Cīņubiedri [entries|archive|friends|userinfo]
Viņa Gaišība

[ website | Mācīsimies latviešu valodu! ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

#there's something there [Jul. 25th, 2014|04:16 pm]

yeux_glauques
interesanti, ka vairākas sievietes, kuras, nu vismaz es, uzskatu par ļoti seksuālām (tādām ar erotisku auru), ir agrāk strādājušas ar slimajiem/mirušajiem. renāte ļitvinova - par kopēju pansionātā, danmitsu - bēru aģentūrā par līķu, ē, make-up mākslinieci?
seksa saistība ar nāvi. tur kaut kas ir.
linkpost comment

Citās ziņās: [Jul. 25th, 2014|04:20 pm]

bljanna
[Tags|]
[music |PND - Ei, Tu, skaistā meitene]

viedie prāti ir izveidojuši sarakstu ar paradumiem, kas nogalinot sievišķību.

Dārgie cibiņi, man liekas, man vispār vairs nav cerību!
/Aiziet iekrist smagā depresņikā. /
linkpost comment

if you love me, prove it financially © [info]brittany [Jul. 25th, 2014|01:57 pm]

neoplasm
[mood |slinks]
[music |No Doubt - Don't Speak]

izgāju no sava getō un smukajā rajōna daļā iekšā un uzskrēju ļoti jaukam krodziņam the squirrel vārdā. brokastīs tiku pie kafijas, salātiem ar fish cakes un ķiplokmaizītēm ar sieru. izplājos lielā klubkrēslā pie loga, bija mierīgi un klusi, jo nevienas dvēseles, līdz ienāca ārā sēdošā baltā lēdija, kas nogāja man ļoti tuvu garām un nopētīja manu šķīvi. pēc brīža ienāca patīkams melnādains vīrietis un viesmīlim teica, ka viņa sieva [baltā lēdija tātad] ēdīšot whatever this girl is having, norādot uz manu badīgo, piestumto seju. pavāre no virtuves atkliedza, ka nekā nebij', es esot tikusi pie viņu vispēdējākajiem fiškeikiem, un tad viņi tur ņēmās ālēties un man pārmest, paspēlēju līdzi un profūzi atvainojos par viņu izčakarētajām brokastīm. un tad tas vīrietis vairs ne reizi man nevarēja mierīgi paiet garām un visu laiku jokojās un izteica man visādas pārmetošas piezīmes. pie cita galdiņa pie loga sēdēja vīrietis, kas lēnītēm malkoja sarkanvīnu un izskatījās pēc pļēgura un dīkdieņa. kad viesmīlis man nedeva šķiltavas un piedāvāja tās aizņemties no tā pārīša, es uz brīdi iedomājos, ka principā varu arī paciesties un pa ceļam uz mājām noskōrot kaut kur jaunas. bet pļēgurdīkdienis ļoti laipni piedāvāja savus sērkociņus. piegāju pateikties un paņemt sēriņus un ievēroju, ka viņš vispār drīzāk izskatās pēc bomža. mājupceļā sāka šausmīgi gāzt un zibeņot, un es visam piedevām, protams, drusku apmaldījos. dabūju savas brokastis to go, jo tās porcijas tur ir tādu 3 maltīšu izmēra, score:)

vakardien ar [info]brittany pabijām krodziņā pie prostitūtu kapiem. jēziņ, kur lieliska viņiem tur kūpinātā forele ar mārrutkiem! atkal palikām pēdējās, bet pēdējo nepabeigto vīnu mums jaunkundzes ļoti laipni pārlēja pudelē ar korķīti. sēdējām pie tiem kapiem, noslēdzām vakaru un rajōna cilvēkos radījām visādas nepamatotas aizdomas:))


linkpost comment

Vai nav īsteni skaistuļi? [Jul. 25th, 2014|04:08 pm]

bljanna
[music |Emīls Dārziņš - Melanholiskais valsis]

Desmitiem žiguļu dodas braucienā pa Latviju.

Mūsu saimes vecais Indrāns arī vēl joprojām brauc ar žiguli - gandrīz Jāņu nakts krāsā. Tie, kas braukuši ar žigulēnu, noteikti zina, ka maķenīt jāpiešaujas - nu, kaut vai tam, ka stūre griežas ellīgi smagi (it sevišķi, ja tāda īsas, strupas roķeles kā man). Tas jums nav nekāds "ārzemju" produkts.

Lūk, es nelietīgi cierēju, ka Indrānu žigulēns kādreiz varētu nonākt manā īpašumā :) Man liekas, ka man ļoti tāds piedienētu.
link1 comment|post comment

[Jul. 25th, 2014|03:40 pm]

rasbainieks
vaii ko laivu žurnālos uzgāju

Презентуемъ Вамъ, милостивые судари и сударыни, очередной романсъ извѣстнаго шансонье-самурая Витторіо Тсойскаго. Оная пестня написана Тсойскимъ уже въ эмиграціи, гдѣ онъ, подобно истому почвеннику, тяжело переживалъ отрывъ отъ корней и выразилъ въ оныхъ виршахъ пронзительную ностальгію.

Созерцаю эмпиреи сквозь чужой мезонинъ,
Тщетно силюсь хоть одно свѣтило признать,
Совершалъ я променады межъ березъ и калинъ -
Днесь приходится въ Парижахъ бобылемъ куковать.

Рефренъ:

Но, коль имѣется въ карманѣ табаку кисетъ,
Стало быть не столь прискорбна вся тщета бытія…
На почтовый экипажъ въ портмонѣ лежитъ билетъ,
Вотъ махнётъ кнутомъ ямщикъ, сгинетъ съ глазъ юдоль сiя…

Ни единъ не во хмелю не сознавался, что шпіонъ,
Ни одинъ достойный мужъ не утратилъ лица,
А безъ Моцарта публичная дуэль – моветонъ,
А безъ Шуберта печаленъ путь къ праотцамъ.

Рефренъ:

Но, коль имѣется въ карманѣ табаку кисетъ,
Стало быть не столь прискорбна вся тщета бытія…
Въ вензеляхъ и апплике вотъ на цеппелинъ билетъ,
Пару капитанъ поддастъ, и прости-прощай земля.
link1 comment|post comment

Novusa galdi [Jul. 25th, 2014|03:27 pm]

pa_leeto

[viper]
Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
link3 comments|post comment

[Jul. 25th, 2014|03:01 pm]

rasbainieks
epopeja ir noslēgusies, kaut ko tādu nebiju pieredzējusi, 7 diennaktis un 18 stundas starp nolaišanos un pēdējās bagāžas vienības ierašanos mājās
fun fact, caur oslo gardermoen esmu lidojusi divas reizes, un abas reizes bagāža netika man līdzi
link3 comments|post comment

[Jul. 25th, 2014|01:44 pm]

auksts_entelekt
biju izstādē. Darbu autori Hospiz pacienti. Hospiz ir miršanas māja, kurā (maksimums 28 dienas) dzīvo cilvēki, par kuriem skaidrs, viss, tur vairs nav nekādu cerību. Atlikušas pēdējas dienas.
Labi, par bērnu zīmējumiem nerunāšu (bēdīga saulīte, gulta ar žņaudzošam rokām), bet vot bilžu sērija, kur divas meitenes, ar diagnozi vēzis, sev sarīkojušas atvadu ballīti..Jēzu, Jēzu, kāpēc tu tā dari. Viņas palātā no diagnozēm izgriezušas sniegpārsliņas, no receptēm satinušas viltus cigaretes un uz vēnā laižamajām zālēm salīmējušas "alus". Visādās pozās pa gultu, tēlojot, ka piedzērušas un vemj. Abas plikām galvām un iekritušam acīm.
Apakša bija paraksts, ka viena mirusi 25 maijā, otra 4 jūnijā.
link4 comments|post comment

[Jul. 25th, 2014|02:36 pm]

rasbainieks
nu, kurš jau mēģina publisko josemīta betu? kiceks, kurš vēl?
link2 comments|post comment

[Jul. 25th, 2014|12:59 pm]

artis
"The famous secret societies should probably be called the open-secret societies, since true secrecy would defeat their purpose. There’s no point in excluding people unless they know they’ve been excluded."
linkpost comment

[Jul. 25th, 2014|01:51 pm]

hanna_beedz

[rubija]
"Sievieti vīrišķīgāku padara patstāvība, spēks, pārāk liela kontrole un uzstājība savu mērķu sasniegšanā un attieksmē pret citiem."

http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/personiba/pazimes-kas-liecina-ka-neesi-pietiekami-sieviskiga.d?id=44766116#ixzz38Taw2PAJ
linkpost comment

#the science of ramen [Jul. 25th, 2014|01:51 pm]

yeux_glauques
[mood | hungry]

linkpost comment

[Jul. 25th, 2014|11:55 am]

dienasgramata
DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
link5 comments|post comment

piedāvājums [Jul. 25th, 2014|10:39 am]

ingmars
No 4. augusta līdz 1. septembrim būšu Latvijā. Šajā laikā kādam no jums piedāvāju dzīvot mūsu Briseles dzīvoklī. Vienīgais nosacījums - jums jāparūpējas par kaķi. Ja vēlaties, varat samaksāt komunālos maksājumus, bet tas nav obligāti. Dzīvoklī ir dators, Wi-Fi un citas ērtības.
linkpost comment

Stārtapi [Jul. 25th, 2014|11:27 am]

veed_logs
Stārtapi. Stār-tapi? Stāvie tārpi? Nē... tu vienkārši esi neizglītots un neinformēts, stārtapi ir stārtapi. Zini, kas stārtapiem visvairāk traucē? Nodokļu politika tā ir, kas visvairāk traucē stārtapiem! Topi izglītots, muļķi:

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/startapiem-visvairak-trauce-nodoklu-politika-parliecinata-it-jaunuznemeja.d?id=44768086
linkpost comment

desmit gadi on-line. [Jul. 25th, 2014|10:49 am]

telefontubbie
Tā nu sanāca pavisam nejauši dēļ viena koučserfera ceļabiedra iemaldīties vienā hipsteru perēklī Piens(populārs kafejnīc-bārs). Baigi cerēju, ka tur nebūs mans brālis, kurš tur šad tad mēdz iet patusēties un neierēks, ka esmu sākusi iet uz tādām vietām. Ieejot iekšā pagāja apmēram minūte, kad aiz sevis izdzirdu
"Madara?Madara, tā esi tu??"
Neviens, izņemot radus, mani nesauc tā un pēc balss tā kā radinieks neizklausījās. Domāju, kas par jokiem. Pagriezos - ā , nu tur čata draugs no tālā 2004.gada. DIV TŪKSTOŠ CETURTĀ GADA. Nebijām runājuši praktiski kopš tā laika (vienīgais izņēmums varētu būt pirms gadiem septiņiem, kad garāmejot aizņēmos no viņa 50 santīmus uz neatgriešanos) :D
Tā nu jā, sanāca hipsteru perēklī tāda tikšanās, re, 10 gadu klusums un tomēr atpazina un uzrunāja, jauki :) Joka pēc paskatījos interneta arhīvā savu izdzēsto profilu tajā saitē. Vau. Toreiz bija sauja interešu, kādas nav mainījušās kopš šai dienai. 11 vai 12 gados rakstīju, ka man patīk jumti, dzeja, filozofija, stulbošanās/sviesti, ņūmetāls(:D), antīkas lietas, psiholoģiskie trilleri. Ja tagad vajadzētu kaut kādus profilus rakstīt, varētu pat bez maz vai to sadaļu copy-paste. Hāāā. 10 gadus veca pagātne. DESMIT. Tiešām beidzot jutos tā, ka reizēm mazliet kļūstu "veca".
linkpost comment

[Jul. 25th, 2014|10:31 am]

dienasgramata
DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.
linkpost comment

zirka pievēršas sportam [Jul. 25th, 2014|10:12 am]

zirka
nosacītajā volejbolā esmu vēl tizlāka nekā nosacītajā badmintonā, bail pat domāt, kas šodien mani gaida ķīšezerā nosacītajā sērfingā
(apskatījos kuponā, ka tas ir tāds sērfings ar airi. tagad bail domāt, kas sagaida airi)
link9 comments|post comment

[Jul. 25th, 2014|10:13 am]
biezpientaure
Perelmans no Pēterburgas dzīvokļa pārceļas uz Zviedriju.
linkpost comment

: you're freaky and i like it [Jul. 25th, 2014|10:00 am]

f
vakar mājas apstākļos ņēmu nost gelišu no no nagiem nost. atskaitot to, ka labajai rokai nokasīt visu nost bija ārkārtīgi neērti, sanāca tomēr gluži labi. un nagi zem tās lakas pavisam stipri atauguši, cerams, tā arī paliks. bet vispār, es tā padomāju, ko tik es mājas apstākļos neesmu darījusi - skropstas ņēmusi nost un likusi klāt, griezusi, krāsojusi un pat balinājusi matus, tagad vēl arī geliš ņēmusi nost. labi, nesanāk nemaz tik daudz, un nekas no tā nav tāds īsteni traks, bet, kamēr nesaliek visu vienā rindiņā, liekas, ka esi baigais jokainis.
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]