Cīņubiedri [entries|archive|friends|userinfo]
Viņa Gaišība

[ website | Mācīsimies latviešu valodu! ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Mar. 2nd, 2015|11:20 pm]

vistu_zaglis
Vai mēs iesim uz šitento izstādi? Hell yeah!
linkpost comment

[Mar. 2nd, 2015|11:18 pm]

gribam_zinaat

[lidot]
Sakarā ar aktuālajiem izkliedzieniem a la "sievietēm ir liels potenciāls ekonomiskās izaugsmes un labklājības veicināšanā", gribu zināt -
dārgās cibas dāmas, vai, kā un cik bieži jums gadās Latvijā saskarties ar diskrimināciju tāpēc vien, ka esat sievietes?
linkpost comment

[Mar. 30th, 2015|09:57 pm]

helvetica
teātru/ōperu afišas skaistas, šķiet, pēdējo reizi bija 19.gadsimtā. Vispār, ņemot vērā mērogus un (teātra/izrādes)iekšiņas-(būves/pilsētas)āriņas saatiecības tas tāds sarežgīts žanrs, bet opera man šodien pārsteidza nesagatavotu. Kaut ko drausmīgāku esmu redzējusi tikai Zemitāna ielas kaktu teātrī.
link6 comments|post comment

ko tarīt [Mar. 2nd, 2015|08:49 pm]

pzrk
[music |Nirvana - Lithium: youtu.be/pkcJEvMcnEg]

Atbraucu vakar mājās pēc mēneša Rīgā. Izmazgāju daļu drēbju, bet beidzās veļas pulveris, tagad esmu pārdomās, vai turpināt sēdēt netīrās drēbēs un gaidīt, kad izžūs izmazgātās, vai arī iet atkal uz veikalu (vienreiz jau tur biju — pēc pārtikas minimuma un kafijas gatavošanas pamatsastāvdaļām) pēc veļaspulvera pirms veikala darbalaika beigām.

Poll #20343 ko tarīt
Open to: All, results viewable to: All

Vēl ir varianti

View Answers

darīt neko
2 (18.2%)

turpināt nejaušo klikšķināšanos pa jūtūbi*
6 (54.5%)

paēst kaut ko vairāk par plastmasas trauciņu salātiem
1 (9.1%)

kārtot māju
1 (9.1%)

iet skaldīt malku (šis būtu ekstrēmi, nez kāpēc šodien tā liekas)
1 (9.1%)

kapāt vanagu (īstenībā man ir no Latvijas atvesti užavnieka krājumi)
1 (9.1%)

iet gulēt (haha)
0 (0.0%)

pievērsties kādam čatam par eksistenciālām tēmām
1 (9.1%)

meklēt jaunu darbu
1 (9.1%)

izrīt saldumu krājumus
3 (27.3%)

lasīt par politiku un saulaino Nākotni (Glūdas pagastā)
0 (0.0%)

cits lielisks variants, par kuru es neesmu iedomājies
3 (27.3%)* šobrīd esmu ticis līdz Nirvana unplugged ierakstiem

/kā es tā neiedomājos balsošanas variantiem pievienot tomēr to sasodīto iešanu uz veikalu?
link9 comments|post comment

do you want to be right or friends [Mar. 2nd, 2015|05:59 pm]

neoplasm
[mood |izsalcis]
[music |New Order - Run]

ai, nu labi, uzrakstīšu tomēr. priekšnieks šodien nolēma mani paraustīt aiz astes. itkā jau nevar cilvēku vainot, viņš ar mani ir izmēģinājis visas metōdes, bet es joprojām ieturu distanci. sāka mani publiski dirsināt par kaut kādu netīru klaviatūru, saproties. jā, man praktiski nekad uz galda nav kārtības, bet es tur perfekti visu atrodu un, acīmredzot, dzīvoju ilūzijā, ka gar manu darbagaldu nevienam nav nekādas daļas, jo katram tāds ir pašam savs persōnīgs. bet viņš atnāk man kaut ko instalēt, jo es aiz labas sirds piekritu izlīdzēt un piekritu arī veselai kaudzei virsstundu, un sāk tātad mani dirsināt. visi smejas, mani ieskaitot, bet ir tā, ka es savācu savu galdu, kad man ir laiks, jo spodrības day errday man asociējas ar prastu prokrastinēšanu, ar ko mani kolēģi nodarbojas vienā laidā. un viņš man rāda, skaties, reku roksijai tīra klaviatūra, džekam tīra, priekšniecei, pat džeimsam tīra un tas ir džeimss, mkēj. un visi korītī hihī hahā, uz ko es viņam mierīgi atbildu, ka "i don't care, i don't waste my time", kas, pēc visa spriežot, viņu ļoti sarūgtināja. pats sava joka rezultātā pats krasi sabesījās. ņemot vērā, ka man ir ķermojaģernijs pms šodien, es ar sevi ļoti lepojos, jo viņam varēja iziet krietni plānāk. es varēju arī palūgt, ja jau salīdzinām, tad salīdzināt arī produktivitāti un samērīties un apjautāties, porkē tās virsstundas tiek piedāvātas taisni man un vispār atrakstīties no visas šitās izpalīdzēšanas, bet negribēju būt tas idiņš, kurš pārspīlē :) man tikai sanāca smiekli par to, ka viņš pats beigās aizsvilās [ok, es viņu nosaucu par princesi, varbūt nevajadzēja, bet alsō, varbūt nevajadzēja mani aiztikt in the first place]. nezinu, vai viņš man piepišās un sūta smaidīgas īsziņas aiz tam, ka viņam liekas, ka mani vajag steidzami integrēt kolektīvā vai arī mani koļī, man ir pilnīgi vienalga, es nepiedalos. ar kolektīvu man ir ļoti labas attiecības, bet izskatās, ka viņš pats nevar mani sagremot. es zinu, ka neesmu nekāda dieva dāvana un mēdzu būt snappy, bet man nav jāapmierina viņa neadekvātā vēlme draudzēties un būt stilīgajam priekšniekam, kas visu laiku tikai ampelējas un nerubī, kas realitātē notiek. man arī ir tiesības nospraust robežas. viņš mani var bakstīt un močīt, cik grib, es esmu neapgāžama :P

un nabaga katolim džeimsam arī ar mani nav viegli:
dž: [nošķaudās]
es: bless you..
dž: aww, thank you, neō!
es: ..BY SATAN >:D
dž: naww, that's just charming :(
es: too late to take it back, man ¯\_(ツ)_/¯
link1 comment|post comment

не будем о грустном [Mar. 2nd, 2015|07:54 pm]

ezss
Es biju uz cibās saslavēto eskeiprūmu, to, kas Dzirnavu ielā, jo izrādās Brīvības ielā arī ir. Es jums teikšu - bērnu spēles! Bet bija forši, kādreiz iešu vēl, tikai "lētajā laikā".
link18 comments|post comment

Nost ar Leviatānu! Lai slava nācijas patriotiem un varoņiem! [Mar. 2nd, 2015|07:27 pm]

bljanna
[Tags|, , , ]

Russia’s Ministry of Culture has released a list of approved themes for films which will be financially supported by the state in 2015.

“It's standard practice for state support,” Vyacheslav Telnov, director of the ministry’s cinema department said. “We choose the themes which, in our opinion, need additional encouragement. Last year, for example, focussed on the creation of works for the anniversary of the victory in the Great Patriotic War. It's therefore consistent that in 2015, one of the themes is about Crimea.”

Apstiprināto tēmu saraksts. Gribu redzēt, kādu filmu viņi uztaisīs par topiku nr.5
link6 comments|post comment

hmm [Mar. 2nd, 2015|07:09 pm]

intenormal
[music |Morrissey - The Never-played Symphonies]

uz brīdi iedomājos... nez, varbūt sākt te rakstīt atkal kaut ko normālu? nu, tobiš, ne jau normālu parastajā izpratnē, bet pārtraukt šitos "alu bļāģ" pukstus. tikai ko lai raksta tā vietā. vellsviņzin...
link1 comment|post comment

[Mar. 2nd, 2015|06:59 pm]

dominika
Fuf, beidzot saliku pirms pusgada no omes atvestās grāmatas iBook - iemetīšu linku arī še, ja nu arī starp jums ir kāds kaislīgs bukinists, ka nokavēja izpārdošanu augustā: dominikas grāmatbode.
link11 comments|post comment

recepšu nevienmērīgums [Mar. 2nd, 2015|05:31 pm]

barbala
Re, atliek vien cilvēkam kļūt tievākam/reljefākam, ka apkārtējie itin mierīgi var uzdot jautājumu – "euu, kā tu to izdarīji, pateiksi savu recepti?"

Pretējos gadījumos, kad mierpilni pieņemies svarā, tad padomiņus un receptes neprasa neviens, vien brālīgi padalās ar savu "palutini sevi" miltaini cukuraino receptīti, lūdzu, pasmeķē, dzīve ir īsa un baudu nav daudz, šejumsvējakūkas bez vēja, uzēd, uzēd, gan jau nokusīs.

Elementārpsihe – pozitīvajam, iedvesmojošajam piemēram ir jābūt uzskatāmam, tuvu, ("agnese zeltiņa" vs "darba kolēģe") un recepte jāizsniedz matricas veidā, jo nepaplašinātas atbildes, teiksim, "es vienkārši domāju, ko daru" – tādas neder, ir jābūt obligātajai maģijai. Vai tās ir īpašās atslodzes dienas, attīrošais pulveris, sarežģīts sporta plāns, adatu terapija, dūņu aplikācijas, karsto akmeņu masāža – viss viens, kaut kāds maģisks rituāls, kurš ļauj spert riekstiņus no grāmatvedes galda un apsola tos neuzkārt uz gurniem: šādas lietas nedrīkst būt vienkāršas, paškritikā, lēmumos un galvā sakņotas, modernā cilvēka veiksmīgajai metodei jābūt iekopējamai un pavairojamai, jo visam pamatā taču ir formula, kurai katrs var sekot ar brīnumproduktu sarakstu un vēl neizzināto zināmajā.
link23 comments|post comment

[Mar. 2nd, 2015|04:41 pm]

artis
"I believe that most men who have been to war would have to admit, if they are honest, that somewhere inside themselves they loved it too, loved it as much as anything that has happened to them before or since. To love war is to mock the very values we supposedly fight for. It is to be insensitive, reactionary, a brute. But it may be more dangerous, both for men and nations, to suppress the reasons men love war than to admit them. Alfred Kazin wrote that war is the enduring condition of twentieth-century man. He was only partly right. War is the enduring condition of man, period. Two million Frenchmen and Englishmen died in muddy trenches in World War I because a student shot an archduke. The truth is, the reasons don't matter. There is a reason for every war and a war for every reason.

For centuries men have hoped that with history would come progress, and with progress, peace. But progress has simply given man the means to make war even more horrible; no wars in our savage past can begin to match the brutality of the wars spawned in this century, in the beautifully ordered, civilized landscape of Europe, where everyone is literate and classical music plays in every village cafe.

Like all lust, for as long as it lasts it dominates everything else; a nation's other problems are seared away, a phenomenon exploited by kings, dictators, and presidents since civilization began. The love of war stems from the union, deep in the core of our being between sex and destruction, beauty and horror, love and death. War may be the only way in which most men touch the mythic domains in our soul. It is, for men, at some terrible level, the closest thing to what childbirth is for women: the initiation into the power of life and death. It is like lifting off the corner of the universe and looking at what's underneath. To see war is to see into the dark heart of things, that no-man's-land between life and death, or even beyond.

It is no accident that men love war, as love and war are at the core of man. It is not only that we must love one another or die. We must love one another and die. War, like death, is always with us, a constant companion, a secret sharer."

http://public.wsu.edu/~hughesc/why_men_love_war.htm
link7 comments|post comment

'Ko aarsti tev nestaasta' & Padomju mediciinas enciklopeedija [Mar. 2nd, 2015|04:23 pm]

tvarj
Baabushka strikes again. Shodien staasta, kaa centusies 7dienas aarsteet temperatuuru ar ibumetiinu. Kas neesmot liidzeejis. Aizgaajusi uz polikliiniku, kur vinjai ieteica ibumetiinu tomeer nedzert un, tavu laimi, divu dienu laikaa viss paargaajis.

No kaa mees, protams, gluzhi logjiski secinam, ka tabletes dzert nevajagot VISPAAR.

*facepalm*
link4 comments|post comment

[Mar. 2nd, 2015|03:23 pm]

anonymous
Izklausās interesants pasākums: "Cīnoties ar "zaļo pūķi", konferencē tās dalībnieki analizēs risinājumus alkohola patēriņa mazināšanai Latvijā."
link3 comments|post comment

jaut. [Mar. 2nd, 2015|02:36 pm]

intenormal
[music |Jens Lekman - I Know What Love Isn't]

kur ir alus???
link1 comment|post comment

[Mar. 2nd, 2015|02:28 pm]

tvarj
Nabadziigaas pusdienas, kas taa nemaz negarsho: no riita ledusskapii (paaraak veelu atcereejusies, ka shodien man neviens eest netaisiis, kaa tas notiek Trusii) pakjeeru visu, kas bija palicis - viena paprika, gabalinjsh fetas un kaadi 10 cherry tomaatinji. Papriku izcepu kraasnii, paareejo atstaaju kaa ir. Saals un oliivellja, paareejais optional. Meeli var noriit.
linkpost comment

[Mar. 2nd, 2015|02:19 pm]

f
izskatās, ka 1/2 no ļaunuma saknes ir kviešu milti, koa? man, kā atkarīgajam no sviestmaizēm, diezgan grūti atteikties no maizes.
- desertu vai sviestmaizi?
- sviestmaizi!

principā, nekā cita no kviešu miltiem iekš mana meņjū nav, ja nu vienīgi makaroni, tie paši labi ja reizi mēnesī. nu, varbūt arī pelmeņi. bet tie arī labi ja reizi mēnesī; crap, te nu bija ilūzijas. gan jau tūlīt atcerēšos vēl kaut ko.
bet es no sirds cenšos samazināt maizes daudzumu uzturā. no rīta bez sviestmaizes vēl nevaru, i mean, come on, visērtākais un garšīgākais veids, kā ķermenim piegādāt enerģiju.
savus banānus pataupiet vēlākam laikam.
bet ja pienāks diena, kad no mana uztura pazudīs kviešu miltu izstrādājumi... varbūt tad arī vidukļa apkārtmērs nokritīsies.
pagaidām nesaprotu, kā vispār varēju domāt, ka esmu resna todien, kad viduklis bija 62 centimetri.
(tas bija ļoti, ļoti sen.)

link13 comments|post comment

[Mar. 2nd, 2015|02:10 pm]

mufs
[Tags|]

kādi tarakāni dzīvo galvā sievietei,kas uzskata,ka jāuzbāžas manam vīram ar jautājumiem -kāpēc viņš ar mani nedejo,bet es dejoju ar citiem?
un vēl jāstāsta,ka es skraidu džekiem pakaļ?

pretīgi.
link11 comments|post comment

[Mar. 30th, 2015|10:07 am]

helvetica
tikko samaksāju 143 Eur par savu vieglprātību. Vispār, ja man būtu daudz naudas, varētu samaksāt par visām savām vieglprātībām un likties mierā. bet diemžēl man nav. un tagad jau nu pavisam.
link3 comments|post comment

! [Mar. 1st, 2015|10:16 pm]

barbala
kā cilvēks, kurš nemāk monogāmi/monotoni/neaizmiegot/nedīdoties skatīties ekrānā un pa dzīvi ir skatījies apmēram četrus seriālus (bordertauna, sex&city, newsroom, house of cards) ziņoju – akjēziņšmēziņ, cik tā jaunā house of cards sezona ir tomēr lieliska. vaimandieniņ, kevinspesij, cik trāpīgi. un tieši šobrīd, tā sērija ar krievijas prezidentu petrovu, vaiiii.
link6 comments|post comment

atkal jau kulināri [Mar. 1st, 2015|07:00 pm]

zin
[Tags|, ]

šodien duetā cepām picu.
kas ar plānu, plānu mīklas kāriņu, sanāca tik bieza, ka tapa nodēvēta par zulu ķēniņa aizvadīšanu pēdējā gaitā.
satstāvdaļas visai standartiskas: paprika, tomāts, sīpols, čili, kūpināts dižlops, žāvēts speķis, šampinjoni, siers augšā un apakšā, mazāk standartisks selerijas kāts. citreiz vēl derētu bik melno olīvju. mērce bija smalcinātie tomāti bundžiņā, savārīti ar mazliet kečupa parastā + sambals + olīveļļa. garšvielas.
mīklai paņem miltus, bik sāli, bik cukuru, 1/2 paciņu sausā rauga, atjauc ar siltu ūdeni + mazliet piena + olīveļļa.
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]