Cīņubiedri [entries|archive|friends|userinfo]
Viņa Gaišība

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 13th, 2018|10:50 am]

virginia_rabbit
[Tags|]

ok, sabīnīte ir viss, ko es jebkad esmu vēlējusies - viņa ir smalciņa, smieklīga un staipīga kā pundurmērkaķīši, tikai nokārtojas kastē (kas ir mērkaķu galvenais trūkums), sēž plecos un ar deguntiņu kā koalai, ja aiz viņas noliktu pamazinātu prērijas attēlu, varētu noturēt par lauvu vai pumu. viņa nāk draudzēties un guļ blakus uzticmai kā sunītis, ir maza, gluda un silta kā plikā žurciņa un gracioza kā antilope. un rotaļājas kā kaķēns, protams.
linkpost comment

Ļoti garš ieraksts [Dec. 13th, 2018|06:06 am]

217
Tā, kā es tikko pamodos, un manas smadzenes vēl nav gatavas sagremot anatomiju angliski, tad es domāju, a davaij, uzrakstīšu par laika plānošanu, lai iekustinātu smadzenes.
Kā jau es daudzreiz minēju, man laika nav, izņemot dienas, kad man izdodas piecelties agri. Piemēram, šorīt 5:11. 6:08 es esmu tikusi līdz pirmajai kafijai un datoram/anatomijas pierakstiem un grāmatām. Ja Izabella gulēs, man, iespējams, ir 3h produktīva laika (produktīvums sāksies aptuveni pie 3ās kafijas).

Šobrīd es izmantoju galvenokārt timeblocking google kalendārā (nē, es neizmantoju alternatīvas gūglei savu datu aizsardzības nolūkos) un Trello.
Vakarā pirms gulētiešanas saplānoju nākamo dienu, tā kā ar bebi daudzas lietas atkārtojas automātiski, plānošana aizņem varbūt 1-5min. No rīta, atkarībā, no patiesā pamošanās laika nedaudz piekoriģēju. Piemēram, šodien pamodos agrāk nekā plānoju, līdz ar to būs vairāk laika anatomijai. Pa vidu atstāju daudz nesaplānota laika, jo zinu, ka to aizņems Izabella.

Tā, kā ne vienmēr izdodas visu izdarīt, paralēli iekš Trello man ir veicamo darbu saraksts, lai nepadarītie darbi nemanot nepazustu.

Trello, man ir vairāki saraksti:
Done, kurā metu visus padarītos darbus.
Today, kurā ir 1-3 lietas, ko es gribētu todien paveikt sakārtotas pēc svarīguma, galvenais, ka izdodas izdarīt kaut vienu, pašu pirmo.
Tomorrow, kurā samestas lietas, ko tā kā vajadzētu izdarīt tuvākajā laikā.
Un tad vēl pāris (daudzi) saraksti, kuros vēlākā nākotnē veicamie darbi sadalīti pa kategorijām (piemēram, Anatomijas kategorijā, man ir samestas tēmas, kuras mācīties, un lēnam to apgūstot, lietas no vispārējās Anatomijas kategorijas pārvirzās uz Tomorrow, un tad, uz Today kategoriju, un tad uz Done. Mājas kārtošanas/tīrīšanas darbiem ir sava kategorija. Pārdodamajām lietām, ko vajag safočēt un salikt internetos, ir sava kategorija. utt.)

P.S. Lai būtu viss vizuāli patīkami un saprotami, vēl arī trello darāmie darbi ir apkarināti ar krāsainām birkām, piemēram, viss, kas ir saistīts ar mācīšanos, zaļš, viss, kas saistīts, ar mājas kārtošanu, dzeltens, utt. Attiecīgi arī google kalendārā, visi darbi ir tajās pat krāsās, kurās tie parādās trello.
P.P.S. Es nezinu, kāpēc, plānot man ir vieglāk angliski, nekā latviski.
P.P.P.S. Tas patiešām neaizņem daudz laika. Sākotnēji varbūt 1-3h, lai to visu izdomātu un uzsāktu. Un tad 5min vakarā, 5min no rīta, un pa dienu tik cik samest padarītos darbus Done sadaļā.
link4 comments|post comment

Dark Sandar: Interskonto KGR [30 tracks; 2h31min] [Dec. 13th, 2018|01:18 am]

miligrami
[Tags|]

Šī pleiliste ir mana gaume un komforta zona 2018 iekoncentrēta divarpus stundās. Kad maijā pārbraucu, man šķita, ka atgriešanās Kauguros ir tā kā kaut kāda meta Meka. Joprojām aiz loga Fallout 76 estētika, veroties uz dzelzsbetona būvēm, un zem asfalta, protams, ir pludmale, taču atgriešanās laiktelpā nav iespējama - pat ja visas iekšējās frekvences atkal uzķer pazīstamus viļņus, uztvērējs tomēr pamatīgi uztjūnēts un dzird ko vairāk par Skonto repertuāru. Varbūt pēc pāris gadiem man šī mūzika būs vienaldzīga - varbūt tāda tā arī būtu bijusi pirms pāris gadiem, bet šogad tā lai kalpo par liecību tam, kā es jūtos. Kā jau teicu, šī pleiliste ir A Short Introduction to Rododendri 2018. Es jau zinu, ka tiem, kas varbūt šo lasa, ir diezgan pajāt par to visu mūziku un manu eskeipismu skrupulozi sakārtotos folderīšos, taču es tāpat pierakstīšu - arhīvam. Pleiliste zem attēla.

Spotify
linkpost comment

[Dec. 13th, 2018|12:42 am]

dooora
šovakar atcerējos, ka, ejot laukā no aizvakardienas izstādes, vairāk kā suvenīru paķēru līdz tai veltīto dvd.
bez īpašām gaidām, tak ar nelielu ziņkāri iemetu to lasītājā un nekavējoši iekritu jūsmes pilnā štupōrā. johaidī, tiešām lieliski uztaisīts un iegremdē skatītāju atpakaļ izstādes virpulī.

te var stipri aptuveni redzēt, kā tagad izskatās vecā metāllietuve, kas šopavasar pārtapusi par Gaismu Ateljē:
L'Atelier des Lumières

[ja kādam ir luste, varēšu padalīties ar dvd perātverziju]

rīt jāiet uz Baskiā/Šīli un/vai Mirō.
link3 comments|post comment

[Dec. 13th, 2018|12:45 am]

zin
šodien LNO Fausta Mefistofelis bija vienkārši mīļumiņš. labi ieteica, uz ko iet :)
link2 comments|post comment

Tas vecums, kad māte paliek pieaugusi. [Dec. 12th, 2018|09:48 pm]

unpy
Ap Ziemassvētkiem mātei dzimšanas diena. Parasti bračkam ir uzdevums izzināt, ko tad viņa gribētu dabūt dāvanā. Beidzot viņa grib vienkārši naudu.
link1 comment|post comment

[Dec. 12th, 2018|08:23 pm]

prtg
"In 2014 Trinidad and Tobago is the second country in the world which emits the most CO2 per capita after Qatar according to the World Bank. In average, every single inhabitant released that year 34.2 metric tons of CO2 in the atmosphere."
linkpost comment

un kā jums darbiņā? [Dec. 12th, 2018|03:36 pm]

saccharomyces
life right now
linkpost comment

domājot par saeimu [Dec. 12th, 2018|01:46 pm]

tiesibsargs
linkpost comment

[Dec. 12th, 2018|02:03 pm]

deloveja_kundze
es esmu diezgan nogurusi.
saņemšanās ir arvien ilgāks un sarežģītāks process.

trīs dienas līdz atvaļinājumam.
link1 comment|post comment

[Dec. 12th, 2018|01:50 pm]

f
[Tags|]

par latvju filmām runājot - bija viena, laiciņu atpakaļ, ar andri keišu (strīpainā vaifbīterī, vai?). kā sauca? varētu beidzot noskatīties.
link6 comments|post comment

[Dec. 12th, 2018|10:12 am]

gedymin
Jezgu ap breksitu diemžēl var izmantot nedraudzīgi politiskie spēki, kuri jau atkal priecīgi berzē rokas, atraduši kārtējo "piemēru" kā liberālā demokrātija nestrādā. Šis ir tas aspekts, par ko var satraukties, ripple effects. Šajā sakarā es ar interesi skatījos uz kriptovalūtām, kas strādā pie decentralized governance - EOS, Tezos. Manuprāt tās drīzāk pieder pie "pirmie kucēni jāslīcina" kategorijas, tāpat kā idejas veidot tiešo demokrātiju balsojot pastāvīgos referendumos ar smartfoniem. Bet principiāli es domāju, ka decentralized governance tenholoģiskiem / protokolu risinājumiem ir jāmēģina kļūt par mainstream politikas platformām. Tehnoloģijas jau ir mainījušas pasauli, bet politiskās sistēmas (it īpaši US un UK ar to respektīvajiem vēlēšanu sistēmu gļukiem) ir saglabājušās no 17.-18. gadsimta un ļauj novest pie tik idiotiskām situācijām kā pašreizējās - minoritātes ievēlēts prezidents un breksit plāns, kuru reāli neatbalsta neviena no vēlētāju grupām. Vajag strādāt pie jaunām tehnoloģijas politikas īstenošanai, lai demokrātija varētu adaptēties tehnoloģiju izmainītā pasaulē.
link49 comments|post comment

[Dec. 12th, 2018|11:27 am]

zin
šodien tāda sajūta, ka gribas sēdēt un pīpēt noplukušā, mākslinieciski paremontētā virtuvītē, vienistabas dzīvoklī, kaut kur centrā un saukt to par savu.

piebilde. pēdējo cigareti pīpēju, šķiet, pirms mēnešiem 2, ja ne vēl senāk
ohh, nē, edits, 24.novembrī...
link6 comments|post comment

Tikmēr Indijā.... [Dec. 12th, 2018|11:10 am]

phz
[Tags|, , ]

https://www.youtube.com/watch?v=_qOl_7qfPOMDrusciņ vēlāk: Ak jā, aizmirsu piebilst, ka tā ir ekoloģiska filma par mobilo sakaru torņu kaitīgo ietekmi uz putniem, ja nepamanījāt.
link1 comment|post comment

[Dec. 12th, 2018|07:31 am]

neraate
vienu mazo murkšķi noliku gulēt pusvienos. tad tas pats cēlās kkad naktī (vairākkārt) un ap pus4 vēl bija izžuvis un badā. izdzēra divas lielu cilvēku krūzes ar ūdeni, sajūsmināts uz galda šķīvīša atrada sakaltušu maizes gabaliņu, neatceros, laikam gulēt nenoliku - paskatījos ka krūzē ir ūdens un vnk aizgāju uz savu migu, pēc manis kaut ūdensplūdi. no rīta mani ar lielām mokām mīļotais vīrietis uzcēla samīļot mazo 'lielo' bērnu un tagad es sēžu un esmu izmisusi - jāiet uz b/d, atkal jāsāk šitā ņemtne, bet man reāli nevelk motors. iet ļirpatu ļerpatu, jāiet drusciņ pagulēt
linkpost comment

[Dec. 12th, 2018|02:23 am]

acidkitteh
Wu-Tang Clan - Fast Shadow.
linkpost comment

Dark Sandar: Endgame of Aberdrones [30 tracks; 2h45min] [Dec. 12th, 2018|01:00 am]

miligrami
[Tags|]

Mans pirmais dzīvoklis Aberdīnā (pēc kojām). Tas atrodas virs garāžas, siltumizolācija nulle, toties man ir skylights, daudz gaismas, daudz telpas. Es atceros savu turienes gultu, kurā sēdēju ar kompi klēpī un pirmoreiz klausījos Infinite Body, ko biju pati atradusi kaut kur, aiz gara laika torčījot internetā. Es pirmoreiz sāku pavilkties uz drone, uz visādu troksni, industriju un eksperimentu. Toreiz tā vēl ir tikai neveikla taustīšanās, taču visus atlikušos gadus Aberdīnā mana pieduršanās pieņemsies spēkā. Izrādās, ka mūzikā nevajag obligāti izšķirt dažādus instrumentus. Mani gan diezgan kaitina, ja par eksperimentālu mūziku sauc visu to, ko vienkārši sanāk uztaisīt, bet man arī trūkst zināšanu un vārdu, lai es varētu saprast, kāpēc citreiz kaut kas, kam teorētiski būtu jāizklausās pēc miskastes, tomēr izklausās tik interesanti. Šajā pleilistē lielākoties ir šogad izdota mūzika (vai varbūt troksnis), un drone tur patiesībā ir minimāli, taču to bija svarīgi pieminēt, jo tā aukstā istaba toreiz Aberdīnā mani iedēstīja atklāsmi, ka elektroniskajai mūzikai (un mūzikai vispār) ne vienmēr ir obligāti jābūt tādai, kādai tai it kā vajadzētu būtu. Es šādas abstrakcijas nevarētu klausīties katru dienu, bet nu tas ir tāpat kā ar skābajiem Skittles - citreiz vienkārši gribās, un viss. Pleiliste zem attēla.

Spotify
link2 comments|post comment

[Dec. 12th, 2018|12:38 am]

virginia_rabbit
[Tags|]

ok, cuteness overload, es vnk slauku acis šīs dienas. nevarot sagaidīt, kad mēs izkasīsimies gulēt, kaķītis aizgāja gulēt pie Simoniņa.
link5 comments|post comment

[Dec. 12th, 2018|12:02 am]

bozena
[music |Lil Peep Angeldust]

Domāju, paklausīšos, ko tur Jaunkundze un citi kidi klausās, un paklausījos, un tagad esmu liela Lil Peep cienītāja, lielāka kā Jaunkundze, kura tur tikai kādas divas dziesmas drillē spotifajos. Ļoti patīk, esmu sajūsmā. Nē, nu vispār viņš vai tik nav Kobeina reinkarnācija. Žēl gan, ka sanāca bēdīgais vēl agrāk kā Kurtam.
link3 comments|post comment

Jestru mārketingu vērotāja piezīmes. [Dec. 11th, 2018|11:00 pm]

unpy
Soctīklos pamanīju, ka jautrais joks par to, ka latviešu rakstnieki ir ievērības cienīgi ar savu introvertumu, turpinās. Tagad būšot introvertu karnevāls. In-tro-ver-tu kar-ne-vāls. Interesanti, kāda būs nākamā ideja, kad šī kļūs pārāk novazāta. Festivāls tiem, kuri sirgst ar obesīvi kompulsīviem traucējumiem? Deju vakars Tureta sindroma piemeklētajiem? "Gatavo kopā ar anorektiķi"?
link14 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]