakaļ 11  Uz priekšu 11